MłodaLiga 2015/2016

Competition

MłodaLiga 2015/2016 Best players MIDDLE BLOCKER
ZawodnikRozegraneZagrywkaBlokAtakRanking
  MS#=/SumaSv ind.#=/SumaBl ind.#=/SumaSp ind.Index

1

Behrendt Karol
(LOTOS Trefl Gdańsk)

9

34

5

12

12

116

0,0115

26

30

4

86

0,0176

45

3

1

76

18,3421

0,50374

2

Janus Bartłomiej
(AZS Częstochowa)

9

31

9

13

7

109

0,0118

25

25

2

69

0,0184

47

7

9

86

11,1744

0,49839

3

Nowakowski Jan
(Łuczniczka Bydgoszcz)

2

6

4

4

0

21

0,0146

5

2

0

10

0,0182

9

1

1

13

3,2308

0,49771

4

Raciborski Igor
(MKS BANIMEX BĘDZIN)

9

33

5

7

8

124

0,0089

20

19

3

68

0,0137

37

5

2

69

14,3478

0,46143

5

Rymarski Łukasz
(LOTOS Trefl Gdańsk)

11

37

4

11

6

138

0,0058

26

31

4

73

0,015

40

6

5

61

17,5902

0,45871

6

Siwicki Mateusz
(Łuczniczka Bydgoszcz)

6

21

12

14

4

72

0,0166

8

10

5

30

0,0083

31

5

5

52

8,4808

0,45755

7

Oniszk Bartłomiej
(Effector Kielce)

9

33

2

21

8

114

0,0067

22

10

3

46

0,0147

48

6

5

84

14,5357

0,45645

8

Orobko Andrij
(Effector Kielce)

7

28

7

17

3

82

0,0081

17

17

2

47

0,0138

40

6

3

66

13,1515

0,45544

9

Śliż Damian
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

7

27

2

12

4

84

0,005

19

11

1

47

0,016

37

3

6

67

11,2836

0,45018

10

Zwiech Jakub
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

6

24

14

13

5

99

0,0179

7

3

0

20

0,0066

42

11

8

103

5,3592

0,44881

11

Kucharczyk Adam
(AZS Politechnika Warszawska)

5

18

4

3

3

58

0,0082

12

0

0

12

0,0141

11

4

2

22

4,0909

0,4426

12

Starzec Maksymilian
(Asseco Resovia Rzeszów)

7

24

8

19

7

76

0,0128

11

10

3

34

0,0094

25

5

5

53

6,7925

0,44231

13

Siek Wojciech
(BBTS ATH Bielsko-Biała)

5

17

3

12

1

38

0,0052

12

5

2

22

0,0156

29

2

5

54

6,9259

0,44145

14

Grzechnik Bartłomiej
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

6

24

2

11

6

79

0,0076

14

5

0

47

0,0132

25

2

5

54

8

0,44097

15

Gonera Gabriel
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

7

25

10

12

0

61

0,0088

15

10

2

40

0,0132

15

6

3

40

3,75

0,43946

16

Dyk Wojciech
(Effector Kielce)

6

18

5

3

5

52

0,0102

11

14

4

39

0,0112

16

5

2

31

5,2258

0,43703

17

Udziela Michał
(AZS Politechnika Warszawska)

11

37

6

18

4

108

0,0056

21

7

4

40

0,0118

41

8

2

73

15,7123

0,4362

18

Metrycki Radosław
(MKS BANIMEX BĘDZIN)

9

33

8

16

11

108

0,013

9

18

1

53

0,0062

31

7

1

58

13,0862

0,43512

19

Skowroński Maciej
(BBTS ATH Bielsko-Biała)

7

23

8

13

4

77

0,0109

10

4

2

27

0,0091

30

8

4

58

7,1379

0,43168

20

Prejs Michał
(Łuczniczka Bydgoszcz)

6

25

2

11

8

87

0,0091

10

5

2

20

0,0091

38

3

10

68

9,1912

0,42649

21

Polański Maciej
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

2

7

3

2

0

23

0,0094

3

0

0

3

0,0094

13

1

2

19

3,6842

0,42082

22

Borowski Konrad
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

11

39

7

14

1

110

0,0044

22

11

1

49

0,0121

23

7

5

52

8,25

0,41911

23

Rejno Krzysztof
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

2

9

1

2

0

23

0,0028

5

3

0

18

0,0139

17

2

0

30

4,5

0,41595

24

Koziatek Tomasz
(Indykpol AZS Olsztyn)

8

32

6

11

3

104

0,0065

13

6

6

29

0,0094

36

7

6

78

9,4359

0,41588

25

Kowalski Mateusz
(Asseco Resovia Rzeszów)

