ORLEN Liga 2015/2016

ORLEN Liga 2015/2016 - Play Off

ORLEN Liga 2015/2016 Best players WING SPIKER
ZawodnikRozegraneZagrywkaBlokAtakPrzyjęcieRanking
  MS#=/SumaSv ind.#=/SumaBl ind.#=/SumaSp ind.#=/SumaRc ind.Index

1

Balkestein-Grothues Maret
()

6

22

9

6

14

92

0,0236

4

15

1

28

0,0041

52

15

7

165

4

29

10

9

121

0,3802

0,2454

2

Balkestein-Grothues Maret
(PGE Atom Trefl Sopot)

6

22

9

6

14

92

0,0236

4

15

1

28

0,0041

52

15

7

165

4

29

10

9

121

0,3802

0,2454

3

Paszek Daria
()

6

22

8

5

5

81

0,0137

10

8

1

30

0,0105

41

5

8

111

5,5495

20

3

7

74

0,3514

0,23018

4

Paszek Daria
(Legionovia Legionowo)

6

22

8

5

5

81

0,0137

10

8

1

30

0,0105

41

5

8

111

5,5495

20

3

7

74

0,3514

0,23018

5

Kaczorowska Klaudia
(Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)

6

21

9

9

6

74

0,0154

11

12

0

28

0,0113

31

9

8

118

2,4915

31

7

5

138

0,3768

0,22465

6

Kaczorowska Klaudia
(PGE Atom Trefl Sopot)

6

21

9

9

6

74

0,0154

11

12

0

28

0,0113

31

9

8

118

2,4915

31

7

5

138

0,3768

0,22465

7

Śliwińska Ewa
()

6

20

4

4

12

74

0,015

7

13

0

34

0,0066

35

6

7

94

4,6809

21

8

18

131

0,145

0,22083

8

Śliwińska Ewa
(Developres SkyRes Rzeszów)

6

20

4

4

12

74

0,015

7

13

0

34

0,0066

35

6

7

94

4,6809

21

8

18

131

0,145

0,22083

9

Costagrande Karolina
()

6

24

7

10

7

86

0,0135

7

11

0

37

0,0067

74

16

13

198

5,4545

21

7

10

124

0,2258

0,21901

10

Costagrande Karolina
(Impel Wrocław)

6

24

7

10

7

86

0,0135

7

11

0

37

0,0067

74

16

13

198

5,4545

21

7

10

124

0,2258

0,21901

11

Skiba Agata
(GCB Centrostal Bydgoszcz)

6

24

7

4

7

81

0,0132

9

11

1

30

0,0085

60

17

14

181

3,8453

33

10

14

142

0,2958

0,21515

12

Skiba Agata
(Developres SkyRes Rzeszów)

6

24

7

4

7

81

0,0132

9

11

1

30

0,0085

60

17

14

181

3,8453

33

10

14

142

0,2958

0,21515

13

Havelkova Helena
()

5

16

3

4

3

36

0,0082

9

7

1

23

0,0124

57

6

4

135

5,5704

24

7

8

109

0,3303

0,2142

14

Havelkova Helena
(Chemik Police)

5

16

3

4

3

36

0,0082

9

7

1

23

0,0124

57

6

4

135

5,5704

24

7

8

109

0,3303

0,2142

15

Kuligowska Joanna
(GCB Centrostal Bydgoszcz)

6

23

5

4

5

78

0,0097

8

13

2

36

0,0078

63

12

14

165

5,1576

35

1

10

115

0,4696

0,20735

16

Kuligowska Joanna
(KS PAŁAC Bydgoszcz)

6

23

5

4

5

78

0,0097

8

13

2

36

0,0078

63

12

14

165

5,1576

35

1

10

115

0,4696

0,20735

17

Grejman Anna
()

4

16

7

2

0

74

0,0099

7

7

0

21

0,0099

36

8

4

111

3,4595

39

7

5

126

0,3571

0,20547

18

Grejman Anna
(Polski Cukier Muszynianka Enea)

4

16

7

2

0

74

0,0099

7

7

0

21

0,0099

36

8

4

111

3,4595

39

7

5

126

0,3571

0,20547

19

Brzóska Roksana
()

6

22

6

12

9

64

0,0152

1

7

0

16

0,001

50

19

12

146

2,863

37

17

16

194

0,1753

0,20046

20

Brzóska Roksana
(KSZO OSTROWIEC)

