MłodaLiga 2016/2017

Młoda Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza

MłodaLiga 2016/2017 Best players MIDDLE BLOCKER
ZawodnikRozegraneZagrywkaBlokAtakRanking
  MS#=/SumaSv ind.#=/SumaBl ind.#=/SumaSp ind.Index

1

Siwicki Mateusz
(Łuczniczka Bydgoszcz)

9

32

10

26

9

117

0,0128

33

15

6

63

0,0223

72

6

7

99

19,0707

0,53956

2

Zwiech Jakub
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

6

22

10

18

7

100

0,0171

20

6

0

43

0,0201

40

10

3

75

7,92

0,52912

3

Dorosz Bartłomiej
(BBTS Bielsko-Biała)

12

41

15

18

9

182

0,013

27

19

0

53

0,0147

55

7

2

92

20,5

0,49788

4

Orobko Andrij
(Effector Kielce)

6

22

6

16

7

80

0,0134

15

20

2

46

0,0155

18

5

1

30

8,8

0,48479

5

Hudzik Damian
(Asseco Resovia Rzeszów)

9

36

7

20

5

127

0,0076

25

40

3

88

0,0159

51

11

4

93

13,9355

0,46682

6

Skowroński Maciej
(BBTS Bielsko-Biała)

11

35

5

21

6

99

0,0065

25

16

1

53

0,0147

37

6

5

60

15,1667

0,45611

7

Reichel Kamil
(Łuczniczka Bydgoszcz)

11

38

6

34

4

127

0,0052

29

27

3

82

0,0151

45

10

4

79

14,9114

0,45207

8

Fludra Kacper
(Effector Kielce)

9

32

2

10

6

94

0,0057

21

13

1

43

0,0149

27

7

3

57

9,5439

0,44456

9

Węgrzyn Hubert
(PGE Skra Bełchatów)

11

34

7

9

8

122

0,0079

23

22

5

80

0,0121

43

4

6

88

12,75

0,44436

10

Woźnica Adam
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

7

27

6

16

2

89

0,0067

16

8

1

34

0,0134

36

5

7

68

9,5294

0,44067

11

Tyszko Jakub
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

7

25

6

16

3

69

0,007

14

22

1

54

0,0109

38

5

0

65

12,6923

0,43264

12

Metrycki Radosław
(MKS BĘDZIN)

7

20

11

12

1

72

0,0105

10

9

1

27

0,0088

30

5

5

50

8

0,42957

13

Borowski Konrad
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

9

27

11

20

4

94

0,011

12

10

1

38

0,0088

25

9

4

52

6,2308

0,42859

14

Mikler Michał
(Łuczniczka Bydgoszcz)

5

16

3

5

2

55

0,0061

11

5

0

25

0,0134

19

8

3

33

3,8788

0,42806

15

Dyk Wojciech
(Effector Kielce)

8

30

7

10

4

94

0,0082

11

17

1

42

0,0082

27

4

4

47

12,1277

0,42176

16

Wójcik Bartłomiej
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

10

35

5

25

4

87

0,0053

18

16

1

53

0,0106

36

8

3

77

11,3636

0,42014

17

Rymarski Łukasz
(LOTOS Trefl Gdańsk)

5

14

1

3

4

40

0,0061

10

9

2

25

0,0123

10

2

4

20

2,8

0,41991

18

Krupa Kamil
(MKS BĘDZIN)

10

36

4

12

4

100

0,0048

18

23

2

66

0,0107

39

6

6

81

12

0,41939

19

Oziabło Igor
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

10

35

4

11

4

100

0,0047

17

20

4

60

0,01

27

8

1

52

12,1154

0,41488

20

Giza Bartłomiej
(ONICO AZS Politechnika Warszawska)

10

33

11

23

5

114

0,0098

8

4

0

20

0,0049

28

4

4

48

13,75

0,41311

21

Turski Jakub
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

7

24

3

7

2

68

0,0039

13

8

5

34

0,0103

32

5

2

56

10,7143

0,41057

22

Bilicki Michał
(LOTOS Trefl Gdańsk)

10

36

4

13

1

92

0,0029

20

15

2

46

0,0117

26

6

6

58

8,6897

0,41035

23

Gronkowski Łukasz
(LOTOS Trefl Gdańsk)

8

25

5

18

3

76

0,0065

11

10

2

32

0,009

21

5

4

46

6,5217

0,40854

24

Kucharczyk Adam
(ONICO AZS Politechnika Warszawska)

4

11

3

5

1

41

0,006

6

3

0

11

0,009

17

1

2

28

5,5

0,4049

25

Niemiec Patryk
(LOTOS Trefl Gdańsk)

4

10

2

10

2

46

0,0069

5

8

0

19

0,0086

14

1

4

28

3,2143

0,40308

26

Olszewski Dawid
(PGE Skra Bełchatów)

11

38

3

16

4

114

0,0037

16

24

6

63

0,0084

38

5

6

83

12,3614

0,4017

27

Zubik Jan
(Asseco Resovia Rzeszów)

10

34

1

14

4

115

0,003

13

17

2

41

0,0079

42

8

6

72

13,2222

0,39656

28

Kulik Szymon
(Indykpol AZS Olsztyn)

