MłodaLiga 2015/2016

Młoda Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza

MłodaLiga 2015/2016 Best players MIDDLE BLOCKER
ZawodnikRozegraneZagrywkaBlokAtakRanking
  MS#=/SumaSv ind.#=/SumaBl ind.#=/SumaSp ind.Index

1

Behrendt Karol
(LOTOS Trefl Gdańsk)

5

18

2

5

8

61

0,0125

14

14

1

39

0,0175

24

0

1

32

12,9375

0,4993

2

Behrendt Karol
(LOTOS Trefl Gdańsk)

5

18

2

5

8

61

0,0125

14

14

1

39

0,0175

24

0

1

32

12,9375

0,4993

3

Janus Bartłomiej
(AZS Częstochowa)

9

31

9

13

7

109

0,0118

25

25

2

69

0,0184

47

7

9

86

11,1744

0,49839

4

Janus Bartłomiej
(AZS Częstochowa)

9

31

9

13

7

109

0,0118

25

25

2

69

0,0184

47

7

9

86

11,1744

0,49839

5

Grzechnik Bartłomiej
(Cerrad Czarni Radom)

2

7

2

4

3

24

0,0155

4

2

0

15

0,0124

13

1

1

22

3,5

0,46811

6

Grzechnik Bartłomiej
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

2

7

2

4

3

24

0,0155

4

2

0

15

0,0124

13

1

1

22

3,5

0,46811

7

Raciborski Igor
()

9

33

5

7

8

124

0,0089

20

19

3

68

0,0137

37

5

2

69

14,3478

0,46143

8

Raciborski Igor
(MKS BANIMEX BĘDZIN)

9

33

5

7

8

124

0,0089

20

19

3

68

0,0137

37

5

2

69

14,3478

0,46143

9

Rymarski Łukasz
(LOTOS Trefl Gdańsk)

8

26

4

5

5

106

0,0072

19

21

2

51

0,0152

26

5

3

40

11,7

0,45754

10

Rymarski Łukasz
()

8

26

4

5

5

106

0,0072

19

21

2

51

0,0152

26

5

3

40

11,7

0,45754

11

Oniszk Bartłomiej
(Effector Kielce)

9

33

2

21

8

114

0,0067

22

10

3

46

0,0147

48

6

5

84

14,5357

0,45645

12

Oniszk Bartłomiej
(Effector Kielce)

9

33

2

21

8

114

0,0067

22

10

3

46

0,0147

48

6

5

84

14,5357

0,45645

13

Orobko Andrij
(Effector Kielce)

7

28

7

17

3

82

0,0081

17

17

2

47

0,0138

40

6

3

66

13,1515

0,45544

14

Orobko Andrzej
(Effector Kielce)

7

28

7

17

3

82

0,0081

17

17

2

47

0,0138

40

6

3

66

13,1515

0,45544

15

Siwicki Mateusz
(Łuczniczka Bydgoszcz)

5

18

9

13

3

58

0,0143

7

9

4

27

0,0083

29

5

5

49

6,9796

0,4438

16

Siwicki Mateusz
(Łuczniczka Bydgoszcz)

5

18

9

13

3

58

0,0143

7

9

4

27

0,0083

29

5

5

49

6,9796

0,4438

17

Kucharczyk Adam
(AZS Politechnika Warszawska)

5

18

4

3

3

58

0,0082

12

0

0

12

0,0141

11

4

2

22

4,0909

0,4426

18

Kucharczyk Adam
()

5

18

4

3

3

58

0,0082

12

0

0

12

0,0141

11

4

2

22

4,0909

0,4426

19

Starzec Maksymilian
()

7

24

8

19

7

76

0,0128

11

10

3

34

0,0094

25

5

5

53

6,7925

0,44231

20

Starzec Maksymilian
(Asseco Resovia Rzeszów)

