Plus Liga 2009/2010

Plus Liga Men 09/10

select
PlusLiga 2009/2010 PlusLiga 2009/2010 - Faza zasadnicza Matches

Runda 1

09.10.2009 - 18:00

Hala WOSiR

09.10.2009 - 18:00

09.10.2009 - 18:00

MUKS Pamapol Siatkarz Wieluń

1 - 3

PGE Skra Bełchatów

Kasprzyk Wojciech
Król Piotr

09.10.2009 - 18:00

1 - 3

MUKS Pamapol Siatkarz Wieluń

PGE Skra Bełchatów

10.10.2009 - 14:45

Hala Azoty

10.10.2009 - 14:45

10.10.2009 - 14:45

ZAKSA Kędzierzyn Koźle

2 - 3

Delecta Bydgoszcz

Dudek Piotr
Lemek Andrzej

10.10.2009 - 14:45

2 - 3

ZAKSA Kędzierzyn Koźle

Delecta Bydgoszcz

10.10.2009 - 17:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

10.10.2009 - 17:00

10.10.2009 - 17:00

KS Jastrzębski Węgiel

3 - 0

Neckermann AZS Politechnika Warszawska

Szmydyński Krzysztof
Klehr Grzegorz

10.10.2009 - 17:00

3 - 0

KS Jastrzębski Węgiel

Neckermann AZS Politechnika Warszawska

11.10.2009 - 14:45

Hala MOSiR

11.10.2009 - 14:45

11.10.2009 - 14:45

Jadar Radom

0 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Sokół Katarzyna
Hojka Jacek

11.10.2009 - 14:45

0 - 3

Jadar Radom

Asseco Resovia Rzeszów

12.10.2009 - 18:00

Hala Polonia

12.10.2009 - 18:00

12.10.2009 - 18:00

Domex Tytan AZS Częstochowa

3 - 0

AZS UWM Olsztyn

Jasiński Dariusz
Jacyna Grzegorz

12.10.2009 - 18:00

3 - 0

Domex Tytan AZS Częstochowa

AZS UWM Olsztyn



Runda 2

16.10.2009 - 18:00

Hala WOSiR

16.10.2009 - 18:00

16.10.2009 - 18:00

MUKS Pamapol Siatkarz Wieluń

3 - 0

AZS UWM Olsztyn

Soból Janusz
Strzylak Sylwester

16.10.2009 - 18:00

3 - 0

MUKS Pamapol Siatkarz Wieluń

AZS UWM Olsztyn

17.10.2009 - 14:45

Hala "Energia"

17.10.2009 - 14:45

17.10.2009 - 14:45

PGE Skra Bełchatów

3 - 2

Asseco Resovia Rzeszów

Lemek Andrzej
Twardowski Maciej

17.10.2009 - 14:45

3 - 2

PGE Skra Bełchatów

Asseco Resovia Rzeszów

17.10.2009 - 17:00

Arena Ursynów

17.10.2009 - 17:00

17.10.2009 - 17:00

Neckermann AZS Politechnika Warszawska

0 - 3

ZAKSA Kędzierzyn Koźle

Kasprzyk Wojciech
Niemczura Waldemar

17.10.2009 - 17:00

0 - 3

Neckermann AZS Politechnika Warszawska

ZAKSA Kędzierzyn Koźle

18.10.2009 - 14:45

HSW Łuczniczka

18.10.2009 - 14:45

18.10.2009 - 14:45

Delecta Bydgoszcz

2 - 3

Domex Tytan AZS Częstochowa

Janik Tomasz
Herbik Marcin

18.10.2009 - 14:45

2 - 3

Delecta Bydgoszcz

Domex Tytan AZS Częstochowa

19.10.2009 - 18:00

Hala MOSiR

19.10.2009 - 18:00

19.10.2009 - 18:00

Jadar Radom

0 - 3

KS Jastrzębski Węgiel

Sęk Jacek
Gadzina Mariusz

19.10.2009 - 18:00

0 - 3

Jadar Radom

KS Jastrzębski Węgiel



Runda 3

23.10.2009 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

23.10.2009 - 18:00

23.10.2009 - 18:00

AZS UWM Olsztyn

0 - 3

Delecta Bydgoszcz

Maciejewski Maciej
Sęk Jacek

23.10.2009 - 18:00

0 - 3

AZS UWM Olsztyn

Delecta Bydgoszcz

23.10.2009 - 18:00

Arena Ursynów

23.10.2009 - 18:00

23.10.2009 - 18:00

Neckermann AZS Politechnika Warszawska

2 - 3

Domex Tytan AZS Częstochowa

Hojka Jacek
Jacyna Grzegorz

23.10.2009 - 18:00

2 - 3

Neckermann AZS Politechnika Warszawska

Domex Tytan AZS Częstochowa

24.10.2009 - 14:45

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

24.10.2009 - 14:45

24.10.2009 - 14:45

KS Jastrzębski Węgiel

1 - 3

PGE Skra Bełchatów

Twardowski Maciej
Dudek Piotr

24.10.2009 - 14:45

1 - 3

KS Jastrzębski Węgiel

PGE Skra Bełchatów

24.10.2009 - 17:00

Hala Azoty

24.10.2009 - 17:00

24.10.2009 - 17:00

ZAKSA Kędzierzyn Koźle

3 - 0

KS Jadar Radom

Król Piotr
Darocha Henryk

24.10.2009 - 17:00

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn Koźle

KS Jadar Radom

24.10.2009 - 17:30

RCSW Podpromie

24.10.2009 - 17:30

24.10.2009 - 17:30

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 0

MUKS Pamapol Siatkarz Wieluń

Niemczura Waldemar
Szmydyński Krzysztof

24.10.2009 - 17:30

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

MUKS Pamapol Siatkarz Wieluń



Runda 4

28.10.2009 - 17:30

Hala "Energia"

