Liga Siatkówki Kobiet 2017/2018

Liga Siatkówki Kobiet 2017/2018 - Faza Zasadnicza

Liga Siatkówki Kobiet 2017/2018 Best players WING SPIKER
ZawodnikRozegraneZagrywkaZagrywkaBlokBlokAtakAtakPrzyjęciePrzyjęcieRanking
  MS#=/SumaSv ind.Sv ind.#=/SumaBl ind.Bl ind.#=/SumaSp ind.Sp ind.#=/SumaRc ind.Rc ind.Index

1

Rousseaux Helene
(Developres SkyRes Rzeszów)

25

93

26

34

19

334

0,0111

0,0111

31

56

8

136

0,0076

0,0076

375

67

52

881

27,0238

27,0238

130

35

26

657

0,3075

0,3075

0,32175

2

Mędrzyk Natalia
(Chemik Police)

26

93

23

43

28

325

0,0121

0,0121

34

26

3

111

0,0081

0,0081

248

46

41

606

24,7079

24,7079

126

32

39

578

0,2993

0,2993

0,31479

3

Bidias Regiane
(ŁKS Commercecon Łódź)

26

97

30

46

24

408

0,0126

0,0126

35

44

5

133

0,0082

0,0082

315

78

63

752

22,4441

22,4441

147

27

44

496

0,4032

0,4032

0,30531

4

Smarzek Malwina
(Chemik Police)

23

77

11

25

28

281

0,0104

0,0104

35

39

1

104

0,0094

0,0094

236

46

39

566

20,5424

20,5424

30

33

13

204

0,0686

0,0686

0,28697

5

Wójcik Aleksandra
(Polski Cukier Muszynianka Muszyna)

26

103

31

32

16

407

0,0107

0,0107

36

42

3

137

0,0082

0,0082

230

52

59

619

19,8013

19,8013

132

44

63

705

0,2241

0,2241

0,28149

6

Blagojević Jelena
(Developres SkyRes Rzeszów)

25

92

15

12

19

345

0,0085

0,0085

28

40

7

115

0,007

0,007

262

47

53

691

21,5687

21,5687

87

27

10

383

0,3734

0,3734

0,27838

7

Twardowska Julia
(Grot Budowlani Łódź)

26

82

30

23

21

315

0,0129

0,0129

31

38

3

116

0,0078

0,0078

186

25

54

505

17,3743

17,3743

105

22

29

444

0,286

0,286

0,27743

8

Babicz Agata
(Enea PTPS Piła)

26

97

13

17

15

327

0,0066

0,0066

26

44

1

130

0,0061

0,0061

228

36

66

599

20,404

20,404

105

33

20

465

0,3505

0,3505

0,26146

9

Gałucha Tamara
(Impel Wrocław)

26

98

18

41

30

357

0,0109

0,0109

17

35

2

92

0,0039

0,0039

307

90

62

845

17,9763

17,9763

103

50

40

597

0,2278

0,2278

0,2609

10

Grajber Martyna
(Grot Budowlani Łódź)

25

87

23

20

28

331

0,0135

0,0135

26

55

3

138

0,0069

0,0069

150

35

46

431

13,9281

13,9281

165

13

26

465

0,4645

0,4645

0,26077

11

Krzywicka Ewelina
(KS PAŁAC Bydgoszcz)

25

90

24

20

17

314

0,0102

0,0102

47

62

9

179

0,0117

0,0117

267

70

75

780

14,0769

14,0769

65

23

16

337

0,2671

0,2671

0,25984

12

Mucha Emilia
(BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała)

26

99

26

26

34

364

0,0137

0,0137

36

51

2

136

0,0082

0,0082

203

58

69

594

12,6667

12,6667

110

40

47

554

0,2798

0,2798

0,25837

13

Cvetanovic Marina
(POLI Budowlani Toruń)

26

96

28

39

23

330

0,0125

0,0125

21

56

2

118

0,0052

0,0052

271

55

87

805

15,3839

15,3839

129

52

62

610

0,2623

0,2623

0,25832

14

Busa Bianka
(Chemik Police)

26

88

28

33

25

320

0,0126

0,0126

21

14

4

66

0,005

0,005

159

40

41

459

14,9542

14,9542

119

34

33

476

0,3109

0,3109

0,25621

15

Skrzypkowska Natalia
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)

26

100

27

25

34

401

0,0139

0,0139

25

54

2

131

0,0057

0,0057

224

48

79

734

13,2153

13,2153

146

35

47

605

0,3124

0,3124

0,25502

16

Paszek Daria
(Trefl Proxima Kraków)

25

96

27

20

25

354

0,012

0,012

26

34

4

124

0,006

0,006

192

32

62

669

14,0628

14,0628

81

26

29

369

0,3225

0,3225

0,252

17

Różycka Karolina
(Enea PTPS Piła)

26

89

31

31

22

290

0,0124

0,0124

28

35

13

135

0,0066

0,0066

177

51

51

554

12,0487

12,0487

75

30

33

435

0,2483

0,2483

0,24533

18

Łyszkiewicz Koleta
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)

26

94

7

12

15

218

0,005

0,005

50

55

3

161

0,0114

0,0114

238

52

64

739

15,5183

15,5183

111

53

50

652

0,2224

0,2224

0,24495

19

Polak Patrycja
(MKS Dąbrowa Górnicza)

26

93

32

29

20

324

0,0127

0,0127

19

35

2

110

0,0046

0,0046

254

63

101

683

12,2548

12,2548

106

52

48

644

0,1661

0,1661

0,24199

20

Brzezińska Ewelina
(Trefl Proxima Kraków)

25

95

15

30

22

288

0,0086

0,0086

24

45

4

120

0,0056

0,0056

191

54

44

591

14,9492

14,9492

82

26

39

551

0,2105

0,2105

0,24112

21

Damaske Magdalena
(Legionovia Legionowo)

25

81

14

12

20

226

0,0081

0,0081

27

36

4

97

0,0065

0,0065

203

48

50

574

14,8171

14,8171

79

37

41

499

0,1623

0,1623

0,24079

22

Sielicka Katarzyna
(ŁKS Commercecon Łódź)

26

79

10

14

20

244

0,007

0,007

32

22

2

86

0,0075

0,0075

159

30

36

491

14,9633

14,9633

45

30

27

431

0,1439

0,1439

0,23976

23

Jagieło Aleksandra
(BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała)

24

87

14

21

17

282

0,0077

0,0077

22

32

8

119

0,0055

0,0055

162

48

33

516

13,657

13,657

94

18

31

428

0,2827

0,2827

0,23147

24

Murek Natalia
(Impel Wrocław)

25

92

22

50

22

292

0,0103

0,0103

16

40

0

97

0,0037

0,0037

227

48

86

701

12,2054

12,2054

123

25

48

635

0,2803

0,2803

0,23038

25

Brzóska Roksana
(Polski Cukier Muszynianka Muszyna)

25

80

24

28

15

215

0,0091

0,0091

11

25

2

61

0,0026

0,0026

117

21

33

385

13,0909

13,0909

50

37

29

395

0,1165

0,1165

0,2265

26

Ściurka Dorota
(POLI Budowlani Toruń)

26

96

9

16

16

291

0,0061

0,0061

25

43

1

122

0,0061

0,0061

153

32

42

575

13,1896

13,1896

93

22

25

348

0,3736

0,3736

0,22531

27

Mielczarek Beata
(Legionovia Legionowo)

26

93

15

26

29

272

0,0101

0,0101

13

31

0

71

0,003

0,003

122

25

54

423

9,4539

9,4539

96

34

34

391

0,2532

0,2532

0,21527

28

Kuligowska Joanna
(KS PAŁAC Bydgoszcz)

26

77

15

10

4

248

0,0046

0,0046

18

31

3

84

0,0043

0,0043

159

25

54

479

12,8601

12,8601

79

46

28

417

0,2182

0,2182

0,21311

29

Mancuso Gina
(BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała)

14

46

9

14

12

165

0,009

0,009

11

14

0

45

0,0047

0,0047

114

27

28

362

7,4972

7,4972

47

16

22

246

0,2154

0,2154

0,20701

30

Gierak Ilona
(Impel Wrocław)

25

86

13

11

11

239

0,0057

0,0057

15

28

3

80

0,0036

0,0036

130

40

47

425

8,7012

8,7012

37

21

23

272

0,1544

0,1544

0,19769

31

McClendon Deja
(ŁKS Commercecon Łódź)

21

56

5

13

4

125

0,0026

0,0026

7

22

5

42

0,002

0,002

96

26

20

252

11,1111

11,1111

71

17

24

281

0,3096

0,3096

0,19357

32

Karakasheva Mariya
(Polski Cukier Muszynianka Muszyna)

20

64

3

9

7

157

0,0029

0,0029

14

11

0

50

0,0041

0,0041

124

36

34

372

9,2903

9,2903

56

25

19

286

0,1993

0,1993

0,19186

33

Mikołajewska Ewelina
(Legionovia Legionowo)

19

45

12

8

7

117

0,0061

0,0061

4

15

0

41

0,0013

0,0013

60

12

17

175

7,9714

7,9714

29

14

16

178

0,2135

0,2135

0,1911

34

Wawrzyńczyk Agata
(ŁKS Commercecon Łódź)

14

34

5

6

8

91

0,0057

0,0057

5

17

2

52

0,0022

0,0022

83

25

23

237

5,0211

5,0211

6

2

4

37

0,2162

0,2162

0,17924

35

Urban Oliwia
(Enea PTPS Piła)

25

53

17

11

7

109

0,0058

0,0058

7

13

1

41

0,0017

0,0017

60

20

23

209

4,311

4,311

33

12

10

187

0,2995

0,2995

0,17667

36

Maternia Jagoda
(KS PAŁAC Bydgoszcz)

23

68

11

38

7

191

0,0049

0,0049

8

25

1

66

0,0022

0,0022

115

52

41

414

3,6135

3,6135

4

1

0

9

0,4444

0,4444

0,1715

37

Trivunović Sanja
(MKS Dąbrowa Górnicza)

17

49

5

16

6

141

0,0041

0,0041

12

14

2

49

0,0045

0,0045

112

37

56

353

2,6374

2,6374

74

15

22

318

0,3145

0,3145

0,17113

38

Fojucik Weronika
(KS PAŁAC Bydgoszcz)

19

40

7

9

5

81

0,0039

0,0039

14

18

2

49

0,0046

0,0046

55

17

26

198

2,4242

2,4242

35

6

6

124

0,3145

0,3145

0,1697

39

Słonecka Paula
(Trefl Proxima Kraków)

20

33

4

13

5

62

0,0026

0,0026

11

6

1

26

0,0032

0,0032

37

16

7

155

2,9806

2,9806

23

9

15

180

0,1722

0,1722

0,16488

40

Janik Marta
(POLI Budowlani Toruń)

15

27

1

2

4

44

0,0022

0,0022

3

4

0

16

0,0013

0,0013

33

11

6

97

4,4536

4,4536

2

1

2

11

0

0

0,16486

41

Różański Olivia
(BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała)

19

43

1

12

7

87

0,0025

0,0025

4

25

1

41

0,0012

0,0012

70

25

26

239

3,4184

3,4184

3

6

6

76

-0,0263

-0,0263

0,16162

42

Kaczorowska Klaudia
(Developres SkyRes Rzeszów)

19

55

9

5

13

98

0,0067

0,0067

3

8

0

15

0,0009

0,0009

21

4

4

61

11,7213

11,7213

15

8

2

91

0,3846

0,3846

0,16157

43

Ciesiulewicz Marta
(MKS Dąbrowa Górnicza)

23

56

9

11

3

122

0,0033

0,0033

6

14

1

38

0,0017

0,0017

59

25

27

204

1,9216

1,9216

34

20

14

224

0,1696

0,1696

0,16002

44

Fedusio Monika
(KS PAŁAC Bydgoszcz)

23

49

5

11

5

97

0,0027

0,0027

3

11

1

25

0,0008

0,0008

41

9

23

190

2,3211

2,3211

25

19

8

156

0,1154

0,1154

0,15789

45

Paulava Marina
(POLI Budowlani Toruń)

14

29

2

5

1

63

0,0014

0,0014

3

10

0

29

0,0014

0,0014

25

4

12

101

2,5842

2,5842

8

13

14

98

-0,0306

-0,0306

0,15584

46

Baidiuk Anastazja
(MKS Dąbrowa Górnicza)

12

27

8

3

2

47

0,0051

0,0051

0

4

0

7

0

0

6

1

4

36

0,75

0,75

3

0

0

13

0,6923

0,6923

0,15502

47

Kędziora Justyna
(Grot Budowlani Łódź)

8

15

4

8

1

25

0,0042

0,0042

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,1526

48

Ciesielczyk Joanna
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)

7

16

2

2

2

24

0,0032

0,0032

1

0

0

2

0,0008

0,0008

0

2

2

12

-5,3333

-5,3333

3

2

1

23

0,1304

0,1304

0,15132

49

Żak Ewa
(Developres SkyRes Rzeszów)

12

32

3

7

4

57

0,0035

0,0035

0

1

0

2

0

0

2

0

0

8

8

8

2

0

0

8

0,375

0,375

0,15053

50

Rasińska Aleksandra
(Legionovia Legionowo)

14

32

2

7

2

43

0,0018

0,0018

4

6

0

16

0,0018

0,0018

39

20

18

128

0,25

0,25

0

0

0

0

0

0

0,14994

51

Muszyńska Adrianna
(Grot Budowlani Łódź)

22

40

6

10

2

47

0,0025

0,0025

3

3

1

10

0,0009

0,0009

10

7

3

32

0

0

0

1

1

16

0

0

0,14936

52

Baran Żaneta
(Enea PTPS Piła)

15

24

1

3

2

24

0,0012

0,0012

3

2

1

17

0,0012

0,0012

15

4

6

40

3

3

1

4

2

17

-0,2353

-0,2353

0,14658

53

Świętoń Sandra
(Impel Wrocław)

