MłodaLiga 2015/2016

Młoda Liga 2015/2016 - Play Off

MłodaLiga 2015/2016 Best players WING SPIKER
ZawodnikRozegraneZagrywkaBlokAtakPrzyjęcieRanking
  MS#=/SumaSv ind.#=/SumaBl ind.#=/SumaSp ind.#=/SumaRc ind.Index

1

Szalpuk Artur
(Cerrad Czarni Radom)

2

10

2

4

6

38

0,0197

5

0

0

10

0,0123

29

4

2

45

5,1111

12

4

1

48

0,3958

0,36618

2

Szalpuk Artur
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

2

10

2

4

6

38

0,0197

5

0

0

10

0,0123

29

4

2

45

5,1111

12

4

1

48

0,3958

0,36618

3

Semeniuk Kamil
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

2

10

8

11

3

44

0,0285

3

3

0

8

0,0078

16

5

8

41

0,7317

12

9

1

50

0,36

0,36327

4

Semeniuk Kamil
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

2

10

8

11

3

44

0,0285

3

3

0

8

0,0078

16

5

8

41

0,7317

12

9

1

50

0,36

0,36327

5

Wiese Łukasz
(Łuczniczka Bydgoszcz)

1

3

2

2

0

10

0,0161

2

0

0

2

0,0161

10

0

3

13

1,6154

5

4

0

17

0,2353

0,36119

6

Wiese Łukasz
(Łuczniczka Bydgoszcz)

1

3

2

2

0

10

0,0161

2

0

0

2

0,0161

10

0

3

13

1,6154

5

4

0

17

0,2353

0,36119

7

Ernastowicz Marcin
(Jastrzębski Węgiel)

4

17

8

12

4

62

0,0163

8

1

0

11

0,0109

54

7

4

100

7,31

24

5

0

77

0,4935

0,34837

8

Ernastowicz Marcin
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

4

17

8

12

4

62

0,0163

8

1

0

11

0,0109

54

7

4

100

7,31

24

5

0

77

0,4935

0,34837

9

Siek Wojciech
(BBTS Bielsko-Biała)

1

3

1

3

0

8

0,0069

3

0

0

3

0,0208

3

0

0

9

1

0

0

0

0

0

0,34468

10

Siek Wojciech
(BBTS ATH Bielsko-Biała)

1

3

1

3

0

8

0,0069

3

0

0

3

0,0208

3

0

0

9

1

0

0

0

0

0

0,34468

11

Gulak Krzysztof
(Indykpol AZS Olsztyn)

2

9

2

9

1

31

0,0077

6

1

0

7

0,0153

35

9

4

75

2,64

15

9

2

58

0,2931

0,31927

12

Gulak Krzysztof
(Indykpol AZS Olsztyn)

2

9

2

9

1

31

0,0077

6

1

0

7

0,0153

35

9

4

75

2,64

15

9

2

58

0,2931

0,31927

13

Kłęk Wiktor
()

2

8

6

10

0

33

0,0169

3

8

1

15

0,0084

18

2

6

39

2,0513

0

0

0

0

0

0,31556

14

Kłęk Wiktor
(Asseco Resovia Rzeszów)

2

8

6

10

0

33

0,0169

3

8

1

15

0,0084

18

2

6

39

2,0513

0

0

0

0

0

0,31556

15

Pietruczuk Bartosz
()

1

5

4

6

0

18

0,0208

1

1

0

2

0,0052

13

0

4

22

2,0455

6

2

1

26

0,4615

0,31479

16

Pietruczuk Bartosz
(LOTOS Trefl Gdańsk)

1

5

4

6

0

18

0,0208

1

1

0

2

0,0052

13

0

4

22

2,0455

6

2

1

26

0,4615

0,31479

17

Formela Konrad
(Jastrzębski Węgiel)

2

8

3

6

2

32

0,0145

2

2

0

7

0,0058

24

9

1

52

2,1538

9

4

3

51

0,2941

0,28947

18

Formela Konrad
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

2

8

3

6

2

32

0,0145

2

2

0

7

0,0058

24

9

1

52

2,1538

9

4

3

51

0,2941

0,28947

19

Marszałek Michał
(Asseco Resovia Rzeszów)

2

8

3

3

1

25

0,0112

3

1

0

5

0,0084

8

2

5

33

0,2424

11

3

5

47

0,3404

0,28494

20

Marszałek Michał
(Asseco Resovia Rzeszów)

2

8

3

3

1

25

0,0112

3

1

0

5

0,0084

8

2

5

33

0,2424

11

3

5

47

0,3404

0,28494

21

Miarka Dominik
()

2

7

4

4

3

25

0,0212

0

0

0

2

0

8

7

3

27

-0,5185

7

5

8

31

-0,0645

0,27528

22

Miarka Dominik
(BBTS ATH Bielsko-Biała)

2

7

4

4

3

25

0,0212

0

0

0

2

0

8

7

3

27

-0,5185

7

5

8

31

-0,0645

0,27528

23

Mendel Patryk
()

1

3

1

2

0

8

0,0081

1

1

0

2

0,0081

8

1

1

15

1,2

0

0

0

0

0

0,27155

24

Mendel Patryk
(Łuczniczka Bydgoszcz)

1

3

1

2

0

8

0,0081

1

1

0

2

0,0081

8

1

1

15

1,2

0

0

0

0

0

0,27155

25

Skotarek Mikołaj
()

2

7

3

3

2

24

0,0152

1

0

0

5

0,003

18

6

8

43

0,6512

0

0

0

2

0

0,27087

26

Skotarek Mikołaj
(BBTS ATH Bielsko-Biała)

2

7

3

3

2

24

0,0152

1

0

0

5

0,003

18

6

8

43

0,6512

0

0

0

2

0

0,27087

27

Wójcik Leszek
(Indykpol AZS Olsztyn)

2

8

6

2

1

28

0,0179

0

1

0

3

0

21

9

4

39

1,641

10

1

5

43

0,3023

0,26888

28

Wójcik Leszek
(Indykpol AZS Olsztyn)

2

8

6

2

1

28

0,0179

0

1

0

3

0

21

9

4

39

1,641

10

1

5

43

0,3023

0,26888

29

Bobrowski Kacper
()

1

3

0

1

1

10

0,0081

1

0

1

2

0,0081

3

1

0

5

1,2

2

1

0

10

0,4

0,26858

30

Bobrowski Kacper
(Łuczniczka Bydgoszcz)

1

3

0

1

1

10

0,0081

1

0

1

2

0,0081

3

1

0

5

1,2

2

1

0

10

0,4

0,26858

31

Seliga Szymon
()

2

8

4

6

1

29

0,014

1

5

1

7

0,0028

22

8

8

56

0,8571

7

6

4

50

0,16

0,26593

32

Seliga Szymon
(Asseco Resovia Rzeszów)

2

8

4

6

1

29

0,014

1

5

1

7

0,0028

22

8

8

56

0,8571

7

6

4

50

0,16

0,26593

33

Jakubiszak Szymon
()

4

16

2

8

2

52

0,0059

3

5

0

12

0,0044

33

11

8

73

3,0685

16

11

6

86

0,1744

0,24818

34

Jakubiszak Szymon
(LOTOS Trefl Gdańsk)

4

16

2

8

2

52

0,0059

3

5

0

12

0,0044

33

11

8

73

3,0685

16

11

6

86

0,1744

0,24818

35

Guzewicz Kamil
()

1

4

1

2

0

12

0,0047

1

0

0

1

0,0047

11

2

4

32

0,625

8

2

1

20

0,6

0,23828

36

Guzewicz Kamil
(Indykpol AZS Olsztyn)

1

4

1

2

0

12

0,0047

1

0

0

1

0,0047

11

2

4

32

0,625

8

2

1

20

0,6

0,23828

37

Kukulski Mateusz
()

4

15

5

3

3

40

0,0109

0

1

0

2

0

7

3

4

21

0

9

1

0

26

0,6538

0,23489

38

Kukulski Mateusz
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

4

15

5

3

3

40

0,0109

0

1

0

2

0

7

3

4

21

0

9

1

0

26

0,6538

0,23489

39

Ptaszyński Maciej
()

4

11

3

7

3

35

0,0088

0

3

2

6

0

18

4

6

43

2,0465

12

2

1

39

0,4872

0,23385

40

Ptaszyński Maciej
(LOTOS Trefl Gdańsk)

4

11

3

7

3

35

0,0088

0

3

2

6

0

18

4

6

43

2,0465

12

2

1

39

0,4872

0,23385

41

Jóźwik Mateusz
()

2

7

0

1

1

20

0,003

1

0

0

4

0,003

23

6

4

41

2,2195

24

7

1

63

0,4603

0,22796

42

Jóźwik Mateusz
(BBTS ATH Bielsko-Biała)

2

7

0

1

1

20

0,003

1

0

0

4

0,003

23

6

4

41

2,2195

24

7

1

63

0,4603

0,22796

43

Hatle Artur
()

1

3

0

1

0

3

0

1

0

0

1

0,0057

0

0

0

0

0

0

0

1

5

0

0,22302

44

Hatle Artur
(Indykpol AZS Olsztyn)

1

3

0

1

0

3

0

1

0

0

1

0,0057

0

0

0

0

0

0

0

1

5

0

0,22302

45

Wasilewski Kacper
()

4

12

3

10

1

41

0,0054

1

0

0

2

0,0014

11

1

3

22

3,8182

8

2

3

42

0,1905

0,22172

46

Wasilewski Kacper
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

4

12

3

10

1

41

0,0054

1

0

0

2

0,0014

11

1

3

22

3,8182

8

2

3

42

0,1905

0,22172

47

Staniszewski Adam
()

2

4

2

3

0

13

0,0063

0

0

0

0

0

9

5

2

22

0,3636

3

3

0

15

0,1333

0,21901

48

Staniszewski Adam
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

2

4

2

3

0

13

0,0063

0

0

0

0

0

9

5

2

22

0,3636

3

3

0

15

0,1333

0,21901

49

Małecki Wojciech
()

4

9

3

4

0

14

0,0044

1

3

0

5

0,0015

12

1

3

26

2,7692

0

1

0

1

-1

0,21817

50

Małecki Wojciech
(LOTOS Trefl Gdańsk)

4

9

3

4

0

14

0,0044

1

3

0

5

0,0015

12

1

3

26

2,7692

0

1

0

1

-1

0,21817

51

Szewczyk Mikołaj
(Jastrzębski Węgiel)

4

13

0

1

0

14

0

2

3

0

6

0,0027

13

7

3

40

0,975

10

6

3

40

0,275

0,21149

52

Szewczyk Mikołaj
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

4

13

0

1

0

14

0

2

3

0

6

0,0027

13

7

3

40

0,975

10

6

3

40

0,275

0,21149

53

Czerwiński Szczepan
()

2

4

0

1

1

7

0,003

0

0

0

0

0

1

0

0

1

4

1

0

2

8

0,25

0,20611

54

Czerwiński Szczepan
(BBTS ATH Bielsko-Biała)

2

4

0

1

1

7

0,003

0

0

0

0

0

1

0

0

1

4

1

0

2

8

0,25

0,20611

55

Dębski Kamil
(LOTOS Trefl Gdańsk)

3

6

0

2

0

12

0

1

1

0

3

0,0022

4

0

4

17

0

2

1

1

15

0,2667

0,20583

56

Dębski Kamil
(LOTOS Trefl Gdańsk)

3

6

0

2

0

12

0

1

1

0

3

0,0022

4

0

4

17

0

2

1

1

15

0,2667

0,20583

57

Laskowski Mateusz
()

1

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

4

0,25

0,1961

58

Laskowski Mateusz
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

1

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

4

0,25

0,1961

59

Czado Przemysław
()

2

7

0

0

0

6

0

0

1

0

1

0

4

0

3

12

0,5833

1

0

1

10

0,3

0,19569

60

Czado Przemysław
(Asseco Resovia Rzeszów)

2

7

0

0

0

6

0

0

1

0

1

0

4

0

3

12

0,5833

1

0

1

10

0,3

0,19569

61

Błądziński Tomasz
()

1

1

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

0

0

1

1

-1

0

0

0

1

0

0,19569

62

Błądziński Tomasz
(Asseco Resovia Rzeszów)

1

1

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

0

0

1

1

-1

0

0

0

1

0

0,19569

63

Kożuch Kacper
()

1

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

1

0

2

0

0,19569

64

Kożuch Kacper
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

1

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

1

0

2

0

0,19569

65

Sadowski Michał
()

1

1

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,19569

66

Sadowski Michał
(Indykpol AZS Olsztyn)

1

1

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,19569

67

Predecki Robert
()

1

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

2

0

0

2

1

0

0

0

0

0

0,19569

68

Predecki Robert
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

1

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

2

0

0

2

1

0

0

0

0

0

0,19569

69

Pyrsak Jan
()

1

1

0

1

0

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,19569

70

Pyrsak Jan
(Asseco Resovia Rzeszów)

1

1

0

1

0

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,19569

71

Dziedzic Łukasz
()

1

1

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

0

0

1

1

-1

0

0

0

0

0

0,19569

72

Dziedzic Łukasz
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

1

1

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

0

0

1

1

-1

0

0

0

0

0

0,19569

Obliczanie rankingu

Przyjmujący

Ranking uwzględnia:

  • Wskaźnik Zagrywki (Wsk. Za): zagrywki pozytywne podzielone przez sumę punktów zdobytych przez obydwie drużyny (ranking dotyczy zawodników którzy wykonali minimum jeden serwis na set)

  • Wskaźnik Przyjęcia (Wsk. Pr): liczba pozytywnych przyjęć zagrywki pomniejszona o liczbę negatywnych przyjęć zagrywki podzielona przez sumę wszystkich przyjęć zagrywki wykonanych przez obydwie drużyny (ranking zawodników którzy wykonają minimum trzy przyjęcia zagrywki na set)

  • Wskaźnik Ataku (Wsk. At): suma ataków (pozytywnych pomniejszonych o liczbę ataków negatywnych), podzielona przez sumę wszystkich ataków wykonanych przez dwie drużyny (ranking zawodników którzy wykonali minimum trzy ataki na set)

  • Wskaźnik Bloku (Wsk. Bl): liczba punktowych bloków podzielona przez punkty zdobyte przez obydwie drużyny

Ostateczny ranking tworzony jest na podstawie "wskaźnika końcowego", określającego wpływ przyjmującego na wygranie akcji, inaczej mówiąc: jak duży wpływ ma gracz danej pozycji na wygranie akcji. Wskaźnik końcowy, okręślający prawdopodobieństwo wygrania akcji, jest obliczany na podstawie wskaźników poszczególnych umiejętności i współczynnika "znaczenia" poszczególnych pozycji. Wskaźniki umiejętności jest obliczany w oparciu o stosunek pozytywnych i negatywnych zagrań pomnożonych przez współczynnik określający znaczenie danej umiejętności dla zawodników poszczególnych pozycji. Gwiazdka przy kolumnie umiejętności pokazuje znaczenie danej umiejętności dla poszczególnych pozycji na boisku i ich wpływu na zwycięstwo. Index końcowy wyliczany jest uwzględniając również następujące kryteria

  • Minimalna ilość Zagrywek na set:  1

  • Minimalna ilość Odbiorów serwisu na set:  3

  • Minimalna ilość Ataków na set:  3

Zagrywka

  • # as serwisowy

  • / trudny serwis, piłka bezpośrednio po przyjęciu zagrywki wraca na stronę drużyny zagrywającej

  • = błąd zagrywki

Przyjęcie

  • # perfekcyjne

  • / przyjęcie po którym nie można wyprowadzić ataku

  • = błąd przyjęcia (strata punktu bezpośrednio z przyjęcia zagrywki)

Atak

  • # punkt

  • / atak zablokowany

  • = błąd ataku

Blok

  • # punkt

  • / przejście linii środkowej boiska przez blokującego

  • = błąd blokującego (np. dotknięcie siatki)

Stosowane filtry

  • Minimalna ilość rozegranych meczów:  1