PlusLiga 2014/2015

Plus Liga 2014/2015 - Play Off

Plus Liga 2014/2015 1/4 Play Off 1-8 Play Off o 1 miejsce Standing

Quarters

Semifinals

Final

 

Asseco Resovia Rzeszów

2

  

Asseco Resovia Rzeszów

3

 

Cerrad Czarni Radom

0

  
 

Asseco Resovia Rzeszów

3

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

2

  

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

0

 

Cuprum Lubin

1

  
  Mecze o 1 miejsce

LOTOS Trefl Gdańsk

2

  

LOTOS Trefl Gdańsk

3

 

Transfer Bydgoszcz

0

  
 

LOTOS Trefl Gdańsk

0

PGE Skra Bełchatów

2

  
 

PGE Skra Bełchatów

1

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0

  
   
   
   
   
  

PGE Skra Bełchatów

3

   
   
   
  Mecze o 3 miejsce
   
   
   
  

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

2

   
   
   

Quarters

Semifinals

Final

 

Asseco Resovia Rzeszów

2

  

Asseco Resovia Rzeszów

3

 

Cerrad Czarni Radom

0

  
 

Asseco Resovia Rzeszów

3

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

2

  

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

0

 

Cuprum Lubin

1

  
  Mecze o 1 miejsce

LOTOS Trefl Gdańsk

2

  

LOTOS Trefl Gdańsk

3

 

Transfer Bydgoszcz

0

  
 

LOTOS Trefl Gdańsk

0

PGE Skra Bełchatów

2

  
 

PGE Skra Bełchatów

1

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0

  
   
   
   
   
  

PGE Skra Bełchatów

3

   
   
   
  Mecze o 3 miejsce
   
   
   
  

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

2

   
   
   
Plus Liga 2014/2015 1/8 Play Off 9-14 Play Off o 5 miejsce Standing

Quarters

Semifinals

Final

 

Indykpol AZS Olsztyn

1

  

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1

  
 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1

Effector Kielce

1

  

Cuprum Lubin

0

 

Cuprum Lubin

1

  
  Mecze o 5 miejsce

AZS Politechnika Warszawska

 1

  

AZS Politechnika Warszawska

0

 

Cerrad Czarni Radom

1

  
 

Transfer Bydgoszcz

 1

MKS BANIMEX BĘDZIN

0

  

Transfer Bydgoszcz

2

 

Transfer Bydgoszcz

2

  
   
   
   
   
  

AZS Politechnika Warszawska

0

   
   
   
  Mecze o 7 miejsce
   
   
   
  

Cuprum Lubin

2

   
   
   
   
   
 

MKS BANIMEX BĘDZIN

1

 
   
 

Cerrad Czarni Radom

2

   
 

Cerrad Czarni Radom

1

 
   
  Mecze o 9 miejsce
   
 

Effector Kielce

0

 
   
 

Indykpol AZS Olsztyn

0

   
 

Indykpol AZS Olsztyn

2

 
   
   
   
   
   
  

MKS BANIMEX BĘDZIN

2

   
   
   
  Mecze o 11 miejsce
   
   
   
  

Effector Kielce

0

   
   
   

Quarters

Semifinals

Final

 

Indykpol AZS Olsztyn

1

  

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1

  
 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1

Effector Kielce

1

  

Cuprum Lubin

0

 

Cuprum Lubin

1

  
  Mecze o 5 miejsce

AZS Politechnika Warszawska

 1

  

AZS Politechnika Warszawska

0

 

Cerrad Czarni Radom

1

  
 

Transfer Bydgoszcz

 1

MKS BANIMEX BĘDZIN

0

  

Transfer Bydgoszcz

2

 

Transfer Bydgoszcz

2

  
   
   
   
   
  

AZS Politechnika Warszawska

0

   
   
   
  Mecze o 7 miejsce
   
   
   
  

Cuprum Lubin

2

   
   
   
   
   
 

MKS BANIMEX BĘDZIN

1

 
   
 

Cerrad Czarni Radom

2

   
 

Cerrad Czarni Radom

1

 
   
  Mecze o 9 miejsce
   
 

Effector Kielce

0

 
   
 

Indykpol AZS Olsztyn

0

   
 

Indykpol AZS Olsztyn

2

 
   
   
   
   
   
  

MKS BANIMEX BĘDZIN

2

   
   
   
  Mecze o 11 miejsce
   
   
   
  

Effector Kielce

0