MŁODA Liga 2014/2015

Competition

MŁODA Liga 2014/2015 Best players OPPOSITE
ZawodnikRozegraneZagrywkaBlokAtakRanking
  MS#=/SumaSv ind.#=/SumaBl ind.#=/SumaSp ind.Index

1

Goss Jędrzej
(Transfer Bydgoszcz)

13

50

34

34

15

221

0,0223

18

7

4

38

0,0082

194

44

44

407

13,0221

0,48512

2

Bednorz Bartosz
(Indykpol AZS Olsztyn)

1

4

2

4

4

17

0,0341

1

0

0

1

0,0057

24

6

1

40

1,7

0,48439

3

Ernastowicz Marcin
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

1

3

3

3

1

20

0,0256

1

0

0

1

0,0064

11

2

3

23

0,7826

0,43433

4

Grobelny Igor
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

1

3

0

3

0

11

0

4

0

0

4

0,0301

15

4

2

27

1

0,42284

5

Tomczak Jan
(LOTOS Trefl Gdańsk)

1

5

4

5

1

29

0,0239

1

0

0

1

0,0048

0

0

0

0

0

0,41124

6

Pacławski Michał
(BBTS ATH Bielsko-Biała)

12

37

15

23

9

109

0,013

16

0

3

21

0,0087

71

19

16

175

7,6114

0,40749

7

Grabowski Oskar
(Cuprum Lubin)

19

65

13

35

10

190

0,0069

20

5

9

44

0,006

160

40

37

353

15,2833

0,39413

8

Nowakowski Piotr
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

19

63

19

57

11

231

0,0098

16

4

5

27

0,0053

167

59

32

406

11,7931

0,38988

9

Kącki Adam
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

1

3

0

1

1

11

0,0079

2

0

0

2

0,0157

3

0

0

9

1

0,38657

10

Gryc Paweł
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

1

5

0

4

3

15

0,014

2

0

0

2

0,0093

21

4

8

45

1

0,38539

11

Korpal Patryk
(PGE Skra Bełchatów)

18

59

6

24

7

162

0,0048

23

9

1

34

0,0084

212

61

53

472

12,25

0,38134

12

Studziński Damian
(AZS Politechnika Warszawska)

2

7

2

1

0

17

0,0065

5

0

0

5

0,0163

15

9

8

54

-0,2593

0,37645

13

Berwald Rafał
(AZS Politechnika Warszawska)

1

3

0

2

1

8

0,0076

2

0

0

2

0,0152

4

3

4

14

-0,6429

0,37389

14

Graczyk Kamil
(AZS Politechnika Warszawska)

10

32

4

13

6

89

0,0067

17

1

0

18

0,0114

79

33

25

205

3,278

0,36658

15

Linda Mateusz
(LOTOS Trefl Gdańsk)

17

54

6

37

4

114

0,0037

21

22

2

57

0,0078

124

39

23

306

10,9412

0,36595

16

Puławski Szymon
(PGE Skra Bełchatów)

3

9

2

5

4

33

0,0146

2

0

0

2

0,0049

34

10

12

101

1,0693

0,36447

17

Bućko Bartosz
(BBTS ATH Bielsko-Biała)

6

19

6

16

3

75

0,0101

4

0

0

4

0,0045

60

11

11

126

5,7302

0,35925

18

Stabrawa Paweł
(Asseco Resovia Rzeszów)

6

17

7

10

4

57

0,012

4

5

1

13

0,0044

37

14

10

88

2,5114

0,35365

19

Trzeciak Piotr
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

3

10

3

8

1

30

0,0094

3

4

0

8

0,0071

24

8

3

59

2,2034

0,35295

20

Bednarczyk Bartosz
(Indykpol AZS Olsztyn)

5

14

5

9

2

41

0,0101

3

0

0

3

0,0043

45

10

9

79

4,6076

0,3528

21

Bołądź Bartłomiej
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

2

8

2

5

2

34

0,0117

1

0

0

1

0,0029

38

3

4

57

4,3509

0,3526

22

Gęborys Karol
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

11

30

15

27

6

97

0,0111

5

5

1

15

0,0026

74

30

15

195

4,4615

0,34829

23

Gałkowski Michał
(AZS Częstochowa)

