Młoda Liga 12/13

Competition

Młoda Liga 12/13 Best players WING SPIKER
ZawodnikRozegraneZagrywkaBlokAtakPrzyjęcieRanking
  MS#=/SumaSv ind.#=/SumaBl ind.#=/SumaSp ind.#=/SumaRc ind.Index

1

Bednorz Bartosz
(SMS PZPS Spała)

11

34

17

24

7

152

0,0149

18

1

0

19

0,0112

92

21

6

179

12,3464

30

10

5

119

0,4202

0,36177

2

Śliwka Aleksander
(SMS PZPS Spała)

6

21

8

9

5

91

0,0139

11

0

0

11

0,0118

48

15

4

103

5,9126

56

13

7

164

0,5

0,33766

3

Waliński Marcin
(Delecta Bydgoszcz)

6

20

8

17

4

75

0,0132

11

1

2

17

0,0121

76

22

13

155

5,2903

31

6

5

114

0,3596

0,33377

4

Wiese Łukasz
(Delecta Bydgoszcz)

16

57

22

48

8

185

0,0118

20

5

1

30

0,0079

158

34

39

342

14,1667

81

24

23

329

0,2675

0,33163

5

Stasiński Rafał
(Delecta Bydgoszcz)

1

4

2

3

1

16

0,0162

2

4

0

6

0,0108

9

2

2

21

0,9524

5

4

1

24

0,2083

0,32432

6

Kamiński Marcin
(Indykpol AZS Olsztyn)

2

9

2

4

1

30

0,0075

6

4

1

16

0,0149

41

7

7

101

2,4059

6

5

1

29

0,2069

0,31464

7

Cichocki Piotr
(MOS Wola AZS Politechnika Warszawska)

7

23

13

18

8

82

0,019

3

4

0

8

0,0027

39

13

6

87

5,2874

31

12

4

99

0,3636

0,30184

8

Woźniak Mateusz
(Jastrzębski Węgiel)

2

7

2

2

3

29

0,0141

3

1

0

8

0,0085

20

4

7

44

1,4318

9

8

2

50

0,24

0,30147

9

Pihan Mateusz
(Jastrzębski Węgiel)

12

40

16

34

7

141

0,0118

17

16

0

43

0,0088

76

32

28

202

3,1683

31

21

15

187

0,1444

0,29894

10

Gajo Karol
(Jastrzębski Węgiel)

1

5

1

1

0

15

0,0045

3

1

0

5

0,0136

15

1

4

27

1,8519

8

1

3

27

0,2222

0,29167

11

Guzewicz Kamil
(Indykpol AZS Olsztyn)

4

15

7

9

1

41

0,011

6

2

1

12

0,0083

34

13

10

78

2,1154

14

4

4

56

0,4286

0,28951

12

Zapłacki Krzysztof
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

6

20

6

9

4

50

0,0106

6

5

0

11

0,0064

31

3

9

65

5,8462

21

14

11

110

0,2

0,28808

13

Osiecki Mateusz
(MOS Wola AZS Politechnika Warszawska)

6

20

3

10

1

54

0,0041

10

5

0

15

0,0104

42

6

6

84

7,1429

21

8

7

79

0,2785

0,28783

14

Urbański Tomasz
(MOS Wola AZS Politechnika Warszawska)

3

9

4

8

2

32

0,013

3

1

0

4

0,0065

17

2

7

44

1,6364

7

1

4

41

0,3659

0,28595

15

Jakubek Dariusz
(Asseco Resovia Rzeszów)

3

9

3

6

2

26

0,0123

3

1

1

7

0,0074

16

7

6

53

0,5094

12

4

3

47

0,2766

0,28448

16

Brzeziński Marcin
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

7

26

9

11

3

99

0,0105

6

4

0

10

0,0053

53

11

10

122

6,8197

39

15

15

148

0,1622

0,28416

17

Filipiak Bartosz
(SMS PZPS Spała)

13

32

10

16

1

109

0,0058

11

2

1

14

0,0058

105

15

16

196

12,0816

4

1

3

44

0,2727

0,28413

18

Banasiak Adam
(Jastrzębski Węgiel)

12

40

13

21

6

137

0,0101

9

15

2

36

0,0048

92

26

23

242

7,1074

51

11

9

195

0,4103

0,2811

19

Hebda Miłosz
(Centralna Szkoła PSP AZS Częstochowa)

2

7

0

5

0

22

0

5

0

0

6

0,0155

13

5

6

43

0,3256

4

8

3

54

0,1852

0,27769

20

Stolc Sławomir
(Lotos Trefl Gdańsk)

10

28

13

16

3

89

0,0105

3

2

0

5

0,002

80

16

10

147

10,2857

34

10

4

134

0,5075

0,27696

21

Cedzyński Bartosz
(PGE Skra Bełchatów)

6

20

6

15

3

47

0,0089

4

3

0

7

0,004

32

4

6

65

6,7692

13

9

4

96

0,1458

0,26951

22

Pałka Szymon
(Asseco Resovia Rzeszów)

5

15

5

13

4

72

0,0126

1

6

0

9

0,0014

45

7

3

87

6,0345

24

5

6

90

0,4333

0,26854

23

Plutka Mateusz
(Effector Kielce)

16

58

9

41

13

197

0,0088

9

13

0

33

0,0036

142

51

43

416

6,6923

94

25

36

368

0,3207

0,26697

24

Depowski Dominik
(Asseco Resovia Rzeszów)

5

13

3

4

2

31

0,007

5

3

0

8

0,007

15

2

3

47

2,766

14

3

9

49

0,2245

0,26622

25

Perzanowski Marcin
(Indykpol AZS Olsztyn)

3

10

5

7

2

27

0,0131

2

0

0

4

0,0037

10

2

7

27

0,3704

14

2

3

42

0,4762

0,2653

26

Nawrocki Roman
(Jastrzębski Węgiel)

13

42

14

23

3

90

0,0082

8

17

1

32

0,0039

81

31

21

188

6,4787

3

2

2

33

0,3636

0,26477

27

Zemlik Sławomir
(Lotos Trefl Gdańsk)

11

30

9

25

5

112

0,0082

7

3

0

10

0,0041

65

18

19

169

4,9704

31

18

8

176

0,4034

0,26211

28

Pietruczuk Bartosz
(Lotos Trefl Gdańsk)

9

24

12

20

2

82

0,0096

6

3

0

10

0,0041

45

19

14

109

2,6422

16

8

8

84

0,2738

0,26038

29

Imiołek Grzegorz
(Effector Kielce)

15

55

10

24

12

152

0,0093

6

19

3

34

0,0025

99

33

34

304

5,7895

54

20

21

285

0,2386

0,26004

30

Smolarczyk Adam
(SMS PZPS Spała)

10

26

4

10

2

76

0,0041

9

1

0

13

0,0062

38

9

11

87

5,3793

27

5

8

102

0,4118

0,25862

31

Koźmiński Michał
(PGE Skra Bełchatów)

7

25

6

18

3

80

0,0077

3

4

0

8

0,0026

53

15

9

119

6,0924

40

3

3

96

0,5417

0,25543

32

Budziński Maciej
(Indykpol AZS Olsztyn)

3

10

0

3

4

36

0,0065

4

1

0

8

0,0065

21

8

8

64

0,7812

18

6

4

71

0,3099

0,25538

33

Ruszczyk Jędrzej
(Indykpol AZS Olsztyn)

4

15

5

4

4

49

0,0124

1

1

1

5

0,0014

22

4

5

44

4,4318

12

7

4

51

0,2157

0,24879

34

Formela Konrad
(Jastrzębski Węgiel)

6

19

2

7

3

41

0,0057

4

1

0

8

0,0045

24

5

9

57

3,3333

8

4

3

55

0,3455

0,24846

35

Kramer Piotr
(SMS PZPS Spała)

11

22

5

12

0

55

0,003

6

0

0

6

0,0036

36

5

11

70

6,2857

13

7

0

69

0,4638

0,243

36

Wilkowski Piotr
(Lotos Trefl Gdańsk)

4

12

2

6

1

24

0,0054

3

0

2

5

0,0054

14

3

4

28

3

11

3

4

53

0,3962

0,24257

37

Konieczny Dawid
(PGE Skra Bełchatów)

8

22

9

11

1

59

0,0075

4

1

0

6

0,003

25

11

10

66

1,3333

22

6

3

120

0,2833

0,24193

38

Zborowski Dariusz
(Jastrzębski Węgiel)

13

47

8

22

4

142

0,0058

9

21

1

52

0,0043

31

5

4

62

16,6774

1

0

0

5

0,4

0,23812

39

Kaczyński Michał
(Centralna Szkoła PSP AZS Częstochowa)

3

11

1

9

0

31

0,002

3

1

0

5

0,0059

30

11

11

83

1,0602

11

7

1

47

0,2766

0,23514

40

Kapitański Marcin
(Centralna Szkoła PSP AZS Częstochowa)

7

22

1

10

6

59

0,0066

2

5

2

9

0,0019

31

5

19

80

1,925

35

7

9

120

0,4083

0,23459

41

Turkot Marcin
(MOS Wola AZS Politechnika Warszawska)

4

7

2

2

1

17

0,0043

3

1

0

4

0,0043

6

1

4

19

0,3684

6

4

5

38

0,0789

0,23255

42

Markiewicz Damian
(PGE Skra Bełchatów)

5

13

7

6

0

31

0,0081

0

0

0

0

0

31

7

8

73

2,8493

4

2

0

15

0,4

0,23248

43

Fornal Jan
(SMS PZPS Spała)

3

6

1

1

2

14

0,0067

1

0

0

1

0,0022

5

1

1

10

1,8

3

0

0

10

0,6

0,23033

44

Dawid Wojciech
(SMS PZPS Spała)

8

17

4

9

3

46

0,0067

2

0

0

2

0,0019

14

4

1

31

4,9355

11

0

1

42

0,5

0,22918

45

Szuleka Maksymilian
(MOS Wola AZS Politechnika Warszawska)

7

22

1

13

3

56

0,0033

2

1

0

4

0,0016

56

19

10

127

4,6772

24

9

11

122

0,3033

0,22838

46

Piotrowicz Sylwester
(Jastrzębski Węgiel)

5

11

3

3

2

21

0,0068

1

2

0

3

0,0014

7

4

6

28

-1,1786

7

2

0

16

0,5

0,22668

47

Andruszek Mateusz
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

7

16

2

7

2

35

0,0035

4

1

0

5

0,0035

10

2

3

38

2,1053

14

4

7

58

0,2241

0,22548

48

Drzazga Paweł
(Delecta Bydgoszcz)

11

33

9

13

4

104

0,0074

1

1

0

5

0,0006

44

14

9

98

7,0714

29

15

18

130

0,1769

0,22496

49

Urbanowicz Jakub
(Indykpol AZS Olsztyn)

4

12

3

8

0

37

0,0047

1

2

0

3

0,0016

21

6

7

60

1,6

9

8

6

51

0

0,22403

50

Łukasik Piotr
(Indykpol AZS Olsztyn)

1

3

0

2

1

9

0,0076

0

0

0

0

0

10

3

4

26

0,3462

5

3

5

32

-0,0312

0,22341

51

Borończyk Karol
(SMS PZPS Spała)

4

9

1

8

0

16

0,0018

2

0

0

2

0,0036

7

2

3

21

0,8571

2

1

0

11

0,4545

0,21957

52

Kot Tomasz
(Centralna Szkoła PSP AZS Częstochowa)

3

5

0

0

2

7

0,0058

0

0

0

0

0

4

2

0

14

0,7143

2

1

2

12

0,25

0,2161

53

Jędraszek Michał
(Centralna Szkoła PSP AZS Częstochowa)

4

8

0

2

2

16

0,0036

0

0

0

2

0

10

4

4

30

0,5333

7

3

1

33

0,3333

0,2101

54

Kurowski Hubert
(Effector Kielce)

4

9

1

0

0

14

0,0017

1

3

1

6

0,0017

7

4

2

19

0,4737

0

1

0

23

0,3043

0,20994

55

Pietrzak Łukasz
(PGE Skra Bełchatów)

6

12

1

5

1

19

0,0019

1

0

0

1

0,0009

12

4

2

23

3,1304

0

0

0

0

0

0,20664

56

Pobocha Piotr
(Effector Kielce)

7

12

1

6

1

25

0,0018

1

0

0

3

0,0009

3

1

0

14

1,7143

3

1

0

16

0,1875

0,20634

57

Wójcik Bartosz
(Centralna Szkoła PSP AZS Częstochowa)

2

4

1

3

0

8

0,003

0

0

0

0

0

3

1

3

9

-0,4444

0

0

0

0

0

0,20601

58

Brodawka Piotr
(Effector Kielce)

3

6

0

5

0

8

0

1

1

0

2

0,0022

5

3

3

15

-0,4

0

0

0

0

0

0,20577

59

Kuźdub Robert
(Effector Kielce)

6

16

1

6

1

28

0,0019

0

1

0

2

0

4

1

4

14

-1,1429

3

6

0

16

-0,125

0,202

60

Smolana Tomasz
(Jastrzębski Węgiel)

7

10

1

4

1

11

0,0017

0

0

1

1

0

7

4

5

20

-1

3

4

2

23

0,0435

0,20158

61

Krygiel Bartold
(Jastrzębski Węgiel)

7

12

0

3

0

7

0

1

2

0

3

0,0008

3

4

1

9

-2,6667

0

0

0

0

0

0,19949

62

Mika Mateusz
(Lotos Trefl Gdańsk)

1

4

0

0

0

10

0

0

1

0

1

0

18

5

3

37

1,0811

1

1

1

16

0,5625

0,19938

63

Jasnos Jędrzej
(Indykpol AZS Olsztyn)

1

3

0

0

0

9

0

0

0

1

2

0

7

0

3

14

0,8571

2

3

1

10

-0,1

0,19769

64

Łączny Sebastian
(Jastrzębski Węgiel)

1

1

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

1

0

0

2

0,5

0

0

0

3

0,3333

0,19624

65

Tyszka Patryk
(Indykpol AZS Olsztyn)

1

2

0

1

0

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,19569

66

Goldsztajn Sławomir
(Centralna Szkoła PSP AZS Częstochowa)

3

4

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

0

3

0

4

-0,5

0,19569

67

Piotrowski Mateusz
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

1

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,19569

68

Linka Jakub
(MOS Wola AZS Politechnika Warszawska)

1

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

0

1

1

0,19569

69

Prudzyński Mateusz
(MOS Wola AZS Politechnika Warszawska)

2

4

0

1

0

2

0

0

0

0

0

0

1

0

0

2

2

2

1

1

9

0,1111

0,19569

70

Żurawicz Damian
(Delecta Bydgoszcz)

1

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

0,19569

Obliczanie rankingu

Przyjmujący

Ranking uwzględnia:

  • Wskaźnik Zagrywki (Wsk. Za): zagrywki pozytywne podzielone przez sumę punktów zdobytych przez obydwie drużyny (ranking dotyczy zawodników którzy wykonali minimum jeden serwis na set)

  • Wskaźnik Przyjęcia (Wsk. Pr): liczba pozytywnych przyjęć zagrywki pomniejszona o liczbę negatywnych przyjęć zagrywki podzielona przez sumę wszystkich przyjęć zagrywki wykonanych przez obydwie drużyny (ranking zawodników którzy wykonają minimum trzy przyjęcia zagrywki na set)

  • Wskaźnik Ataku (Wsk. At): suma ataków (pozytywnych pomniejszonych o liczbę ataków negatywnych), podzielona przez sumę wszystkich ataków wykonanych przez dwie drużyny (ranking zawodników którzy wykonali minimum trzy ataki na set)

  • Wskaźnik Bloku (Wsk. Bl): liczba punktowych bloków podzielona przez punkty zdobyte przez obydwie drużyny

Ostateczny ranking tworzony jest na podstawie "wskaźnika końcowego", określającego wpływ przyjmującego na wygranie akcji, inaczej mówiąc: jak duży wpływ ma gracz danej pozycji na wygranie akcji. Wskaźnik końcowy, okręślający prawdopodobieństwo wygrania akcji, jest obliczany na podstawie wskaźników poszczególnych umiejętności i współczynnika "znaczenia" poszczególnych pozycji. Wskaźniki umiejętności jest obliczany w oparciu o stosunek pozytywnych i negatywnych zagrań pomnożonych przez współczynnik określający znaczenie danej umiejętności dla zawodników poszczególnych pozycji. Gwiazdka przy kolumnie umiejętności pokazuje znaczenie danej umiejętności dla poszczególnych pozycji na boisku i ich wpływu na zwycięstwo. Index końcowy wyliczany jest uwzględniając również następujące kryteria

  • Minimalna ilość Zagrywek na set:  1

  • Minimalna ilość Odbiorów serwisu na set:  3

  • Minimalna ilość Ataków na set:  3

Zagrywka

  • # as serwisowy

  • / trudny serwis, piłka bezpośrednio po przyjęciu zagrywki wraca na stronę drużyny zagrywającej

  • = błąd zagrywki

Przyjęcie

  • # perfekcyjne

  • / przyjęcie po którym nie można wyprowadzić ataku

  • = błąd przyjęcia (strata punktu bezpośrednio z przyjęcia zagrywki)

Atak

  • # punkt

  • / atak zablokowany

  • = błąd ataku

Blok

  • # punkt

  • / przejście linii środkowej boiska przez blokującego

  • = błąd blokującego (np. dotknięcie siatki)

Stosowane filtry

  • Minimalna ilość rozegranych meczów:  1