Orlen Liga 2010/11

Plus Liga Female 2010/2011

Plus Liga Kobiet 2010/2011 - Faza zasadnicza Plus Liga Kobiet 2010/2011 - Faza zasadnicza Standing
DrużynaPunktyMeczeSetyPunktyRodzaje wynikuSetówPunktówKara
  Rozegr.Wyg.Przegr.Wyg.Przegr.Wyg.Przegr.3-03-13-22-31-30-3   

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

46

18

16

2

51

19

1629

1367

6

7

3

1

1

0

2,68

1,192

-

ATOM Trefl Sopot

43

18

14

4

48

21

1596

1360

7

5

2

3

0

1

2,29

1,174

-

TAURON MKS Dąbrowa Górnicza

33

18

10

8

40

28

1514

1416

6

4

0

3

4

1

1,43

1,069

-

BKS Aluprof Bielsko-Biała

29

18

9

9

34

30

1406

1377

6

3

0

2

3

4

1,13

1,021

-

GCB Centrostal Bydgoszcz

28

18

10

8

35

35

1515

1535

2

5

3

1

3

4

1,00

0,987

-

Impel Gwardia Wrocław

25

18

8

10

35

35

1497

1514

5

1

2

3

5

2

1,00

0,989

-

KPSK Stal Mielec

23

18

8

10

31

39

1463

1502

2

3

3

2

3

5

0,79

0,974

-

Organika Budowlani Łódź

22

18

8

10

32

40

1543

1588

2

2

4

2

4

4

0,80

0,972

-

AZS Białystok

19

18

7

11

28

40

1369

1513

3

1

3

1

5

5

0,70

0,905

-

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

2

18

0

18

7

54

1122

1482

0

0

0

2

3

13

0,13

0,757

-




Plus Liga Kobiet 2010/2011 - Faza zasadnicza Plus Liga Kobiet 2010/2011 - Faza zasadnicza Standing Results Breakdown

Rodzaje wyniku

Plus Liga Kobiet 2010/2011 - Faza zasadnicza

Goście

SOP

BIA

MUS

BIE

BYD

WRO

MIE

LOD

RUM

DAB

Gospodarze

ATOM Trefl Sopot (SOP)

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 1

AZS Białystok (BIA)

1 - 3

0 - 3

3 - 1

1 - 3

3 - 2

2 - 3

3 - 0

3 - 0

1 - 3

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna (MUS)

3 - 2

2 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 1

BKS Aluprof Bielsko-Biała (BIE)

3 - 0

3 - 0

0 - 3

0 - 3

0 - 3

2 - 3

3 - 0

3 - 0

0 - 3

GCB Centrostal Bydgoszcz (BYD)

0 - 3

3 - 1

1 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 2

3 - 1

3 - 2

3 - 2

Impel Gwardia Wrocław (WRO)

2 - 3

3 - 0

1 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 2

KPSK Stal Mielec (MIE)

3 - 2

2 - 3

1 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 0

Organika Budowlani Łódź (LOD)

2 - 3

3 - 0

2 - 3

3 - 2

3 - 1

3 - 2

1 - 3

3 - 0

0 - 3

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia (RUM)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

2 - 3

1 - 3

TAURON MKS Dąbrowa Górnicza (DAB)

1 - 3

3 - 1

2 - 3

1 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0