6

22

6

12

9

64

0,0152

1

7

0

16

0,001

50

19

12

146

2,863

37

17

16

194

0,1753

0,20046

21

Krzywicka Ewelina
()

6

23

3

6

8

80

0,0107

6

20

2

45

0,0058

61

17

18

164

3,6463

34

17

14

182

0,1978

0,19915

22

Krzywicka Ewelina
(KS PAŁAC Bydgoszcz)

6

23

3

6

8

80

0,0107

6

20

2

45

0,0058

61

17

18

164

3,6463

34

17

14

182

0,1978

0,19915

23

Różycka Karolina
(Organika Budowlani Łódź)

4

12

3

4

6

35

0,0138

3

5

0

11

0,0046

22

9

4

63

1,7143

3

6

4

29

-0,1034

0,1984

24

Różycka Karolina
(Tauron MKS Dąbrowa Górnicza)

4

12

3

4

6

35

0,0138

3

5

0

11

0,0046

22

9

4

63

1,7143

3

6

4

29

-0,1034

0,1984

25

Ściurka Dorota
(KPSK Stal Mielec)

6

23

1

6

8

86

0,0091

6

6

1

24

0,0061

74

15

21

200

4,37

31

10

11

128

0,2734

0,19743

26

Ściurka Dorota
(KSZO OSTROWIEC)

6

23

1

6

8

86

0,0091

6

6

1

24

0,0061

74

15

21

200

4,37

31

10

11

128

0,2734

0,19743

27

Wójcik Aleksandra
()

6

18

6

9

3

46

0,0095

5

9

0

19

0,0053

36

8

9

95

3,6

22

7

11

120

0,2417

0,19357

28

Wójcik Aleksandra
(Legionovia Legionowo)

6

18

6

9

3

46

0,0095

5

9

0

19

0,0053

36

8

9

95

3,6

22

7

11

120

0,2417

0,19357

29

Radosova Nikola
()

4

14

2

6

3

61

0,0078

8

3

0

15

0,0125

35

11

17

112

0,875

27

4

7

101

0,396

0,19333

30

Radosova Nikola
(BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała)

4

14

2

6

3

61

0,0078

8

3

0

15

0,0125

35

11

17

112

0,875

27

4

7

101

0,396

0,19333

31

Fojucik Weronika
()

6

20

6

8

5

68

0,0107

6

8

0

25

0,0058

20

7

8

75

1,3333

3

1

0

11

0,2727

0,18919

32

Fojucik Weronika
(KS PAŁAC Bydgoszcz)

6

20

6

8

5

68

0,0107

6

8

0

25

0,0058

20

7

8

75

1,3333

3

1

0

11

0,2727

0,18919

33

Mucha Emilia
()

4

13

2

1

1

42

0,0047

7

3

3

16

0,0109

36

10

7

92

2,6848

22

3

3

81

0,4691

0,18688

34

Mucha Emilia
(BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała)

4

13

2

1

1

42

0,0047

7

3

3

16

0,0109

36

10

7

92

2,6848

22

3

3

81

0,4691

0,18688

35

Beier Heike
()

4

15

3

8

0

65

0,0042

5

12

0

31

0,0069

46

9

10

128

3,1641

25

8

0

102

0,3824

0,17833

36

Beier Heike
(Budowlani Łódź)

4

15

3

8

0

65

0,0042

5

12

0

31

0,0069

46

9

10

128

3,1641

25

8

0

102

0,3824

0,17833

37

Werblińska Anna
(BKS Aluprof Bielsko-Biała)

5

16

1

10

3

60

0,0055

4

10

0

25

0,0055

37

11

8

110

2,6182

16

5

9

85

0,2941

0,17722

38

Werblińska Anna
(Chemik Police)

5

16

1

10

3

60

0,0055

4

10

0

25

0,0055

37

11

8

110

2,6182

16

5

9

85

0,2941

0,17722

39

Hildebrand Kristin
()

6

20

2

6

5

66

0,0067

1

9

2

33

0,001

41

7

10

129

3,7209

24

12

13

107

0,1495

0,17555

40

Hildebrand Kristin
(Impel Wrocław)

6

20

2

6

5

66

0,0067

1

9

2

33

0,001

41

7

10

129

3,7209

24

12

13

107

0,1495

0,17555

41

Skrzypkowska Natalia
(ATOM Trefl Sopot)

3

8

5

2

0

30

0,0087

2

2

1

8

0,0035

8

3

4

40

0,2

14

0

1

34

0,4706

0,17432

42

Skrzypkowska Natalia
(Polski Cukier Muszynianka Enea)

