Plus Liga 2008/2009

Play Off 2008/2009

select
PlusLiga 2008/2009 Play off PlusLiga 2008/2009 Play off Matches

Ćwierćfinał 1-8

13.03.2009 - 18:00

Hala Jastor

13.03.2009 - 18:00

13.03.2009 - 18:00

KS Jastrzębski Węgiel S.A.

3 - 0

AZS UWM Olsztyn

Herbik Marcin
Janik Tomasz

13.03.2009 - 18:00

3 - 0

KS Jastrzębski Węgiel S.A.

AZS UWM Olsztyn

14.03.2009 - 17:00

Hala Azoty

14.03.2009 - 17:00

14.03.2009 - 17:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 2

J.W.Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska

Gadzina Mariusz
Król Piotr

14.03.2009 - 17:00

3 - 2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

J.W.Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska

17.03.2009 - 18:00

RCSW Podpromie

17.03.2009 - 18:00

17.03.2009 - 18:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 1

Domex Tytan AZS Częstochowa

Jacyna Grzegorz
Hojka Jacek

17.03.2009 - 18:00

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

Domex Tytan AZS Częstochowa

20.03.2009 - 18:00

Hala "Energia"

20.03.2009 - 18:00

20.03.2009 - 18:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

Delecta Bydgoszcz

Sokół Katarzyna
Szmydyński Krzysztof

20.03.2009 - 18:00

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

Delecta Bydgoszcz



Ćwierćfinał 1-8

14.03.2009 - 17:00

Hala Jastor

14.03.2009 - 17:00

14.03.2009 - 17:00

KS Jastrzębski Węgiel S.A.

3 - 0

AZS UWM Olsztyn

Jasiński Dariusz
Soból Janusz

14.03.2009 - 17:00

3 - 0

KS Jastrzębski Węgiel S.A.

AZS UWM Olsztyn

15.03.2009 - 15:00

Hala Azoty

15.03.2009 - 15:00

15.03.2009 - 15:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 0

J.W.Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska

Dworak Robert
Dudek Piotr

15.03.2009 - 15:00

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

J.W.Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska

18.03.2009 - 18:00

RCSW Podpromie

18.03.2009 - 18:00

18.03.2009 - 18:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 1

Domex Tytan AZS Częstochowa

Jasiński Dariusz
Sęk Jacek

18.03.2009 - 18:00

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

Domex Tytan AZS Częstochowa

21.03.2009 - 15:00

Hala "Energia"

21.03.2009 - 15:00

21.03.2009 - 15:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 1

Delecta Bydgoszcz

Maciejewski Maciej
Lemek Andrzej

21.03.2009 - 15:00

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

Delecta Bydgoszcz



Ćwierćfinał 1-8

21.03.2009 - 17:00

Arena Ursynów

21.03.2009 - 17:00

21.03.2009 - 17:00

J.W.Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska

1 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Kasprzyk Wojciech
Maroszek Wojciech

21.03.2009 - 17:00

1 - 3

J.W.Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

26.03.2009 - 20:30

Hala Polonia

26.03.2009 - 20:30

26.03.2009 - 20:30

Domex Tytan AZS Częstochowa

2 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Lemek Andrzej
Twardowski Maciej

26.03.2009 - 20:30

2 - 3

Domex Tytan AZS Częstochowa

Asseco Resovia Rzeszów

27.03.2009 - 18:00

HSW Łuczniczka

27.03.2009 - 18:00

27.03.2009 - 18:00

Delecta Bydgoszcz

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Kasprzyk Wojciech
Szmydyński Krzysztof

27.03.2009 - 18:00

0 - 3

Delecta Bydgoszcz

PGE Skra Bełchatów

31.03.2009 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

31.03.2009 - 18:00

31.03.2009 - 18:00

AZS UWM Olsztyn

2 - 3

KS Jastrzębski Węgiel S.A.

Twardowski Maciej
Strzylak Sylwester

31.03.2009 - 18:00

2 - 3

AZS UWM Olsztyn

KS Jastrzębski Węgiel S.A.



Półfinał 1-4

08.04.2009 - 18:00

Hala Azoty

08.04.2009 - 18:00

08.04.2009 - 18:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

Hojka Jacek
Jacyna Grzegorz

08.04.2009 - 18:00

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Asseco Resovia Rzeszów

09.04.2009 - 18:00

Hala "Energia"

09.04.2009 - 18:00

09.04.2009 - 18:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

KS Jastrzębski Węgiel S.A.

Lemek Andrzej
Herbik Marcin

09.04.2009 - 18:00

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

KS Jastrzębski Węgiel S.A.



Półfinał 1-4

09.04.2009 - 20:30

Hala Azoty

09.04.2009 - 20:30

09.04.2009 - 20:30

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Soból Janusz
Strzylak Sylwester

09.04.2009 - 20:30

2 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Asseco Resovia Rzeszów

10.04.2009 - 18:00

Hala "Energia"

10.04.2009 - 18:00

10.04.2009 - 18:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 1

KS Jastrzębski Węgiel S.A.

Dudek Piotr
Dworak Robert

10.04.2009 - 18:00

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

KS Jastrzębski Węgiel S.A.



Półfinał 5-8

09.04.2009 - 18:00

HSW Łuczniczka

09.04.2009 - 18:00

09.04.2009 - 18:00

Delecta Bydgoszcz

1 - 3

AZS UWM Olsztyn

Janik Tomasz
Maciejewski Maciej

09.04.2009 - 18:00

1 - 3

Delecta Bydgoszcz

AZS UWM Olsztyn

11.04.2009 - 14:45

Arena Ursynów

11.04.2009 - 14:45

11.04.2009 - 14:45

J.W.Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska

1 - 3

Domex Tytan AZS Częstochowa

Gadzina Mariusz
Szmydyński Krzysztof

11.04.2009 - 14:45

1 - 3

J.W.Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska

Domex Tytan AZS Częstochowa



Półfinał 1-4

17.04.2009 - 17:30

RCSW Podpromie

17.04.2009 - 17:30

17.04.2009 - 17:30

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 1

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Herbik Marcin
Janik Tomasz

17.04.2009 - 17:30

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

17.04.2009 - 17:30

Hala Jastor

17.04.2009 - 17:30

17.04.2009 - 17:30

KS Jastrzębski Węgiel S.A.

1 - 3

PGE Skra Bełchatów

Strzylak Sylwester
Soból Janusz

17.04.2009 - 17:30

1 - 3

KS Jastrzębski Węgiel S.A.

PGE Skra Bełchatów



Półfinał 5-8

17.04.2009 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

17.04.2009 - 18:00

17.04.2009 - 18:00

AZS UWM Olsztyn

3 - 1

Delecta Bydgoszcz

Król Piotr
Kasprzyk Wojciech

17.04.2009 - 18:00

3 - 1

AZS UWM Olsztyn

Delecta Bydgoszcz

17.04.2009 - 18:30

Hala Polonia

17.04.2009 - 18:30

17.04.2009 - 18:30

Domex Tytan AZS Częstochowa

2 - 3

J.W.Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska

Szmydyński Krzysztof
Sokół Katarzyna

17.04.2009 - 18:30

2 - 3

Domex Tytan AZS Częstochowa

J.W.Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska



Półfinał 1-4

18.04.2009 - 14:45

RCSW Podpromie

18.04.2009 - 14:45

18.04.2009 - 14:45

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Lemek Andrzej
Darocha Henryk

