Plus Liga 2018/2019

Plus Liga 2018/2019 - Faza Zasadnicza

select
Plus Liga 2018/20189- Faza Zasadnicza Plus Liga 2018/2019 - Faza Zasadnica Matches

Runda 1

12.10.2018 - 18:00

Hala MOSiR

12.10.2018 - 18:00

12.10.2018 - 18:00

Cerrad Czarni Radom

0 - 3

Jastrzębski Węgiel

Skowroński Piotr
Makowski Jarosław

12.10.2018 - 18:00

0 - 3

Cerrad Czarni Radom

Jastrzębski Węgiel

12.10.2018 - 20:30

Hala Widowiskowo-Sportowa "Torwar"

12.10.2018 - 20:30

12.10.2018 - 20:30

ONICO Warszawa

3 - 0

Cuprum Lubin

Król Piotr
Kolendowski Maciej

12.10.2018 - 20:30

3 - 0

ONICO Warszawa

Cuprum Lubin

13.10.2018 - 14:45

Hala Sportowa

13.10.2018 - 14:45

13.10.2018 - 14:45

Aluron Virtu Warta Zawiercie

3 - 2

Asseco Resovia Rzeszów

Niewiarowska Magdalena
Herbik Marcin

13.10.2018 - 14:45

3 - 2

Aluron Virtu Warta Zawiercie

Asseco Resovia Rzeszów

13.10.2018 - 17:30

HWS Sosnowiec

13.10.2018 - 17:30

13.10.2018 - 17:30

MKS Będzin

1 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Pindral Szymon
Gadzina Mariusz

13.10.2018 - 17:30

1 - 3

MKS Będzin

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

14.10.2018 - 17:30

HS MOSiR w Szopienicach

14.10.2018 - 17:30

14.10.2018 - 17:30

GKS Katowice

3 - 1

Indykpol AZS Olsztyn

Flis Tomasz
Litwin Jacek

14.10.2018 - 17:30

3 - 1

GKS Katowice

Indykpol AZS Olsztyn

15.10.2018 - 18:00

HSW Łuczniczka

15.10.2018 - 18:00

15.10.2018 - 18:00

Chemik Bydgoszcz

3 - 2

PGE Skra Bełchatów

Ignatowicz Paweł
Kobienia Waldemar

15.10.2018 - 18:00

3 - 2

Chemik Bydgoszcz

PGE Skra Bełchatów

29.11.2018 - 19:00

Netto Arena

29.11.2018 - 19:00

29.11.2018 - 19:00

Stocznia Szczecin

0 - 3

Trefl Gdańsk

Broński Jacek
Wolski Zbigniew

29.11.2018 - 19:00

0 - 3

Stocznia Szczecin

Trefl Gdańsk



Runda 2

17.10.2018 - 17:00

Hala "Energia"

17.10.2018 - 17:00

17.10.2018 - 17:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 1

MKS Będzin

Maciejewski Maciej
Broński Jacek

17.10.2018 - 17:00

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

MKS Będzin

17.10.2018 - 18:00

HWS RCS w Lubinie

17.10.2018 - 18:00

17.10.2018 - 18:00

Cuprum Lubin

1 - 3

Chemik Bydgoszcz

Król Piotr
Budzik Marek

17.10.2018 - 18:00

1 - 3

Cuprum Lubin

Chemik Bydgoszcz

17.10.2018 - 18:00

Hala Sportowa

17.10.2018 - 18:00

17.10.2018 - 18:00

Aluron Virtu Warta Zawiercie

2 - 3

Jastrzębski Węgiel

Pindral Szymon
Burkiewicz Paweł

17.10.2018 - 18:00

2 - 3

Aluron Virtu Warta Zawiercie

Jastrzębski Węgiel

17.10.2018 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

17.10.2018 - 18:00

17.10.2018 - 18:00

Indykpol AZS Olsztyn

0 - 3

Cerrad Czarni Radom

Gadzina Mariusz
Litwin Jacek

17.10.2018 - 18:00

0 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

Cerrad Czarni Radom

17.10.2018 - 18:00

Netto Arena

17.10.2018 - 18:00

17.10.2018 - 18:00

Stocznia Szczecin

0 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Lagierski Marek
Weiner Marcin

