Plus Liga 2010/2011

Plus Liga Men 10/11

select
Plus Liga 2010/2011 - Faza Zasadnicza Plus Liga 2010/2011 - Faza zasadnicza Matches

Runda 1

22.10.2010 - 18:00

Hala Legionów

22.10.2010 - 18:00

22.10.2010 - 18:00

Fart Kielce

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Burkiewicz Paweł
Lemek Andrzej

22.10.2010 - 18:00

0 - 3

Fart Kielce

PGE Skra Bełchatów

22.10.2010 - 20:30

Hala Polonia

22.10.2010 - 20:30

22.10.2010 - 20:30

Tytan AZS Częstochowa

2 - 3

Delecta Bydgoszcz

Gadzina Mariusz
Dworak Robert

22.10.2010 - 20:30

2 - 3

Tytan AZS Częstochowa

Delecta Bydgoszcz

23.10.2010 - 14:45

Hala Azoty

23.10.2010 - 14:45

23.10.2010 - 14:45

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

3 - 0

AZS UWM Olsztyn

Maroszek Wojciech
Król Piotr

23.10.2010 - 14:45

3 - 0

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

AZS UWM Olsztyn

23.10.2010 - 19:00

Hala WOSiR

23.10.2010 - 19:00

23.10.2010 - 19:00

Pamapol Siatkarz Wieluń

2 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Janik Tomasz
Herbik Marcin

23.10.2010 - 19:00

2 - 3

Pamapol Siatkarz Wieluń

Asseco Resovia Rzeszów

24.10.2010 - 14:45

Arena Ursynów

24.10.2010 - 14:45

24.10.2010 - 14:45

AZS Politechnika Warszawska

3 - 1

Jastrzębski Węgiel

Szmydyński Krzysztof
Maciejewski Maciej

24.10.2010 - 14:45

3 - 1

AZS Politechnika Warszawska

Jastrzębski Węgiel



Runda 2

27.10.2010 - 18:00

Hala "Energia"

27.10.2010 - 18:00

27.10.2010 - 18:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 2

Jastrzębski Węgiel

Lemek Andrzej
Dudek Piotr

27.10.2010 - 18:00

3 - 2

PGE Skra Bełchatów

Jastrzębski Węgiel

27.10.2010 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

27.10.2010 - 18:00

27.10.2010 - 18:00

AZS UWM Olsztyn

3 - 2

Domex Tytan AZS Częstochowa

Twardowski Maciej
Soból Janusz

27.10.2010 - 18:00

3 - 2

AZS UWM Olsztyn

Domex Tytan AZS Częstochowa

27.10.2010 - 18:00

Hala WOSiR

27.10.2010 - 18:00

27.10.2010 - 18:00

Pamapol Siatkarz Wieluń

0 - 3

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Hojka Jacek
Sokół Katarzyna

27.10.2010 - 18:00

0 - 3

Pamapol Siatkarz Wieluń

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

27.10.2010 - 18:00

Hala Legionów

27.10.2010 - 18:00

27.10.2010 - 18:00

Fart Kielce

3 - 1

Delecta Bydgoszcz

Jacyna Grzegorz
Strzylak Sylwester

27.10.2010 - 18:00

3 - 1

Fart Kielce

Delecta Bydgoszcz

27.10.2010 - 20:30

Hala Widowiskowo-Sportowa "Torwar"

27.10.2010 - 20:30

27.10.2010 - 20:30

AZS Politechnika Warszawska

3 - 2

Asseco Resovia Rzeszów

Niemczura Waldemar
Kasprzyk Wojciech

27.10.2010 - 20:30

3 - 2

AZS Politechnika Warszawska

Asseco Resovia Rzeszów



Runda 3

29.10.2010 - 18:00

Hala Polonia

29.10.2010 - 18:00

29.10.2010 - 18:00

Tytan AZS Częstochowa

3 - 0

Pamapol Siatkarz Wieluń

Sęk Jacek
Burkiewicz Paweł

29.10.2010 - 18:00

3 - 0

Tytan AZS Częstochowa

Pamapol Siatkarz Wieluń

30.10.2010 - 14:45

RCSW Podpromie

30.10.2010 - 14:45

30.10.2010 - 14:45

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

Maroszek Wojciech
Lemek Andrzej

30.10.2010 - 14:45

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

PGE Skra Bełchatów

30.10.2010 - 17:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

30.10.2010 - 17:00

30.10.2010 - 17:00

Jastrzębski Węgiel

3 - 0

Fart Kielce

Dworak Robert
Dudek Piotr

30.10.2010 - 17:00

3 - 0

Jastrzębski Węgiel

Fart Kielce

30.10.2010 - 17:00

Hala Azoty

30.10.2010 - 17:00

30.10.2010 - 17:00

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

3 - 1

AZS Politechnika Warszawska

Jacyna Grzegorz
Gadzina Mariusz

30.10.2010 - 17:00

3 - 1

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

AZS Politechnika Warszawska

31.10.2010 - 14:45

HSW Łuczniczka

31.10.2010 - 14:45

31.10.2010 - 14:45

Delecta Bydgoszcz

3 - 0

AZS UWM Olsztyn

Kasprzyk Wojciech
Niemczura Waldemar

31.10.2010 - 14:45

3 - 0

Delecta Bydgoszcz

AZS UWM Olsztyn



Runda 4

03.11.2010 - 18:00

Hala Legionów

03.11.2010 - 18:00

03.11.2010 - 18:00

Fart Kielce

3 - 1

AZS UWM Olsztyn

Herbik Marcin
Janik Tomasz

03.11.2010 - 18:00

3 - 1

Fart Kielce

AZS UWM Olsztyn

03.11.2010 - 18:00

Hala "Energia"

