Liga Siatkówki Kobiet 2017/2018

Competition

Liga Siatkówki Kobiet 2017/2018 Best players WING SPIKER
ZawodnikRozegraneZagrywkaBlokAtakPrzyjęcieRanking
  MS#=/SumaSv ind.#=/SumaBl ind.#=/SumaSp ind.#=/SumaRc ind.Index

1

Rousseaux Helene
(Developres SkyRes Rzeszów)

31

120

34

45

20

416

0,0104

39

73

12

170

0,0075

481

89

73

1176

32,551

176

45

37

836

0,3038

0,34985

2

Mędrzyk Natalia
(Chemik Police)

31

111

26

49

29

381

0,0111

36

28

4

121

0,0072

294

50

51

720

29,7542

164

45

46

728

0,294

0,33587

3

Bidias Regiane
(ŁKS Commercecon Łódź)

28

105

30

48

25

441

0,0118

41

51

6

152

0,0088

338

79

66

806

25,1427

159

29

46

534

0,397

0,31858

4

Smarzek Malwina
(Chemik Police)

28

95

15

31

31

345

0,0102

45

48

2

131

0,01

316

63

51

776

24,7294

33

34

14

217

0,0691

0,31064

5

Twardowska Julia
(Grot Budowlani Łódź)

32

106

37

26

33

403

0,014

43

50

4

154

0,0086

225

42

65

662

18,8943

134

35

34

562

0,2669

0,29264

6

Blagojević Jelena
(Developres SkyRes Rzeszów)

31

119

18

17

21

423

0,0076

34

47

9

140

0,0066

332

67

73

924

24,7273

118

33

12

489

0,3742

0,28984

7

Busa Bianka
(Chemik Police)

31

106

38

41

34

403

0,0145

22

22

5

85

0,0044

192

47

51

555

17,9532

147

44

40

566

0,3269

0,27792

8

Wójcik Aleksandra
(Polski Cukier Muszynianka Muszyna)

28

109

31

33

17

420

0,0103

38

46

4

145

0,0081

235

55

67

645

19,0961

137

44

68

736

0,2187

0,2758

9

Babicz Agata
(Enea PTPS Piła)

29

107

14

19

18

367

0,0068

30

48

1

144

0,0064

249

39

75

667

21,6567

113

35

26

520

0,3423

0,26953

10

Krzywicka Ewelina
(KS PAŁAC Bydgoszcz)

27

97

24

22

19

330

0,0098

53

64

10

192

0,0121

288

76

81

844

15,0557

69

28

21

373

0,2386

0,26439

11

Grajber Martyna
(Grot Budowlani Łódź)

31

111

26

23

30

421

0,0117

27

77

4

191

0,0056

189

46

59

565

16,5027

204

20

37

632

0,4509

0,26217

12

Mucha Emilia
(BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała)

28

105

29

29

36

397

0,014

40

56

3

148

0,0086

215

63

74

631

12,9794

115

42

51

580

0,2793

0,26204

13

Sielicka Katarzyna
(ŁKS Commercecon Łódź)

31

98

11

16

25

287

0,007

40

32

3

111

0,0078

206

36

44

638

19,3542

55

37

38

526

0,1312

0,26181

14

Gałucha Tamara
(Impel Wrocław)

26

98

18

41

30

357

0,0109

17

35

2

92

0,0039

307

90

62

845

17,9763

103

50

40

597

0,2278

0,2609

15

Skrzypkowska Natalia
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)

28

108

29

27

36

438

0,0138

26

59

2

138

0,0055

240

54

81

779

14,5571

158

36

49

637

0,3203

0,26067

16

Cvetanovic Marina
(POLI Budowlani Toruń)

26

96

28

39

23

330

0,0125

21

56

2

118

0,0052

271

55

87

805

15,3839

129

52

62

610

0,2623

0,25832

17

Paszek Daria
(Trefl Proxima Kraków)

28

105

28

26

27

390

0,0115

30

37

5

135

0,0063

217

39

72

746

14,9196

85

26

29

383

0,3316

0,255

18

Łyszkiewicz Koleta
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)

28

102

7

14

15

233

0,0047

60

57

3

180

0,0127

259

58

69

796

16,9146

113

60

54

697

0,208

0,2538

19

Różycka Karolina
(Enea PTPS Piła)

28

96

33

34

25

314

0,0127

31

38

13

145

0,0068

190

56

55

589

12,8761

84

31

37

472

0,25

0,25101

20

Damaske Magdalena
(Legionovia Legionowo)

27

89

14

13

22

247

0,0079

31

40

4

107

0,0068

237

56

57

654

16,8746

90

42

47

562

0,1619

0,25101

21

Brzezińska Ewelina
(Trefl Proxima Kraków)

28

105

18

34

22

312

0,0084

27

48

4

129

0,0057

209

58

51

658

15,9574

101

30

49

651

0,2166

0,24557

22

Polak Patrycja
(MKS Dąbrowa Górnicza)

26

93

32

29

20

324

0,0127

19

35

2

110

0,0046

254

63

101

683

12,2548

106

52

48

644

0,1661

0,24199

23

Murek Natalia
(Impel Wrocław)

27

100

26

54

25

320

0,0111

16

44

0

103

0,0035

248

52

93

762

13,5171

134

28

49

689

0,2801

0,23887

24

Jagieło Aleksandra
(BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała)

25

88

14

21

17

283

0,0075

22

32

8

119

0,0053

162

48

33

516

13,814

94

18

31

428

0,2827

0,23081

25

Brzóska Roksana
(Polski Cukier Muszynianka Muszyna)

27

84

25

30

17

225

0,0092

13

27

2

65

0,0029

122

22

35

402

13,5821

52

38

31

413

0,1162

0,22987

26

Ściurka Dorota
(POLI Budowlani Toruń)

26

96

9

16

16

291

0,0061

25

43

1

122

0,0061

153

32

42

575

13,1896

93

22

25

348

0,3736

0,22531

27

Mielczarek Beata
(Legionovia Legionowo)

28

99

16

30

29

282

0,0096

13

32

0

75

0,0028

134

26

56

449

11,4655

98

34

38

421

0,2447

0,22166

28

Kuligowska Joanna
(KS PAŁAC Bydgoszcz)

28

85

17

10

4

274

0,0047

19

31

3

86

0,0042

174

27

62

523

13,8145

82

48

31

447

0,2125

0,21735

29

Mancuso Gina
(BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała)

16

52

10

17

14

184

0,0092

13

15

0

55

0,005

134

29

36

414

8,6667

55

21

27

298

0,2047

0,21338

30

Mikołajewska Ewelina
(Legionovia Legionowo)

21

51

14

9

11

143

0,0073

6

20

0

49

0,0017

68

13

18

193

9,7772

36

17

16

205

0,2195

0,20344

31

McClendon Deja
(ŁKS Commercecon Łódź)

26

75

9

19

5

187

0,0032

11

32

5

59

0,0025

124

38

29

362

11,8094

107

27

33

404

0,3069

0,19974

32

Gierak Ilona
(Impel Wrocław)

27

94

15

12

14

263

0,0064

16

33

3

87

0,0035

145

46

56

485

8,334

39

21

24

282

0,1596

0,19846

33

Karakasheva Mariya
(Polski Cukier Muszynianka Muszyna)

22

70

3

9

9

175

0,0033

14

13

0

54

0,0038

133

42

37

405

9,3333

64

35

21

339

0,1888

0,19241

34

Maternia Jagoda
(KS PAŁAC Bydgoszcz)

25

75

12

40

11

214

0,0057

10

30

2

75

0,0025

133

55

46

463

5,1836

4

1

0

9

0,4444

0,18065

35

Wawrzyńczyk Agata
(ŁKS Commercecon Łódź)

18

40

6

6

8

97

0,0047

6

18

2

56

0,002

88

25

27

253

5,6917

8

4

6

52

0,1154

0,17849

36

Urban Oliwia
(Enea PTPS Piła)