3

8

5

2

0

30

0,0087

2

2

1

8

0,0035

8

3

4

40

0,2

14

0

1

34

0,4706

0,17432

43

Grajber Martyna
()

4

15

3

1

0

32

0,0042

2

3

0

9

0,0028

20

3

3

62

3,3871

9

0

0

30

0,5333

0,16968

44

Grajber Martyna
(Budowlani Łódź)

4

15

3

1

0

32

0,0042

2

3

0

9

0,0028

20

3

3

62

3,3871

9

0

0

30

0,5333

0,16968

45

Kossanyiova Andrea
()

5

12

2

1

1

23

0,0033

6

6

2

17

0,0066

15

6

2

51

1,6471

8

2

6

50

0,22

0,16875

46

Kossanyiova Andrea
(Impel Wrocław)

5

12

2

1

1

23

0,0033

6

6

2

17

0,0066

15

6

2

51

1,6471

8

2

6

50

0,22

0,16875

47

Maternia Jagoda
()

6

17

5

7

2

43

0,0068

3

5

1

21

0,0029

27

8

16

77

0,6623

4

0

0

7

0,5714

0,16808

48

Maternia Jagoda
(KS PAŁAC Bydgoszcz)

6

17

5

7

2

43

0,0068

3

5

1

21

0,0029

27

8

16

77

0,6623

4

0

0

7

0,5714

0,16808

49

Babicz Agata
(KPSK Stal Mielec)

4

14

1

4

2

60

0,0048

3

2

0

10

0,0048

33

6

20

105

0,9333

9

4

2

57

0,2982

0,1674

50

Babicz Agata
(PTPS Piła)

4

14

1

4

2

60

0,0048

3

2

0

10

0,0048

33

6

20

105

0,9333

9

4

2

57

0,2982

0,1674

51

Horka Helena
()

4

12

0

1

1

34

0,0016

5

2

0

13

0,0078

25

5

11

80

1,35

0

0

0

0

0

0,16441

52

Horka Helena
(BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała)

4

12

0

1

1

34

0,0016

5

2

0

13

0,0078

25

5

11

80

1,35

0

0

0

0

0

0,16441

53

Mielczarek Beata
()

6

14

2

2

4

25

0,0061

1

0

0

3

0,001

15

0

0

20

10,5

11

4

1

24

0,4167

0,1598

54

Mielczarek Beata
(KSZO OSTROWIEC)

6

14

2

2

4

25

0,0061

1

0

0

3

0,001

15

0

0

20

10,5

11

4

1

24

0,4167

0,1598

55

Kurnikowska Natalia
(TAURON MKS Dąbrowa Górnicza)

4

14

1

5

1

32

0,0028

1

8

0

14

0,0014

33

11

8

105

1,8667

15

7

2

78

0,1923

0,15807

56

Mędrzyk Natalia
(Polski Cukier Muszynianka Enea)

4

14

1

5

1

32

0,0028

1

8

0

14

0,0014

33

11

8

105

1,8667

15

7

2

78

0,1923

0,15807

57

Staniucha-Szczurek Joanna
(TAURON MKS Dąbrowa Górnicza)

5

18

1

3

1

59

0,0025

0

6

0

20

0

35

10

8

118

2,5932

15

6

4

70

0,2571

0,15713

58

Staniucha-Szczurek Joanna
(Tauron MKS Dąbrowa Górnicza)

5

18

1

3

1

59

0,0025

0

6

0

20

0

35

10

8

118

2,5932

15

6

4

70

0,2571

0,15713

59

Brzezińska Ewelina
(ATOM Trefl Sopot)

4

12

1

4

1

34

0,0028

3

2

2

9

0,0042

21

9

11

62

0,1935

3

3

0

27

0,2963

0,15689

60

Brzezińska Ewelina
(Budowlani Łódź)

4

12

1

4

1

34

0,0028

3

2

2

9

0,0042

21

9

11

62

0,1935

3

3

0

27

0,2963

0,15689

61

McClendon Deja
()

5

13

1

4

1

24

0,0025

0

3

0

10

0

29

8

7

80

2,275

16

4

6

69

0,2029

0,15591

62

McClendon Deja
(Tauron MKS Dąbrowa Górnicza)

5

13

1

4

1

24

0,0025

0

3

0

10

0

29

8

7

80

2,275

16

4

6

69

0,2029

0,15591

63

Jagieło Aleksandra
(Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)

