Plus Liga 2009/2010

Play Off 2009/2010

select
Plus Liga 2009/2010 - Play Off Plus Liga 2009/2010 - Play Off Matches

Cwiercfinal 1-8

26.03.2010 - 18:00

Hala Azoty

26.03.2010 - 18:00

26.03.2010 - 18:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 0

AZS UWM Olsztyn

Szmydyński Krzysztof
Jacyna Grzegorz

26.03.2010 - 18:00

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

AZS UWM Olsztyn

26.03.2010 - 18:00

RCSW Podpromie

26.03.2010 - 18:00

26.03.2010 - 18:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 0

Domex Tytan AZS Częstochowa

Hojka Jacek
Sęk Jacek

26.03.2010 - 18:00

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

Domex Tytan AZS Częstochowa

26.03.2010 - 19:30

Hala "Energia"

26.03.2010 - 19:30

26.03.2010 - 19:30

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

Pamapol Siatkarz Wieluń

Maroszek Wojciech
Król Piotr

26.03.2010 - 19:30

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

Pamapol Siatkarz Wieluń

28.03.2010 - 16:00

Hala Jastor

28.03.2010 - 16:00

28.03.2010 - 16:00

Jastrzębski Węgiel

3 - 1

DELECTA Bydgoszcz

Strzylak Sylwester
Soból Janusz

28.03.2010 - 16:00

3 - 1

Jastrzębski Węgiel

DELECTA Bydgoszcz



Cwiercfinal 1-8

27.03.2010 - 17:00

Hala "Energia"

27.03.2010 - 17:00

27.03.2010 - 17:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

Pamapol Siatkarz Wieluń

Herbik Marcin
Janik Tomasz

27.03.2010 - 17:00

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

Pamapol Siatkarz Wieluń

27.03.2010 - 17:00

Hala Azoty

27.03.2010 - 17:00

27.03.2010 - 17:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2 - 3

AZS UWM Olsztyn

Kasprzyk Wojciech
Niemczura Waldemar

27.03.2010 - 17:00

2 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

AZS UWM Olsztyn

27.03.2010 - 17:00

RCSW Podpromie

27.03.2010 - 17:00

27.03.2010 - 17:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 2

Domex Tytan AZS Częstochowa

Soból Janusz
Strzylak Sylwester

27.03.2010 - 17:00

3 - 2

Asseco Resovia Rzeszów

Domex Tytan AZS Częstochowa

29.03.2010 - 18:00

Hala Jastor

29.03.2010 - 18:00

29.03.2010 - 18:00

Jastrzębski Węgiel

3 - 1

DELECTA Bydgoszcz

Twardowski Maciej
Gadzina Mariusz

29.03.2010 - 18:00

3 - 1

Jastrzębski Węgiel

DELECTA Bydgoszcz



Cwiercfinal 1-8

31.03.2010 - 19:00

Hala WOSiR

31.03.2010 - 19:00

31.03.2010 - 19:00

Pamapol Siatkarz Wieluń

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Dudek Piotr
Lemek Andrzej

31.03.2010 - 19:00

0 - 3

Pamapol Siatkarz Wieluń

PGE Skra Bełchatów

31.03.2010 - 20:30

Hala Polonia

31.03.2010 - 20:30

31.03.2010 - 20:30

Domex Tytan AZS Częstochowa

0 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Jasiński Dariusz
Hojka Jacek

31.03.2010 - 20:30

0 - 3

Domex Tytan AZS Częstochowa

Asseco Resovia Rzeszów

01.04.2010 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

01.04.2010 - 18:00

01.04.2010 - 18:00

AZS UWM Olsztyn

0 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Herbik Marcin
Sęk Jacek

01.04.2010 - 18:00

0 - 3

AZS UWM Olsztyn

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

01.04.2010 - 18:00

HSW Łuczniczka

01.04.2010 - 18:00

01.04.2010 - 18:00

DELECTA Bydgoszcz

3 - 0

Jastrzębski Węgiel

Maciejewski Maciej
Szmydyński Krzysztof

01.04.2010 - 18:00

3 - 0

DELECTA Bydgoszcz

Jastrzębski Węgiel



Cwiercfinal 1-8

02.04.2010 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

02.04.2010 - 18:00

02.04.2010 - 18:00

AZS UWM Olsztyn

0 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Soból Janusz
Strzylak Sylwester