28

58

17

13

8

120

0,0054

9

14

1

47

0,002

65

23

26

232

4

41

16

10

219

0,2968

0,17497

37

Fojucik Weronika
(KS PAŁAC Bydgoszcz)

20

43

8

10

5

91

0,004

14

21

2

53

0,0043

60

17

27

209

3,2919

35

6

6

124

0,3145

0,17171

38

Trivunović Sanja
(MKS Dąbrowa Górnicza)

17

49

5

16

6

141

0,0041

12

14

2

49

0,0045

112

37

56

353

2,6374

74

15

22

318

0,3145

0,17113

39

Różański Olivia
(BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała)

21

49

2

15

7

105

0,0026

5

27

1

48

0,0014

96

33

30

292

5,5377

3

6

6

76

-0,0263

0,16991

40

Słonecka Paula
(Trefl Proxima Kraków)

22

35

4

13

5

62

0,0024

11

6

1

26

0,003

38

16

7

156

3,3654

24

9

17

184

0,163

0,16507

41

Fedusio Monika
(KS PAŁAC Bydgoszcz)

25

54

6

11

7

107

0,0032

3

14

1

28

0,0007

48

9

24

205

3,9512

26

19

10

166

0,1084

0,16498

42

Janik Marta
(POLI Budowlani Toruń)

15

27

1

2

4

44

0,0022

3

4

0

16

0,0013

33

11

6

97

4,4536

2

1

2

11

0

0,16486

43

Ciesiulewicz Marta
(MKS Dąbrowa Górnicza)

23

56

9

11

3

122

0,0033

6

14

1

38

0,0017

59

25

27

204

1,9216

34

20

14

224

0,1696

0,16002

44

Kaczorowska Klaudia
(Developres SkyRes Rzeszów)

25

78

12

7

15

139

0,0061

3

10

0

19

0,0007

23

7

5

81

10,5926

29

10

4

132

0,3864

0,15927

45

Paulava Marina
(POLI Budowlani Toruń)

14

29

2

5

1

63

0,0014

3

10

0

29

0,0014

25

4

12

101

2,5842

8

13

14

98

-0,0306

0,15584

46

Nowakowska Pola
(Developres SkyRes Rzeszów)

2

6

0

2

2

14

0,0053

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,15559

47

Baidiuk Anastazja
(MKS Dąbrowa Górnicza)

12

27

8

3

2

47

0,0051

0

4

0

7

0

6

1

4

36

0,75

3

0

0

13

0,6923

0,15502

48

Ciesielczyk Joanna
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)

8

19

3

2

2

29

0,0037

1

0

0

2

0,0007

0

2

2

12

-6,3333

3

2

1

23

0,1304

0,1524

49

Rasińska Aleksandra
(Legionovia Legionowo)

14

32

2

7

2

43

0,0018

4

6

0

16

0,0018

39

20

18

128

0,25

0

0

0

0

0

0,14994

50

Żak Ewa
(Developres SkyRes Rzeszów)

17

40

4

9

4

66

0,0027

0

1

0

2

0

2

1

0

9

4,4444

2

0

0

8

0,375

0,14839

51

Kędziora Justyna
(Grot Budowlani Łódź)

12

21

4

10

1

34

0,0026

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,14809

52

Muszyńska Adrianna
(Grot Budowlani Łódź)

28

54

6

11

3

72

0,0021

3

3

1

10

0,0007

10

8

3

34

-1,5882

0

1

2

18

-0,0556

0,14794

53

Świętoń Sandra
(Impel Wrocław)

4

8

0

3

0

9

0

2

3

0

7

0,0031

3

2

2

13

-0,6154

1

1

2

16

0,0625

0,14655

54

Markiewicz Alicja
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)

3

10

0

1

1

20

0,0018

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

4

1

0

7

0,4286

0,14593

55

Zakościelna Barbara
(BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała)

7

8

0

2

1

9

0,0009

0

0

0

0

0

3

4

2

20

-1,2

1

3

1

12

-0,25

0,14342

56

Baran Żaneta
(Enea PTPS Piła)

16

25

1

3

2

24

0,0012

3

2

1

17

0,0012

15

5

6

45

2,2222

2

6

3

24

-0,2083

0,1431

57

Szałankiewicz Katarzyna
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)