5

13

2

3

1

19

0,0041

0

0

0

3

0

1

2

0

10

-1,3

1

2

3

9

-0,1111

0,15227

64

Jagieło Aleksandra
(Chemik Police)

5

13

2

3

1

19

0,0041

0

0

0

3

0

1

2

0

10

-1,3

1

2

3

9

-0,1111

0,15227

65

Raczyńska Justyna
()

3

9

0

0

0

24

0

2

4

0

9

0,0039

10

2

5

36

0,75

22

0

2

53

0,6226

0,15179

66

Raczyńska Justyna
(Developres SkyRes Rzeszów)

3

9

0

0

0

24

0

2

4

0

9

0,0039

10

2

5

36

0,75

22

0

2

53

0,6226

0,15179

67

Damaske Magdalena
()

4

6

1

3

0

12

0,0016

1

2

2

6

0,0016

5

1

2

18

0,6667

5

3

4

31

0,2258

0,15081

68

Damaske Magdalena
(PGE Atom Trefl Sopot)

4

6

1

3

0

12

0,0016

1

2

2

6

0,0016

5

1

2

18

0,6667

5

3

4

31

0,2258

0,15081

69

Strózik Natalia
()

3

7

0

4

1

17

0,002

1

2

0

4

0,002

5

1

2

14

1

7

2

1

25

0,2

0,15046

70

Strózik Natalia
(BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała)

3

7

0

4

1

17

0,002

1

2

0

4

0,002

5

1

2

14

1

7

2

1

25

0,2

0,15046

71

Grzelak Klaudia
()

6

15

0

2

1

34

0,0011

3

4

3

13

0,0032

9

2

3

29

2,069

13

8

4

55

0,2364

0,15001

72

Grzelak Klaudia
(Legionovia Legionowo)

6

15

0

2

1

34

0,0011

3

4

3

13

0,0032

9

2

3

29

2,069

13

8

4

55

0,2364

0,15001

73

Urban Katarzyna
()

4

9

0

2

2

10

0,003

0

0

0

0

0

0

0

1

1

-9

0

0

0

0

0

0,14927

74

Urban Katarzyna
(Tauron MKS Dąbrowa Górnicza)

4

9

0

2

2

10

0,003

0

0

0

0

0

0

0

1

1

-9

0

0

0

0

0

0,14927

75

Bociek Monika
()

6

14

0

4

2

8

0,0021

4

1

0

8

0,0042

11

3

4

34

1,6471

0

0

0

0

0

0,1485

76

Bociek Monika
(Legionovia Legionowo)

6

14

0

4

2

8

0,0021

4

1

0

8

0,0042

11

3

4

34

1,6471

0

0

0

0

0

0,1485

77

Głaz Paulina
()

3

6

0

0

0

6

0

1

3

0

6

0,0019

2

0

1

8

0,75

4

2

0

16

0,5

0,14443

78

Głaz Paulina
(Developres SkyRes Rzeszów)

3

6

0

0

0

6

0

1

3

0

6

0,0019

2

0

1

8

0,75

4

2

0

16

0,5

0,14443

79

Kukulska Adrianna
()

1

1

0

0

0

0

0

0

2

1

3

0

1

0

0

5

0,2

0

0

0

0

0

0,14168

80

Kukulska Adrianna
(PTPS Piła)

1

1

0

0

0

0

0

0

2

1

3

0

1

0

0

5

0,2

0

0

0

0

0

0,14168

81

Ciaszkiewicz-Lach Karolina
(BKS Aluprof Bielsko-Biała)

1

1

0

1

0

2

0

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

1

1

0

7

0,2857

0,14164

82

Ciaszkiewicz-Lach Karolina
(Polski Cukier Muszynianka Enea)

1

1

0

1

0

2

0

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

1

1

0

7

0,2857

0,14164

83

Dybek Kinga
()

6

11

0

2

0

10

0

0

0

0

2

0

3

1

0

8

2,75

0

1

4

7

-0,5714

0,14105

84

Dybek Kinga
(KSZO OSTROWIEC)

6

11

0

2

0

10

0

0

0

0

2

0

3

1

0

8

2,75

0

1

4

7

-0,5714

0,14105

85

Urban Oliwia
()

4

10

0

0

0

6

0

0

2

0

3

0

1

3

0

14

-1,4286

3

1

0

11

0,3636

0,14105

86

Urban Oliwia
(PTPS Piła)