02.04.2010 - 18:00

0 - 3

AZS UWM Olsztyn

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

02.04.2010 - 18:00

HSW Łuczniczka

02.04.2010 - 18:00

02.04.2010 - 18:00

DELECTA Bydgoszcz

1 - 3

Jastrzębski Węgiel

Jacyna Grzegorz
Janik Tomasz

02.04.2010 - 18:00

1 - 3

DELECTA Bydgoszcz

Jastrzębski Węgiel



Pólfinal 5-8

09.04.2010 - 19:00

Hala WOSiR

09.04.2010 - 19:00

09.04.2010 - 19:00

Pamapol Siatkarz Wieluń

1 - 3

Domex Tytan AZS Częstochowa

Sęk Jacek
Janik Tomasz

09.04.2010 - 19:00

1 - 3

Pamapol Siatkarz Wieluń

Domex Tytan AZS Częstochowa

19.04.2010 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

19.04.2010 - 18:00

19.04.2010 - 18:00

AZS UWM Olsztyn

2 - 3

DELECTA Bydgoszcz

Sęk Jacek
Herbik Marcin

19.04.2010 - 18:00

2 - 3

AZS UWM Olsztyn

DELECTA Bydgoszcz



Pólfinal 1-4

19.04.2010 - 18:00

Hala Azoty

19.04.2010 - 18:00

19.04.2010 - 18:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1 - 3

Jastrzębski Węgiel

Twardowski Maciej
Soból Janusz

19.04.2010 - 18:00

1 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Jastrzębski Węgiel

19.04.2010 - 20:30

Hala "Energia"

19.04.2010 - 20:30

19.04.2010 - 20:30

PGE Skra Bełchatów

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

Jacyna Grzegorz
Jasiński Dariusz

19.04.2010 - 20:30

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

Asseco Resovia Rzeszów

20.04.2010 - 18:00

Hala Azoty

20.04.2010 - 18:00

20.04.2010 - 18:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 2

Jastrzębski Węgiel

Dudek Piotr
Lemek Andrzej

20.04.2010 - 18:00

3 - 2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Jastrzębski Węgiel

20.04.2010 - 20:30

Hala "Energia"

20.04.2010 - 20:30

20.04.2010 - 20:30

PGE Skra Bełchatów

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

Maroszek Wojciech
Szmydyński Krzysztof

20.04.2010 - 20:30

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

Asseco Resovia Rzeszów



Pólfinal 5-8

19.04.2010 - 18:30

Hala Polonia

19.04.2010 - 18:30

19.04.2010 - 18:30

Domex Tytan AZS Częstochowa

3 - 0

Pamapol Siatkarz Wieluń

Lemek Andrzej
Sokół Katarzyna

19.04.2010 - 18:30

3 - 0

Domex Tytan AZS Częstochowa

Pamapol Siatkarz Wieluń

22.04.2010 - 18:00

HSW Łuczniczka

22.04.2010 - 18:00

22.04.2010 - 18:00

DELECTA Bydgoszcz

3 - 2

AZS UWM Olsztyn

Niemczura Waldemar
Kasprzyk Wojciech

22.04.2010 - 18:00

3 - 2

DELECTA Bydgoszcz

AZS UWM Olsztyn



Pólfinal 1-4

23.04.2010 - 18:00

Hala Jastor

23.04.2010 - 18:00

23.04.2010 - 18:00

Jastrzębski Węgiel

2 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Strzylak Sylwester
Soból Janusz

23.04.2010 - 18:00

2 - 3

Jastrzębski Węgiel

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

23.04.2010 - 20:30

RCSW Podpromie

23.04.2010 - 20:30

23.04.2010 - 20:30

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 2

PGE Skra Bełchatów

Lemek Andrzej
Twardowski Maciej

23.04.2010 - 20:30

3 - 2

Asseco Resovia Rzeszów

PGE Skra Bełchatów

24.04.2010 - 14:45

Hala Jastor

24.04.2010 - 14:45

24.04.2010 - 14:45

Jastrzębski Węgiel

3 - 2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Jasiński Dariusz
Maciejewski Maciej

24.04.2010 - 14:45

3 - 2

Jastrzębski Węgiel

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

24.04.2010 - 18:00

RCSW Podpromie

24.04.2010 - 18:00

24.04.2010 - 18:00

Asseco Resovia Rzeszów

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Herbik Marcin
Maroszek Wojciech