13

39

6

29

11

115

0,0076

14

2

4

23

0,0063

110

44

38

264

4,1364

0,3478

24

Tomsia Ksawery
(Effector Kielce)

8

31

7

37

4

93

0,0074

10

5

1

17

0,0067

94

38

29

223

3,7534

0,34718

25

Osiak Mateusz
(LOTOS Trefl Gdańsk)

13

35

7

7

4

65

0,0052

8

9

2

33

0,0038

69

15

17

144

8,9931

0,34354

26

Czyrniański Patryk
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

1

3

1

2

0

7

0,008

1

0

0

1

0,008

3

3

0

7

0

0,34046

27

Napiórkowski Patryk
(AZS Częstochowa)

4

16

2

16

1

43

0,0044

5

0

0

5

0,0073

79

16

11

163

5,1043

0,34014

28

Jóźwik Mateusz
(Asseco Resovia Rzeszów)

9

26

9

23

4

95

0,0091

5

7

1

15

0,0035

67

19

27

168

3,25

0,33691

29

Zych Daniel
(MKS BANIMEX BĘDZIN)

10

36

8

17

4

108

0,0069

3

7

1

11

0,0017

81

20

21

188

7,6596

0,33549

30

Wielogórski Marcin
(Indykpol AZS Olsztyn)

2

8

1

3

2

20

0,009

2

0

2

6

0,006

5

1

1

9

2,6667

0,33484

31

Spelak Igor
(Effector Kielce)

1

5

3

2

0

24

0,0142

0

0

0

0

0

7

3

3

23

0,2174

0,33195

32

Kmita Daniel
(MKS BANIMEX BĘDZIN)

4

14

0

8

1

37

0,0016

7

0

0

7

0,0111

41

14

12

106

1,9811

0,33163

33

Wójcik Leszek
(Indykpol AZS Olsztyn)

3

7

3

4

0

16

0,0063

2

0

0

2

0,0042

14

1

3

21

3,3333

0,32668

34

Zygmunt Damian
(AZS Częstochowa)

7

20

4

18

0

43

0,0032

9

0

0

9

0,0072

53

17

16

139

2,8777

0,32356

35

Szostek Piotr
(Indykpol AZS Olsztyn)

13

41

4

9

4

119

0,0039

8

1

4

23

0,0039

66

23

20

169

5,5799

0,32177

36

Seliga Szymon
(Asseco Resovia Rzeszów)

1

3

1

3

0

13

0,0052

1

0

0

1

0,0052

9

0

1

13

1,8462

0,31966

37

Turski Jakub
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

2

4

2

3

1

12

0,0119

0

0

0

0

0

3

3

2

9

-0,8889

0,31929

38

Ciach Tomasz
(BBTS ATH Bielsko-Biała)

4

11

2

3

1

27

0,0047

3

0

0

3

0,0047

17

5

3

34

2,9118

0,31924

39

Kluth Bartłomiej
(LOTOS Trefl Gdańsk)

1

4

0

3

1

7

0,0055

1

3

0

8

0,0055

12

4

2

28

0,8571

0,31805

40

Szwaradzki Patryk
(Indykpol AZS Olsztyn)

2

9

2

3

1

22

0,0074

1

0

0

1

0,0025

28

8

9

63

1,5714

0,31565

41

Romać Adrian
(Cuprum Lubin)

18

57

18

30

4

144

0,007

13

8

6

33

0,0042

59

31

17

147

4,2653

0,31557

42

Marszałek Michał
(Asseco Resovia Rzeszów)

5

16

3

4

2

46

0,0057

3

4

1

10

0,0034

22

5

10

56

2

0,31335

43

Pihan Mateusz
(BBTS ATH Bielsko-Biała)

2

4

0

3

0

7

0

3

0

0

3

0,0096

9

2

2

19

1,0526

0,31138

44

Gałązka Dominik
(Effector Kielce)

1

2

1

1

0

3

0,0047

1

0

0

1

0,0047

1

1

1

8

-0,25

0,30544

45

Matuszczyk Tomasz
(AZS Częstochowa)

1

3

1

2

0

9

0,0078

0

0

0

0

0

5

1

1

9

1

0,30273

46

Surgut Adam
(PGE Skra Bełchatów)

1

3

1

2

0

8

0,0078

0

0

0

0

0

13

0

6

23

0,913

0,30206

47

Stachura Maciej
(Effector Kielce)

3

9

2

2

1

22

0,0055

1

1

0

2

0,0018

11

5

2

35

1,0286

0,30021

48

Małecki Wojciech
(LOTOS Trefl Gdańsk)

1

2

0

2

0

3

0

1

0

0

1

0,0074

3

2

2

13

-0,1538

0,29535

49

Szczypkowski Karol
(AZS Politechnika Warszawska)

2

4

0

2

1

8

0,0036

1

0

0

1

0,0036

1

1

0

4

0

0,29497

50

Fielhauer Mateusz
(AZS Częstochowa)

2

4

0

2

0

8

0

2

0

0

2

0,0064

4

1

0

14

0,8571

0,29481

51

Moś Piotr
(Effector Kielce)

7

18

2

10

2

35

0,0031

5

3

0

9

0,0038

16

4

11

43

0,4186

0,29377

52

Aniołek Jakub
(MKS BANIMEX BĘDZIN)

4

14

2

7

0

25

0,0031

2

2

1

6

0,0031

17

7

5

41

1,7073

0,29016

53

Witek Mateusz
(AZS Politechnika Warszawska)

4

7

0

4

1

18

0,0017

1

0

0

1

0,0017

16

4

2

27

2,5926

0,28763

54

Adamski Filip
(Cuprum Lubin)

1

2

0

1

0

3

0

1

0

0

1

0,0052

0

0

2

5

-0,8

0,2857

55

Jakubiszak Szymon
(LOTOS Trefl Gdańsk)

1

3

0

2

0

3

0

1

0

0

1

0,0048

0

0

1

3

-1

0,28354

56

Zieliński Jakub
(AZS Politechnika Warszawska)

2

3

0

0

1

7

0,0038

0

0

0

0

0

8

1

3

18

0,6667

0,28146

57

Smolana Tomasz
(BBTS ATH Bielsko-Biała)

3

7

1

0

0

12

0,0021

1

0

0

1

0,0021

4

2

2

12

0

0,28104

58

Andruszek Mateusz
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

3

5

2

2

0

8

0,0036

0

0

0

0

0

6

2

1

13

1,1538

0,27783

59

Wójcik Wojciech
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

8

13

2

7

0

21

0,0016

2

0

2

5

0,0016

9

5

6

33

-0,7879

0,2756

60

Hatle Artur
(Indykpol AZS Olsztyn)

2

5

0

0

1

12

0,0025

0

0

1

1

0

5

3

0

18

0,5556

0,27487

61

Wołowicz Mateusz
(Transfer Bydgoszcz)

5

9

0

2

0

4

0

2

0

0

3

0,0023

1

0

0

2

4,5

0,27163

62

Chudzik Daniel
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

1

4

0

3

0

12

0

0

0

0

0

0

13

2

2

25

1,44

0,26676

63

Czerwiński Szczepan
(BBTS ATH Bielsko-Biała)

1

1

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

2

1

0

5

0,2

0,26197

64

Krawczyk Wiktor
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

4

8

0

6

0

13

0

0

1

0

2

0

6

3

6

23

-1,0435

0,2612

65

Zemła Miłosz
(AZS Częstochowa)

2

8

0

1

0

7

0

0

0

0

0

0

0

1

0

2

-4

0,2612

66

Pełka Bartosz
(PGE Skra Bełchatów)

5

8

0

0

0

6

0

0

0

0

0

0

0

2

2

10

-3,2

0,2612

67

Skotarek Mikołaj
(LOTOS Trefl Gdańsk)

2

5

0

1

0

6

0

0

0

0

0

0

6

1

2

11

1,3636

0,2612

68

Madej Maciej
(BBTS ATH Bielsko-Biała)

2

5

0

1

0

8

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

0,2612

69

Brzeski Bartosz
(Indykpol AZS Olsztyn)