7

24

8

19

7

76

0,0128

11

10

3

34

0,0094

25

5

5

53

6,7925

0,44231

21

Gonera Gabriel
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

7

25

10

12

0

61

0,0088

15

10

2

40

0,0132

15

6

3

40

3,75

0,43946

22

Gonera Gabriel
()

7

25

10

12

0

61

0,0088

15

10

2

40

0,0132

15

6

3

40

3,75

0,43946

23

Zwiech Jakub
(Cerrad Czarni Radom)

2

7

7

3

1

25

0,0248

0

0

0

5

0

12

3

2

25

1,96

0,43821

24

Zwiech Jakub
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

2

7

7

3

1

25

0,0248

0

0

0

5

0

12

3

2

25

1,96

0,43821

25

Siek Wojciech
(BBTS Bielsko-Biała)

4

13

2

9

1

31

0,0051

9

5

2

17

0,0154

20

1

3

38

5,4737

0,43771

26

Siek Wojciech
(BBTS ATH Bielsko-Biała)

4

13

2

9

1

31

0,0051

9

5

2

17

0,0154

20

1

3

38

5,4737

0,43771

27

Dyk Wojciech
()

6

18

5

3

5

52

0,0102

11

14

4

39

0,0112

16

5

2

31

5,2258

0,43703

28

Dyk Wojciech
(Effector Kielce)

6

18

5

3

5

52

0,0102

11

14

4

39

0,0112

16

5

2

31

5,2258

0,43703

29

Udziela Michał
(AZS Politechnika Warszawska)

11

37

6

18

4

108

0,0056

21

7

4

40

0,0118

41

8

2

73

15,7123

0,4362

30

Udziela Michał
()

11

37

6

18

4

108

0,0056

21

7

4

40

0,0118

41

8

2

73

15,7123

0,4362

31

Metrycki Radosław
()

9

33

8

16

11

108

0,013

9

18

1

53

0,0062

31

7

1

58

13,0862

0,43512

32

Metrycki Radosław
(MKS BANIMEX BĘDZIN)

9

33

8

16

11

108

0,013

9

18

1

53

0,0062

31

7

1

58

13,0862

0,43512

33

Turski Jakub
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

2

5

3

3

2

19

0,0157

2

3

1

8

0,0063

8

2

0

14

2,1429

0,43062

34

Turski Jakub
()

2

5

3

3

2

19

0,0157

2

3

1

8

0,0063

8

2

0

14

2,1429

0,43062

35

Koziatek Tomasz
(Indykpol AZS Olsztyn)

6

23

6

8

2

78

0,0081

11

3

4

20

0,0111

28

6

4

58

7,1379

0,42943

36

Koziatek Tomasz
(Indykpol AZS Olsztyn)

6

23

6

8

2

78

0,0081

11

3

4

20

0,0111

28

6

4

58

7,1379

0,42943

37

Prejs Michał
(Łuczniczka Bydgoszcz)

6

25

2

11

8

87

0,0091

10

5

2

20

0,0091

38

3

10

68

9,1912

0,42649

38

Prejs Michał
()

6

25

2

11

8

87

0,0091

10

5

2

20

0,0091

38

3

10

68

9,1912

0,42649

39

Skomro Grzegorz
()

2

7

1

3

0

24

0,0032

5

4

2

15

0,0159

5

0

3

13

1,0769

0,4238

40

Skomro Grzegorz
(Asseco Resovia Rzeszów)

2

7

1

3

0

24

0,0032

5

4

2

15

0,0159

5

0

3

13

1,0769

0,4238

41

Borowski Konrad
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

8

26

6

8

1

77

0,0053

16

6

0

33

0,0122

19

7

0

40

7,8

0,42361

42

Borowski Konrad
()

8

26

6

8

1

77

0,0053

16

6

0

33

0,0122

19

7

0

40

7,8

0,42361

43

Polański Maciej
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

2

7

3

2

0

23

0,0094

3

0

0

3

0,0094

13

1

2

19

3,6842

0,42082

44

Polański Maciej
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

2

7

3

2

0

23

0,0094

3

0

0

3

0,0094

13

1

2

19

3,6842

0,42082

45

Miksa Krzysztof
()