24.04.2010 - 18:00

0 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

PGE Skra Bełchatów



Mecze o 5 miejsce

26.04.2010 - 18:00

HSW Łuczniczka

26.04.2010 - 18:00

26.04.2010 - 18:00

DELECTA Bydgoszcz

3 - 1

Domex Tytan AZS Częstochowa

Twardowski Maciej
Maciejewski Maciej

26.04.2010 - 18:00

3 - 1

DELECTA Bydgoszcz

Domex Tytan AZS Częstochowa

29.04.2010 - 18:30

Hala Polonia

29.04.2010 - 18:30

29.04.2010 - 18:30

Domex Tytan AZS Częstochowa

3 - 2

DELECTA Bydgoszcz

Sęk Jacek
Lemek Andrzej

29.04.2010 - 18:30

3 - 2

Domex Tytan AZS Częstochowa

DELECTA Bydgoszcz

30.04.2010 - 18:30

Hala Polonia

30.04.2010 - 18:30

30.04.2010 - 18:30

Domex Tytan AZS Częstochowa

3 - 1

DELECTA Bydgoszcz

Soból Janusz
Strzylak Sylwester

30.04.2010 - 18:30

3 - 1

Domex Tytan AZS Częstochowa

DELECTA Bydgoszcz



Pólfinal 1-4

27.04.2010 - 18:00

Hala Azoty

27.04.2010 - 18:00

27.04.2010 - 18:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2 - 3

Jastrzębski Węgiel

Jacyna Grzegorz
Szmydyński Krzysztof

27.04.2010 - 18:00

2 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Jastrzębski Węgiel



Mecze o 1 miejsce

06.05.2010 - 18:20

Hala "Energia"

06.05.2010 - 18:20

06.05.2010 - 18:20

PGE Skra Bełchatów

2 - 3

Jastrzębski Węgiel

Strzylak Sylwester
Soból Janusz

06.05.2010 - 18:20

2 - 3

PGE Skra Bełchatów

Jastrzębski Węgiel

07.05.2010 - 18:00

Hala "Energia"

07.05.2010 - 18:00

07.05.2010 - 18:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 1

Jastrzębski Węgiel

Jasiński Dariusz
Maciejewski Maciej

07.05.2010 - 18:00

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

Jastrzębski Węgiel

10.05.2010 - 20:30

Hala Jastor

10.05.2010 - 20:30

10.05.2010 - 20:30

Jastrzębski Węgiel

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Twardowski Maciej
Lemek Andrzej

10.05.2010 - 20:30

0 - 3

Jastrzębski Węgiel

PGE Skra Bełchatów

11.05.2010 - 18:00

Hala Jastor

11.05.2010 - 18:00

11.05.2010 - 18:00

Jastrzębski Węgiel

2 - 3

PGE Skra Bełchatów

Lemek Andrzej
Dudek Piotr

11.05.2010 - 18:00

2 - 3

Jastrzębski Węgiel

PGE Skra Bełchatów



Mecze o 3 miejsce

06.05.2010 - 18:00

Hala Azoty

06.05.2010 - 18:00

06.05.2010 - 18:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

Twardowski Maciej
Herbik Marcin

06.05.2010 - 18:00

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Asseco Resovia Rzeszów

07.05.2010 - 18:00

Hala Azoty

07.05.2010 - 18:00

07.05.2010 - 18:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

Hojka Jacek
Janik Tomasz

07.05.2010 - 18:00

3 - 1

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Asseco Resovia Rzeszów

10.05.2010 - 18:00

RCSW Podpromie

10.05.2010 - 18:00

10.05.2010 - 18:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Jacyna Grzegorz
Kasprzyk Wojciech

10.05.2010 - 18:00

3 - 2

Asseco Resovia Rzeszów

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

11.05.2010 - 20:30

RCSW Podpromie

11.05.2010 - 20:30

11.05.2010 - 20:30

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 1

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Soból Janusz
Strzylak Sylwester

11.05.2010 - 20:30

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

14.05.2010 - 20:30

Hala Azoty

14.05.2010 - 20:30

14.05.2010 - 20:30

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Maroszek Wojciech
Niemczura Waldemar

14.05.2010 - 20:30

0 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Asseco Resovia Rzeszów