Liga Siatkówki Kobiet 2017/2018

Liga Siatkówki Kobiet 2017/2018 - Play Off

select
Liga Siatkówki Kobiet 2017/2018 - Play Off Liga Siatkówki Kobiet 2017/2018 - Play Off Matches

Półfinał 1-4

15.04.2018 - 20:00

HS ZS im. Łukasiewicza w Policach

15.04.2018 - 20:00

15.04.2018 - 20:00

Chemik Police

3 - 1

Grot Budowlani Łódź

Sokół Katarzyna
Baniak Bartlomiej

15.04.2018 - 20:00

3 - 1

Chemik Police

Grot Budowlani Łódź

17.04.2018 - 18:00

Atlas Arena

17.04.2018 - 18:00

17.04.2018 - 18:00

Grot Budowlani Łódź

3 - 0

Chemik Police

Niedbał Anna
Myszkowski Marcin

17.04.2018 - 18:00

3 - 0

Grot Budowlani Łódź

Chemik Police

20.04.2018 - 18:00

HS ZS im. Łukasiewicza w Policach

20.04.2018 - 18:00

20.04.2018 - 18:00

Chemik Police

3 - 1

Grot Budowlani Łódź

Michlic Agnieszka
Broński Jacek

20.04.2018 - 18:00

3 - 1

Chemik Police

Grot Budowlani Łódź



Półfinał 2-3

16.04.2018 - 18:00

RCSW Podpromie

16.04.2018 - 18:00

16.04.2018 - 18:00

Developres SkyRes Rzeszów

3 - 2

ŁKS Commercecon Łódź

Fiutek Mariusz
Pośpiech Rafał

16.04.2018 - 18:00

3 - 2

Developres SkyRes Rzeszów

ŁKS Commercecon Łódź

19.04.2018 - 18:00

Atlas Arena

19.04.2018 - 18:00

19.04.2018 - 18:00

ŁKS Commercecon Łódź

3 - 1

Developres SkyRes Rzeszów

Budzik Marek
Sikora Bogumił

19.04.2018 - 18:00

3 - 1

ŁKS Commercecon Łódź

Developres SkyRes Rzeszów

23.04.2018 - 18:00

RCSW Podpromie

23.04.2018 - 18:00

23.04.2018 - 18:00

Developres SkyRes Rzeszów

2 - 3

ŁKS Commercecon Łódź

Baniak Bartlomiej
Szydełko Aleksandra

23.04.2018 - 18:00

2 - 3

Developres SkyRes Rzeszów

ŁKS Commercecon Łódź



Mecz o 1. miejsce

26.04.2018 - 20:30

HS ZS im. Łukasiewicza w Policach

26.04.2018 - 20:30

26.04.2018 - 20:30

Chemik Police

3 - 0

ŁKS Commercecon Łódź

Budzik Marek
Sikora Bogumił

26.04.2018 - 20:30

3 - 0

Chemik Police

ŁKS Commercecon Łódź

30.04.2018 - 18:00

Atlas Arena

30.04.2018 - 18:00

30.04.2018 - 18:00

ŁKS Commercecon Łódź

1 - 3

Chemik Police

Niedbał Anna
Twardowski Maciej

30.04.2018 - 18:00

1 - 3

ŁKS Commercecon Łódź

Chemik Police



Mecz o 3. miejsce

26.04.2018 - 18:00

RCSW Podpromie

26.04.2018 - 18:00

26.04.2018 - 18:00

Developres SkyRes Rzeszów

3 - 2

Grot Budowlani Łódź

Beń Mirosław
Mituta Adam

26.04.2018 - 18:00

3 - 2

Developres SkyRes Rzeszów

Grot Budowlani Łódź

28.04.2018 - 18:00

Atlas Arena

28.04.2018 - 18:00

28.04.2018 - 18:00

Grot Budowlani Łódź

3 - 0

Developres SkyRes Rzeszów

Fiutek Mariusz
Mituta Adam

28.04.2018 - 18:00

3 - 0

Grot Budowlani Łódź

Developres SkyRes Rzeszów

02.05.2018 - 18:00

RCSW Podpromie

02.05.2018 - 18:00

02.05.2018 - 18:00

Developres SkyRes Rzeszów

2 - 3

Grot Budowlani Łódź

Burkiewicz Paweł
Flis Tomasz

02.05.2018 - 18:00

2 - 3

Developres SkyRes Rzeszów

Grot Budowlani Łódź



Mecz o 5. miejsce

15.04.2018 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Pile

15.04.2018 - 18:00

15.04.2018 - 18:00

Enea PTPS Piła

0 - 3

Trefl Proxima Kraków

Jażdżewski Sławomir
Niedbał Anna

15.04.2018 - 18:00

0 - 3

Enea PTPS Piła

Trefl Proxima Kraków

18.04.2018 - 18:00

HWS Suche Stawy

18.04.2018 - 18:00

18.04.2018 - 18:00

Trefl Proxima Kraków

0 - 3

Enea PTPS Piła

Szydełko Aleksandra
Cyran Janusz

18.04.2018 - 18:00

0 - 3

Trefl Proxima Kraków

Enea PTPS Piła

21.04.2018 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Pile

21.04.2018 - 18:00

21.04.2018 - 18:00

Enea PTPS Piła

3 - 1

Trefl Proxima Kraków

Beń Mirosław
Skowroński Grzegorz

21.04.2018 - 18:00

3 - 1

Enea PTPS Piła

Trefl Proxima Kraków



Mecz o 7. miejsce

15.04.2018 - 17:00

Hala Sportowa w Muszynie

15.04.2018 - 17:00

15.04.2018 - 17:00

Polski Cukier Muszynianka Muszyna

0 - 3

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Lic Damian
Janusz Grzegorz

15.04.2018 - 17:00

0 - 3

Polski Cukier Muszynianka Muszyna

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

19.04.2018 - 18:00

Hala Pod Dębowcem

19.04.2018 - 18:00

19.04.2018 - 18:00

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3 - 0

Polski Cukier Muszynianka Muszyna

Walerzak Marcin
Jażdżewski Sławomir

19.04.2018 - 18:00

3 - 0

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Polski Cukier Muszynianka Muszyna



Mecz o 9. miejsce

15.04.2018 - 18:00

HWS KSZO

15.04.2018 - 18:00

15.04.2018 - 18:00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

3 - 2

Impel Wrocław

Banaś Anna
Walerzak Marcin

15.04.2018 - 18:00

3 - 2

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Impel Wrocław

16.04.2018 - 18:00

HWS KSZO

16.04.2018 - 18:00

16.04.2018 - 18:00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

3 - 0

Impel Wrocław

Mituta Adam
Sikora Bogumił

16.04.2018 - 18:00

3 - 0

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Impel Wrocław



Mecz o 11. miejsce

15.04.2018 - 18:00

DPD Arena Legionowo

15.04.2018 - 18:00

15.04.2018 - 18:00

Legionovia Legionowo

0 - 3

KS PAŁAC Bydgoszcz

Adamczyk Bartłomiej
Mituta Adam

15.04.2018 - 18:00

0 - 3

Legionovia Legionowo

KS PAŁAC Bydgoszcz

18.04.2018 - 18:00

ARTEGO Arena

18.04.2018 - 18:00

18.04.2018 - 18:00

KS PAŁAC Bydgoszcz

3 - 2

Legionovia Legionowo

Sołtysiak Grzegorz
Sokół Katarzyna

18.04.2018 - 18:00

3 - 2

KS PAŁAC Bydgoszcz

Legionovia Legionowo