17.10.2018 - 18:00

0 - 3

Stocznia Szczecin

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

17.10.2018 - 18:30

Ergo Arena

17.10.2018 - 18:30

17.10.2018 - 18:30

Trefl Gdańsk

3 - 2

GKS Katowice

Wolski Zbigniew
Makowski Jarosław

17.10.2018 - 18:30

3 - 2

Trefl Gdańsk

GKS Katowice

17.10.2018 - 20:30

RCSW Podpromie

17.10.2018 - 20:30

17.10.2018 - 20:30

Asseco Resovia Rzeszów

1 - 3

ONICO Warszawa

Kobienia Waldemar
Ignatowicz Paweł

17.10.2018 - 20:30

1 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

ONICO Warszawa



Runda 3

19.10.2018 - 18:00

Hala Azoty

19.10.2018 - 18:00

19.10.2018 - 18:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 0

Chemik Bydgoszcz

Litwin Jacek
Flis Tomasz

19.10.2018 - 18:00

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Chemik Bydgoszcz

20.10.2018 - 14:45

Hala "Energia"

20.10.2018 - 14:45

20.10.2018 - 14:45

PGE Skra Bełchatów

3 - 2

Trefl Gdańsk

Herbik Marcin
Niewiarowska Magdalena

20.10.2018 - 14:45

3 - 2

PGE Skra Bełchatów

Trefl Gdańsk

20.10.2018 - 17:30

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

20.10.2018 - 17:30

20.10.2018 - 17:30

Indykpol AZS Olsztyn

3 - 0

MKS Będzin

Makowski Jarosław
Maciejewski Maciej

20.10.2018 - 17:30

3 - 0

Indykpol AZS Olsztyn

MKS Będzin

21.10.2018 - 14:45

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

21.10.2018 - 14:45

21.10.2018 - 14:45

Jastrzębski Węgiel

0 - 3

Stocznia Szczecin

Kolendowski Maciej
Burkiewicz Paweł

21.10.2018 - 14:45

0 - 3

Jastrzębski Węgiel

Stocznia Szczecin

21.10.2018 - 17:30

HWS RCS w Lubinie

21.10.2018 - 17:30

21.10.2018 - 17:30

Cuprum Lubin

0 - 3

Cerrad Czarni Radom

Maroszek Wojciech
Weiner Marcin

21.10.2018 - 17:30

0 - 3

Cuprum Lubin

Cerrad Czarni Radom

21.10.2018 - 20:00

Hala Widowiskowo-Sportowa "Torwar"

21.10.2018 - 20:00

21.10.2018 - 20:00

ONICO Warszawa

3 - 1

Aluron Virtu Warta Zawiercie

Broński Jacek
Skowroński Piotr

21.10.2018 - 20:00

3 - 1

ONICO Warszawa

Aluron Virtu Warta Zawiercie

22.10.2018 - 18:00

RCSW Podpromie

22.10.2018 - 18:00

22.10.2018 - 18:00

Asseco Resovia Rzeszów

0 - 3

GKS Katowice

Pindral Szymon
Twardowski Maciej

22.10.2018 - 18:00

0 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

GKS Katowice



Runda 4

26.10.2018 - 18:00

HS MOSiR w Szopienicach

26.10.2018 - 18:00

26.10.2018 - 18:00

GKS Katowice

0 - 3

Cuprum Lubin

Gadzina Mariusz
Burkiewicz Paweł

26.10.2018 - 18:00

0 - 3

GKS Katowice

Cuprum Lubin

26.10.2018 - 20:30

Hala MOSiR

26.10.2018 - 20:30

26.10.2018 - 20:30

Cerrad Czarni Radom

3 - 0

ONICO Warszawa

Lagierski Marek
Król Piotr

26.10.2018 - 20:30

3 - 0

Cerrad Czarni Radom

ONICO Warszawa

27.10.2018 - 14:45

Hala "Energia"