03.11.2010 - 18:00

03.11.2010 - 18:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 2

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Strzylak Sylwester
Soból Janusz

03.11.2010 - 18:00

3 - 2

PGE Skra Bełchatów

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

03.11.2010 - 18:00

Hala WOSiR

03.11.2010 - 18:00

03.11.2010 - 18:00

Pamapol Siatkarz Wieluń

3 - 0

Delecta Bydgoszcz

Maciejewski Maciej
Szmydyński Krzysztof

03.11.2010 - 18:00

3 - 0

Pamapol Siatkarz Wieluń

Delecta Bydgoszcz

03.11.2010 - 19:00

Arena Ursynów

03.11.2010 - 19:00

03.11.2010 - 19:00

AZS Politechnika Warszawska

1 - 3

Domex Tytan AZS Częstochowa

Hojka Jacek
Sęk Jacek

03.11.2010 - 19:00

1 - 3

AZS Politechnika Warszawska

Domex Tytan AZS Częstochowa

03.11.2010 - 20:30

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

03.11.2010 - 20:30

03.11.2010 - 20:30

Jastrzębski Węgiel

2 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Lemek Andrzej
Twardowski Maciej

03.11.2010 - 20:30

2 - 3

Jastrzębski Węgiel

Asseco Resovia Rzeszów



Runda 5

06.11.2010 - 14:45

HSW Łuczniczka

06.11.2010 - 14:45

06.11.2010 - 14:45

Delecta Bydgoszcz

1 - 3

AZS Politechnika Warszawska

Król Piotr
Maroszek Wojciech

06.11.2010 - 14:45

1 - 3

Delecta Bydgoszcz

AZS Politechnika Warszawska

06.11.2010 - 17:00

Hala Sportowa Kortowo

06.11.2010 - 17:00

06.11.2010 - 17:00

AZS UWM Olsztyn

3 - 1

Pamapol Siatkarz Wieluń

Gadzina Mariusz
Dworak Robert

06.11.2010 - 17:00

3 - 1

AZS UWM Olsztyn

Pamapol Siatkarz Wieluń

06.11.2010 - 17:00

Hala Polonia

06.11.2010 - 17:00

06.11.2010 - 17:00

Tytan AZS Częstochowa

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Twardowski Maciej
Soból Janusz

06.11.2010 - 17:00

0 - 3

Tytan AZS Częstochowa

PGE Skra Bełchatów

06.11.2010 - 18:00

RCSW Podpromie

06.11.2010 - 18:00

06.11.2010 - 18:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 1

Fart Kielce

Sokół Katarzyna
Hojka Jacek

06.11.2010 - 18:00

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

Fart Kielce

07.11.2010 - 14:45

Hala Azoty

07.11.2010 - 14:45

07.11.2010 - 14:45

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

1 - 3

Jastrzębski Węgiel

Dudek Piotr
Lemek Andrzej

07.11.2010 - 14:45

1 - 3

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Jastrzębski Węgiel



Runda 6

10.11.2010 - 18:00

Hala "Energia"

10.11.2010 - 18:00

10.11.2010 - 18:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

Delecta Bydgoszcz

Burkiewicz Paweł
Lemek Andrzej

10.11.2010 - 18:00

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

Delecta Bydgoszcz

10.11.2010 - 18:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

10.11.2010 - 18:00

10.11.2010 - 18:00

Jastrzębski Węgiel

1 - 3

Domex Tytan AZS Częstochowa

Strzylak Sylwester
Sęk Jacek

10.11.2010 - 18:00

1 - 3

Jastrzębski Węgiel

Domex Tytan AZS Częstochowa

10.11.2010 - 18:00

Hala Legionów

10.11.2010 - 18:00

10.11.2010 - 18:00

Fart Kielce

1 - 3

Pamapol Siatkarz Wieluń

Szmydyński Krzysztof
Sokół Katarzyna

10.11.2010 - 18:00

1 - 3

Fart Kielce

Pamapol Siatkarz Wieluń

10.11.2010 - 19:00

Arena Ursynów

10.11.2010 - 19:00

10.11.2010 - 19:00

AZS Politechnika Warszawska

3 - 0

AZS UWM Olsztyn

Jacyna Grzegorz
Maciejewski Maciej

10.11.2010 - 19:00

3 - 0

AZS Politechnika Warszawska

AZS UWM Olsztyn

10.11.2010 - 20:30

RCSW Podpromie

10.11.2010 - 20:30

10.11.2010 - 20:30

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 2

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Niemczura Waldemar
Kasprzyk Wojciech

