Plus Liga 2017/2018

Plus Liga 2017/2018 - Play Off

select

Ćwierćfinał 3-6

18.04.2018 20:30

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

18.04.2018 20:30

18.04.2018 20:30

Jastrzębski Węgiel

1 - 3

Trefl Gdańsk

Burkiewicz Paweł
Kolendowski Maciej

18.04.2018 20:30

1 - 3

Jastrzębski Węgiel

Trefl Gdańsk

21.04.2018 20:00

Gdynia Arena

21.04.2018 20:00

21.04.2018 20:00

Trefl Gdańsk

1 - 3

Jastrzębski Węgiel

Ignatowicz Paweł
Kobienia Waldemar

21.04.2018 20:00

1 - 3

Trefl Gdańsk

Jastrzębski Węgiel

22.04.2018 20:00

Gdynia Arena

22.04.2018 20:00

22.04.2018 20:00

Trefl Gdańsk

3 - 2

Jastrzębski Węgiel

Twardowski Maciej
Pindral Szymon

22.04.2018 20:00

3 - 2

Trefl Gdańsk

Jastrzębski Węgiel



Ćwierćfinał 4-5

18.04.2018 17:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

18.04.2018 17:00

18.04.2018 17:00

Indykpol AZS Olsztyn

2 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Pindral Szymon
Twardowski Maciej

18.04.2018 17:00

2 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

Asseco Resovia Rzeszów

21.04.2018 14:45

RCSW Podpromie

21.04.2018 14:45

21.04.2018 14:45

Asseco Resovia Rzeszów

1 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

Król Piotr
Maroszek Wojciech

21.04.2018 14:45

1 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Indykpol AZS Olsztyn

22.04.2018 14:45

RCSW Podpromie

22.04.2018 14:45

22.04.2018 14:45

Asseco Resovia Rzeszów

1 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

Lagierski Marek
Niemczura Waldemar

22.04.2018 14:45

1 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Indykpol AZS Olsztyn



Mecz o 7. miejsce

18.04.2018 18:00

HWS RCS w Lubinie

18.04.2018 18:00

18.04.2018 18:00

Cuprum Lubin

1 - 3

ONICO Warszawa

Maciejewski Maciej
Michlic Agnieszka

18.04.2018 18:00

1 - 3

Cuprum Lubin

ONICO Warszawa

23.04.2018 20:00

Hala Widowiskowo-Sportowa "Torwar"