27.10.2018 - 14:45

27.10.2018 - 14:45

PGE Skra Bełchatów

0 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

Twardowski Maciej
Pindral Szymon

27.10.2018 - 14:45

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Indykpol AZS Olsztyn

27.10.2018 - 17:30

HSW Łuczniczka

27.10.2018 - 17:30

27.10.2018 - 17:30

Chemik Bydgoszcz

0 - 3

Aluron Virtu Warta Zawiercie

Maciejewski Maciej
Makowski Jarosław

27.10.2018 - 17:30

0 - 3

Chemik Bydgoszcz

Aluron Virtu Warta Zawiercie

28.10.2018 - 17:30

Hala Azoty

28.10.2018 - 17:30

28.10.2018 - 17:30

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 0

Trefl Gdańsk

Budzik Marek
Weiner Marcin

28.10.2018 - 17:30

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Trefl Gdańsk

28.10.2018 - 20:00

Netto Arena

28.10.2018 - 20:00

28.10.2018 - 20:00

Stocznia Szczecin

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

Michlic Agnieszka
Broński Jacek

28.10.2018 - 20:00

3 - 0

Stocznia Szczecin

Asseco Resovia Rzeszów

29.10.2018 - 18:00

HWS Sosnowiec

29.10.2018 - 18:00

29.10.2018 - 18:00

MKS Będzin

2 - 3

Jastrzębski Węgiel

Ignatowicz Paweł
Kobienia Waldemar

29.10.2018 - 18:00

2 - 3

MKS Będzin

Jastrzębski Węgiel



Runda 5

02.11.2018 - 20:30

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

02.11.2018 - 20:30

02.11.2018 - 20:30

Indykpol AZS Olsztyn

1 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Niewiarowska Magdalena
Herbik Marcin

02.11.2018 - 20:30

1 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

03.11.2018 - 14:45

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

03.11.2018 - 14:45

03.11.2018 - 14:45

Jastrzębski Węgiel

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

Burkiewicz Paweł
Flis Tomasz

03.11.2018 - 14:45

3 - 1

Jastrzębski Węgiel

PGE Skra Bełchatów

03.11.2018 - 17:30

RCSW Podpromie

03.11.2018 - 17:30

03.11.2018 - 17:30

Asseco Resovia Rzeszów

0 - 3

MKS Będzin

Kolendowski Maciej
Twardowski Maciej

03.11.2018 - 17:30

0 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

MKS Będzin

03.11.2018 - 20:00

HWS RCS w Lubinie

03.11.2018 - 20:00

03.11.2018 - 20:00

Cuprum Lubin

0 - 3

Stocznia Szczecin

Skowroński Piotr
Michlic Agnieszka

03.11.2018 - 20:00

0 - 3

Cuprum Lubin

Stocznia Szczecin

04.11.2018 - 14:45

Hala Sportowa

04.11.2018 - 14:45

04.11.2018 - 14:45

Aluron Virtu Warta Zawiercie

0 - 3

Cerrad Czarni Radom

Broński Jacek
Wolski Zbigniew

04.11.2018 - 14:45

0 - 3

Aluron Virtu Warta Zawiercie

Cerrad Czarni Radom

04.11.2018 - 17:30

Hala 100-lecia Sopotu

04.11.2018 - 17:30

04.11.2018 - 17:30

Trefl Gdańsk

3 - 1

Chemik Bydgoszcz

Król Piotr
Budzik Marek

04.11.2018 - 17:30

3 - 1

Trefl Gdańsk

Chemik Bydgoszcz

04.12.2018 - 20:30

Hala Widowiskowo-Sportowa "Torwar"

