Plus Liga 2012/2013

Play Off 2012/2013 PlusLiga

select
PlusLiga 2012/2013 - Play Off PlusLiga 2012/2013 - Play Off Matches

Cwiercfinal 1-8

15.02.2013 - 18:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

15.02.2013 - 18:00

15.02.2013 - 18:00

Jastrzębski Węgiel

3 - 0

Effector Kielce

Dworak Robert
Gadzina Mariusz

15.02.2013 - 18:00

3 - 0

Jastrzębski Węgiel

Effector Kielce

16.02.2013 - 14:30

Hala Azoty

16.02.2013 - 14:30

16.02.2013 - 14:30

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 0

AZS Politechnika Warszawska

Kuchna Andrzej
Lagierski Marek

16.02.2013 - 14:30

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

AZS Politechnika Warszawska

16.02.2013 - 17:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

16.02.2013 - 17:00

16.02.2013 - 17:00

Jastrzębski Węgiel

3 - 1

Effector Kielce

Kobienia Waldemar
Dudek Piotr

16.02.2013 - 17:00

3 - 1

Jastrzębski Węgiel

Effector Kielce

16.02.2013 - 17:00

HSW Łuczniczka

16.02.2013 - 17:00

16.02.2013 - 17:00

Delecta Bydgoszcz

3 - 0

LOTOS Trefl Gdańsk

Szmydyński Krzysztof
Hojka Jacek

16.02.2013 - 17:00

3 - 0

Delecta Bydgoszcz

LOTOS Trefl Gdańsk

17.02.2013 - 14:30

RCSW Podpromie

17.02.2013 - 14:30

17.02.2013 - 14:30

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

Burkiewicz Paweł
Twardowski Maciej

17.02.2013 - 14:30

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

PGE Skra Bełchatów

17.02.2013 - 19:00

Hala Azoty

17.02.2013 - 19:00

17.02.2013 - 19:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 2

AZS Politechnika Warszawska

Niemczura Waldemar
Król Piotr

17.02.2013 - 19:00

3 - 2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

AZS Politechnika Warszawska

18.02.2013 - 18:00

RCSW Podpromie

18.02.2013 - 18:00

18.02.2013 - 18:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 2

PGE Skra Bełchatów

Herbik Marcin
Janik Tomasz

18.02.2013 - 18:00

3 - 2

Asseco Resovia Rzeszów

PGE Skra Bełchatów

18.02.2013 - 18:00

HSW Łuczniczka

18.02.2013 - 18:00

18.02.2013 - 18:00

Delecta Bydgoszcz

3 - 0

LOTOS Trefl Gdańsk

Maciejewski Maciej
Broński Jacek

18.02.2013 - 18:00

3 - 0

Delecta Bydgoszcz

LOTOS Trefl Gdańsk



Cwiercfinal 1-8

20.02.2013 - 19:00

Ergo Arena

20.02.2013 - 19:00

20.02.2013 - 19:00

LOTOS Trefl Gdańsk

0 - 3

Delecta Bydgoszcz

Hojka Jacek
Szmydyński Krzysztof

20.02.2013 - 19:00

0 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

Delecta Bydgoszcz

23.02.2013 - 14:00

Hala Widowiskowo-Sportowa "Torwar"

23.02.2013 - 14:00

23.02.2013 - 14:00

AZS Politechnika Warszawska

0 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Broński Jacek
Skowroński Piotr

23.02.2013 - 14:00

0 - 3

AZS Politechnika Warszawska

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

24.02.2013 - 14:30

Hala "Energia"

24.02.2013 - 14:30

24.02.2013 - 14:30

PGE Skra Bełchatów

3 - 2

Asseco Resovia Rzeszów

Szmydyński Krzysztof
Hojka Jacek

24.02.2013 - 14:30

3 - 2

PGE Skra Bełchatów

Asseco Resovia Rzeszów

24.02.2013 - 18:00

Hala Legionów

24.02.2013 - 18:00

24.02.2013 - 18:00

Effector Kielce

3 - 2

Jastrzębski Węgiel

Twardowski Maciej
Maciejewski Maciej

24.02.2013 - 18:00

3 - 2

Effector Kielce

Jastrzębski Węgiel

25.02.2013 - 18:00

Hala Legionów

25.02.2013 - 18:00

25.02.2013 - 18:00

Effector Kielce

3 - 0

Jastrzębski Węgiel

Gadzina Mariusz
Dworak Robert

25.02.2013 - 18:00

3 - 0

Effector Kielce

Jastrzębski Węgiel

25.02.2013 - 18:00

Hala "Energia"

