MłodaLiga 2015/2016

Młoda Liga 2015/2016 - Play Off

MłodaLiga 2015/2016 Best players MIDDLE BLOCKER
ZawodnikRozegraneZagrywkaBlokAtakRanking
  MS#=/SumaSv ind.#=/SumaBl ind.#=/SumaSp ind.Index

1

Nowakowski Jan
(Łuczniczka Bydgoszcz)

1

3

3

2

0

12

0,0242

4

1

0

6

0,0323

8

1

0

10

2,1

0,62453

2

Nowakowski Jan
(Łuczniczka Bydgoszcz)

1

3

3

2

0

12

0,0242

4

1

0

6

0,0323

8

1

0

10

2,1

0,62453

3

Siwicki Mateusz
(Łuczniczka Bydgoszcz)

1

3

3

1

1

14

0,0323

1

1

1

3

0,0081

2

0

0

3

2

0,52303

4

Siwicki Mateusz
(Łuczniczka Bydgoszcz)

1

3

3

1

1

14

0,0323

1

1

1

3

0,0081

2

0

0

3

2

0,52303

5

Skowroński Maciej
()

2

7

3

1

2

30

0,0152

5

2

0

17

0,0152

10

2

2

22

1,9091

0,47976

6

Skowroński Maciej
(BBTS ATH Bielsko-Biała)

2

7

3

1

2

30

0,0152

5

2

0

17

0,0152

10

2

2

22

1,9091

0,47976

7

Behrendt Karol
(LOTOS Trefl Gdańsk)

4

16

3

7

4

55

0,0103

12

16

3

47

0,0176

21

3

0

44

6,5455

0,47807

8

Behrendt Karol
(LOTOS Trefl Gdańsk)

4

16

3

7

4

55

0,0103

12

16

3

47

0,0176

21

3

0

44

6,5455

0,47807

9

Rejno Krzysztof
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

1

5

1

1

0

13

0,0052

4

0

0

9

0,0206

8

0

0

17

2,3529

0,46327

10

Rejno Krzysztof
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

1

5

1

1

0

13

0,0052

4

0

0

9

0,0206

8

0

0

17

2,3529

0,46327

11

Śliż Damian
(Jastrzębski Węgiel)

4

17

0

8

3

52

0,0041

15

6

1

35

0,0204

15

2

4

35

4,3714

0,45973

12

Śliż Damian
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

4

17

0

8

3

52

0,0041

15

6

1

35

0,0204

15

2

4

35

4,3714

0,45973

13

Zwiech Jakub
(Cerrad Czarni Radom)

4

17

7

10

4

74

0,0149

7

3

0

15

0,0095

30

8

6

78

3,4872

0,4478

14

Zwiech Jakub
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

4

17

7

10

4

74

0,0149

7

3

0

15

0,0095

30

8

6

78

3,4872

0,4478

15

Siek Wojciech
(BBTS ATH Bielsko-Biała)

1

4

1

3

0

7

0,0054

3

0

0

5

0,0161

9

1

2

16

1,5

0,43644

16

Siek Wojciech
(BBTS Bielsko-Biała)

1

4

1

3

0

7

0,0054

3

0

0

5

0,0161

9

1

2

16

1,5

0,43644

17

Ostaszyk Maciej
(Indykpol AZS Olsztyn)

1

5

0

1

0

12

0

4

0

0

4

0,0186

3

0

0

7

2,1429

0,42566

18

Ostaszyk Maciej
(Indykpol AZS Olsztyn)

1

5

0

1

0

12

0

4

0

0

4

0,0186

3

0

0

7

2,1429

0,42566

19

Grzechnik Bartłomiej
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

4

17

0

7

3

55

0,0041

10

3

0

32

0,0136

12

1

4

32

3,7187

0,41881

20

Grzechnik Bartłomiej
(Cerrad Czarni Radom)

4

17

0

7

3

55

0,0041

10

3

0

32

0,0136

12

1

4

32

3,7187

0,41881

21

Rymarski Łukasz
()

3

11

0

6

1

32

0,002

7

10

2

22

0,0143

14

1

2

21

5,7619

0,41669

22

Rymarski Łukasz
(LOTOS Trefl Gdańsk)

3

11

0

6

1

32

0,002

7

10

2

22

0,0143

14

1

2

21

5,7619

0,41669

23

Hudzik Damian
()

2

8

1

2

1

29

0,0056

4

6

1

15

0,0112

14

1

0

23

4,5217

0,41413

24

Hudzik Damian
(Asseco Resovia Rzeszów)

2

8

1

2

1

29

0,0056

4

6

1

15

0,0112

14

1

0

23

4,5217

0,41413

25

Borowski Konrad
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

3

13

1

6

0

33

0,002

6

5

1

16

0,0118

4

0

5

12

-1,0833

0,39219

26

Borowski Konrad
()

3

13

1

6

0

33

0,002

6

5

1

16

0,0118

4

0

5

12

-1,0833

0,39219

27

Skomro Grzegorz
()

2

8

1

6

0

19

0,0028

3

9

0

17

0,0084

5

1

2

9

1,7778

0,3802

28

Skomro Grzegorz
(Asseco Resovia Rzeszów)

2

8

1

6

0

19

0,0028

3

9

0

17

0,0084

5

1

2

9

1,7778

0,3802

29

Lewandowski Jakub
()

