MłodaLiga 2016/2017

Młoda Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza

select
Młoda Liga 2016/2017 - Grupa A ML - Grupa A Matches

Runda 1

08.10.2016 - 13:00

Hala Azoty

08.10.2016 - 13:00

08.10.2016 - 13:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 0

Cuprum Lubin

Ciszewski Łukasz
Kryda Paweł

08.10.2016 - 13:00

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Cuprum Lubin

08.10.2016 - 15:00

Hala Sportowa ROSiR

08.10.2016 - 15:00

08.10.2016 - 15:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 0

MKS BĘDZIN

Surdej Ryszard
Leśniak Krzysztof

08.10.2016 - 15:00

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

MKS BĘDZIN

05.02.2017 - 19:00

Hala Pod Dębowcem

05.02.2017 - 19:00

05.02.2017 - 19:00

BBTS Bielsko-Biała

3 - 0

Effector Kielce

Kapłon Leszek
Domaradzki Maciej

05.02.2017 - 19:00

3 - 0

BBTS Bielsko-Biała

Effector Kielce



Runda 2

15.10.2016 - 14:00

HWS RCS w Lubinie

15.10.2016 - 14:00

15.10.2016 - 14:00

Cuprum Lubin

3 - 0

BBTS Bielsko-Biała

Szwaba Paulina
Broński Mateusz

15.10.2016 - 14:00

3 - 0

Cuprum Lubin

BBTS Bielsko-Biała

16.10.2016 - 15:00

ZSP Nr. 1 w Kielcach

16.10.2016 - 15:00

16.10.2016 - 15:00

Effector Kielce

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

Pędrys Justyna
Krupski Marek

16.10.2016 - 15:00

3 - 0

Effector Kielce

Asseco Resovia Rzeszów

16.10.2016 - 16:00

Hala Sportowa ul. Reja 10

16.10.2016 - 16:00

16.10.2016 - 16:00

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Magiera Radosław
Bzodek Marcin

16.10.2016 - 16:00

3 - 0

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle



Runda 3

22.10.2016 - 10:00

Hala Pod Dębowcem

22.10.2016 - 10:00

22.10.2016 - 10:00

BBTS Bielsko-Biała

3 - 0

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Kruk Daria
Kała Witold

22.10.2016 - 10:00

3 - 0

BBTS Bielsko-Biała

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

22.10.2016 - 14:00

Hala Sportowa ROSiR

22.10.2016 - 14:00

22.10.2016 - 14:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 1

Cuprum Lubin

Kapica Paweł
Wolszczyniak Ireneusz

22.10.2016 - 14:00

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

Cuprum Lubin

22.10.2016 - 17:00

HS Łagisza

22.10.2016 - 17:00

22.10.2016 - 17:00

MKS BĘDZIN

3 - 1

Effector Kielce

Żerdzińska Arleta
Żerdziński Sylwester

22.10.2016 - 17:00

3 - 1

MKS BĘDZIN

Effector Kielce



Runda 4

28.10.2016 - 19:00

Hala Sportowa PG 2

28.10.2016 - 19:00

28.10.2016 - 19:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1 - 3

BBTS Bielsko-Biała

Drzazga Marek
Kaczor Radosław

28.10.2016 - 19:00

1 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

BBTS Bielsko-Biała

29.10.2016 - 12:00

Hala Sportowa ul. Reja 10

29.10.2016 - 12:00

29.10.2016 - 12:00

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

Drab Bohdan
Ferenczak Gabriela

29.10.2016 - 12:00

3 - 0

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Asseco Resovia Rzeszów

29.10.2016 - 14:00

SP nr 14 ul. Norwida 10

29.10.2016 - 14:00

29.10.2016 - 14:00

Cuprum Lubin

2 - 3

MKS BĘDZIN

Słowik Bartosz
Słowik Marek

29.10.2016 - 14:00

2 - 3

Cuprum Lubin

MKS BĘDZIN



Runda 5

03.11.2016 - 16:30

SP nr 14 ul. Norwida 10

03.11.2016 - 16:30

03.11.2016 - 16:30

Cuprum Lubin

0 - 3

Effector Kielce

Maciejewski Maciej II
Wolski Zbigniew

03.11.2016 - 16:30

0 - 3

Cuprum Lubin

Effector Kielce

04.11.2016 - 16:00

Hala Sportowa ROSiR

04.11.2016 - 16:00

04.11.2016 - 16:00

Asseco Resovia Rzeszów

2 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Nowicki Robert
Sikora Bogumił

04.11.2016 - 16:00

2 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

05.11.2016 - 17:00

HS Łagisza

05.11.2016 - 17:00

05.11.2016 - 17:00

MKS BĘDZIN

2 - 3

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Lenart Piotr
Targosz Wojciech