23.04.2018 20:00

23.04.2018 20:00

ONICO Warszawa

1 - 3

Cuprum Lubin

Niemczura Waldemar
Pindral Szymon

23.04.2018 20:00

1 - 3

ONICO Warszawa

Cuprum Lubin



Mecz o 9. miejsce

18.04.2018 18:00

Hala Sportowa

18.04.2018 18:00

18.04.2018 18:00

Aluron Virtu Warta Zawiercie

3 - 1

Cerrad Czarni Radom

Flis Piotr
Litwin Jacek

18.04.2018 18:00

3 - 1

Aluron Virtu Warta Zawiercie

Cerrad Czarni Radom

20.04.2018 18:30

Hala MOSiR

20.04.2018 18:30

20.04.2018 18:30

Cerrad Czarni Radom

3 - 0

Aluron Virtu Warta Zawiercie

Gołąbek Sławomir
Gadzina Mariusz

20.04.2018 18:30

3 - 0

Cerrad Czarni Radom

Aluron Virtu Warta Zawiercie



Mecz o 11. miejsce

18.04.2018 18:00

Netto Arena

18.04.2018 18:00

18.04.2018 18:00

Espadon Szczecin

2 - 3

GKS Katowice

Wolski Zbigniew
Broński Jacek

18.04.2018 18:00

2 - 3

Espadon Szczecin

GKS Katowice

21.04.2018 17:00

HS MOSiR w Szopienicach

21.04.2018 17:00

21.04.2018 17:00

GKS Katowice

3 - 0

Espadon Szczecin

Janik Tomasz
Niewiarowska Magdalena

21.04.2018 17:00

3 - 0

GKS Katowice

Espadon Szczecin



Mecz o 13. miejsce

19.04.2018 18:00

HSW Łuczniczka

19.04.2018 18:00

19.04.2018 18:00

Łuczniczka Bydgoszcz

2 - 3

MKS Będzin

Skowroński Piotr
Heyducki Marek

19.04.2018 18:00

2 - 3

Łuczniczka Bydgoszcz

MKS Będzin

22.04.2018 17:00

HWS Sosnowiec

22.04.2018 17:00

22.04.2018 17:00

MKS Będzin

3 - 0

Łuczniczka Bydgoszcz

Broński Jacek
Wolski Zbigniew

22.04.2018 17:00

3 - 0

MKS Będzin

Łuczniczka Bydgoszcz



Półfinł nr 1

25.04.2018 20:30

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

25.04.2018 20:30

25.04.2018 20:30

Indykpol AZS Olsztyn

2 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Gadzina Mariusz
Burkiewicz Paweł

25.04.2018 20:30

2 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

28.04.2018 20:30

Hala Azoty

28.04.2018 20:30

28.04.2018 20:30

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 2

Indykpol AZS Olsztyn

Maroszek Wojciech
Król Piotr

28.04.2018 20:30

3 - 2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Indykpol AZS Olsztyn



Półfinł nr 2

25.04.2018 17:30

Ergo Arena

25.04.2018 17:30

25.04.2018 17:30

Trefl Gdańsk

2 - 3

PGE Skra Bełchatów

Maciejewski Maciej
Makowski Jarosław

25.04.2018 17:30

2 - 3

Trefl Gdańsk

PGE Skra Bełchatów

28.04.2018 17:30

Hala "Energia"

28.04.2018 17:30

28.04.2018 17:30

PGE Skra Bełchatów

3 - 2

Trefl Gdańsk

Burkiewicz Paweł
Gadzina Mariusz

28.04.2018 17:30

3 - 2

PGE Skra Bełchatów

Trefl Gdańsk



Mecz o 5 miejsce

25.04.2018 18:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

25.04.2018 18:00

25.04.2018 18:00

Jastrzębski Węgiel

3 - 2

Asseco Resovia Rzeszów

Michlic Agnieszka
Heyducki Marek

25.04.2018 18:00

3 - 2

Jastrzębski Węgiel

Asseco Resovia Rzeszów

28.04.2018 17:00

RCSW Podpromie

28.04.2018 17:00

28.04.2018 17:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 1

Jastrzębski Węgiel

Flis Tomasz
Litwin Jacek

28.04.2018 17:00

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

Jastrzębski Węgiel

29.04.2018 14:45

RCSW Podpromie

29.04.2018 14:45

29.04.2018 14:45

Asseco Resovia Rzeszów

1 - 3

Jastrzębski Węgiel

Kobienia Waldemar
Ignatowicz Paweł

29.04.2018 14:45

1 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Jastrzębski Węgiel



Mecz o 1 miejsce

02.05.2018 20:30

Hala "Energia"

02.05.2018 20:30

02.05.2018 20:30

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Maciejewski Maciej
Makowski Jarosław

02.05.2018 20:30

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

05.05.2018 20:30

Hala Azoty

05.05.2018 20:30

05.05.2018 20:30

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1 - 3

PGE Skra Bełchatów

Herbik Marcin
Niewiarowska Magdalena

05.05.2018 20:30

1 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

PGE Skra Bełchatów



Mecz o 3 miejsce

02.05.2018 17:30

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

02.05.2018 17:30

02.05.2018 17:30

Indykpol AZS Olsztyn

2 - 3

Trefl Gdańsk

Lagierski Marek
Maroszek Wojciech

02.05.2018 17:30

2 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

Trefl Gdańsk

05.05.2018 17:30

Ergo Arena

05.05.2018 17:30

05.05.2018 17:30

Trefl Gdańsk

3 - 1

Indykpol AZS Olsztyn

Broński Jacek
Wolski Zbigniew

05.05.2018 17:30

3 - 1

Trefl Gdańsk

Indykpol AZS Olsztyn