Plus Liga 2017/2018

Plus Liga 2017/2018 - Faza Zasadnicza

select

Runda 1

29.09.2017 18:00

HWS RCS w Lubinie

29.09.2017 18:00

29.09.2017 18:00

Cuprum Lubin

3 - 0

MKS Będzin

Broński Jacek
Wolski Zbigniew

29.09.2017 18:00

3 - 0

Cuprum Lubin

MKS Będzin

30.09.2017 14:45

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

30.09.2017 14:45

30.09.2017 14:45

Indykpol AZS Olsztyn

3 - 1

Espadon Szczecin

Twardowski Maciej
Flis Tomasz

30.09.2017 14:45

3 - 1

Indykpol AZS Olsztyn

Espadon Szczecin

30.09.2017 17:00

Hala MOSiR

30.09.2017 17:00

30.09.2017 17:00

Cerrad Czarni Radom

1 - 3

GKS Katowice

Makowski Jarosław
Michlic Agnieszka

30.09.2017 17:00

1 - 3

Cerrad Czarni Radom

GKS Katowice

30.09.2017 17:00

RCSW Podpromie

30.09.2017 17:00

30.09.2017 17:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 0

Dafi Społem Kielce

Janik Tomasz
Niewiarowska Magdalena

30.09.2017 17:00

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

Dafi Społem Kielce

01.10.2017 15:00

HSW Łuczniczka

01.10.2017 15:00

01.10.2017 15:00

Łuczniczka Bydgoszcz

0 - 3

ONICO Warszawa

Skowroński Piotr
Heyducki Marek

01.10.2017 15:00

0 - 3

Łuczniczka Bydgoszcz

ONICO Warszawa

01.10.2017 20:00

Hala OSiR II

01.10.2017 20:00

01.10.2017 20:00

Aluron Virtu Warta Zawiercie

1 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Gadzina Mariusz
Kolendowski Maciej

01.10.2017 20:00

1 - 3

Aluron Virtu Warta Zawiercie

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

25.10.2017 18:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

25.10.2017 18:00

25.10.2017 18:00

Jastrzębski Węgiel

3 - 0

BBTS Bielsko-Biała

Król Piotr
Lagierski Marek

25.10.2017 18:00

3 - 0

Jastrzębski Węgiel

BBTS Bielsko-Biała

22.11.2017 18:00

Hala "Energia"

22.11.2017 18:00

22.11.2017 18:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

Trefl Gdańsk

Maroszek Wojciech
Lagierski Marek

22.11.2017 18:00

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

Trefl Gdańsk



Runda 2

04.10.2017 18:00

Netto Arena

04.10.2017 18:00

04.10.2017 18:00

Espadon Szczecin

2 - 3

Cuprum Lubin

Heyducki Marek
Skowroński Piotr

04.10.2017 18:00

2 - 3

Espadon Szczecin

Cuprum Lubin

04.10.2017 18:00

Hala Legionów

04.10.2017 18:00

04.10.2017 18:00

Dafi Społem Kielce

0 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

Niemczura Waldemar
Król Piotr

04.10.2017 18:00

0 - 3

Dafi Społem Kielce

Indykpol AZS Olsztyn

04.10.2017 18:30

Ergo Arena

04.10.2017 18:30

04.10.2017 18:30

Trefl Gdańsk

3 - 2

ONICO Warszawa

Maciejewski Maciej
Makowski Jarosław

04.10.2017 18:30

3 - 2

Trefl Gdańsk

ONICO Warszawa

04.10.2017 18:30

Hala Pod Dębowcem

04.10.2017 18:30

04.10.2017 18:30

BBTS Bielsko-Biała

1 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Kolendowski Maciej
Litwin Jacek

04.10.2017 18:30

1 - 3

BBTS Bielsko-Biała

Asseco Resovia Rzeszów

04.10.2017 19:00

HWS Sosnowiec

04.10.2017 19:00

04.10.2017 19:00

MKS Będzin

1 - 3

Cerrad Czarni Radom

Gadzina Mariusz
Flis Tomasz

04.10.2017 19:00

1 - 3

MKS Będzin

Cerrad Czarni Radom

04.10.2017 20:30

HWS Spodek

04.10.2017 20:30

04.10.2017 20:30

GKS Katowice

1 - 3

Łuczniczka Bydgoszcz

Wolski Zbigniew
Gołąbek Sławomir

04.10.2017 20:30

1 - 3

GKS Katowice

Łuczniczka Bydgoszcz

11.10.2017 20:30

Hala Azoty

11.10.2017 20:30

11.10.2017 20:30

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 0

Jastrzębski Węgiel

Pindral Szymon
Twardowski Maciej

11.10.2017 20:30

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Jastrzębski Węgiel

15.11.2017 20:30

Hala "Energia"

15.11.2017 20:30

15.11.2017 20:30

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

Aluron Virtu Warta Zawiercie

Herbik Marcin
Janik Tomasz

15.11.2017 20:30

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

Aluron Virtu Warta Zawiercie



Runda 3

07.10.2017 13:00

RCSW Podpromie

07.10.2017 13:00

07.10.2017 13:00

Asseco Resovia Rzeszów

1 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Lagierski Marek
Maroszek Wojciech

07.10.2017 13:00

1 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

07.10.2017 17:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

07.10.2017 17:00

07.10.2017 17:00

Indykpol AZS Olsztyn

3 - 1

BBTS Bielsko-Biała

Michlic Agnieszka
Broński Jacek

07.10.2017 17:00

3 - 1

Indykpol AZS Olsztyn

BBTS Bielsko-Biała

07.10.2017 17:00

HWS RCS w Lubinie

07.10.2017 17:00

07.10.2017 17:00

Cuprum Lubin

3 - 0

Dafi Społem Kielce

Litwin Jacek
Gadzina Mariusz

07.10.2017 17:00

3 - 0

Cuprum Lubin

Dafi Społem Kielce

07.10.2017 17:00

HSW Łuczniczka

07.10.2017 17:00

07.10.2017 17:00

Łuczniczka Bydgoszcz

0 - 3

MKS Będzin

Maciejewski Maciej
Makowski Jarosław

07.10.2017 17:00

0 - 3

Łuczniczka Bydgoszcz

MKS Będzin

08.10.2017 12:30

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

08.10.2017 12:30

08.10.2017 12:30

Jastrzębski Węgiel

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

Burkiewicz Paweł
Flis Tomasz

08.10.2017 12:30

3 - 1

Jastrzębski Węgiel

PGE Skra Bełchatów

08.10.2017 17:00

Hala OSiR II

08.10.2017 17:00

08.10.2017 17:00

Aluron Virtu Warta Zawiercie

0 - 3

Trefl Gdańsk

Niewiarowska Magdalena
Pindral Szymon

08.10.2017 17:00

0 - 3

Aluron Virtu Warta Zawiercie

Trefl Gdańsk

08.10.2017 17:00

Hala MOSiR

08.10.2017 17:00

08.10.2017 17:00

Cerrad Czarni Radom

1 - 3

Espadon Szczecin

Gołąbek Sławomir
Niemczura Waldemar

08.10.2017 17:00

1 - 3

Cerrad Czarni Radom

Espadon Szczecin

09.10.2017 18:00

Hala Widowiskowo-Sportowa "Torwar"

09.10.2017 18:00

09.10.2017 18:00

ONICO Warszawa

3 - 1

GKS Katowice

Skowroński Piotr
Heyducki Marek

09.10.2017 18:00

3 - 1

ONICO Warszawa

GKS Katowice



Runda 4

11.10.2017 18:00

Hala Pod Dębowcem

11.10.2017 18:00

11.10.2017 18:00

BBTS Bielsko-Biała

1 - 3

Cuprum Lubin

Gołąbek Sławomir
Flis Tomasz

11.10.2017 18:00

1 - 3

BBTS Bielsko-Biała

Cuprum Lubin

12.10.2017 18:00

Netto Arena

12.10.2017 18:00

12.10.2017 18:00

Espadon Szczecin

3 - 2

Łuczniczka Bydgoszcz

Broński Jacek
Gołąbek Sławomir

12.10.2017 18:00

3 - 2

Espadon Szczecin

Łuczniczka Bydgoszcz

12.10.2017 19:00

HWS Sosnowiec

12.10.2017 19:00

12.10.2017 19:00

MKS Będzin

3 - 2

ONICO Warszawa

Litwin Jacek
Kolendowski Maciej

12.10.2017 19:00

3 - 2

MKS Będzin

ONICO Warszawa

13.10.2017 18:00

Hala Legionów

13.10.2017 18:00

13.10.2017 18:00

Dafi Społem Kielce

3 - 2

Cerrad Czarni Radom

Michlic Agnieszka
Skowroński Piotr

13.10.2017 18:00

3 - 2

Dafi Społem Kielce

Cerrad Czarni Radom

14.10.2017 14:45

Hala "Energia"