4

11

5

5

4

44

0,0138

4

3

2

15

0,0061

7

3

5

21

-0,5238

0,41593

46

Miksa Krzysztof
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

4

11

5

5

4

44

0,0138

4

3

2

15

0,0061

7

3

5

21

-0,5238

0,41593

47

Kowalski Mateusz
(Asseco Resovia Rzeszów)

2

8

1

6

0

16

0,0027

5

4

0

13

0,0137

14

3

1

23

3,4783

0,41297

48

Kowalski Mateusz
(Asseco Resovia Rzeszów)

2

8

1

6

0

16

0,0027

5

4

0

13

0,0137

14

3

1

23

3,4783

0,41297

49

Drzazga Szymon
()

11

39

9

12

7

124

0,0093

8

16

1

41

0,0046

24

3

4

42

15,7857

0,41221

50

Drzazga Szymon
(Cuprum Lubin)

11

39

9

12

7

124

0,0093

8

16

1

41

0,0046

24

3

4

42

15,7857

0,41221

51

Kuryło Bartłomiej
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

6

23

4

17

1

74

0,005

10

18

2

56

0,01

19

3

2

37

8,7027

0,41066

52

Kuryło Bartłomiej
()

6

23

4

17

1

74

0,005

10

18

2

56

0,01

19

3

2

37

8,7027

0,41066

53

Polak Radosław
()

3

13

1

6

2

28

0,0055

7

0

2

9

0,0128

3

2

4

13

-3

0,40972

54

Polak Radosław
(Indykpol AZS Olsztyn)

3

13

1

6

2

28

0,0055

7

0

2

9

0,0128

3

2

4

13

-3

0,40972

55

Krajewski Kamil
()

2

8

1

5

3

22

0,0118

2

6

1

12

0,0059

24

5

4

55

2,1818

0,40961

56

Krajewski Kamil
(AZS Politechnika Warszawska)

2

8

1

5

3

22

0,0118

2

6

1

12

0,0059

24

5

4

55

2,1818

0,40961

57

Śliż Damian
(Jastrzębski Węgiel)

3

10

2

4

1

32

0,0066

4

5

0

12

0,0088

22

1

2

32

5,9375

0,40725

58

Śliż Damian
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

3

10

2

4

1

32

0,0066

4

5

0

12

0,0088

22

1

2

32

5,9375

0,40725

59

Skowroński Maciej
(BBTS ATH Bielsko-Biała)

5

16

5

12

2

47

0,0091

5

2

2

10

0,0065

20

6

2

36

5,3333

0,40478

60

Skowroński Maciej
()

5

16

5

12

2

47

0,0091

5

2

2

10

0,0065

20

6

2

36

5,3333

0,40478

61

Kleinschmidt Maciej
()

1

4

2

3

0

16

0,0111

1

0

0

1

0,0056

6

1

1

9

1,7778

0,40338

62

Kleinschmidt Maciej
(Łuczniczka Bydgoszcz)

1

4

2

3

0

16

0,0111

1

0

0

1

0,0056

6

1

1

9

1,7778

0,40338

63

Pluto Jakub
(AZS Politechnika Warszawska)

9

32

9

13

3

100

0,0082

12

10

0

27

0,0082

15

3

1

29

12,1379

0,40145

64

Pluto Jakub
()

9

32

9

13

3

100

0,0082

12

10

0

27

0,0082

15

3

1

29

12,1379

0,40145

65

Ostaszyk Maciej
(Indykpol AZS Olsztyn)

3

12

1

3

0

33

0,0019

6

1

0

7

0,0115

14

2

2

25

4,8

0,39853

66

Ostaszyk Maciej
(Indykpol AZS Olsztyn)