04.12.2018 - 20:30

04.12.2018 - 20:30

ONICO Warszawa

3 - 1

GKS Katowice

Litwin Jacek
Gadzina Mariusz

04.12.2018 - 20:30

3 - 1

ONICO Warszawa

GKS Katowice



Runda 6

31.10.2018 - 18:00

Hala Widowiskowo Sportowa

31.10.2018 - 18:00

31.10.2018 - 18:00

Trefl Gdańsk

3 - 2

Indykpol AZS Olsztyn

Lagierski Marek
Król Piotr

31.10.2018 - 18:00

3 - 2

Trefl Gdańsk

Indykpol AZS Olsztyn

07.11.2018 - 18:00

HSW Łuczniczka

07.11.2018 - 18:00

07.11.2018 - 18:00

Chemik Bydgoszcz

1 - 3

Cerrad Czarni Radom

Kolendowski Maciej
Gadzina Mariusz

07.11.2018 - 18:00

1 - 3

Chemik Bydgoszcz

Cerrad Czarni Radom

07.11.2018 - 18:00

Hala Sportowa

07.11.2018 - 18:00

07.11.2018 - 18:00

Aluron Virtu Warta Zawiercie

3 - 1

GKS Katowice

Weiner Marcin
Broński Jacek

07.11.2018 - 18:00

3 - 1

Aluron Virtu Warta Zawiercie

GKS Katowice

07.11.2018 - 18:00

HWS Sosnowiec

07.11.2018 - 18:00

07.11.2018 - 18:00

MKS Będzin

1 - 3

Cuprum Lubin

Wolski Zbigniew
Michlic Agnieszka

07.11.2018 - 18:00

1 - 3

MKS Będzin

Cuprum Lubin

07.11.2018 - 18:00

Hala "Energia"

07.11.2018 - 18:00

07.11.2018 - 18:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

Kobienia Waldemar
Ignatowicz Paweł

07.11.2018 - 18:00

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

Asseco Resovia Rzeszów

07.11.2018 - 20:30

Hala Azoty

07.11.2018 - 20:30

07.11.2018 - 20:30

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 0

Jastrzębski Węgiel

Twardowski Maciej
Pindral Szymon

07.11.2018 - 20:30

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Jastrzębski Węgiel

08.11.2018 - 20:30

Netto Arena

08.11.2018 - 20:30

08.11.2018 - 20:30

Stocznia Szczecin

3 - 1

ONICO Warszawa

Flis Tomasz
Burkiewicz Paweł

08.11.2018 - 20:30

3 - 1

Stocznia Szczecin

ONICO Warszawa



Runda 7

10.11.2018 - 14:45

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

10.11.2018 - 14:45

10.11.2018 - 14:45

Jastrzębski Węgiel

3 - 0

Trefl Gdańsk

Niewiarowska Magdalena
Twardowski Maciej

10.11.2018 - 14:45

3 - 0

Jastrzębski Węgiel

Trefl Gdańsk

10.11.2018 - 17:30

HWS RCS w Lubinie

10.11.2018 - 17:30

10.11.2018 - 17:30

Cuprum Lubin

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Budzik Marek
Weiner Marcin

10.11.2018 - 17:30

0 - 3

Cuprum Lubin

PGE Skra Bełchatów

10.11.2018 - 20:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

10.11.2018 - 20:00

10.11.2018 - 20:00

Indykpol AZS Olsztyn

3 - 0

Chemik Bydgoszcz

Skowroński Piotr
Broński Jacek

10.11.2018 - 20:00

3 - 0

Indykpol AZS Olsztyn

Chemik Bydgoszcz

11.11.2018 - 14:45

RCSW Podpromie

11.11.2018 - 14:45

11.11.2018 - 14:45

Asseco Resovia Rzeszów

2 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Lagierski Marek
Maroszek Wojciech

11.11.2018 - 14:45

2 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle