Młoda Liga 10/11

Młoda Liga 2010/11

select
Mloda Liga 2010/11 Mloda Liga 2010/11 Matches

Runda 1

02.10.2010 - 14:00

Hala Azoty

02.10.2010 - 14:00

02.10.2010 - 14:00

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

3 - 2

AZS UWM Olsztyn

Sobolewski Tomasz
Jacyna Grzegorz

02.10.2010 - 14:00

3 - 2

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

AZS UWM Olsztyn

02.10.2010 - 15:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

02.10.2010 - 15:00

02.10.2010 - 15:00

Jastrzębski Węgiel

3 - 0

AZS Politechnika Warszawska

Pindral Szymon
Sęk Jacek

02.10.2010 - 15:00

3 - 0

Jastrzębski Węgiel

AZS Politechnika Warszawska

02.10.2010 - 15:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

02.10.2010 - 15:00

02.10.2010 - 15:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 0

Pamapol Siatkarz Wieluń

Bober Bogusław
Lemek Andrzej

02.10.2010 - 15:00

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

Pamapol Siatkarz Wieluń

02.10.2010 - 17:00

Hala "Energia"

02.10.2010 - 17:00

02.10.2010 - 17:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 1

KS Fart Kielce

Janczarek Artur
Herbik Marcin

02.10.2010 - 17:00

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

KS Fart Kielce

02.10.2010 - 17:00

Gimnazjum nr.8 im. A.Macieszy

02.10.2010 - 17:00

02.10.2010 - 17:00

Tytan AZS Częstochowa

1 - 3

Delecta Bydgoszcz

Kolano Marcin
Maciejewski Maciej

02.10.2010 - 17:00

1 - 3

Tytan AZS Częstochowa

Delecta Bydgoszcz



Runda 2

09.10.2010 - 16:00

Hala Sportowa Gimnazjum nr. 3

09.10.2010 - 16:00

09.10.2010 - 16:00

KS Fart Kielce

0 - 3

Delecta Bydgoszcz

Kolano Marcin
Makowski Jarosław

09.10.2010 - 16:00

0 - 3

KS Fart Kielce

Delecta Bydgoszcz

09.10.2010 - 17:00

Hala WOSiR

09.10.2010 - 17:00

09.10.2010 - 17:00

Pamapol Siatkarz Wieluń

0 - 3

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Wolski Dariusz
Wolski Zbigniew

09.10.2010 - 17:00

0 - 3

Pamapol Siatkarz Wieluń

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

09.10.2010 - 17:00

Hala "Energia"

09.10.2010 - 17:00

09.10.2010 - 17:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 1

Jastrzębski Węgiel

Włodarczyk Marcin
Michlic Agnieszka

09.10.2010 - 17:00

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

Jastrzębski Węgiel

10.10.2010 - 11:30

Hala Sportowa Kortowo

10.10.2010 - 11:30

10.10.2010 - 11:30

AZS UWM Olsztyn

3 - 1

Tytan AZS Częstochowa

Czywczyńska Anna
Jasiński Dariusz

10.10.2010 - 11:30

3 - 1

AZS UWM Olsztyn

Tytan AZS Częstochowa

10.10.2010 - 15:00

Hala Sportowa MOS Wola

10.10.2010 - 15:00

10.10.2010 - 15:00

AZS Politechnika Warszawska

2 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Pośpiech Rafał
Lagierski Marek

10.10.2010 - 15:00

2 - 3

AZS Politechnika Warszawska

Asseco Resovia Rzeszów



Runda 3

16.10.2010 - 14:00

Hala Sportowa ROSiR

16.10.2010 - 14:00

16.10.2010 - 14:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

Ferenczak Gabriela
Kasprzyk Wojciech

16.10.2010 - 14:00

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

PGE Skra Bełchatów

17.10.2010 - 14:00

Hala Sportowa 'Śródmieście'