3

12

1

3

0

33

0,0019

6

1

0

7

0,0115

14

2

2

25

4,8

0,39853

67

Hudzik Damian
(Asseco Resovia Rzeszów)

9

29

2

17

1

91

0,0021

13

22

5

63

0,0091

31

3

4

60

11,6

0,3967

68

Hudzik Damian
()

9

29

2

17

1

91

0,0021

13

22

5

63

0,0091

31

3

4

60

11,6

0,3967

69

Jakubowski Paweł
()

11

38

7

26

7

95

0,0081

10

26

5

60

0,0058

13

5

3

40

4,75

0,39519

70

Jakubowski Paweł
(Cuprum Lubin)

11

38

7

26

7

95

0,0081

10

26

5

60

0,0058

13

5

3

40

4,75

0,39519

71

Tomżyński Tomasz
(AZS Częstochowa)

9

29

3

18

3

89

0,0044

10

32

1

45

0,0074

13

3

4

31

5,6129

0,38808

72

Tomżyński Tomasz
()

9

29

3

18

3

89

0,0044

10

32

1

45

0,0074

13

3

4

31

5,6129

0,38808

73

Woźniak Michał
()

4

11

4

4

2

25

0,0094

2

5

0

12

0,0031

10

2

1

17

4,5294

0,38612

74

Woźniak Michał
(BBTS ATH Bielsko-Biała)

4

11

4

4

2

25

0,0094

2

5

0

12

0,0031

10

2

1

17

4,5294

0,38612

75

Kamiński Marcin
(Indykpol AZS Olsztyn)

1

5

2

2

1

9

0,0142

0

0

0

0

0

5

0

1

13

1,5385

0,38584

76

Kamiński Marcin
()

1

5

2

2

1

9

0,0142

0

0

0

0

0

5

0

1

13

1,5385

0,38584

77

Nowakowski Jan
(Łuczniczka Bydgoszcz)

1

3

1

2

0

9

0,0067

1

1

0

4

0,0067

1

0

1

3

0

0,38562

78

Nowakowski Jan
(Łuczniczka Bydgoszcz)

1

3

1

2

0

9

0,0067

1

1

0

4

0,0067

1

0

1

3

0

0,38562

79

Kujawa Mateusz
()

7

21

2

10

2

65

0,0037

7

3

0

13

0,0064

16

5

6

39

2,6923

0,37428

80

Kujawa Mateusz
(PGE Skra Bełchatów)

7

21

2

10

2

65

0,0037

7

3

0

13

0,0064

16

5

6

39

2,6923

0,37428

81

Olszewski Dawid
(PGE Skra Bełchatów)

7

22

4

9

3

57

0,0064

5

2

0

10

0,0046

8

4

3

30

0,7333

0,37376

82

Olszewski Dawid
()

7

22

4

9

3

57

0,0064

5

2

0

10

0,0046

8

4

3

30

0,7333

0,37376

83

Jarzyna Kamil
()

4

13

3

8

1

30

0,0064

2

3

0

14

0,0032

15

3

4

33

3,1515

0,37022

84

Jarzyna Kamil
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

4

13

3

8

1

30

0,0064

2

3

0

14

0,0032

15

3

4

33

3,1515

0,37022

85

Mokwa Kacper
(LOTOS Trefl Gdańsk)

6

13

2

5

3

19

0,0051

5

4

2

15

0,0051

2

2

0

9

0

0,36994

86

Mokwa Kacper
()

6

13

2

5

3

19

0,0051

5

4

2

15

0,0051

2

2

0

9

0

0,36994

87

Maczan Remigiusz
()

6

16

2

5

1

61

0,0031

5

9

2

21

0,0052

14

2

4

27

4,7407

0,36821

88

Maczan Remigiusz
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

6

16

2

5

1

61

0,0031

5

9

2

21

0,0052

14

2

4

27

4,7407

0,36821

89

Sznycer Paweł
(PGE Skra Bełchatów)

7

16

3

6

2

43

0,0046

5

0

0

6

0,0046

12

7

1

28

2,2857

0,36772

90

Sznycer Paweł
()

7

16

3

6

2

43

0,0046

5

0

0

6

0,0046

12

7

1

28

2,2857

0,36772

91

Różański Maciej
()

2

6

2

3

2

16

0,0102

0

0

0

0

0

3

0

1

7

1,7143

0,3675

92

Różański Maciej
(Łuczniczka Bydgoszcz)

2

6

2

3

2

16

0,0102

0

0

0

0

0

3

0

1

7

1,7143

0,3675

93

Bartecki Sebastian
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

2

5

0

1

2

11

0,0066

1

3

0

7

0,0033

3

0

1

4

2,5

0,36616

94

Bartecki Sebastian
()

2

5

0

1

2

11

0,0066

1

3

0

7

0,0033

3

0

1

4

2,5

0,36616

95

Lewandowski Jakub
()

1

2

0

2

0

4

0

1

1

1

3

0,0078

1

0

0

2

1

0,36246

96

Lewandowski Jakub
(LOTOS Trefl Gdańsk)

1

2

0

2

0

4

0

1

1

1

3

0,0078

1

0

0

2

1

0,36246

97

Żeliński Paweł
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

1

3

0

2

0

9

0

1

0

0

1

0,0073

4

0

1

7

1,2857

0,36008

98

Żeliński Paweł
()

1

3

0

2

0

9

0

1

0

0

1

0,0073

4

0

1

7

1,2857

0,36008

99

Pluta Kacper
()

7

17

1

8

2

48

0,0028

5

2

0

18

0,0047

8

3

2

23

2,2174

0,35983

100

Pluta Kacper
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

7

17

1

8

2

48

0,0028

5

2

0

18

0,0047

8

3

2

23

2,2174

0,35983

101

Rejno Krzysztof
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

1

4

0

1

0

10

0

1

3

0

9

0,0061

9

2

0

13

2,1538

0,35465

102

Rejno Krzysztof
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

1

4

0

1

0

10

0

1

3

0

9

0,0061

9

2

0

13

2,1538

0,35465

103

Nowak Kamil
()

1

3

0

1

1

6

0,0074

0

3

0

3

0

1

0

1

4

0

0,35207

104

Nowak Kamil
(AZS Częstochowa)

1

3

0

1

1

6

0,0074

0

3

0

3

0

1

0

1

4

0

0,35207

105

Ratajczak Bartłomiej
(Łuczniczka Bydgoszcz)

2

6

0

4

1

12

0,0026

1

0

2

3

0,0026

4

0

0

8

3

0,34923

106

Ratajczak Bartłomiej
()

2

6

0

4

1

12

0,0026

1

0

2

3

0,0026

4

0

0

8

3

0,34923

107

Bykowski Damian
()

2

2

1

1

0

3

0,0033

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,33355

108

Bykowski Damian
(Asseco Resovia Rzeszów)

2

2

1

1

0

3

0,0033

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,33355

109

Rajsner Wiktor
(Łuczniczka Bydgoszcz)

4

8

1

3

0

16

0,0015

1

0

2

4

0,0015

1

0

2

7

-1,1429

0,33309

110

Rajsner Wiktor
()

4

8

1

3

0

16

0,0015

1

0

2

4

0,0015

1

0

2

7

-1,1429

0,33309

111

Dorosz Bartłomiej
(BBTS ATH Bielsko-Biała)

4

12

1

2

0

19

0,0016

0

3

0

3

0

0

3

0

4

-9

0,32597

112

Dorosz Bartłomiej
()

4

12

1

2

0

19

0,0016

0

3

0

3

0

0

3

0

4

-9

0,32597

113

Tworkowski Michał
()

3

8

0

2

0

15

0

0

0

0

0

0

5

1

0

8

4

0,32506

114

Tworkowski Michał
(Indykpol AZS Olsztyn)

