Plus Liga 2018/2019

Plus Liga 2018/2019 - Play Off

select
Plus Liga 2018/2019 - Play Off Plus Liga 2018/2019 - Play Off Matches

Półfinł nr 1

13.04.2019 - 14:45

Hala Azoty

13.04.2019 - 14:45

13.04.2019 - 14:45

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1 - 3

Aluron Virtu Warta Zawiercie

Twardowski Maciej
Burkiewicz Paweł

13.04.2019 - 14:45

1 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Aluron Virtu Warta Zawiercie

17.04.2019 - 17:30

Hala Sportowa

17.04.2019 - 17:30

17.04.2019 - 17:30

Aluron Virtu Warta Zawiercie

2 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Pindral Szymon
Gadzina Mariusz

17.04.2019 - 17:30

2 - 3

Aluron Virtu Warta Zawiercie

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

24.04.2019 - 17:30

Hala Azoty

24.04.2019 - 17:30

24.04.2019 - 17:30

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

-

Aluron Virtu Warta Zawiercie

Burkiewicz Paweł
Twardowski Maciej

24.04.2019 - 17:30

-

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Aluron Virtu Warta Zawiercie



Półfinł nr 2

16.04.2019 - 20:30

Hala Widowiskowo-Sportowa "Torwar"

16.04.2019 - 20:30

16.04.2019 - 20:30

ONICO Warszawa

1 - 3

Jastrzębski Węgiel

Maciejewski Maciej
Makowski Jarosław

16.04.2019 - 20:30

1 - 3

ONICO Warszawa

Jastrzębski Węgiel

19.04.2019 - 17:30

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

19.04.2019 - 17:30

19.04.2019 - 17:30

Jastrzębski Węgiel

0 - 3

ONICO Warszawa

Burkiewicz Paweł
Kolendowski Maciej

19.04.2019 - 17:30

0 - 3

Jastrzębski Węgiel

ONICO Warszawa

24.04.2019 - 20:30

Hala Widowiskowo-Sportowa "Torwar"

24.04.2019 - 20:30

24.04.2019 - 20:30

ONICO Warszawa

-

Jastrzębski Węgiel

Makowski Jarosław
Maciejewski Maciej

24.04.2019 - 20:30

-

ONICO Warszawa

Jastrzębski Węgiel



o prawo gry w półfinale nr 1

27.03.2019 - 20:30

Hala Sportowa

27.03.2019 - 20:30

27.03.2019 - 20:30

Aluron Virtu Warta Zawiercie

3 - 2

Cerrad Czarni Radom

Burkiewicz Paweł
Kolendowski Maciej

27.03.2019 - 20:30

3 - 2

Aluron Virtu Warta Zawiercie

Cerrad Czarni Radom

31.03.2019 - 14:45

Hala MOSiR

31.03.2019 - 14:45

31.03.2019 - 14:45

Cerrad Czarni Radom

3 - 1

Aluron Virtu Warta Zawiercie

Pindral Szymon
Gadzina Mariusz

31.03.2019 - 14:45

3 - 1

Cerrad Czarni Radom

Aluron Virtu Warta Zawiercie

07.04.2019 - 17:30

Hala Sportowa

07.04.2019 - 17:30

07.04.2019 - 17:30

Aluron Virtu Warta Zawiercie

3 - 0

Cerrad Czarni Radom

Maciejewski Maciej
Makowski Jarosław

07.04.2019 - 17:30

3 - 0

Aluron Virtu Warta Zawiercie

Cerrad Czarni Radom



o prawo gry w półfinale nr 2

27.03.2019 - 17:30

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

27.03.2019 - 17:30

27.03.2019 - 17:30

Jastrzębski Węgiel

3 - 2

PGE Skra Bełchatów

Twardowski Maciej
Pindral Szymon

27.03.2019 - 17:30

3 - 2

Jastrzębski Węgiel

PGE Skra Bełchatów

30.03.2019 - 14:45

Hala "Energia"

30.03.2019 - 14:45

30.03.2019 - 14:45

PGE Skra Bełchatów

0 - 3

Jastrzębski Węgiel

Maciejewski Maciej
Michlic Agnieszka

30.03.2019 - 14:45

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Jastrzębski Węgiel



Mecz o 7 miejsce

01.04.2019 - 20:30

RCSW Podpromie

01.04.2019 - 20:30

01.04.2019 - 20:30

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 0

GKS Katowice

Niewiarowska Magdalena
Twardowski Maciej

01.04.2019 - 20:30

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

GKS Katowice

06.04.2019 - 20:30

HS MOSiR w Szopienicach

06.04.2019 - 20:30

06.04.2019 - 20:30

GKS Katowice

0 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Litwin Jacek
Flis Tomasz

06.04.2019 - 20:30

0 - 3

GKS Katowice

Asseco Resovia Rzeszów



Mecz o 9 miejsce

30.03.2019 - 17:30

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

30.03.2019 - 17:30

30.03.2019 - 17:30

Indykpol AZS Olsztyn

0 - 3

Trefl Gdańsk

Weiner Marcin
Budzik Marek

30.03.2019 - 17:30

0 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

Trefl Gdańsk

05.04.2019 - 17:30

Ergo Arena

05.04.2019 - 17:30

05.04.2019 - 17:30

Trefl Gdańsk

3 - 0

Indykpol AZS Olsztyn

Michlic Agnieszka
Makowski Jarosław

05.04.2019 - 17:30

3 - 0

Trefl Gdańsk

Indykpol AZS Olsztyn



Mecz o 11 miejsce

31.03.2019 - 17:30

HSW Łuczniczka

31.03.2019 - 17:30

31.03.2019 - 17:30

Chemik Bydgoszcz

2 - 3

Cuprum Lubin

Wolski Zbigniew
Skowroński Piotr

31.03.2019 - 17:30

2 - 3

Chemik Bydgoszcz

Cuprum Lubin

05.04.2019 - 18:00

HWS RCS w Lubinie

05.04.2019 - 18:00

05.04.2019 - 18:00

Cuprum Lubin

3 - 1

Chemik Bydgoszcz

Król Piotr
Weiner Marcin

05.04.2019 - 18:00

3 - 1

Cuprum Lubin

Chemik Bydgoszcz



Mecz o 1 miejsce

Brak wyznaczonych meczów



Mecz o 3 miejsce

Brak wyznaczonych meczów



Mecz o 5 miejsce

13.04.2019 - 20:30

Hala MOSiR

13.04.2019 - 20:30

13.04.2019 - 20:30

Cerrad Czarni Radom

3 - 2

PGE Skra Bełchatów

Król Piotr
Lagierski Marek

13.04.2019 - 20:30

3 - 2

Cerrad Czarni Radom

PGE Skra Bełchatów

16.04.2019 - 17:30

Hala "Energia"

16.04.2019 - 17:30

16.04.2019 - 17:30

PGE Skra Bełchatów

3 - 2

Cerrad Czarni Radom

Weiner Marcin
Budzik Marek

16.04.2019 - 17:30

3 - 2

PGE Skra Bełchatów

Cerrad Czarni Radom

25.04.2019 - 17:30

Hala MOSiR

25.04.2019 - 17:30

25.04.2019 - 17:30

Cerrad Czarni Radom

-

PGE Skra Bełchatów

Gadzina Mariusz
Litwin Jacek

25.04.2019 - 17:30

-

Cerrad Czarni Radom

PGE Skra Bełchatów