4

8

0

3

0

9

0

0

2

3

0

7

0,0031

0,0031

3

2

2

13

-0,6154

-0,6154

1

1

2

16

0,0625

0,0625

0,14655

54

Markiewicz Alicja
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)

3

10

0

1

1

20

0,0018

0,0018

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

4

1

0

7

0,4286

0,4286

0,14593

55

Zakościelna Barbara
(BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała)

7

8

0

2

1

9

0,0009

0,0009

0

0

0

0

0

0

3

4

2

20

-1,2

-1,2

1

3

1

12

-0,25

-0,25

0,14342

56

Szałankiewicz Katarzyna
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)

11

31

1

3

0

30

0,0006

0,0006

1

1

0

3

0,0006

0,0006

9

3

5

40

0,775

0,775

11

3

3

64

0,2656

0,2656

0,14203

57

Witkowska Agata
(Grot Budowlani Łódź)

1

3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

2

0

0

0,14105

58

Szyjka Izabella
(ŁKS Commercecon Łódź)

2

6

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

1

0

7

0

0

0,14105

59

Rafałko Julita
(ŁKS Commercecon Łódź)

3

4

0

1

0

3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,14105

60

Colik Kamila
(MKS Dąbrowa Górnicza)

1

3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

2

0

4

0

0

0,14105

61

Woźniak Agnieszka
(Trefl Proxima Kraków)

6

7

0

3

2

6

0,0022

0,0022

0

1

0

1

0

0

0

0

1

5

-1,4

-1,4

0

0

0

1

0

0

0,14105

62

Flendrich Sonia
(Impel Wrocław)

1

1

0

0

0

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

2

0

0

1

2

1

13

-0,0769

-0,0769

0,14089

Obliczanie rankingu

Przyjmujący

Ranking uwzględnia:

  • Wskaźnik Zagrywki (Wsk. Za): zagrywki pozytywne podzielone przez sumę punktów zdobytych przez obydwie drużyny (ranking dotyczy zawodników którzy wykonali minimum jeden serwis na set)

  • Wskaźnik Przyjęcia (Wsk. Pr): liczba pozytywnych przyjęć zagrywki pomniejszona o liczbę negatywnych przyjęć zagrywki podzielona przez sumę wszystkich przyjęć zagrywki wykonanych przez obydwie drużyny (ranking zawodników którzy wykonają minimum trzy przyjęcia zagrywki na set)

  • Wskaźnik Ataku (Wsk. At): suma ataków (pozytywnych pomniejszonych o liczbę ataków negatywnych), podzielona przez sumę wszystkich ataków wykonanych przez dwie drużyny (ranking zawodników którzy wykonali minimum trzy ataki na set)

  • Wskaźnik Bloku (Wsk. Bl): liczba punktowych bloków podzielona przez punkty zdobyte przez obydwie drużyny

Ostateczny ranking tworzony jest na podstawie "wskaźnika końcowego", określającego wpływ przyjmującego na wygranie akcji, inaczej mówiąc: jak duży wpływ ma gracz danej pozycji na wygranie akcji. Wskaźnik końcowy, okręślający prawdopodobieństwo wygrania akcji, jest obliczany na podstawie wskaźników poszczególnych umiejętności i współczynnika "znaczenia" poszczególnych pozycji. Wskaźniki umiejętności jest obliczany w oparciu o stosunek pozytywnych i negatywnych zagrań pomnożonych przez współczynnik określający znaczenie danej umiejętności dla zawodników poszczególnych pozycji. Gwiazdka przy kolumnie umiejętności pokazuje znaczenie danej umiejętności dla poszczególnych pozycji na boisku i ich wpływu na zwycięstwo. Index końcowy wyliczany jest uwzględniając również następujące kryteria

  • Minimalna ilość Zagrywek na set:  1

  • Minimalna ilość Odbiorów serwisu na set:  3

  • Minimalna ilość Ataków na set:  3

Zagrywka

  • # as serwisowy

  • / trudny serwis, piłka bezpośrednio po przyjęciu zagrywki wraca na stronę drużyny zagrywającej

  • = błąd zagrywki

Przyjęcie

  • # perfekcyjne

  • / przyjęcie po którym nie można wyprowadzić ataku

  • = błąd przyjęcia (strata punktu bezpośrednio z przyjęcia zagrywki)

Atak

  • # punkt

  • / atak zablokowany

  • = błąd ataku

Blok

  • # punkt

  • / przejście linii środkowej boiska przez blokującego

  • = błąd blokującego (np. dotknięcie siatki)

Stosowane filtry

  • Minimalna ilość rozegranych meczów:  1