17.10.2010 - 14:00

17.10.2010 - 14:00

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

2 - 3

AZS Politechnika Warszawska

Hojka Maciej
Hojka Jacek

17.10.2010 - 14:00

2 - 3

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

AZS Politechnika Warszawska

17.10.2010 - 15:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

17.10.2010 - 15:00

17.10.2010 - 15:00

Jastrzębski Węgiel

3 - 1

KS Fart Kielce

Mrozik Alicja
Szymańska Anna

17.10.2010 - 15:00

3 - 1

Jastrzębski Węgiel

KS Fart Kielce

17.10.2010 - 16:00

BKS 'Chemik'

17.10.2010 - 16:00

17.10.2010 - 16:00

Delecta Bydgoszcz

1 - 3

AZS UWM Olsztyn

Morawski Paweł
Broński Jacek

17.10.2010 - 16:00

1 - 3

Delecta Bydgoszcz

AZS UWM Olsztyn

19.12.2010 - 11:30

Hala Polonia

19.12.2010 - 11:30

19.12.2010 - 11:30

Tytan AZS Częstochowa

3 - 1

Pamapol Siatkarz Wieluń

Puchalski Maciej
Ignatowicz Paweł

19.12.2010 - 11:30

3 - 1

Tytan AZS Częstochowa

Pamapol Siatkarz Wieluń



Runda 4

22.10.2010 - 20:30

Hala Legionów

22.10.2010 - 20:30

22.10.2010 - 20:30

KS Fart Kielce

3 - 1

AZS UWM Olsztyn

Banaś Anna
Soból Janusz

22.10.2010 - 20:30

3 - 1

KS Fart Kielce

AZS UWM Olsztyn

23.10.2010 - 15:00

Hala WOSiR

23.10.2010 - 15:00

23.10.2010 - 15:00

Pamapol Siatkarz Wieluń

1 - 3

Delecta Bydgoszcz

Kapusta Krzysztof
Twardowski Maciej

23.10.2010 - 15:00

1 - 3

Pamapol Siatkarz Wieluń

Delecta Bydgoszcz

23.10.2010 - 17:00

Hala "Energia"

23.10.2010 - 17:00

23.10.2010 - 17:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Lenart Piotr
Nowak Piotr

23.10.2010 - 17:00

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

23.10.2010 - 17:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

23.10.2010 - 17:00

23.10.2010 - 17:00

Jastrzębski Węgiel

1 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Leśniak Krzysztof
Jacyna Grzegorz

23.10.2010 - 17:00

1 - 3

Jastrzębski Węgiel

Asseco Resovia Rzeszów

23.10.2010 - 18:00

Hala Sportowa MOS Wola

23.10.2010 - 18:00

23.10.2010 - 18:00

AZS Politechnika Warszawska

3 - 0

Tytan AZS Częstochowa

Chamerska-Lemiech Paulina
Dworak Robert

23.10.2010 - 18:00

3 - 0

AZS Politechnika Warszawska

Tytan AZS Częstochowa



Runda 5

30.10.2010 - 11:30

Hala Sportowa Kortowo

30.10.2010 - 11:30

30.10.2010 - 11:30

AZS UWM Olsztyn

3 - 0

Pamapol Siatkarz Wieluń

Beń Mirosław
Janik Tomasz

30.10.2010 - 11:30

3 - 0

AZS UWM Olsztyn

Pamapol Siatkarz Wieluń

30.10.2010 - 17:00

Hala Sportowa ROSiR

30.10.2010 - 17:00

30.10.2010 - 17:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 0

KS Fart Kielce

Kaczmarzyk Grzegorz
Maroszek Wojciech

30.10.2010 - 17:00

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

KS Fart Kielce

30.10.2010 - 17:00

Hala Polonia

30.10.2010 - 17:00

30.10.2010 - 17:00

Tytan AZS Częstochowa

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Nowak Piotr
Kolendowski Maciej