28.10.2009 - 17:30

28.10.2009 - 17:30

PGE Skra Bełchatów

3 - 1

ZAKSA Kędzierzyn Koźle

Strzylak Sylwester
Soból Janusz

28.10.2009 - 17:30

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

ZAKSA Kędzierzyn Koźle

29.10.2009 - 18:00

Hala WOSiR

29.10.2009 - 18:00

29.10.2009 - 18:00

MUKS Pamapol Siatkarz Wieluń

1 - 3

Delecta Bydgoszcz

Herbik Marcin
Janik Tomasz

29.10.2009 - 18:00

1 - 3

MUKS Pamapol Siatkarz Wieluń

Delecta Bydgoszcz

29.10.2009 - 18:00

Hala MOSiR

29.10.2009 - 18:00

29.10.2009 - 18:00

KS Jadar Radom

3 - 1

Domex Tytan AZS Częstochowa

Maciejewski Maciej
Jasiński Dariusz

29.10.2009 - 18:00

3 - 1

KS Jadar Radom

Domex Tytan AZS Częstochowa

30.10.2009 - 17:30

RCSW Podpromie

30.10.2009 - 17:30

30.10.2009 - 17:30

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 0

KS Jastrzębski Węgiel

Lemek Andrzej
Sęk Jacek

30.10.2009 - 17:30

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

KS Jastrzębski Węgiel

30.10.2009 - 18:30

Arena Ursynów

30.10.2009 - 18:30

30.10.2009 - 18:30

Neckermann AZS Politechnika Warszawska

0 - 3

AZS UWM Olsztyn

Gadzina Mariusz
Kasprzyk Wojciech

30.10.2009 - 18:30

0 - 3

Neckermann AZS Politechnika Warszawska

AZS UWM Olsztyn



Runda 5

04.11.2009 - 18:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

04.11.2009 - 18:00

04.11.2009 - 18:00

KS Jastrzębski Węgiel

3 - 2

MUKS Pamapol Siatkarz Wieluń

Sęk Jacek
Janik Tomasz

04.11.2009 - 18:00

3 - 2

KS Jastrzębski Węgiel

MUKS Pamapol Siatkarz Wieluń

04.11.2009 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

04.11.2009 - 18:00

04.11.2009 - 18:00

AZS UWM Olsztyn

3 - 1

KS Jadar Radom

Szmydyński Krzysztof
Jacyna Grzegorz

04.11.2009 - 18:00

3 - 1

AZS UWM Olsztyn

KS Jadar Radom

04.11.2009 - 18:00

HSW Łuczniczka

04.11.2009 - 18:00

04.11.2009 - 18:00

Delecta Bydgoszcz

3 - 1

Neckermann AZS Politechnika Warszawska

Sokół Katarzyna
Hojka Jacek

04.11.2009 - 18:00

3 - 1

Delecta Bydgoszcz

Neckermann AZS Politechnika Warszawska

04.11.2009 - 20:30

Hala Azoty

04.11.2009 - 20:30

04.11.2009 - 20:30

ZAKSA Kędzierzyn Koźle

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

Maroszek Wojciech
Darocha Henryk

04.11.2009 - 20:30

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn Koźle

Asseco Resovia Rzeszów

17.12.2009 - 20:30

Hala Polonia

17.12.2009 - 20:30

17.12.2009 - 20:30

Domex Tytan AZS Częstochowa

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

Strzylak Sylwester
Soból Janusz

17.12.2009 - 20:30

3 - 0

Domex Tytan AZS Częstochowa

PGE Skra Bełchatów



Runda 6

07.11.2009 - 14:45

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

07.11.2009 - 14:45

07.11.2009 - 14:45

KS Jastrzębski Węgiel

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn Koźle

Jasiński Dariusz
Szmydyński Krzysztof

07.11.2009 - 14:45

3 - 0

KS Jastrzębski Węgiel

ZAKSA Kędzierzyn Koźle

07.11.2009 - 17:00

Hala MOSiR

07.11.2009 - 17:00

07.11.2009 - 17:00

KS Jadar Radom

1 - 3

Delecta Bydgoszcz

Gadzina Mariusz
Darocha Henryk

07.11.2009 - 17:00

1 - 3

KS Jadar Radom

Delecta Bydgoszcz

07.11.2009 - 18:00

Hala WOSiR

07.11.2009 - 18:00

07.11.2009 - 18:00

MUKS Pamapol Siatkarz Wieluń

3 - 0

Neckermann AZS Politechnika Warszawska

Niemczura Waldemar
Kasprzyk Wojciech

07.11.2009 - 18:00

3 - 0

MUKS Pamapol Siatkarz Wieluń

Neckermann AZS Politechnika Warszawska

09.11.2009 - 18:00

RCSW Podpromie

09.11.2009 - 18:00

09.11.2009 - 18:00

Asseco Resovia Rzeszów

2 - 3

Domex Tytan AZS Częstochowa

Twardowski Maciej
Herbik Marcin

09.11.2009 - 18:00

2 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Domex Tytan AZS Częstochowa

10.12.2009 - 18:00

Hala "Energia"

10.12.2009 - 18:00

10.12.2009 - 18:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

AZS UWM Olsztyn

Dudek Piotr
Król Piotr

10.12.2009 - 18:00

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

AZS UWM Olsztyn



Runda 7

26.11.2009 - 18:30

Arena Ursynów

26.11.2009 - 18:30

26.11.2009 - 18:30

Neckermann AZS Politechnika Warszawska

3 - 2

KS Jadar Radom

Król Piotr
Darocha Henryk

26.11.2009 - 18:30

3 - 2

Neckermann AZS Politechnika Warszawska

KS Jadar Radom

27.11.2009 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

27.11.2009 - 18:00

27.11.2009 - 18:00

AZS UWM Olsztyn

2 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Jasiński Dariusz
Maciejewski Maciej

27.11.2009 - 18:00

2 - 3

AZS UWM Olsztyn

Asseco Resovia Rzeszów

28.11.2009 - 14:45

HSW Łuczniczka

28.11.2009 - 14:45

28.11.2009 - 14:45

Delecta Bydgoszcz

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Lemek Andrzej
Dudek Piotr

28.11.2009 - 14:45

0 - 3

Delecta Bydgoszcz

PGE Skra Bełchatów

28.11.2009 - 17:00

Hala Azoty

28.11.2009 - 17:00

28.11.2009 - 17:00

ZAKSA Kędzierzyn Koźle

3 - 0

MUKS Pamapol Siatkarz Wieluń

Sęk Jacek
Niemczura Waldemar

28.11.2009 - 17:00

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn Koźle

MUKS Pamapol Siatkarz Wieluń

28.11.2009 - 17:00

Hala Polonia

28.11.2009 - 17:00

28.11.2009 - 17:00

Domex Tytan AZS Częstochowa

2 - 3

KS Jastrzębski Węgiel

Jacyna Grzegorz
Szmydyński Krzysztof

28.11.2009 - 17:00

2 - 3

Domex Tytan AZS Częstochowa

KS Jastrzębski Węgiel



Runda 8

05.12.2009 - 14:45

RCSW Podpromie

05.12.2009 - 14:45

05.12.2009 - 14:45

Asseco Resovia Rzeszów

0 - 3

Delecta Bydgoszcz

Maroszek Wojciech
Król Piotr

05.12.2009 - 14:45

0 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Delecta Bydgoszcz

05.12.2009 - 17:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

05.12.2009 - 17:00

05.12.2009 - 17:00

KS Jastrzębski Węgiel

3 - 2

AZS UWM Olsztyn

Twardowski Maciej
Dudek Piotr

05.12.2009 - 17:00

3 - 2

KS Jastrzębski Węgiel

AZS UWM Olsztyn

05.12.2009 - 18:00

Hala WOSiR

05.12.2009 - 18:00

05.12.2009 - 18:00

MUKS Pamapol Siatkarz Wieluń

1 - 3

KS Jadar Radom

Gadzina Mariusz
Niemczura Waldemar

05.12.2009 - 18:00

1 - 3

MUKS Pamapol Siatkarz Wieluń

KS Jadar Radom

05.12.2009 - 19:00

Hala "Energia"

05.12.2009 - 19:00

05.12.2009 - 19:00

PGE Skra Bełchatów

2 - 3

Neckermann AZS Politechnika Warszawska

Darocha Henryk
Kasprzyk Wojciech

05.12.2009 - 19:00

2 - 3

PGE Skra Bełchatów

Neckermann AZS Politechnika Warszawska

06.12.2009 - 14:45

Hala Azoty

06.12.2009 - 14:45

06.12.2009 - 14:45

ZAKSA Kędzierzyn Koźle

3 - 2

Domex Tytan AZS Częstochowa

Janik Tomasz
Soból Janusz

06.12.2009 - 14:45

3 - 2

ZAKSA Kędzierzyn Koźle

Domex Tytan AZS Częstochowa



Runda 9

12.12.2009 - 14:45

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

12.12.2009 - 14:45

12.12.2009 - 14:45

Jastrzębski Węgiel

3 - 0

DELECTA Bydgoszcz

Herbik Marcin
Janik Tomasz

12.12.2009 - 14:45

3 - 0

Jastrzębski Węgiel

DELECTA Bydgoszcz

12.12.2009 - 17:00

Hala Polonia

12.12.2009 - 17:00

12.12.2009 - 17:00

Domex Tytan AZS Częstochowa

3 - 0

MUKS Pamapol Siatkarz Wieluń

Dudek Piotr
Jasiński Dariusz

12.12.2009 - 17:00

3 - 0

Domex Tytan AZS Częstochowa

MUKS Pamapol Siatkarz Wieluń

12.12.2009 - 17:00

Hala MOSiR

12.12.2009 - 17:00

12.12.2009 - 17:00

KS Jadar Radom

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Szmydyński Krzysztof
Maciejewski Maciej

12.12.2009 - 17:00

0 - 3

KS Jadar Radom

PGE Skra Bełchatów

14.12.2009 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

14.12.2009 - 18:00

14.12.2009 - 18:00

AZS UWM Olsztyn

0 - 3

ZAKSA Kędzierzyn Koźle

Twardowski Maciej
Sęk Jacek

14.12.2009 - 18:00

0 - 3

AZS UWM Olsztyn

ZAKSA Kędzierzyn Koźle

18.12.2009 - 18:00

Arena Ursynów

18.12.2009 - 18:00

18.12.2009 - 18:00

Neckermann AZS Politechnika Warszawska

0 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Darocha Henryk
Maroszek Wojciech

18.12.2009 - 18:00

0 - 3

Neckermann AZS Politechnika Warszawska

Asseco Resovia Rzeszów



Runda 1

09.01.2010 - 14:45

Arena Ursynów

09.01.2010 - 14:45

09.01.2010 - 14:45

Neckermann AZS Politechnika Warszawska

0 - 3

Jastrzębski Węgiel

Maciejewski Maciej
Sęk Jacek

09.01.2010 - 14:45

0 - 3