ORLEN Liga 2016/2017

ORLEN Liga 2016/2017 - Play Off

select
ORLEN Liga 2016/2017 - Play Off ORLEN Liga 2016/2017 - Play Off Matches

Półfinał 1-4

08.04.2017 - 14:45

Netto Arena

08.04.2017 - 14:45

08.04.2017 - 14:45

Chemik Police

3 - 0

Developres SkyRes Rzeszów

Walerzak Marcin
Beń Mirosław

08.04.2017 - 14:45

3 - 0

Chemik Police

Developres SkyRes Rzeszów

10.04.2017 - 18:00

Orbita

10.04.2017 - 18:00

10.04.2017 - 18:00

Impel Wrocław

2 - 3

Grot Budowlani Łódź

Weiner Marcin
Sikora Bogumił

10.04.2017 - 18:00

2 - 3

Impel Wrocław

Grot Budowlani Łódź



Półfinał 1-4

03.04.2017 - 18:00

RCSW Podpromie

03.04.2017 - 18:00

03.04.2017 - 18:00

Developres SkyRes Rzeszów

0 - 3

Chemik Police

Baniak Bartlomiej
Szydełko Aleksandra

03.04.2017 - 18:00

0 - 3

Developres SkyRes Rzeszów

Chemik Police

04.04.2017 - 20:30

Atlas Arena

04.04.2017 - 20:30

04.04.2017 - 20:30

Grot Budowlani Łódź

3 - 1

Impel Wrocław

Pośpiech Rafał
Fiutek Mariusz

04.04.2017 - 20:30

3 - 1

Grot Budowlani Łódź

Impel Wrocław



Mecz o 5 miejsce

30.03.2017 - 18:00

Atlas Arena

30.03.2017 - 18:00

30.03.2017 - 18:00

ŁKS Commercecon Łódź

0 - 3

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Jażdżewski Sławomir
Włodarczyk Marcin

30.03.2017 - 18:00

0 - 3

ŁKS Commercecon Łódź

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

07.04.2017 - 18:00

Hala Centrum

07.04.2017 - 18:00

07.04.2017 - 18:00

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

3 - 0

ŁKS Commercecon Łódź

Słowik Marek
Wolski Dariusz

07.04.2017 - 18:00

3 - 0

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

ŁKS Commercecon Łódź



Mecz o 7 miejsce

03.04.2017 - 18:00

Arena Toruń

03.04.2017 - 18:00

03.04.2017 - 18:00

Giacomini Budowlani Toruń

3 - 2

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Sołtysiak Grzegorz
Wolski Dariusz

03.04.2017 - 18:00

3 - 2

Giacomini Budowlani Toruń

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

09.04.2017 - 18:00

Hala Sportowa BKS Stal

09.04.2017 - 18:00

09.04.2017 - 18:00

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3 - 2

Giacomini Budowlani Toruń

Myszkowski Marcin
Banaś Anna

09.04.2017 - 18:00

3 - 2

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Giacomini Budowlani Toruń



Mecz o 9 miejsce

02.04.2017 - 15:00

Ergo Arena

02.04.2017 - 15:00

02.04.2017 - 15:00

Atom Trefl Sopot

3 - 2

Polski Cukier Muszynianka

Włodarczyk Marcin
Sołtysiak Grzegorz

02.04.2017 - 15:00

3 - 2

Atom Trefl Sopot

Polski Cukier Muszynianka

08.04.2017 - 17:00

Hala Sportowa w Muszynie

08.04.2017 - 17:00

08.04.2017 - 17:00

Polski Cukier Muszynianka

1 - 3

Atom Trefl Sopot

Bzodek Marcin
Janusz Grzegorz

08.04.2017 - 17:00

1 - 3

Polski Cukier Muszynianka

Atom Trefl Sopot



Mecz o 11 miejsce

03.04.2017 - 18:00

HSW Łuczniczka

03.04.2017 - 18:00

03.04.2017 - 18:00

KS PAŁAC Bydgoszcz

1 - 3

Enea PTPS Piła

Sikora Bogumił
Mituta Adam

03.04.2017 - 18:00

1 - 3

KS PAŁAC Bydgoszcz

Enea PTPS Piła

07.04.2017 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Pile

07.04.2017 - 18:00

07.04.2017 - 18:00

Enea PTPS Piła

2 - 3

KS PAŁAC Bydgoszcz

Mituta Adam
Fiutek Mariusz

07.04.2017 - 18:00

2 - 3

Enea PTPS Piła

KS PAŁAC Bydgoszcz



Mecz o 13 miejsce

02.04.2017 - 17:00

DPD Arena Legionowo

02.04.2017 - 17:00

02.04.2017 - 17:00

Legionovia Legionowo

3 - 1

KSZO OSTROWIEC

Beń Mirosław
Janusz Grzegorz

02.04.2017 - 17:00

3 - 1

Legionovia Legionowo

KSZO OSTROWIEC

08.04.2017 - 17:00

HWS KSZO

08.04.2017 - 17:00

08.04.2017 - 17:00

KSZO OSTROWIEC

3 - 0 Golden Set

Legionovia Legionowo

Cyran Janusz
Pośpiech Rafał

08.04.2017 - 17:00

3 - 0 Golden Set

KSZO OSTROWIEC

Legionovia Legionowo



Mecz o 1 miejsce

14.04.2017 - 20:30

Atlas Arena

14.04.2017 - 20:30

14.04.2017 - 20:30

Grot Budowlani Łódź

0 - 3

Chemik Police

Janusz Grzegorz
Baniak Bartlomiej

14.04.2017 - 20:30

0 - 3

Grot Budowlani Łódź

Chemik Police

19.04.2017 - 20:30

Netto Arena

19.04.2017 - 20:30

19.04.2017 - 20:30

Chemik Police

3 - 1

Grot Budowlani Łódź

Niewiarowska Magdalena
Myszkowski Marcin

19.04.2017 - 20:30

3 - 1

Chemik Police

Grot Budowlani Łódź



Mecz o 3 miejsce

13.04.2017 - 18:00

RCSW Podpromie

13.04.2017 - 18:00

13.04.2017 - 18:00

Developres SkyRes Rzeszów

3 - 2

Impel Wrocław

Fiutek Mariusz
Pośpiech Rafał

13.04.2017 - 18:00

3 - 2

Developres SkyRes Rzeszów

Impel Wrocław

19.04.2017 - 18:00

Orbita

19.04.2017 - 18:00

19.04.2017 - 18:00

Impel Wrocław

0 - 3

Developres SkyRes Rzeszów

Sołtysiak Grzegorz
Włodarczyk Marcin

19.04.2017 - 18:00

0 - 3

Impel Wrocław

Developres SkyRes Rzeszów