11

31

1

3

0

30

0,0006

1

1

0

3

0,0006

9

3

5

40

0,775

11

3

3

64

0,2656

0,14203

58

Flendrich Sonia
(Impel Wrocław)

3

6

0

0

0

10

0

0

1

0

1

0

4

4

0

19

0

3

5

2

44

0,0227

0,1411

59

Szyjka Izabella
(ŁKS Commercecon Łódź)

3

7

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

1

1

0

7

0

0,14105

60

Rafałko Julita
(ŁKS Commercecon Łódź)

4

5

0

1

0

3

0

0

0

0

0

0

0

1

1

3

-3,3333

0

0

0

2

0

0,14105

61

Colik Kamila
(MKS Dąbrowa Górnicza)

1

3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

2

0

4

0

0,14105

62

Woźniak Agnieszka
(Trefl Proxima Kraków)

6

7

0

3

2

6

0,0022

0

1

0

1

0

0

0

1

5

-1,4

0

0

0

1

0

0,14105

63

Witkowska Agata
(Grot Budowlani Łódź)

1

3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

2

0

0,14105

Obliczanie rankingu

Przyjmujący

Ranking uwzględnia:

  • Wskaźnik Zagrywki (Wsk. Za): zagrywki pozytywne podzielone przez sumę punktów zdobytych przez obydwie drużyny (ranking dotyczy zawodników którzy wykonali minimum jeden serwis na set)

  • Wskaźnik Przyjęcia (Wsk. Pr): liczba pozytywnych przyjęć zagrywki pomniejszona o liczbę negatywnych przyjęć zagrywki podzielona przez sumę wszystkich przyjęć zagrywki wykonanych przez obydwie drużyny (ranking zawodników którzy wykonają minimum trzy przyjęcia zagrywki na set)

  • Wskaźnik Ataku (Wsk. At): suma ataków (pozytywnych pomniejszonych o liczbę ataków negatywnych), podzielona przez sumę wszystkich ataków wykonanych przez dwie drużyny (ranking zawodników którzy wykonali minimum trzy ataki na set)

  • Wskaźnik Bloku (Wsk. Bl): liczba punktowych bloków podzielona przez punkty zdobyte przez obydwie drużyny

Ostateczny ranking tworzony jest na podstawie "wskaźnika końcowego", określającego wpływ przyjmującego na wygranie akcji, inaczej mówiąc: jak duży wpływ ma gracz danej pozycji na wygranie akcji. Wskaźnik końcowy, okręślający prawdopodobieństwo wygrania akcji, jest obliczany na podstawie wskaźników poszczególnych umiejętności i współczynnika "znaczenia" poszczególnych pozycji. Wskaźniki umiejętności jest obliczany w oparciu o stosunek pozytywnych i negatywnych zagrań pomnożonych przez współczynnik określający znaczenie danej umiejętności dla zawodników poszczególnych pozycji. Gwiazdka przy kolumnie umiejętności pokazuje znaczenie danej umiejętności dla poszczególnych pozycji na boisku i ich wpływu na zwycięstwo. Index końcowy wyliczany jest uwzględniając również następujące kryteria

  • Minimalna ilość Zagrywek na set:  1

  • Minimalna ilość Odbiorów serwisu na set:  3

  • Minimalna ilość Ataków na set:  3

Zagrywka

  • # as serwisowy

  • / trudny serwis, piłka bezpośrednio po przyjęciu zagrywki wraca na stronę drużyny zagrywającej

  • = błąd zagrywki

Przyjęcie

  • # perfekcyjne

  • / przyjęcie po którym nie można wyprowadzić ataku

  • = błąd przyjęcia (strata punktu bezpośrednio z przyjęcia zagrywki)

Atak

  • # punkt

  • / atak zablokowany

  • = błąd ataku

Blok

  • # punkt

  • / przejście linii środkowej boiska przez blokującego

  • = błąd blokującego (np. dotknięcie siatki)

Stosowane filtry

  • Minimalna ilość rozegranych meczów:  1