2

4

0

0

1

2

0,0034

0

0

0

0

0

1

1

0

3

0

0,2612

70

Adamczyk Sebastian
(PGE Skra Bełchatów)

3

4

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

2

4

8

-3

0,2612

71

Głowacki Michał
(AZS Politechnika Warszawska)

1

3

0

0

0

2

0

0

0

0

0

0

1

0

0

1

3

0,2612

72

Lach Bartosz
(MKS BANIMEX BĘDZIN)

1

3

0

1

1

2

0,0055

0

0

0

0

0

1

0

0

1

3

0,2612

73

Żłobecki Dawid
(MKS BANIMEX BĘDZIN)

1

3

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

2

1

0

4

0,75

0,2612

74

Stelmaszczyk Igor
(AZS Politechnika Warszawska)

1

2

0

2

0

5

0

0

0

0

0

0

1

1

0

7

0

0,2612

75

Redyk Karol
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

1

2

0

1

0

3

0

0

0

0

0

0

2

0

0

2

2

0,2612

76

Kaźmierczak Patryk
(RCS CERRAD CZARNI Radom)

1

2

0

1

0

3

0

0

0

0

0

0

1

1

1

4

-0,5

0,2612

77

Rączka Michał
(MKS BANIMEX BĘDZIN)

1

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

0

1

2

0,2612

78

Sędkowski Przemysław
(AZS Częstochowa)

1

2

0

2

0

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,2612

79

Zasłonka Miłosz
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

1

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,2612

80

Kleinschmidt Maciej
(Transfer Bydgoszcz)

1

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

2

-0,5

0,2612

81

Jankuniec Hubert
(Indykpol AZS Olsztyn)

1

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,2612

82

Pietrowski Robert
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

2

4

0

0

0

7

0

0

0

0

0

0

6

6

2

19

-0,4211

0,25959

Obliczanie rankingu

Atakujący

Ranking uwzględnia:

  • Wskaźnik Zagrywki (Wsk. Za): zagrywki pozytywne podzielone przez sumę punktów zdobytych przez obydwie drużyny (ranking dotyczy zawodników którzy wykonali minimum jeden serwis na set)

  • Wskaźnik Ataku (Wsk. At): suma ataków (pozytywnych pomniejszonych o liczbę ataków negatywnych), podzielona przez sumę wszystkich ataków wykonanych przez dwie drużyny (ranking zawodników którzy wykonali minimum trzy ataki na set)

  • Wskaźnik Bloku (Wsk. Bl): liczba punktowych bloków podzielona przez punkty zdobyte przez obydwie drużyny

Ostateczny ranking tworzony jest na podstawie "wskaźnika końcowego", określającego wpływ przyjmującego na wygranie akcji, inaczej mówiąc: jak duży wpływ ma gracz danej pozycji na wygranie akcji. Wskaźnik końcowy, okręślający prawdopodobieństwo wygrania akcji, jest obliczany na podstawie wskaźników poszczególnych umiejętności i współczynnika "znaczenia" poszczególnych pozycji. Wskaźniki umiejętności jest obliczany w oparciu o stosunek pozytywnych i negatywnych zagrań pomnożonych przez współczynnik określający znaczenie danej umiejętności dla zawodników poszczególnych pozycji. Gwiazdka przy kolumnie umiejętności pokazuje znaczenie danej umiejętności dla poszczególnych pozycji na boisku i ich wpływu na zwycięstwo. Index końcowy wyliczany jest uwzględniając również następujące kryteria

  • Minimalna ilość Zagrywek na set:  1

  • Minimalna ilość Ataków na set:  3

Zagrywka

  • # as serwisowy

  • / trudny serwis, piłka bezpośrednio po przyjęciu zagrywki wraca na stronę drużyny zagrywającej

  • = błąd zagrywki

Atak

  • # punkt

  • / atak zablokowany

  • = błąd ataku

Blok

  • # punkt

  • / przejście linii środkowej boiska przez blokującego

  • = błąd blokującego (np. dotknięcie siatki)

Stosowane filtry

  • Minimalna ilość rozegranych meczów:  1