1

5

1

2

0

15

0,0052

1

4

1

9

0,0052

5

1

0

8

2,5

0,37458

30

Lewandowski Jakub
(LOTOS Trefl Gdańsk)

1

5

1

2

0

15

0,0052

1

4

1

9

0,0052

5

1

0

8

2,5

0,37458

31

Żeliński Paweł
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

4

17

0

12

1

40

0,0014

6

4

1

16

0,0081

8

4

1

19

2,6842

0,37325

32

Żeliński Paweł
()

4

17

0

12

1

40

0,0014

6

4

1

16

0,0081

8

4

1

19

2,6842

0,37325

33

Pluta Kacper
()

4

17

4

11

1

44

0,0068

2

1

0

14

0,0027

9

2

0

14

8,5

0,36409

34

Pluta Kacper
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

4

17

4

11

1

44

0,0068

2

1

0

14

0,0027

9

2

0

14

8,5

0,36409

35

Koziatek Tomasz
(Indykpol AZS Olsztyn)

2

9

0

3

1

26

0,0026

2

3

2

9

0,0051

8

1

2

20

2,25

0,36136

36

Koziatek Tomasz
(Indykpol AZS Olsztyn)

2

9

0

3

1

26

0,0026

2

3

2

9

0,0051

8

1

2

20

2,25

0,36136

37

Miksa Krzysztof
()

3

9

2

8

0

20

0,0039

2

6

2

11

0,0039

0

0

1

2

-4,5

0,35755

38

Miksa Krzysztof
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

3

9

2

8

0

20

0,0039

2

6

2

11

0,0039

0

0

1

2

-4,5

0,35755

39

Maczan Remigiusz
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

1

1

0

0

0

0

0

1

0

0

1

0,0052

0

0

0

0

0

0,34669

40

Maczan Remigiusz
()

1

1

0

0

0

0

0

1

0

0

1

0,0052

0

0

0

0

0

0,34669

41

Kulik Szymon
()

1

4

0

2

1

6

0,0057

0

4

0

7

0

2

0

1

4

1

0,34579

42

Kulik Szymon
(Indykpol AZS Olsztyn)

1

4

0

2

1

6

0,0057

0

4

0

7

0

2

0

1

4

1

0,34579

43

Dorosz Bartłomiej
(BBTS ATH Bielsko-Biała)

2

6

1

1

0

11

0,003

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,3324

44

Dorosz Bartłomiej
()

2

6

1

1

0

11

0,003

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,3324

45

Turski Jakub
()

2

2

0

0

0

2

0

0

0

0

0

0

1

0

0

2

1

0,3206

46

Turski Jakub
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

2

2

0

0

0

2

0

0

0

0

0

0

1

0

0

2

1

0,3206

47

Jankuniec Hubert
(Indykpol AZS Olsztyn)

1

2

0

0

0

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,31911

48

Jankuniec Hubert
(Indykpol AZS Olsztyn)

1

2

0

0

0

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,31911

49

Tworkowski Michał
()

1

2

0

0

0

2

0

0

1

0

1

0

0

0

0

0

0

0,31911

50

Tworkowski Michał
(Indykpol AZS Olsztyn)

1

2

0

0

0

2

0

0

1

0

1

0

0

0

0

0

0

0,31911

Obliczanie rankingu

Środkowy

Ranking uwzględnia:

  • Wskaźnik Zagrywki (Wsk. Za): zagrywki pozytywne podzielone przez sumę punktów zdobytych przez obydwie drużyny (ranking dotyczy zawodników którzy wykonali minimum jeden serwis na set)

  • Wskaźnik Ataku (Wsk. At): suma ataków (pozytywnych pomniejszonych o liczbę ataków negatywnych), podzielona przez sumę wszystkich ataków wykonanych przez dwie drużyny (ranking zawodników którzy wykonali minimum trzy ataki na set)

  • Wskaźnik Bloku (Wsk. Bl): liczba punktowych bloków podzielona przez punkty zdobyte przez obydwie drużyny

Ostateczny ranking tworzony jest na podstawie "wskaźnika końcowego", określającego wpływ przyjmującego na wygranie akcji, inaczej mówiąc: jak duży wpływ ma gracz danej pozycji na wygranie akcji. Wskaźnik końcowy, okręślający prawdopodobieństwo wygrania akcji, jest obliczany na podstawie wskaźników poszczególnych umiejętności i współczynnika "znaczenia" poszczególnych pozycji. Wskaźniki umiejętności jest obliczany w oparciu o stosunek pozytywnych i negatywnych zagrań pomnożonych przez współczynnik określający znaczenie danej umiejętności dla zawodników poszczególnych pozycji. Gwiazdka przy kolumnie umiejętności pokazuje znaczenie danej umiejętności dla poszczególnych pozycji na boisku i ich wpływu na zwycięstwo. Index końcowy wyliczany jest uwzględniając również następujące kryteria

  • Minimalna ilość Zagrywek na set:  1

  • Minimalna ilość Ataków na set:  1

Zagrywka

  • # as serwisowy

  • / trudny serwis, piłka bezpośrednio po przyjęciu zagrywki wraca na stronę drużyny zagrywającej

  • = błąd zagrywki

Atak

  • # punkt

  • / atak zablokowany

  • = błąd ataku

Blok

  • # punkt

  • / przejście linii środkowej boiska przez blokującego

  • = błąd blokującego (np. dotknięcie siatki)

Stosowane filtry

  • Minimalna ilość rozegranych meczów:  1