18.04.2009 - 14:45

3 - 2

Asseco Resovia Rzeszów

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle



Półfinał 5-8

18.04.2009 - 17:00

Hala Polonia

18.04.2009 - 17:00

18.04.2009 - 17:00

Domex Tytan AZS Częstochowa

3 - 1

J.W.Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska

Sokół Katarzyna
Szmydyński Krzysztof

18.04.2009 - 17:00

3 - 1

Domex Tytan AZS Częstochowa

J.W.Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska



Mecz o 5 miejsce

21.04.2009 - 18:30

Hala Polonia

21.04.2009 - 18:30

21.04.2009 - 18:30

Domex Tytan AZS Częstochowa

3 - 1

AZS UWM Olsztyn

Twardowski Maciej
Lemek Andrzej

21.04.2009 - 18:30

3 - 1

Domex Tytan AZS Częstochowa

AZS UWM Olsztyn

24.04.2009 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

24.04.2009 - 18:00

24.04.2009 - 18:00

AZS UWM Olsztyn

3 - 2

Domex Tytan AZS Częstochowa

Janik Tomasz
Herbik Marcin

24.04.2009 - 18:00

3 - 2

AZS UWM Olsztyn

Domex Tytan AZS Częstochowa

25.04.2009 - 17:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

25.04.2009 - 17:00

25.04.2009 - 17:00

AZS UWM Olsztyn

1 - 3

Domex Tytan AZS Częstochowa

Jacyna Grzegorz
Hojka Jacek

25.04.2009 - 17:00

1 - 3

AZS UWM Olsztyn

Domex Tytan AZS Częstochowa



Mecz o 7 miejsce

22.04.2009 - 18:00

HSW Łuczniczka

22.04.2009 - 18:00

22.04.2009 - 18:00

Delecta Bydgoszcz

3 - 1

J.W.Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska

Darocha Henryk
Maciejewski Maciej

22.04.2009 - 18:00

3 - 1

Delecta Bydgoszcz

J.W.Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska

24.04.2009 - 18:00

Arena Ursynów

24.04.2009 - 18:00

24.04.2009 - 18:00

J.W.Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska

1 - 3

Delecta Bydgoszcz

Kasprzyk Wojciech
Sęk Jacek

24.04.2009 - 18:00

1 - 3

J.W.Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska

Delecta Bydgoszcz



Mecz o 1 miejsce

24.04.2009 - 18:00

Hala "Energia"

24.04.2009 - 18:00

24.04.2009 - 18:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

Lemek Andrzej
Darocha Henryk

24.04.2009 - 18:00

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

Asseco Resovia Rzeszów

25.04.2009 - 14:45

Hala "Energia"

25.04.2009 - 14:45

25.04.2009 - 14:45

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

Maroszek Wojciech
Twardowski Maciej

25.04.2009 - 14:45

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

Asseco Resovia Rzeszów

01.05.2009 - 20:00

RCSW Podpromie

01.05.2009 - 20:00

01.05.2009 - 20:00

Asseco Resovia Rzeszów

1 - 3

PGE Skra Bełchatów

Herbik Marcin
Maroszek Wojciech

01.05.2009 - 20:00

1 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

PGE Skra Bełchatów



Mecz o 3 miejsce

24.04.2009 - 18:00

Hala Azoty

24.04.2009 - 18:00

24.04.2009 - 18:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1 - 3

KS Jastrzębski Węgiel S.A.

Jasiński Dariusz
Maciejewski Maciej

24.04.2009 - 18:00

1 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

KS Jastrzębski Węgiel S.A.

25.04.2009 - 17:00

Hala Azoty

25.04.2009 - 17:00

25.04.2009 - 17:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 1

KS Jastrzębski Węgiel S.A.

Strzylak Sylwester

25.04.2009 - 17:00

3 - 1

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

KS Jastrzębski Węgiel S.A.

01.05.2009 - 17:00

Hala Jastor

01.05.2009 - 17:00

01.05.2009 - 17:00

KS Jastrzębski Węgiel S.A.

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Janik Tomasz
Twardowski Maciej

01.05.2009 - 17:00

3 - 0

KS Jastrzębski Węgiel S.A.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

02.05.2009 - 17:00

Hala Jastor

02.05.2009 - 17:00

02.05.2009 - 17:00

KS Jastrzębski Węgiel S.A.

3 - 1

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Hojka Jacek
Jacyna Grzegorz

02.05.2009 - 17:00

3 - 1

KS Jastrzębski Węgiel S.A.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

PlusLiga 2008/2009 Mecze o miejsca 9-10 PlusLiga 2008/2009 Mecze o miejsca 9-10 Matches

Mecz o 9 miejsce

14.03.2009 - 17:00

Hala MOSiR

14.03.2009 - 17:00

14.03.2009 - 17:00

Jadar Radom

3 - 1

Trefl Gdańsk

Kasprzyk Wojciech
Darocha Henryk

14.03.2009 - 17:00

3 - 1

Jadar Radom

Trefl Gdańsk

20.03.2009 - 18:00

Ergo Arena

20.03.2009 - 18:00

20.03.2009 - 18:00

Trefl Gdańsk

1 - 3

Jadar Radom

Hojka Jacek
Jacyna Grzegorz

20.03.2009 - 18:00

1 - 3

Trefl Gdańsk

Jadar Radom

27.03.2009 - 20:30

Hala MOSiR

27.03.2009 - 20:30

27.03.2009 - 20:30

Jadar Radom

3 - 1

Trefl Gdańsk

Maroszek Wojciech
Król Piotr

27.03.2009 - 20:30

3 - 1

Jadar Radom

Trefl Gdańsk

28.03.2009 - 18:00

Hala MOSiR

28.03.2009 - 18:00

28.03.2009 - 18:00

Jadar Radom

3 - 0

Trefl Gdańsk

Dworak Robert
Dudek Piotr

28.03.2009 - 18:00

3 - 0

Jadar Radom

Trefl Gdańsk