30.10.2010 - 17:00

0 - 3

Tytan AZS Częstochowa

PGE Skra Bełchatów

30.10.2010 - 19:00

Hala Azoty

30.10.2010 - 19:00

30.10.2010 - 19:00

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

0 - 3

Jastrzębski Węgiel

Wencel-Bruczyńska Kinga
Broński Jacek

30.10.2010 - 19:00

0 - 3

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Jastrzębski Węgiel

31.10.2010 - 17:00

HSW Łuczniczka

31.10.2010 - 17:00

31.10.2010 - 17:00

Delecta Bydgoszcz

3 - 1

AZS Politechnika Warszawska

Kileński Andrzej
Makowski Jarosław

31.10.2010 - 17:00

3 - 1

Delecta Bydgoszcz

AZS Politechnika Warszawska



Runda 6

06.11.2010 - 15:00

Hala Sportowa ROSiR

06.11.2010 - 15:00

06.11.2010 - 15:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 0

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Kapusta Krzysztof
Strzylak Sylwester

06.11.2010 - 15:00

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

06.11.2010 - 17:00

Hala Politechniki Świętokrzyskiej

06.11.2010 - 17:00

06.11.2010 - 17:00

KS Fart Kielce

3 - 0

Pamapol Siatkarz Wieluń


Zajc Paweł

06.11.2010 - 17:00

3 - 0

KS Fart Kielce

Pamapol Siatkarz Wieluń

06.11.2010 - 17:00

Hala "Energia"

06.11.2010 - 17:00

06.11.2010 - 17:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 1

Delecta Bydgoszcz

Janusz Grzegorz
Dudek Piotr

06.11.2010 - 17:00

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

Delecta Bydgoszcz

06.11.2010 - 19:30

Hala Polonia

06.11.2010 - 19:30

06.11.2010 - 19:30

AZS Tytan Częstochowa

0 - 3

Jastrzębski Węgiel

Biernaczyk Marcin
Maciejewski Maciej

06.11.2010 - 19:30

0 - 3

AZS Tytan Częstochowa

Jastrzębski Węgiel

07.11.2010 - 15:00

Hala Sportowa MOS Wola

07.11.2010 - 15:00

07.11.2010 - 15:00

AZS Politechnika Warszawska

1 - 3

AZS UWM Olsztyn

Fiutek Mariusz
Budzik Marek

07.11.2010 - 15:00

1 - 3

AZS Politechnika Warszawska

AZS UWM Olsztyn



Runda 7

13.11.2010 - 13:00

BKS 'Chemik'

13.11.2010 - 13:00

13.11.2010 - 13:00

Delecta Bydgoszcz

2 - 3

Jastrzębski Węgiel

Ulita Norbert
Krzywda Barbara

13.11.2010 - 13:00

2 - 3

Delecta Bydgoszcz

Jastrzębski Węgiel

13.11.2010 - 17:30

Hala Sportowa Kortowo

13.11.2010 - 17:30

13.11.2010 - 17:30

AZS UWM Olsztyn

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Słowik Marek
Łygoński Krzysztof

13.11.2010 - 17:30

0 - 3

AZS UWM Olsztyn

PGE Skra Bełchatów

13.11.2010 - 19:00

Hala Azoty

13.11.2010 - 19:00

13.11.2010 - 19:00

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

0 - 3

KS Fart Kielce

Mencel Katarzyna
Kuchna Andrzej

13.11.2010 - 19:00

0 - 3

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

KS Fart Kielce

14.11.2010 - 17:00

Hala Polonia

14.11.2010 - 17:00

14.11.2010 - 17:00

Tytan AZS Częstochowa

0 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Pakuła Barbara
Jacyna Grzegorz

14.11.2010 - 17:00

0 - 3

Tytan AZS Częstochowa

Asseco Resovia Rzeszów

15.11.2010 - 14:30

Hala WOSiR

15.11.2010 - 14:30

15.11.2010 - 14:30

Pamapol Siatkarz Wieluń

0 - 3

AZS Politechnika Warszawska

Baniak Bartlomiej
Ignatowicz Paweł

15.11.2010 - 14:30

0 - 3

Pamapol Siatkarz Wieluń

AZS Politechnika Warszawska



Runda 8

20.11.2010 - 11:30

Hala Politechniki Świętokrzyskiej

20.11.2010 - 11:30

20.11.2010 - 11:30

KS Fart Kielce

0 - 3

AZS Politechnika Warszawska

Kot Adam
Burkiewicz Paweł

20.11.2010 - 11:30

0 - 3

KS Fart Kielce

AZS Politechnika Warszawska

20.11.2010 - 13:00

Hala Sportowa ROSiR

20.11.2010 - 13:00

20.11.2010 - 13:00

Asseco Resovia Rzeszów

2 - 3

Delecta Bydgoszcz

Nowicki Robert
Król Piotr

20.11.2010 - 13:00

2 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Delecta Bydgoszcz

20.11.2010 - 15:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

20.11.2010 - 15:00

20.11.2010 - 15:00

Jastrzębski Węgiel

1 - 3

AZS UWM Olsztyn

Habel Piotr
Flis Tomasz

20.11.2010 - 15:00

1 - 3

Jastrzębski Węgiel

AZS UWM Olsztyn

20.11.2010 - 17:00

Hala Azoty

20.11.2010 - 17:00

20.11.2010 - 17:00

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

3 - 1

Tytan AZS Częstochowa

Gałka Grzegorz
Ignatowicz Paweł

20.11.2010 - 17:00

3 - 1

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Tytan AZS Częstochowa

21.11.2010 - 17:00

Hala "Energia"

21.11.2010 - 17:00

21.11.2010 - 17:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

Pamapol Siatkarz Wieluń

Baniak Bartlomiej
Kobienia Waldemar

21.11.2010 - 17:00

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

Pamapol Siatkarz Wieluń



Runda 9

27.11.2010 - 14:30

Hala WOSiR

27.11.2010 - 14:30

27.11.2010 - 14:30

Pamapol Siatkarz Wieluń

0 - 3

Jastrzębski Węgiel

Adamczyk Bartłomiej
Zajc Paweł

27.11.2010 - 14:30

0 - 3

Pamapol Siatkarz Wieluń

Jastrzębski Węgiel

27.11.2010 - 17:00

Hala Widowiskowo-Sportowa "Torwar"

27.11.2010 - 17:00

27.11.2010 - 17:00

AZS Politechnika Warszawska

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Zarzycki Tomasz
Gadzina Mariusz

27.11.2010 - 17:00

0 - 3

AZS Politechnika Warszawska

PGE Skra Bełchatów

27.11.2010 - 19:30

Hala Polonia

27.11.2010 - 19:30

27.11.2010 - 19:30

Tytan AZS Częstochowa

3 - 2

KS Fart Kielce

Bzodek Marcin
Sokół Katarzyna

27.11.2010 - 19:30

3 - 2

Tytan AZS Częstochowa

KS Fart Kielce

28.11.2010 - 10:00

HSW Łuczniczka

28.11.2010 - 10:00

28.11.2010 - 10:00

Delecta Bydgoszcz

3 - 0

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Biernaczyk Marcin
Wolski Zbigniew

28.11.2010 - 10:00

3 - 0

Delecta Bydgoszcz

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

28.11.2010 - 13:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

28.11.2010 - 13:00

28.11.2010 - 13:00

AZS UWM Olsztyn

1 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Skowroński Grzegorz
Skowroński Piotr

28.11.2010 - 13:00

1 - 3

AZS UWM Olsztyn

Asseco Resovia Rzeszów



Runda 1

01.12.2010 - 14:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

01.12.2010 - 14:00

01.12.2010 - 14:00

AZS UWM Olsztyn

3 - 1

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Dominiak Łukasz
Skowroński Piotr

01.12.2010 - 14:00

3 - 1

AZS UWM Olsztyn

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

04.12.2010 - 12:00

Hala WOSiR

04.12.2010 - 12:00

04.12.2010 - 12:00

Pamapol Siatkarz Wieluń

0 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Surdej Ryszard
Kolendowski Maciej

04.12.2010 - 12:00

0 - 3

Pamapol Siatkarz Wieluń

Asseco Resovia Rzeszów

04.12.2010 - 13:00

BKS 'Chemik'

04.12.2010 - 13:00