2

8

1

6

0

16

0,0027

5

4

0

13

0,0137

14

3

1

23

3,4783

0,41297

26

Drzazga Szymon
(Cuprum Lubin)

11

39

9

12

7

124

0,0093

8

16

1

41

0,0046

24

3

4

42

15,7857

0,41221

27

Ostaszyk Maciej
(Indykpol AZS Olsztyn)

4

17

1

4

0

45

0,0014

10

1

0

11

0,0136

17

2

2

32

6,9062

0,41116

28

Kuryło Bartłomiej
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

6

23

4

17

1

74

0,005

10

18

2

56

0,01

19

3

2

37

8,7027

0,41066

29

Hudzik Damian
(Asseco Resovia Rzeszów)

11

37

3

19

2

120

0,0028

17

28

6

78

0,0095

45

4

4

83

16,494

0,41053

30

Polak Radosław
(Indykpol AZS Olsztyn)

3

13

1

6

2

28

0,0055

7

0

2

9

0,0128

3

2

4

13

-3

0,40972

31

Krajewski Kamil
(AZS Politechnika Warszawska)

2

8

1

5

3

22

0,0118

2

6

1

12

0,0059

24

5

4

55

2,1818

0,40961

32

Kleinschmidt Maciej
(Łuczniczka Bydgoszcz)

1

4

2

3

0

16

0,0111

1

0

0

1

0,0056

6

1

1

9

1,7778

0,40338

33

Skomro Grzegorz
(Asseco Resovia Rzeszów)

4

15

2

9

0

43

0,003

8

13

2

32

0,0119

10

1

5

22

2,7273

0,40253

34

Pluto Jakub
(AZS Politechnika Warszawska)

9

32

9

13

3

100

0,0082

12

10

0

27

0,0082

15

3

1

29

12,1379

0,40145

35

Jakubowski Paweł
(Cuprum Lubin)

11

38

7

26

7

95

0,0081

10

26

5

60

0,0058

13

5

3

40

4,75

0,39519

36

Tomżyński Tomasz
(AZS Częstochowa)

9

29

3

18

3

89

0,0044

10

32

1

45

0,0074

13

3

4

31

5,6129

0,38808

37

Miksa Krzysztof
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

7

20

7

13

4

64

0,0095

6

9

4

26

0,0052

7

3

6

23

-1,7391

0,38757

38

Woźniak Michał
(BBTS ATH Bielsko-Biała)

4

11

4

4

2

25

0,0094

2

5

0

12

0,0031

10

2

1

17

4,5294

0,38612

39

Kamiński Marcin
(Indykpol AZS Olsztyn)

1

5

2

2

1

9

0,0142

0

0

0

0

0

5

0

1

13

1,5385

0,38584

40

Żeliński Paweł
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

5

20

0

14

1

49

0,0011

7

4

1

17

0,008

12

4

2

26

4,6154

0,37459

41

Kujawa Mateusz
(PGE Skra Bełchatów)

7

21

2

10

2

65

0,0037

7

3

0

13

0,0064

16

5

6

39

2,6923

0,37428

42

Pluta Kacper
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

11

34

5

19

3

92

0,0044

7

3

0

32

0,0039

17

5

2

37

9,1892

0,37403

43

Olszewski Dawid
(PGE Skra Bełchatów)

7

22

4

9

3

57

0,0064

5

2

0

10

0,0046

8

4

3

30

0,7333

0,37376

44

Lewandowski Jakub
(LOTOS Trefl Gdańsk)

2

7

1

4

0

19

0,0031

2

5

2

12

0,0062

6

1

0

10

3,5

0,37225

45

Turski Jakub
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

4

7

3

3

2

21

0,0071

2

3

1

8

0,0028

9

2

0

16

3,0625

0,37077

46

Jarzyna Kamil
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

4

13

3

8

1

30

0,0064

2

3

0

14

0,0032

15

3

4

33

3,1515

0,37022

47

Mokwa Kacper
(LOTOS Trefl Gdańsk)

6

13

2

5

3

19

0,0051

5

4

2

15

0,0051

2

2

0

9

0

0,36994

48

Sznycer Paweł
(PGE Skra Bełchatów)

7

16

3

6

2

43

0,0046

5

0

0

6

0,0046

12

7

1

28

2,2857

0,36772

49

Różański Maciej
(Łuczniczka Bydgoszcz)

2

6

2

3

2

16

0,0102

0

0

0

0

0

3

0

1

7

1,7143

0,3675

50

Maczan Remigiusz
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

7

17

2

5

1

61

0,0026

6

9

2

22

0,0052

14

2

4

27

5,037

0,36631

51

Bartecki Sebastian
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

2

5

0

1

2

11

0,0066

1

3

0

7

0,0033

3

0

1

4

2,5

0,36616

52

Nowak Kamil
(AZS Częstochowa)