9

32

2

23

4

107

0,0038

12

7

9

31

0,0076

39

5

12

92

7,6522

0,38946

29

Fabisiak Norbert
(Indykpol AZS Olsztyn)

9

35

8

18

2

104

0,0063

5

7

3

24

0,0031

41

1

10

67

15,6716

0,3893

30

Pluto Jakub
(ONICO AZS Politechnika Warszawska)

12

33

8

15

1

102

0,0045

13

6

2

31

0,0065

26

6

8

58

6,8276

0,38502

31

Koliński Dominik
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

12

33

6

19

6

117

0,0063

5

9

1

24

0,0026

25

5

2

46

12,913

0,38187

32

Jakubowski Paweł
(Cuprum Lubin)

12

44

5

32

4

129

0,0047

8

25

0

54

0,0042

22

5

5

54

9,7778

0,37783

33

Lewko Adam
(MKS BĘDZIN)

9

25

2

19

0

62

0,0013

13

22

1

52

0,0087

24

7

10

55

3,1818

0,37735

34

Ligocki Patryk
(AZS IV LO Częstochowa)

9

27

6

8

5

79

0,0076

6

10

1

22

0,0042

6

6

1

23

-1,1739

0,3761

35

Kołodziejczyk Adrian
(Cuprum Lubin)

10

34

1

18

4

88

0,0031

7

15

2

55

0,0043

35

7

6

63

11,873

0,37478

36

Woźniak Michał
(BBTS Bielsko-Biała)

10

18

1

10

1

32

0,0013

11

5

1

19

0,007

18

5

1

28

7,7143

0,37437

37

Drążek Patryk
(AZS IV LO Częstochowa)

12

39

3

10

2

83

0,0027

12

14

4

31

0,0066

10

7

1

53

1,4717

0,36907

38

Leliwa Kamil
(Indykpol AZS Olsztyn)

8

29

5

12

2

99

0,0047

6

7

3

20

0,0041

13

7

2

32

3,625

0,3678

39

Kuryło Bartłomiej
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

5

16

0

10

1

31

0,0013

5

10

0

25

0,0065

10

2

4

23

2,7826

0,36372

40

Makówka Jakub
(AZS IV LO Częstochowa)

11

30

2

10

0

68

0,0012

4

21

2

34

0,0024

14

3

2

33

8,1818

0,34921

41

Kraj Wojciech
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

4

10

1

6

0

18

0,0013

1

7

1

13

0,0013

7

0

0

11

6,3636

0,34123

42

Fryzka Janusz
(ONICO AZS Politechnika Warszawska)

5

10

0

1

0

23

0

2

0

0

2

0,0021

0

0

0

3

0

0,33018

43

Raciborski Igor
(MKS BĘDZIN)

6

8

0

1

0

8

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,31911

44

Cebula Marcin
(Asseco Resovia Rzeszów)

4

5

0

1

0

7

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,31911

Obliczanie rankingu

Środkowy

Ranking uwzględnia:

  • Wskaźnik Zagrywki (Wsk. Za): zagrywki pozytywne podzielone przez sumę punktów zdobytych przez obydwie drużyny (ranking dotyczy zawodników którzy wykonali minimum jeden serwis na set)

  • Wskaźnik Ataku (Wsk. At): suma ataków (pozytywnych pomniejszonych o liczbę ataków negatywnych), podzielona przez sumę wszystkich ataków wykonanych przez dwie drużyny (ranking zawodników którzy wykonali minimum trzy ataki na set)

  • Wskaźnik Bloku (Wsk. Bl): liczba punktowych bloków podzielona przez punkty zdobyte przez obydwie drużyny

Ostateczny ranking tworzony jest na podstawie "wskaźnika końcowego", określającego wpływ przyjmującego na wygranie akcji, inaczej mówiąc: jak duży wpływ ma gracz danej pozycji na wygranie akcji. Wskaźnik końcowy, okręślający prawdopodobieństwo wygrania akcji, jest obliczany na podstawie wskaźników poszczególnych umiejętności i współczynnika "znaczenia" poszczególnych pozycji. Wskaźniki umiejętności jest obliczany w oparciu o stosunek pozytywnych i negatywnych zagrań pomnożonych przez współczynnik określający znaczenie danej umiejętności dla zawodników poszczególnych pozycji. Gwiazdka przy kolumnie umiejętności pokazuje znaczenie danej umiejętności dla poszczególnych pozycji na boisku i ich wpływu na zwycięstwo. Index końcowy wyliczany jest uwzględniając również następujące kryteria

  • Minimalna ilość Zagrywek na set:  1

  • Minimalna ilość Ataków na set:  1

Zagrywka

  • # as serwisowy

  • / trudny serwis, piłka bezpośrednio po przyjęciu zagrywki wraca na stronę drużyny zagrywającej

  • = błąd zagrywki

Atak

  • # punkt

  • / atak zablokowany

  • = błąd ataku

Blok

  • # punkt

  • / przejście linii środkowej boiska przez blokującego

  • = błąd blokującego (np. dotknięcie siatki)

Stosowane filtry

  • Minimalna ilość rozegranych meczów:  4