05.11.2016 - 17:00

2 - 3

MKS BĘDZIN

JASTRZĘBSKI WĘGIEL



Runda 6

12.11.2016 - 12:00

Hala Pod Dębowcem

12.11.2016 - 12:00

12.11.2016 - 12:00

BBTS Bielsko-Biała

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

Kot Adam
Kasprzyk Piotr

12.11.2016 - 12:00

3 - 0

BBTS Bielsko-Biała

Asseco Resovia Rzeszów

12.11.2016 - 12:30

Hala Sportowa 'Śródmieście'

12.11.2016 - 12:30

12.11.2016 - 12:30

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 0

MKS BĘDZIN

Pawluk Konrad
Kała Witold

12.11.2016 - 12:30

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

MKS BĘDZIN

12.11.2016 - 17:30

Hala Sportowa ul. Reja 10

12.11.2016 - 17:30

12.11.2016 - 17:30

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

3 - 1

Effector Kielce

Chudy Patrycja
Gruszczyński Michał

12.11.2016 - 17:30

3 - 1

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Effector Kielce



Runda 7

19.11.2016 - 13:15

HWS RCS w Lubinie

19.11.2016 - 13:15

19.11.2016 - 13:15

Cuprum Lubin

0 - 3

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Flis Piotr
Markowski Michał

19.11.2016 - 13:15

0 - 3

Cuprum Lubin

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

19.11.2016 - 15:00

ZSP Nr. 1 w Kielcach

19.11.2016 - 15:00

19.11.2016 - 15:00

Effector Kielce

1 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Lic Damian
Zarzycki Tomasz

19.11.2016 - 15:00

1 - 3

Effector Kielce

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

19.11.2016 - 17:00

HS Łagisza

19.11.2016 - 17:00

19.11.2016 - 17:00

MKS BĘDZIN

2 - 3

BBTS Bielsko-Biała

Kadłubowski Paweł
Pakuła Barbara

19.11.2016 - 17:00

2 - 3

MKS BĘDZIN

BBTS Bielsko-Biała



Runda 8

26.11.2016 - 13:00

SP nr 14 ul. Norwida 10

26.11.2016 - 13:00

26.11.2016 - 13:00

Cuprum Lubin

0 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Szynczewska Monika
Bober Bogusław

26.11.2016 - 13:00

0 - 3

Cuprum Lubin

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

26.11.2016 - 15:00

ZSP Nr. 1 w Kielcach

26.11.2016 - 15:00

26.11.2016 - 15:00

Effector Kielce

0 - 3

BBTS Bielsko-Biała

Rybicki Zbigniew
Kwiecień Tomasz

26.11.2016 - 15:00

0 - 3

Effector Kielce

BBTS Bielsko-Biała

26.11.2016 - 17:00

HS Łagisza

26.11.2016 - 17:00

26.11.2016 - 17:00

MKS BĘDZIN

1 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Żerdzińska Arleta
Żerdziński Sylwester

26.11.2016 - 17:00

1 - 3

MKS BĘDZIN

Asseco Resovia Rzeszów



Runda 9

03.12.2016 - 12:00

Hala Sportowa ROSiR

03.12.2016 - 12:00

03.12.2016 - 12:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 2

Effector Kielce

Surdej Ryszard
Habel Piotr

03.12.2016 - 12:00

3 - 2

Asseco Resovia Rzeszów

Effector Kielce

03.12.2016 - 12:00

Hala Pod Dębowcem

03.12.2016 - 12:00

03.12.2016 - 12:00

BBTS Bielsko-Biała

3 - 0

Cuprum Lubin

Janusz Grzegorz
Domaradzki Maciej

03.12.2016 - 12:00

3 - 0

BBTS Bielsko-Biała

Cuprum Lubin

04.12.2016 - 16:00

Hala Sportowa 'Śródmieście'

04.12.2016 - 16:00

04.12.2016 - 16:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 1

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Wieruszewski Jarosław
Kaczor Radosław

04.12.2016 - 16:00

3 - 1

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

JASTRZĘBSKI WĘGIEL



Runda 10

10.12.2016 - 10:30

ZSP Nr. 1 w Kielcach

10.12.2016 - 10:30

10.12.2016 - 10:30

Effector Kielce

3 - 0

MKS BĘDZIN

Wieczorek Piotr
Pięta Piotr

10.12.2016 - 10:30

3 - 0

Effector Kielce

MKS BĘDZIN

10.12.2016 - 14:00

SP nr 14 ul. Norwida 10

10.12.2016 - 14:00

10.12.2016 - 14:00

Cuprum Lubin

0 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Fiutek Mariusz
Pośpiech Rafał

10.12.2016 - 14:00

0 - 3

Cuprum Lubin

Asseco Resovia Rzeszów

10.12.2016 - 17:45

Hala Sportowa

10.12.2016 - 17:45

10.12.2016 - 17:45

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

3 - 1

BBTS Bielsko-Biała

Puchalski Maciej
Józefowicz Agata

10.12.2016 - 17:45

3 - 1

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

BBTS Bielsko-Biała



Runda 12

21.01.2017 - 14:30

ZSP Nr. 1 w Kielcach

21.01.2017 - 14:30

21.01.2017 - 14:30

Effector Kielce

3 - 2

Cuprum Lubin

Wierzbowicz Patryk
Pałka Mirosław

21.01.2017 - 14:30

3 - 2

Effector Kielce

Cuprum Lubin

21.01.2017 - 20:00

Hala Sportowa

21.01.2017 - 20:00

21.01.2017 - 20:00

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

3 - 1

MKS BĘDZIN

Targosz Wojciech
Nowicki Robert

21.01.2017 - 20:00

3 - 1

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

MKS BĘDZIN

26.01.2017 - 13:30

Hala Sportowa 'Śródmieście'

26.01.2017 - 13:30

26.01.2017 - 13:30

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

Kaczor Radosław
Bzodek Marcin

26.01.2017 - 13:30

3 - 1

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Asseco Resovia Rzeszów



Runda 13

28.01.2017 - 11:30

ZSP Nr. 1 w Kielcach

28.01.2017 - 11:30

28.01.2017 - 11:30

Effector Kielce

1 - 3

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Kozioł Piotr
Leśniak Krzysztof

28.01.2017 - 11:30

1 - 3

Effector Kielce

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

28.01.2017 - 12:00

Hala Sportowa ROSiR

28.01.2017 - 12:00

28.01.2017 - 12:00

Asseco Resovia Rzeszów

1 - 3

BBTS Bielsko-Biała

Orlef Marek
Adamczyk Bartłomiej

28.01.2017 - 12:00

1 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

BBTS Bielsko-Biała

04.02.2017 - 17:00

HS Łagisza

04.02.2017 - 17:00

04.02.2017 - 17:00

MKS BĘDZIN

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Domaradzki Maciej
Zarzycki Tomasz

04.02.2017 - 17:00

3 - 0

MKS BĘDZIN

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle



Runda 14

08.02.2017 - 13:00

Hala Sportowa 'Śródmieście'

08.02.2017 - 13:00

08.02.2017 - 13:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 1

Effector Kielce

Pawluk Konrad
Kaczor Radosław

08.02.2017 - 13:00

3 - 1

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Effector Kielce

12.02.2017 - 18:00

Hala Pod Dębowcem

12.02.2017 - 18:00

12.02.2017 - 18:00

BBTS Bielsko-Biała

3 - 0

MKS BĘDZIN

Dobrzański Marcin
Kapica Paweł

12.02.2017 - 18:00

3 - 0

BBTS Bielsko-Biała

MKS BĘDZIN

18.02.2017 - 11:00

Hala Sportowa

18.02.2017 - 11:00

18.02.2017 - 11:00

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

2 - 3

Cuprum Lubin

Wanecki Dawid
Witos Remigiusz

18.02.2017 - 11:00

2 - 3

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Cuprum Lubin



Runda 11

11.12.2016 - 17:00

Hala Sportowa ROSiR

11.12.2016 - 17:00

11.12.2016 - 17:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 2

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Szypuła Kamil
Surdej Ryszard

11.12.2016 - 17:00

3 - 2

Asseco Resovia Rzeszów

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

17.12.2016 - 17:00

Hala Pod Dębowcem

17.12.2016 - 17:00

17.12.2016 - 17:00

BBTS Bielsko-Biała

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Olszycka Aneta
Mencel Katarzyna

17.12.2016 - 17:00

3 - 0

BBTS Bielsko-Biała

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

17.12.2016 - 17:00

HS Łagisza

17.12.2016 - 17:00

17.12.2016 - 17:00

MKS BĘDZIN

3 - 1

Cuprum Lubin

Wanecki Dawid
Kobienia Andrzej

17.12.2016 - 17:00

3 - 1

MKS BĘDZIN

Cuprum Lubin

Młoda Liga 2016/2017 - Grupa B ML - Grupa B Matches

Runda 1

07.10.2016 - 14:30

Hala MOSiR

07.10.2016 - 14:30

07.10.2016 - 14:30

LOTOS Trefl Gdańsk

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

Kajko Adam
Kileński Andrzej

07.10.2016 - 14:30

3 - 0

LOTOS Trefl Gdańsk

PGE Skra Bełchatów

08.10.2016 - 13:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

08.10.2016 - 13:00

08.10.2016 - 13:00

Indykpol AZS Olsztyn

3 - 0

AZS IV LO Częstochowa

Mikołajczak Sławomir
Skorupski Jacek

08.10.2016 - 13:00

3 - 0

Indykpol AZS Olsztyn

AZS IV LO Częstochowa