1

3

0

1

1

6

0,0074

0

3

0

3

0

1

0

1

4

0

0,35207

53

Ratajczak Bartłomiej
(Łuczniczka Bydgoszcz)

2

6

0

4

1

12

0,0026

1

0

2

3

0,0026

4

0

0

8

3

0,34923

54

Kulik Szymon
(Indykpol AZS Olsztyn)

1

4

0

2

1

6

0,0057

0

4

0

7

0

2

0

1

4

1

0,34579

55

Bykowski Damian
(Asseco Resovia Rzeszów)

2

2

1

1

0

3

0,0033

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,33355

56

Rajsner Wiktor
(Łuczniczka Bydgoszcz)

4

8

1

3

0

16

0,0015

1

0

2

4

0,0015

1

0

2

7

-1,1429

0,33309

57

Dorosz Bartłomiej
(BBTS ATH Bielsko-Biała)

6

18

2

3

0

30

0,0021

0

3

0

3

0

0

3

0

4

-13,5

0,32816

58

Glaner Dawid
(LOTOS Trefl Gdańsk)

3

5

0

2

0

9

0

0

0

0

0

0

2

1

0

5

1

0,3206

59

Tworkowski Michał
(Indykpol AZS Olsztyn)

4

10

0

2

0

17

0

0

1

0

1

0

5

1

0

8

5

0,31911

60

Zwierko Michał
(Cuprum Lubin)

1

3

0

1

0

3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,31911

61

Jankuniec Hubert
(Indykpol AZS Olsztyn)

1

2

0

0

0

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,31911

62

Rutecki Paweł
(Indykpol AZS Olsztyn)

2

2

0

2

0

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,31911

63

Piwowarski Adrian
(Effector Kielce)

1

2

0

0

0

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,31911

64

Blige Michał
(Łuczniczka Bydgoszcz)

1

2

0

0

0

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,31911

65

Stępień Krzysztof
(AZS Politechnika Warszawska)

1

1

0

1

0

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

0,31911

66

Wójcik Bartłomiej
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

1

1

0

0

0

3

0

0

1

0

1

0

0

0

0

0

0

0,31911

67

Kamiński Dominik
(MKS BANIMEX BĘDZIN)

1

1

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,31911

Obliczanie rankingu

Środkowy

Ranking uwzględnia:

  • Wskaźnik Zagrywki (Wsk. Za): zagrywki pozytywne podzielone przez sumę punktów zdobytych przez obydwie drużyny (ranking dotyczy zawodników którzy wykonali minimum jeden serwis na set)

  • Wskaźnik Ataku (Wsk. At): suma ataków (pozytywnych pomniejszonych o liczbę ataków negatywnych), podzielona przez sumę wszystkich ataków wykonanych przez dwie drużyny (ranking zawodników którzy wykonali minimum trzy ataki na set)

  • Wskaźnik Bloku (Wsk. Bl): liczba punktowych bloków podzielona przez punkty zdobyte przez obydwie drużyny

Ostateczny ranking tworzony jest na podstawie "wskaźnika końcowego", określającego wpływ przyjmującego na wygranie akcji, inaczej mówiąc: jak duży wpływ ma gracz danej pozycji na wygranie akcji. Wskaźnik końcowy, okręślający prawdopodobieństwo wygrania akcji, jest obliczany na podstawie wskaźników poszczególnych umiejętności i współczynnika "znaczenia" poszczególnych pozycji. Wskaźniki umiejętności jest obliczany w oparciu o stosunek pozytywnych i negatywnych zagrań pomnożonych przez współczynnik określający znaczenie danej umiejętności dla zawodników poszczególnych pozycji. Gwiazdka przy kolumnie umiejętności pokazuje znaczenie danej umiejętności dla poszczególnych pozycji na boisku i ich wpływu na zwycięstwo. Index końcowy wyliczany jest uwzględniając również następujące kryteria

  • Minimalna ilość Zagrywek na set:  1

  • Minimalna ilość Ataków na set:  1

Zagrywka

  • # as serwisowy

  • / trudny serwis, piłka bezpośrednio po przyjęciu zagrywki wraca na stronę drużyny zagrywającej

  • = błąd zagrywki

Atak

  • # punkt

  • / atak zablokowany

  • = błąd ataku

Blok

  • # punkt

  • / przejście linii środkowej boiska przez blokującego

  • = błąd blokującego (np. dotknięcie siatki)

Stosowane filtry

  • Minimalna ilość rozegranych meczów:  1