10.11.2010 - 20:30

3 - 2

Asseco Resovia Rzeszów

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle



Runda 7

13.11.2010 - 14:45

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

13.11.2010 - 14:45

13.11.2010 - 14:45

AZS UWM Olsztyn

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Janik Tomasz
Twardowski Maciej

13.11.2010 - 14:45

0 - 3

AZS UWM Olsztyn

PGE Skra Bełchatów

13.11.2010 - 17:00

HSW Łuczniczka

13.11.2010 - 17:00

13.11.2010 - 17:00

Delecta Bydgoszcz

3 - 1

Jastrzębski Węgiel

Dudek Piotr
Dworak Robert

13.11.2010 - 17:00

3 - 1

Delecta Bydgoszcz

Jastrzębski Węgiel

13.11.2010 - 17:00

Hala Azoty

13.11.2010 - 17:00

13.11.2010 - 17:00

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

3 - 2

Fart Kielce

Sokół Katarzyna
Król Piotr

13.11.2010 - 17:00

3 - 2

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Fart Kielce

14.11.2010 - 14:45

Hala Polonia

14.11.2010 - 14:45

14.11.2010 - 14:45

Tytan AZS Częstochowa

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

Lemek Andrzej
Strzylak Sylwester

14.11.2010 - 14:45

3 - 1

Tytan AZS Częstochowa

Asseco Resovia Rzeszów

15.11.2010 - 18:00

Hala WOSiR

15.11.2010 - 18:00

15.11.2010 - 18:00

Pamapol Siatkarz Wieluń

1 - 3

AZS Politechnika Warszawska

Kasprzyk Wojciech
Niemczura Waldemar

15.11.2010 - 18:00

1 - 3

Pamapol Siatkarz Wieluń

AZS Politechnika Warszawska



Runda 8

18.11.2010 - 18:00

Hala Legionów

18.11.2010 - 18:00

18.11.2010 - 18:00

Fart Kielce

3 - 1

AZS Politechnika Warszawska

Dudek Piotr
Lemek Andrzej

18.11.2010 - 18:00

3 - 1

Fart Kielce

AZS Politechnika Warszawska

19.11.2010 - 18:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

19.11.2010 - 18:00

19.11.2010 - 18:00

Jastrzębski Węgiel

3 - 1

AZS UWM Olsztyn

Gadzina Mariusz
Dworak Robert

19.11.2010 - 18:00

3 - 1

Jastrzębski Węgiel

AZS UWM Olsztyn

20.11.2010 - 14:45

Hala Azoty

20.11.2010 - 14:45

20.11.2010 - 14:45

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

2 - 3

Domex Tytan AZS Częstochowa

Jacyna Grzegorz
Hojka Jacek

20.11.2010 - 14:45

2 - 3

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Domex Tytan AZS Częstochowa

20.11.2010 - 19:00

Hala "Energia"

20.11.2010 - 19:00

20.11.2010 - 19:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

Pamapol Siatkarz Wieluń

Herbik Marcin
Janik Tomasz

20.11.2010 - 19:00

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

Pamapol Siatkarz Wieluń

21.11.2010 - 14:45

RCSW Podpromie

21.11.2010 - 14:45

21.11.2010 - 14:45

Asseco Resovia Rzeszów

1 - 3

Delecta Bydgoszcz

Soból Janusz
Twardowski Maciej

21.11.2010 - 14:45

1 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Delecta Bydgoszcz



Runda 9

27.11.2010 - 14:45

Hala Widowiskowo-Sportowa "Torwar"

27.11.2010 - 14:45

27.11.2010 - 14:45

AZS Politechnika Warszawska

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Król Piotr
Kasprzyk Wojciech

27.11.2010 - 14:45

0 - 3

AZS Politechnika Warszawska

PGE Skra Bełchatów

27.11.2010 - 17:00

Hala Polonia

27.11.2010 - 17:00

27.11.2010 - 17:00

Tytan AZS Częstochowa

3 - 0

Fart Kielce

Janik Tomasz
Sokół Katarzyna

27.11.2010 - 17:00

3 - 0

Tytan AZS Częstochowa

Fart Kielce

27.11.2010 - 18:00

Hala WOSiR

27.11.2010 - 18:00

27.11.2010 - 18:00

Pamapol Siatkarz Wieluń

0 - 3

Jastrzębski Węgiel

Lemek Andrzej
Burkiewicz Paweł

27.11.2010 - 18:00

0 - 3

Pamapol Siatkarz Wieluń

Jastrzębski Węgiel

28.11.2010 - 14:45

HSW Łuczniczka

28.11.2010 - 14:45

28.11.2010 - 14:45

Delecta Bydgoszcz

2 - 3

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Maciejewski Maciej
Szmydyński Krzysztof

28.11.2010 - 14:45

2 - 3

Delecta Bydgoszcz

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle