ORLEN Liga 2016/2017

ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza

select

Runda 1

2016-10-15 17:00

Hala Sportowa w Muszynie

2016-10-15 17:00

2016-10-15 17:00

Polski Cukier Muszynianka Enea

3 - 1

KS PAŁAC Bydgoszcz

Sołtysiak Grzegorz
Wolski Dariusz

2016-10-15 17:00

3 - 1

Polski Cukier Muszynianka Enea

KS PAŁAC Bydgoszcz

2016-10-15 17:00

Azoty Arena

2016-10-15 17:00

2016-10-15 17:00

Chemik Police

3 - 0

PTPS Piła

Baniak Bartlomiej
Szydełko Aleksandra

2016-10-15 17:00

3 - 0

Chemik Police

PTPS Piła

2016-10-15 18:00

Hala Sportowa BKS Stal

2016-10-15 18:00

2016-10-15 18:00

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3 - 1

Atom Trefl Sopot

Kileński Andrzej
Walerzak Marcin

2016-10-15 18:00

3 - 1

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Atom Trefl Sopot

2016-10-16 17:00

Orbita

2016-10-16 17:00

2016-10-16 17:00

Impel Wrocław

3 - 0

KSZO OSTROWIEC

Pośpiech Rafał
Mituta Adam

2016-10-16 17:00

3 - 0

Impel Wrocław

KSZO OSTROWIEC

2016-10-16 20:00

Arena Toruń

2016-10-16 20:00

2016-10-16 20:00

Giacomini Budowlani Toruń

3 - 0

ŁKS Commercecon Łódź

Cyran Janusz
Sikora Bogumił

2016-10-16 20:00

3 - 0

Giacomini Budowlani Toruń

ŁKS Commercecon Łódź

2016-10-17 18:00

Hala Centrum

2016-10-17 18:00

2016-10-17 18:00

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

0 - 3

Developres SkyRes Rzeszów

Włodarczyk Marcin
Słowik Marek

2016-10-17 18:00

0 - 3

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Developres SkyRes Rzeszów

2016-10-18 18:00

Atlas Arena

2016-10-18 18:00

2016-10-18 18:00

Budowlani Łódź

3 - 1

Legionovia Legionowo

Włodarczyk Marcin
Sołtysiak Grzegorz

2016-10-18 18:00

3 - 1

Budowlani Łódź

Legionovia Legionowo



Runda 2

2016-10-22 15:00

Atlas Arena

2016-10-22 15:00

2016-10-22 15:00

ŁKS Commercecon Łódź

3 - 2

Impel Wrocław

Słowik Marek
Wolski Dariusz

2016-10-22 15:00

3 - 2

ŁKS Commercecon Łódź

Impel Wrocław

2016-10-22 17:00

HWS KSZO

2016-10-22 17:00

2016-10-22 17:00

KSZO OSTROWIEC

2 - 3

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Bzodek Marcin
Baniak Bartlomiej