14.10.2017 14:45

14.10.2017 14:45

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

Twardowski Maciej
Pindral Szymon

14.10.2017 14:45

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

Asseco Resovia Rzeszów

14.10.2017 15:00

Ergo Arena

14.10.2017 15:00

14.10.2017 15:00

Trefl Gdańsk

0 - 3

GKS Katowice

Janik Tomasz
Herbik Marcin

14.10.2017 15:00

0 - 3

Trefl Gdańsk

GKS Katowice

15.10.2017 14:45

Hala OSiR II

15.10.2017 14:45

15.10.2017 14:45

Aluron Virtu Warta Zawiercie

0 - 3

Jastrzębski Węgiel

Weiner Marcin
Niemczura Waldemar

15.10.2017 14:45

0 - 3

Aluron Virtu Warta Zawiercie

Jastrzębski Węgiel

14.11.2017 18:30

Hala Azoty

14.11.2017 18:30

14.11.2017 18:30

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 2

Indykpol AZS Olsztyn

Wolski Zbigniew
Maciejewski Maciej

14.11.2017 18:30

3 - 2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Indykpol AZS Olsztyn



Runda 5

17.10.2017 19:00

Hala Widowiskowo-Sportowa "Torwar"

17.10.2017 19:00

17.10.2017 19:00

ONICO Warszawa

0 - 3

Espadon Szczecin

Maroszek Wojciech
Weiner Marcin

17.10.2017 19:00

0 - 3

ONICO Warszawa

Espadon Szczecin

18.10.2017 17:00

HS MOSiR w Szopienicach

18.10.2017 17:00

18.10.2017 17:00

GKS Katowice

3 - 0

MKS Będzin

Król Piotr
Lagierski Marek

18.10.2017 17:00

3 - 0

GKS Katowice

MKS Będzin

18.10.2017 18:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

18.10.2017 18:00

18.10.2017 18:00

Jastrzębski Węgiel

2 - 3

Trefl Gdańsk

Pindral Szymon
Herbik Marcin

18.10.2017 18:00

2 - 3

Jastrzębski Węgiel

Trefl Gdańsk

18.10.2017 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

18.10.2017 18:00

18.10.2017 18:00

Indykpol AZS Olsztyn

3 - 2

PGE Skra Bełchatów

Heyducki Marek
Skowroński Piotr

18.10.2017 18:00

3 - 2

Indykpol AZS Olsztyn

PGE Skra Bełchatów

18.10.2017 18:00

Hala MOSiR

18.10.2017 18:00

18.10.2017 18:00

Cerrad Czarni Radom

3 - 0

BBTS Bielsko-Biała

Kolendowski Maciej
Litwin Jacek

18.10.2017 18:00

3 - 0

Cerrad Czarni Radom

BBTS Bielsko-Biała

18.10.2017 18:00

HSW Łuczniczka

18.10.2017 18:00

18.10.2017 18:00

Łuczniczka Bydgoszcz

3 - 0

Dafi Społem Kielce

Niewiarowska Magdalena
Janik Tomasz

18.10.2017 18:00

3 - 0

Łuczniczka Bydgoszcz

Dafi Społem Kielce

18.10.2017 20:30

HWS RCS w Lubinie

18.10.2017 20:30

18.10.2017 20:30

Cuprum Lubin

1 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Flis Tomasz
Gadzina Mariusz

18.10.2017 20:30

1 - 3

Cuprum Lubin

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

22.11.2017 20:30

RCSW Podpromie

22.11.2017 20:30

22.11.2017 20:30

Asseco Resovia Rzeszów

2 - 3

Aluron Virtu Warta Zawiercie

Kobienia Waldemar
Ignatowicz Paweł

22.11.2017 20:30

2 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Aluron Virtu Warta Zawiercie



Runda 6

20.10.2017 18:00

Hala "Energia"

20.10.2017 18:00

20.10.2017 18:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

Cuprum Lubin

Maciejewski Maciej
Makowski Jarosław

20.10.2017 18:00

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

Cuprum Lubin

21.10.2017 14:45

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

21.10.2017 14:45

21.10.2017 14:45

Jastrzębski Węgiel

2 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Twardowski Maciej
Kolendowski Maciej

21.10.2017 14:45

2 - 3

Jastrzębski Węgiel

Asseco Resovia Rzeszów

21.10.2017 17:00

Hala Legionów

21.10.2017 17:00

21.10.2017 17:00

Dafi Społem Kielce

0 - 3

ONICO Warszawa

Gołąbek Sławomir
Niemczura Waldemar

21.10.2017 17:00

0 - 3

Dafi Społem Kielce

ONICO Warszawa

21.10.2017 17:00

Hala Azoty

21.10.2017 17:00

21.10.2017 17:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 0

Cerrad Czarni Radom

Lagierski Marek
Maroszek Wojciech

21.10.2017 17:00

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Cerrad Czarni Radom

21.10.2017 17:00

Hala OSiR II

21.10.2017 17:00

21.10.2017 17:00

Aluron Virtu Warta Zawiercie

3 - 2

Indykpol AZS Olsztyn

Janik Tomasz
Pindral Szymon

21.10.2017 17:00

3 - 2

Aluron Virtu Warta Zawiercie

Indykpol AZS Olsztyn

22.10.2017 14:45