4

10

0

0

0

6

0

0

2

0

3

0

1

3

0

14

-1,4286

3

1

0

11

0,3636

0,14105

87

Filipowicz Paulina
()

1

3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

1

4

0

0,14105

88

Filipowicz Paulina
(Developres SkyRes Rzeszów)

1

3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

1

4

0

0,14105

89

Portalska Karolina
()

1

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,14105

90

Portalska Karolina
(KS PAŁAC Bydgoszcz)

1

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,14105

91

Rasińska Aleksandra
()

3

7

1

1

1

4

0,004

0

0

0

2

0

1

0

0

6

1,1667

0

0

0

1

0

0,14105

92

Rasińska Aleksandra
(Legionovia Legionowo)

3

7

1

1

1

4

0,004

0

0

0

2

0

1

0

0

6

1,1667

0

0

0

1

0

0,14105

93

Peńa Yonkaira Paola
()

4

6

0

3

0

8

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,14105

94

Peńa Yonkaira Paola
(Chemik Police)

4

6

0

3

0

8

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,14105

95

Lewandowska Katarzyna
()

4

5

0

1

0

8

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,14105

96

Lewandowska Katarzyna
(PTPS Piła)

4

5

0

1

0

8

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,14105

97

Łyszkiewicz Koleta
()

1

1

0

0

0

1

0

0

0

0

1

0

0

1

1

6

-0,3333

1

0

1

5

0,2

0,14041

98

Łyszkiewicz Koleta
(BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała)

1

1

0

0

0

1

0

0

0

0

1

0

0

1

1

6

-0,3333

1

0

1

5

0,2

0,14041

Obliczanie rankingu

Przyjmujący

Ranking uwzględnia:

  • Wskaźnik Zagrywki (Wsk. Za): zagrywki pozytywne podzielone przez sumę punktów zdobytych przez obydwie drużyny (ranking dotyczy zawodników którzy wykonali minimum jeden serwis na set)

  • Wskaźnik Przyjęcia (Wsk. Pr): liczba pozytywnych przyjęć zagrywki pomniejszona o liczbę negatywnych przyjęć zagrywki podzielona przez sumę wszystkich przyjęć zagrywki wykonanych przez obydwie drużyny (ranking zawodników którzy wykonają minimum trzy przyjęcia zagrywki na set)

  • Wskaźnik Ataku (Wsk. At): suma ataków (pozytywnych pomniejszonych o liczbę ataków negatywnych), podzielona przez sumę wszystkich ataków wykonanych przez dwie drużyny (ranking zawodników którzy wykonali minimum trzy ataki na set)

  • Wskaźnik Bloku (Wsk. Bl): liczba punktowych bloków podzielona przez punkty zdobyte przez obydwie drużyny

Ostateczny ranking tworzony jest na podstawie "wskaźnika końcowego", określającego wpływ przyjmującego na wygranie akcji, inaczej mówiąc: jak duży wpływ ma gracz danej pozycji na wygranie akcji. Wskaźnik końcowy, okręślający prawdopodobieństwo wygrania akcji, jest obliczany na podstawie wskaźników poszczególnych umiejętności i współczynnika "znaczenia" poszczególnych pozycji. Wskaźniki umiejętności jest obliczany w oparciu o stosunek pozytywnych i negatywnych zagrań pomnożonych przez współczynnik określający znaczenie danej umiejętności dla zawodników poszczególnych pozycji. Gwiazdka przy kolumnie umiejętności pokazuje znaczenie danej umiejętności dla poszczególnych pozycji na boisku i ich wpływu na zwycięstwo. Index końcowy wyliczany jest uwzględniając również następujące kryteria

  • Minimalna ilość Zagrywek na set:  1

  • Minimalna ilość Odbiorów serwisu na set:  3

  • Minimalna ilość Ataków na set:  3

Zagrywka

  • # as serwisowy

  • / trudny serwis, piłka bezpośrednio po przyjęciu zagrywki wraca na stronę drużyny zagrywającej

  • = błąd zagrywki

Przyjęcie

  • # perfekcyjne

  • / przyjęcie po którym nie można wyprowadzić ataku

  • = błąd przyjęcia (strata punktu bezpośrednio z przyjęcia zagrywki)

Atak

  • # punkt

  • / atak zablokowany

  • = błąd ataku

Blok

  • # punkt

  • / przejście linii środkowej boiska przez blokującego

  • = błąd blokującego (np. dotknięcie siatki)

Stosowane filtry

  • Minimalna ilość rozegranych meczów:  1