Liga Siatkówki Kobiet 2018/2019

Liga Siatkówki Kobiet 2018/2019 - Play Off

select
Liga Siatkówki Kobiet 2018/2019 - Play Off Liga Siatkówki Kobiet 2018/2019 - Play Off Matches

o prawo gry w półfinale nr 2

24.03.2019 - 17:30

Sport Arena

24.03.2019 - 17:30

24.03.2019 - 17:30

ŁKS Commercecon Łódź

3 - 1

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Baniak Bartlomiej
Gołąbek Sławomir

24.03.2019 - 17:30

3 - 1

ŁKS Commercecon Łódź

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

28.03.2019 - 17:30

Hala Pod Dębowcem

28.03.2019 - 17:30

28.03.2019 - 17:30

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

1 - 3

ŁKS Commercecon Łódź

Janik Tomasz
Banaś Anna

28.03.2019 - 17:30

1 - 3

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

ŁKS Commercecon Łódź



o prawo gry w półfinale nr 1

22.03.2019 - 17:30

Sport Arena

22.03.2019 - 17:30

22.03.2019 - 17:30

Grot Budowlani Łódź

3 - 0

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

Lic Damian
Janusz Grzegorz

22.03.2019 - 17:30

3 - 0

Grot Budowlani Łódź

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

28.03.2019 - 20:30

HSW Łuczniczka

28.03.2019 - 20:30

28.03.2019 - 20:30

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

0 - 3

Grot Budowlani Łódź

Adamczyk Bartłomiej
Mituta Adam

28.03.2019 - 20:30

0 - 3

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

Grot Budowlani Łódź



Mecz o 7 miejsce

23.03.2019 - 18:00

Hala MOSiR

23.03.2019 - 18:00

23.03.2019 - 18:00

E.Leclerc Radomka Radom

2 - 3

Energa MKS Kalisz

Pośpiech Rafał
Fiutek Mariusz

23.03.2019 - 18:00

2 - 3

E.Leclerc Radomka Radom

Energa MKS Kalisz

30.03.2019 - 18:00

Arena Kalisz

30.03.2019 - 18:00

30.03.2019 - 18:00

Energa MKS Kalisz

2 - 3

E.Leclerc Radomka Radom

Gruszczyński Michał
Szydełko Aleksandra

30.03.2019 - 18:00

2 - 3

Energa MKS Kalisz

E.Leclerc Radomka Radom

06.04.2019 - 17:00

Hala MOSiR

06.04.2019 - 17:00

06.04.2019 - 17:00

E.Leclerc Radomka Radom

0 - 3

Energa MKS Kalisz

Janusz Grzegorz
Lic Damian

06.04.2019 - 17:00

0 - 3

E.Leclerc Radomka Radom

Energa MKS Kalisz



Mecz o 9 miejsce

24.03.2019 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Pile

24.03.2019 - 18:00

24.03.2019 - 18:00

Enea PTPS Piła

3 - 0

DPD Legionovia Legionowo

Słowik Bartosz
Słowik Marek

24.03.2019 - 18:00

3 - 0

Enea PTPS Piła

DPD Legionovia Legionowo

31.03.2019 - 18:00

DPD Arena Legionowo

31.03.2019 - 18:00

31.03.2019 - 18:00

DPD Legionovia Legionowo

0 - 3

Enea PTPS Piła

Heyducki Marek
Beń Mirosław

31.03.2019 - 18:00

0 - 3

DPD Legionovia Legionowo

Enea PTPS Piła



Mecz o 11 miejsce

23.03.2019 - 17:00

Hala Sportowa

23.03.2019 - 17:00

23.03.2019 - 17:00

#VolleyWrocław

3 - 0

KSZO Ostrowiec

Cyran Janusz
Sikora Bogumił

23.03.2019 - 17:00

3 - 0

#VolleyWrocław

KSZO Ostrowiec

30.03.2019 - 18:00

HWS KSZO

30.03.2019 - 18:00

30.03.2019 - 18:00

KSZO Ostrowiec

3 - 2

#VolleyWrocław

Myszkowski Marcin
Niedbał Anna

30.03.2019 - 18:00

3 - 2

KSZO Ostrowiec

#VolleyWrocław

05.04.2019 - 17:00

Hala Sportowa

05.04.2019 - 17:00

05.04.2019 - 17:00

#VolleyWrocław

3 - 2

KSZO Ostrowiec

Beń Mirosław
Janik Tomasz

05.04.2019 - 17:00

3 - 2

#VolleyWrocław

KSZO Ostrowiec