3

8

0

2

0

15

0

0

0

0

0

0

5

1

0

8

4

0,32506

115

Glaner Dawid
(LOTOS Trefl Gdańsk)

3

5

0

2

0

9

0

0

0

0

0

0

2

1

0

5

1

0,3206

116

Glaner Dawid
()

3

5

0

2

0

9

0

0

0

0

0

0

2

1

0

5

1

0,3206

117

Zwierko Michał
()

1

3

0

1

0

3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,31911

118

Zwierko Michał
(Cuprum Lubin)

1

3

0

1

0

3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,31911

119

Rutecki Paweł
(Indykpol AZS Olsztyn)

2

2

0

2

0

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,31911

120

Rutecki Paweł
()

2

2

0

2

0

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,31911

121

Piwowarski Adrian
()

1

2

0

0

0

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,31911

122

Piwowarski Adrian
(Effector Kielce)

1

2

0

0

0

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,31911

123

Blige Michał
(Łuczniczka Bydgoszcz)

1

2

0

0

0

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,31911

124

Blige Michał
()

1

2

0

0

0

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,31911

125

Stępień Krzysztof
()

1

1

0

1

0

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

0,31911

126

Stępień Krzysztof
(AZS Politechnika Warszawska)

1

1

0

1

0

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

0,31911

127

Wójcik Bartłomiej
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

1

1

0

0

0

3

0

0

1

0

1

0

0

0

0

0

0

0,31911

128

Wójcik Bartłomiej
()

1

1

0

0

0

3

0

0

1

0

1

0

0

0

0

0

0

0,31911

129

Kamiński Dominik
()

1

1

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,31911

130

Kamiński Dominik
(MKS BANIMEX BĘDZIN)

1

1

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,31911

Obliczanie rankingu

Środkowy

Ranking uwzględnia:

  • Wskaźnik Zagrywki (Wsk. Za): zagrywki pozytywne podzielone przez sumę punktów zdobytych przez obydwie drużyny (ranking dotyczy zawodników którzy wykonali minimum jeden serwis na set)

  • Wskaźnik Ataku (Wsk. At): suma ataków (pozytywnych pomniejszonych o liczbę ataków negatywnych), podzielona przez sumę wszystkich ataków wykonanych przez dwie drużyny (ranking zawodników którzy wykonali minimum trzy ataki na set)

  • Wskaźnik Bloku (Wsk. Bl): liczba punktowych bloków podzielona przez punkty zdobyte przez obydwie drużyny

Ostateczny ranking tworzony jest na podstawie "wskaźnika końcowego", określającego wpływ przyjmującego na wygranie akcji, inaczej mówiąc: jak duży wpływ ma gracz danej pozycji na wygranie akcji. Wskaźnik końcowy, okręślający prawdopodobieństwo wygrania akcji, jest obliczany na podstawie wskaźników poszczególnych umiejętności i współczynnika "znaczenia" poszczególnych pozycji. Wskaźniki umiejętności jest obliczany w oparciu o stosunek pozytywnych i negatywnych zagrań pomnożonych przez współczynnik określający znaczenie danej umiejętności dla zawodników poszczególnych pozycji. Gwiazdka przy kolumnie umiejętności pokazuje znaczenie danej umiejętności dla poszczególnych pozycji na boisku i ich wpływu na zwycięstwo. Index końcowy wyliczany jest uwzględniając również następujące kryteria

  • Minimalna ilość Zagrywek na set:  1

  • Minimalna ilość Ataków na set:  1

Zagrywka

  • # as serwisowy

  • / trudny serwis, piłka bezpośrednio po przyjęciu zagrywki wraca na stronę drużyny zagrywającej

  • = błąd zagrywki

Atak

  • # punkt

  • / atak zablokowany

  • = błąd ataku

Blok

  • # punkt

  • / przejście linii środkowej boiska przez blokującego

  • = błąd blokującego (np. dotknięcie siatki)

Stosowane filtry

  • Minimalna ilość rozegranych meczów:  1