25.02.2013 - 18:00

25.02.2013 - 18:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

Lagierski Marek
Kuchna Andrzej

25.02.2013 - 18:00

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

Asseco Resovia Rzeszów



Cwiercfinal 1-8

03.03.2013 - 19:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

03.03.2013 - 19:00

03.03.2013 - 19:00

Jastrzębski Węgiel

3 - 0

Effector Kielce

Janik Tomasz
Herbik Marcin

03.03.2013 - 19:00

3 - 0

Jastrzębski Węgiel

Effector Kielce

04.03.2013 - 18:00

RCSW Podpromie

04.03.2013 - 18:00

04.03.2013 - 18:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 2

PGE Skra Bełchatów

Twardowski Maciej
Burkiewicz Paweł

04.03.2013 - 18:00

3 - 2

Asseco Resovia Rzeszów

PGE Skra Bełchatów



Pólfinal 1-4

08.03.2013 - 20:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

08.03.2013 - 20:00

08.03.2013 - 20:00

Jastrzębski Węgiel

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Burkiewicz Paweł
Dudek Piotr

08.03.2013 - 20:00

3 - 0

Jastrzębski Węgiel

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

10.03.2013 - 20:00

HSW Łuczniczka

10.03.2013 - 20:00

10.03.2013 - 20:00

Delecta Bydgoszcz

3 - 2

Asseco Resovia Rzeszów

Herbik Marcin
Janik Tomasz

10.03.2013 - 20:00

3 - 2

Delecta Bydgoszcz

Asseco Resovia Rzeszów

11.03.2013 - 18:00

HSW Łuczniczka

11.03.2013 - 18:00

11.03.2013 - 18:00

Delecta Bydgoszcz

1 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Lagierski Marek
Król Piotr

11.03.2013 - 18:00

1 - 3

Delecta Bydgoszcz

Asseco Resovia Rzeszów

23.03.2013 - 14:30

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

23.03.2013 - 14:30

23.03.2013 - 14:30

Jastrzębski Węgiel

1 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Maciejewski Maciej
Szmydyński Krzysztof

23.03.2013 - 14:30

1 - 3

Jastrzębski Węgiel

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle



Pólfinal 5-8

08.03.2013 - 18:00

Hala Legionów

08.03.2013 - 18:00

08.03.2013 - 18:00

Effector Kielce

0 - 3

AZS Politechnika Warszawska

Dworak Robert
Gadzina Mariusz

08.03.2013 - 18:00

0 - 3

Effector Kielce

AZS Politechnika Warszawska

10.03.2013 - 15:00

Hala "Energia"

10.03.2013 - 15:00

10.03.2013 - 15:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

LOTOS Trefl Gdańsk

Niemczura Waldemar
Kuchna Andrzej

10.03.2013 - 15:00

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

LOTOS Trefl Gdańsk



Pólfinal 5-8

16.03.2013 - 17:00

Arena Ursynów

16.03.2013 - 17:00

16.03.2013 - 17:00

AZS Politechnika Warszawska

3 - 1

Effector Kielce

Kuchna Andrzej
Niemczura Waldemar

16.03.2013 - 17:00

3 - 1

AZS Politechnika Warszawska

Effector Kielce

17.03.2013 - 20:30

Ergo Arena

17.03.2013 - 20:30

17.03.2013 - 20:30

LOTOS Trefl Gdańsk

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Maciejewski Maciej
Szmydyński Krzysztof

17.03.2013 - 20:30

0 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

PGE Skra Bełchatów



Pólfinal 1-4

24.03.2013 - 14:30

RCSW Podpromie

24.03.2013 - 14:30

24.03.2013 - 14:30

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 1

Delecta Bydgoszcz

Burkiewicz Paweł
Twardowski Maciej

24.03.2013 - 14:30

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

Delecta Bydgoszcz

25.03.2013 - 18:00

RCSW Podpromie

25.03.2013 - 18:00

25.03.2013 - 18:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 1

Delecta Bydgoszcz

Szmydyński Krzysztof
Skowroński Piotr

25.03.2013 - 18:00

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

Delecta Bydgoszcz

28.03.2013 - 20:00

Hala Sportowa 'Śródmieście'

28.03.2013 - 20:00

28.03.2013 - 20:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 2

Jastrzębski Węgiel

Janik Tomasz
Gadzina Mariusz

28.03.2013 - 20:00

3 - 2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Jastrzębski Węgiel

29.03.2013 - 18:00

Hala Sportowa 'Śródmieście'

29.03.2013 - 18:00

29.03.2013 - 18:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 1

Jastrzębski Węgiel

Dudek Piotr
Twardowski Maciej

29.03.2013 - 18:00

3 - 1

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Jastrzębski Węgiel



Mecze o 5 miejsce

22.03.2013 - 18:00

Hala "Energia"

22.03.2013 - 18:00

22.03.2013 - 18:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 2

AZS Politechnika Warszawska

Gadzina Mariusz
Kobienia Waldemar

22.03.2013 - 18:00

3 - 2

PGE Skra Bełchatów

AZS Politechnika Warszawska

23.03.2013 - 16:00

Hala "Energia"

23.03.2013 - 16:00

23.03.2013 - 16:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 1

AZS Politechnika Warszawska

Niemczura Waldemar
Skowroński Piotr

23.03.2013 - 16:00

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

AZS Politechnika Warszawska

08.04.2013 - 19:00

Arena Ursynów

08.04.2013 - 19:00

08.04.2013 - 19:00

AZS Politechnika Warszawska

-

PGE Skra Bełchatów


08.04.2013 - 19:00

-

AZS Politechnika Warszawska

PGE Skra Bełchatów



Mecze o 1 miejsce

07.04.2013 - 16:30

Hala Azoty

07.04.2013 - 16:30

07.04.2013 - 16:30

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

-

Asseco Resovia Rzeszów


07.04.2013 - 16:30

-

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Asseco Resovia Rzeszów

08.04.2013 - 18:00

Hala Azoty

08.04.2013 - 18:00

08.04.2013 - 18:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

-

Asseco Resovia Rzeszów


08.04.2013 - 18:00

-

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Asseco Resovia Rzeszów

13.04.2013 - 13:00

RCSW Podpromie

13.04.2013 - 13:00

13.04.2013 - 13:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle


13.04.2013 - 13:00

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

14.04.2013 - 20:00

RCSW Podpromie

14.04.2013 - 20:00

14.04.2013 - 20:00

Asseco Resovia Rzeszów

0 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle


14.04.2013 - 20:00

0 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

20.04.2013 - 18:00

Hala Azoty

20.04.2013 - 18:00

20.04.2013 - 18:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1 - 3

Asseco Resovia Rzeszów


20.04.2013 - 18:00

1 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Asseco Resovia Rzeszów



Mecze o 3 miejsce

08.04.2013 - 18:00

HSW Łuczniczka

08.04.2013 - 18:00

08.04.2013 - 18:00

Delecta Bydgoszcz

-

Jastrzębski Węgiel


08.04.2013 - 18:00

-

Delecta Bydgoszcz

Jastrzębski Węgiel

09.04.2013 - 18:00

HSW Łuczniczka

09.04.2013 - 18:00

09.04.2013 - 18:00

Delecta Bydgoszcz

2 - 3

Jastrzębski Węgiel


09.04.2013 - 18:00

2 - 3

Delecta Bydgoszcz

Jastrzębski Węgiel

15.04.2013 - 18:00

Hala Sportowa ul. Reja 10

15.04.2013 - 18:00

15.04.2013 - 18:00

Jastrzębski Węgiel

3 - 2

Delecta Bydgoszcz

Dudek Piotr
Kobienia Waldemar

15.04.2013 - 18:00

3 - 2

Jastrzębski Węgiel

Delecta Bydgoszcz

16.04.2013 - 18:00

Hala Sportowa ul. Reja 10

16.04.2013 - 18:00

16.04.2013 - 18:00

Jastrzębski Węgiel

3 - 0

Delecta Bydgoszcz

Skowroński Piotr
Broński Jacek

16.04.2013 - 18:00

3 - 0

Jastrzębski Węgiel

Delecta Bydgoszcz