Półfinł nr 1

06.04.2019 - 14:45

HS ZS im. Łukasiewicza w Policach

06.04.2019 - 14:45

06.04.2019 - 14:45

Chemik Police

0 - 3

Grot Budowlani Łódź

Heyducki Marek
Skowroński Piotr

06.04.2019 - 14:45

0 - 3

Chemik Police

Grot Budowlani Łódź

13.04.2019 - 17:30

Sport Arena

13.04.2019 - 17:30

13.04.2019 - 17:30

Grot Budowlani Łódź

3 - 1

Chemik Police

Janik Tomasz
Niedbał Anna

13.04.2019 - 17:30

3 - 1

Grot Budowlani Łódź

Chemik Police



Półfinł nr 2

07.04.2019 - 14:45

RCSW Podpromie

07.04.2019 - 14:45

07.04.2019 - 14:45

Developres SkyRes Rzeszów

2 - 3

ŁKS Commercecon Łódź

Adamczyk Bartłomiej
Pindral Szymon

07.04.2019 - 14:45

2 - 3

Developres SkyRes Rzeszów

ŁKS Commercecon Łódź

14.04.2019 - 14:45

Sport Arena

14.04.2019 - 14:45

14.04.2019 - 14:45

ŁKS Commercecon Łódź

3 - 0

Developres SkyRes Rzeszów

Słowik Marek
Sokół Katarzyna

14.04.2019 - 14:45

3 - 0

ŁKS Commercecon Łódź

Developres SkyRes Rzeszów



Mecz o 1 miejsce

23.04.2019 - 20:30

Sport Arena

23.04.2019 - 20:30

23.04.2019 - 20:30

ŁKS Commercecon Łódź

3 - 2

Grot Budowlani Łódź

Heyducki Marek
Michlic Agnieszka

23.04.2019 - 20:30

3 - 2

ŁKS Commercecon Łódź

Grot Budowlani Łódź

26.04.2019 - 20:30

Sport Arena

26.04.2019 - 20:30

26.04.2019 - 20:30

Grot Budowlani Łódź

2 - 3

ŁKS Commercecon Łódź

Janik Tomasz
Twardowski Maciej

26.04.2019 - 20:30

2 - 3

Grot Budowlani Łódź

ŁKS Commercecon Łódź

29.04.2019 - 20:30

Sport Arena

29.04.2019 - 20:30

29.04.2019 - 20:30

ŁKS Commercecon Łódź

3 - 2

Grot Budowlani Łódź

Lagierski Marek
Burkiewicz Paweł

29.04.2019 - 20:30

3 - 2

ŁKS Commercecon Łódź

Grot Budowlani Łódź



Mecz o 3 miejsce

23.04.2019 - 17:30

HS ZS im. Łukasiewicza w Policach

23.04.2019 - 17:30

23.04.2019 - 17:30

Chemik Police

0 - 3

Developres SkyRes Rzeszów

Gołąbek Sławomir
Szydełko Aleksandra

23.04.2019 - 17:30

0 - 3

Chemik Police

Developres SkyRes Rzeszów

26.04.2019 - 17:30

RCSW Podpromie

26.04.2019 - 17:30

26.04.2019 - 17:30

Developres SkyRes Rzeszów

2 - 3

Chemik Police

Niedbał Anna
Herbik Marcin

26.04.2019 - 17:30

2 - 3

Developres SkyRes Rzeszów

Chemik Police

29.04.2019 - 17:30

HS ZS im. Łukasiewicza w Policach

29.04.2019 - 17:30

29.04.2019 - 17:30

Chemik Police

2 - 3

Developres SkyRes Rzeszów

Słowik Marek
Wolski Zbigniew

29.04.2019 - 17:30

2 - 3

Chemik Police

Developres SkyRes Rzeszów

02.05.2019 - 17:30

RCSW Podpromie

02.05.2019 - 17:30

02.05.2019 - 17:30

Developres SkyRes Rzeszów

3 - 2

Chemik Police

Myszkowski Marcin
Beń Mirosław

02.05.2019 - 17:30

3 - 2

Developres SkyRes Rzeszów

Chemik Police



Mecz o 5 miejsce

07.04.2019 - 18:30

HSW Łuczniczka

07.04.2019 - 18:30

07.04.2019 - 18:30

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

1 - 3

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Sołtysiak Grzegorz
Beń Mirosław

07.04.2019 - 18:30

1 - 3

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

15.04.2019 - 18:00

Hala Pod Dębowcem

15.04.2019 - 18:00

15.04.2019 - 18:00

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3 - 1

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

Mituta Adam
Janusz Grzegorz

15.04.2019 - 18:00

3 - 1

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz