Młoda Liga 12/13

Competition

Młoda Liga 12/13 Best players MIDDLE BLOCKER
ZawodnikRozegraneZagrywkaBlokAtakRanking
  MS#=/SumaSv ind.#=/SumaBl ind.#=/SumaSp ind.Index

1

Smoliński Przemysław
(MOS Wola AZS Politechnika Warszawska)

8

32

8

6

13

114

0,0156

26

12

1

43

0,0193

49

8

1

77

16,6234

0,53185

2

Mordyl Bartłomiej
(Asseco Resovia Rzeszów)

5

16

3

4

5

57

0,0112

14

6

2

27

0,0196

23

2

3

42

6,8571

0,49457

3

Badura Piotr
(SMS PZPS Spała)

1

3

1

0

0

8

0,0078

3

0

0

3

0,0234

2

1

0

3

1

0,49097

4

Gawrewicz Konrad
(Indykpol AZS Olsztyn)

1

5

4

7

1

18

0,0233

2

5

1

12

0,0093

4

1

0

13

1,1538

0,48405

5

Bednarczyk Bartosz
(Indykpol AZS Olsztyn)

1

4

4

6

0

13

0,0216

2

2

0

4

0,0108

4

1

2

9

0,4444

0,48368

6

Jabłoński Rafał
(Lotos Trefl Gdańsk)

2

5

3

2

0

20

0,0098

6

1

1

9

0,0195

3

2

0

8

0,625

0,47692

7

Nowakowski Jan
(SMS PZPS Spała)

15

48

1

11

11

141

0,0055

33

2

1

39

0,0151

72

6

4

112

26,5714

0,47317

8

Bieniek Mateusz
(SMS PZPS Spała)

14

45

7

11

9

193

0,0078

28

4

0

34

0,0136

74

8

6

128

21,0937

0,46621

9

Wilczyński Maksym
(Effector Kielce)

16

59

7

21

7

139

0,0056

44

31

3

129

0,0176

46

4

16

116

13,2241

0,46568

10

Parfinowicz Krzysztof
(Centralna Szkoła PSP AZS Częstochowa)

2

8

1

5

3

26

0,012

5

6

1

13

0,015

6

1

2

16

1,5

0,46264

11

Maćkowiak Jędrzej
(PGE Skra Bełchatów)

7

26

8

9

5

92

0,0113

16

8

0

31

0,0139

22

6

3

47

7,1915

0,46176

12

Rejno Krzysztof
(Delecta Bydgoszcz)

17

60

4

20

8

183

0,0044

39

11

5

71

0,0144

74

9

8

140

24,4286

0,4599

13

Bogus Mateusz
(PGE Skra Bełchatów)

8

29

1

9

4

85

0,0037

23

6

2

36

0,0172

29

2

1

48

15,7083

0,45844

14

M'Baye Moustapha
(Lotos Trefl Gdańsk)

11

39

4

14

3

96

0,0041

28

6

2

40

0,0164

47

8

5

89

14,8989

0,45403

15

Lipski Miłosz
(Delecta Bydgoszcz)

13

44

9

37

11

137

0,0096

22

14

3

54

0,0105

47

10

10

93

12,7742

0,44323

16

Kozłowski Kamil
(Indykpol AZS Olsztyn)

2

9

2

6

1

25

0,0075

6

6

0

21

0,0149

9

1

3

19

2,3684

0,44108

17

Obermeler Rafał
(MOS Wola AZS Politechnika Warszawska)

6

22

6

7

3

68

0,0092

11

7

0

19

0,0113

15

1

4

30

7,3333

0,43671

18

Polański Maciej
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

6

23

1

7

6

70

0,0069

11

6

1

22

0,0109

21

6

0

35

9,8571

0,42757

19

Kozdroń Patryk
(Asseco Resovia Rzeszów)

5

14

3

14

1

47

0,0056

9

4

0

24

0,0126

23

5

3

37

5,6757

0,42363

20

Adamus Piotr
(Effector Kielce)

13

46

4

18

11

127

0,0077

19

19

1

60

0,0098

30

9

8

74

8,0811

0,42174

21

Marcyniak Mariusz
(Centralna Szkoła PSP AZS Częstochowa)

3

11

4

8

1

40

0,0098

4

6

0

10

0,0079

20

1

3

29

6,069

0,41771

22

Kotas Konrad
(Centralna Szkoła PSP AZS Częstochowa)

7

25

6

8

1

68

0,0066

9

9

0

20

0,0085

30

4

4

53

10,3774

0,4124

23

Andrulewicz Robert
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

6

23

3

5

2

65

0,0049

11

14

4

33

0,0108

19

2

7

38

6,0526

0,41075

24

Lewandowski Jakub
(Lotos Trefl Gdańsk)

4

9

2

6

2

26

0,0063

6

1

0

8

0,0095

9

1

0

13

5,5385

0,40905

25

Wacek Mariusz
(SMS PZPS Spała)

2

4

0

1

0

8

0

4

0

0

4

0,0159

1

2

0

4

-1

0,40501

26

Dudziński Karol
(Asseco Resovia Rzeszów)

2

4

1

1

1

9

0,0079

2

2

0

9

0,0079

3

0

0

5

2,4

0,40248

27

Siek Wojciech
(SMS PZPS Spała)

7

15

2

7

4

54

0,0064

7

0

0

7

0,0075

13

3

0

20

7,5

0,40121

28

Behrendt Karol
(Lotos Trefl Gdańsk)

10

31

0

10

2

116

0,0013

14

3

1

20

0,0089

41

6

5

68

13,6765

0,39494

29

Sterna Radosław
(Jastrzębski Węgiel)

6

19

2

13

5

55

0,0074

6

9

1

27

0,0064

11

2

4

30

3,1667

0,39262

30

Kochanowski Jakub
(Indykpol AZS Olsztyn)

3

11

1

8

2

40

0,0066

3

2

0

12

0,0066

12

2

2

22

4

0,39103

31

Kupisz Jakub
(Jastrzębski Węgiel)

3

7

2

3

3

21

0,0095

2

7

0

11

0,0038

5

2

1

9

1,5556

0,385

32

Kańczok Mateusz
(MOS Wola AZS Politechnika Warszawska)

6

13

1

8

3

31

0,0041

5

3

0

9

0,0051

13

4

1

21

4,9524

0,37234

33

Herich Robert
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

4

10

0

3

0

11

0

6

1

0

11

0,0094

2

0

0

5

4

0,3696

34

Kraśniewski Damian
(MOS Wola AZS Politechnika Warszawska)

1

2

0

0

0

3

0

1

0

0

2

0,0084

0

0

0

0

0

0,36414

35

Kowalewski Krzysztof
(PGE Skra Bełchatów)

5

8

0

2

0

11

0

7

4

0

14

0,0084

5

0

0

5

8

0,36403

36

Józefowicz Paweł
(Indykpol AZS Olsztyn)

2

6

0

0

1

14

0,0025

2

1

2

9

0,005

4

0

0

7

3,4286

0,36212

37

Sławiński Adrian
(Jastrzębski Węgiel)

1

4

0

1

0

12

0

1

4

0

8

0,0057

5

0

0

5

4

0,35582

38

Kapelański Adam
(Indykpol AZS Olsztyn)

3

8

0

3

0

17

0

4

7

0

19

0,0067

4

1

2

15

0,5333

0,35574

39

Maziarz Aleksander
(SMS PZPS Spała)

2

4

2

3

0

12

0,0067

0

0

0

0

0

3

0

0

4

3

0,35367

40

Kędziora Mariusz
(Delecta Bydgoszcz)

5

12

1

4

0

30

0,0014

2

0

1

4

0,0028

8

2

2

24

2

0,34299

41

Kowalewski Kornel
(MOS Wola AZS Politechnika Warszawska)

2

4

0

3

0

9

0

1

0

0

1

0,0038

11

5

0

23

1,0435

0,34065

42

Ordakowski Mateusz
(Indykpol AZS Olsztyn)

1

4

0

0

0

13

0

0

0

0

0

0

6

0

2

10

1,6

0,32149

43

Guc Damian
(Centralna Szkoła PSP AZS Częstochowa)

2

6

0

3

0

14

0

0

0

0

0

0

5

1

1

12

1,5

0,32134

44

Stolc Sławomir
(Lotos Trefl Gdańsk)

1

3

0

1

0

2

0

0

0

0

0

0

1

0

1

3

0

0,31911

45

Monkiewicz Jakub
(MOS Wola AZS Politechnika Warszawska)

1

2

0

1

0

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,31911

Obliczanie rankingu

Środkowy

Ranking uwzględnia:

  • Wskaźnik Zagrywki (Wsk. Za): zagrywki pozytywne podzielone przez sumę punktów zdobytych przez obydwie drużyny (ranking dotyczy zawodników którzy wykonali minimum jeden serwis na set)

  • Wskaźnik Ataku (Wsk. At): suma ataków (pozytywnych pomniejszonych o liczbę ataków negatywnych), podzielona przez sumę wszystkich ataków wykonanych przez dwie drużyny (ranking zawodników którzy wykonali minimum trzy ataki na set)

  • Wskaźnik Bloku (Wsk. Bl): liczba punktowych bloków podzielona przez punkty zdobyte przez obydwie drużyny

Ostateczny ranking tworzony jest na podstawie "wskaźnika końcowego", określającego wpływ przyjmującego na wygranie akcji, inaczej mówiąc: jak duży wpływ ma gracz danej pozycji na wygranie akcji. Wskaźnik końcowy, okręślający prawdopodobieństwo wygrania akcji, jest obliczany na podstawie wskaźników poszczególnych umiejętności i współczynnika "znaczenia" poszczególnych pozycji. Wskaźniki umiejętności jest obliczany w oparciu o stosunek pozytywnych i negatywnych zagrań pomnożonych przez współczynnik określający znaczenie danej umiejętności dla zawodników poszczególnych pozycji. Gwiazdka przy kolumnie umiejętności pokazuje znaczenie danej umiejętności dla poszczególnych pozycji na boisku i ich wpływu na zwycięstwo. Index końcowy wyliczany jest uwzględniając również następujące kryteria

  • Minimalna ilość Zagrywek na set:  1

  • Minimalna ilość Ataków na set:  1

Zagrywka

  • # as serwisowy

  • / trudny serwis, piłka bezpośrednio po przyjęciu zagrywki wraca na stronę drużyny zagrywającej

  • = błąd zagrywki

Atak

  • # punkt

  • / atak zablokowany

  • = błąd ataku

Blok

  • # punkt

  • / przejście linii środkowej boiska przez blokującego

  • = błąd blokującego (np. dotknięcie siatki)

Stosowane filtry

  • Minimalna ilość rozegranych meczów:  1