2016-10-22 17:00

2 - 3

KSZO OSTROWIEC

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

2016-10-22 17:00

Hala Sportowa w Muszynie

2016-10-22 17:00

2016-10-22 17:00

Polski Cukier Muszynianka Enea

3 - 2

Legionovia Legionowo

Sikora Bogumił
Cyran Janusz

2016-10-22 17:00

3 - 2

Polski Cukier Muszynianka Enea

Legionovia Legionowo

2016-10-22 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa Łuczniczka

2016-10-22 18:00

2016-10-22 18:00

KS PAŁAC Bydgoszcz

1 - 3

Chemik Police

Mituta Adam
Weiner Marcin

2016-10-22 18:00

1 - 3

KS PAŁAC Bydgoszcz

Chemik Police

2016-10-23 14:45

RCSW Podpromie

2016-10-23 14:45

2016-10-23 14:45

Developres SkyRes Rzeszów

1 - 3

Budowlani Łódź

Kileński Andrzej
Jażdżewski Sławomir

2016-10-23 14:45

1 - 3

Developres SkyRes Rzeszów

Budowlani Łódź

2016-10-23 17:00

Ergo Arena

2016-10-23 17:00

2016-10-23 17:00

Atom Trefl Sopot

3 - 0

PTPS Piła

Fiutek Mariusz
Nowak Bogdan

2016-10-23 17:00

3 - 0

Atom Trefl Sopot

PTPS Piła

2016-10-24 18:00

Hala Sportowa BKS Stal

2016-10-24 18:00

2016-10-24 18:00

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

1 - 3

Giacomini Budowlani Toruń

Szydełko Aleksandra
Janusz Grzegorz

2016-10-24 18:00

1 - 3

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Giacomini Budowlani Toruń



Runda 3

2016-10-28 20:15

Hala Sportowa w Muszynie

2016-10-28 20:15

2016-10-28 20:15

Polski Cukier Muszynianka Enea

0 - 3

Developres SkyRes Rzeszów

Szydełko Aleksandra
Bzodek Marcin

2016-10-28 20:15

0 - 3

Polski Cukier Muszynianka Enea

Developres SkyRes Rzeszów

2016-10-29 17:00

Arena Toruń

2016-10-29 17:00

2016-10-29 17:00

Giacomini Budowlani Toruń

0 - 3

Atom Trefl Sopot

Janusz Grzegorz
Banaś Anna

2016-10-29 17:00

0 - 3

Giacomini Budowlani Toruń

Atom Trefl Sopot

2016-10-29 17:00

Hala Centrum

2016-10-29 17:00

2016-10-29 17:00

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

1 - 3

ŁKS Commercecon Łódź

Walerzak Marcin
Jażdżewski Sławomir

2016-10-29 17:00

1 - 3

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

ŁKS Commercecon Łódź

2016-10-29 17:00

Azoty Arena

2016-10-29 17:00

2016-10-29 17:00

Chemik Police

3 - 0

Legionovia Legionowo

Nowak Bogdan
Cyran Janusz

2016-10-29 17:00

3 - 0

Chemik Police

Legionovia Legionowo

2016-10-29 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Pile

2016-10-29 18:00

2016-10-29 18:00

PTPS Piła

1 - 3

KS PAŁAC Bydgoszcz

Mituta Adam
Fiutek Mariusz

2016-10-29 18:00

1 - 3

PTPS Piła

KS PAŁAC Bydgoszcz

2016-10-31 18:00

Orbita

2016-10-31 18:00

2016-10-31 18:00

Impel Wrocław

3 - 1

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Beń Mirosław
Kileński Andrzej

2016-10-31 18:00

3 - 1

Impel Wrocław

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

2016-10-31 18:00

Atlas Arena

2016-10-31 18:00

2016-10-31 18:00

Budowlani Łódź

3 - 0

KSZO OSTROWIEC

Weiner Marcin
Sikora Bogumił

2016-10-31 18:00

3 - 0

Budowlani Łódź

KSZO OSTROWIEC



Runda 4

2016-11-05 17:00

HWS KSZO

2016-11-05 17:00

2016-11-05 17:00

KSZO OSTROWIEC

3 - 1

Polski Cukier Muszynianka Enea

Jażdżewski Sławomir
Kileński Andrzej

2016-11-05 17:00

3 - 1

KSZO OSTROWIEC

Polski Cukier Muszynianka Enea

2016-11-05 18:00

Arena Legionowo

2016-11-05 18:00

2016-11-05 18:00

Legionovia Legionowo

3 - 0

PTPS Piła

Beń Mirosław
Pośpiech Rafał

2016-11-05 18:00

3 - 0

Legionovia Legionowo

PTPS Piła

2016-11-06 14:45

RCSW Podpromie

2016-11-06 14:45

2016-11-06 14:45

Developres SkyRes Rzeszów

2 - 3

Chemik Police

Bzodek Marcin
Szydełko Aleksandra

2016-11-06 14:45

2 - 3

Developres SkyRes Rzeszów

Chemik Police

2016-11-06 16:00

Arena Toruń

2016-11-06 16:00

2016-11-06 16:00

Giacomini Budowlani Toruń

0 - 3

Impel Wrocław

Fiutek Mariusz
Nowak Bogdan

2016-11-06 16:00

0 - 3

Giacomini Budowlani Toruń

Impel Wrocław

2016-11-06 17:00

Hala 100-lecia Sopotu

2016-11-06 17:00

2016-11-06 17:00

Atom Trefl Sopot

1 - 3

KS PAŁAC Bydgoszcz

Banaś Anna
Myszkowski Marcin

2016-11-06 17:00

1 - 3

Atom Trefl Sopot

KS PAŁAC Bydgoszcz

2016-11-07 18:00

Atlas Arena

2016-11-07 18:00

2016-11-07 18:00

ŁKS Commercecon Łódź

0 - 3

Budowlani Łódź

Burkiewicz Paweł
Lagierski Marek

2016-11-07 18:00

0 - 3

ŁKS Commercecon Łódź

Budowlani Łódź

2016-11-08 18:00

Hala Sportowa BKS Stal

2016-11-08 18:00

2016-11-08 18:00

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

0 - 3

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Litwin Jacek
Mituta Adam

2016-11-08 18:00

0 - 3

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza



Runda 5

2016-11-12 17:00

Hala Sportowa w Muszynie

2016-11-12 17:00

2016-11-12 17:00

Polski Cukier Muszynianka Enea

3 - 2

ŁKS Commercecon Łódź

Jażdżewski Sławomir
Walerzak Marcin

2016-11-12 17:00

3 - 2

Polski Cukier Muszynianka Enea

ŁKS Commercecon Łódź

2016-11-12 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Pile

2016-11-12 18:00

2016-11-12 18:00

PTPS Piła

3 - 2

Developres SkyRes Rzeszów

Wolski Dariusz
Sołtysiak Grzegorz

2016-11-12 18:00

3 - 2

PTPS Piła

Developres SkyRes Rzeszów

2016-11-13 14:45

Hala 100-lecia Sopotu

2016-11-13 14:45

2016-11-13 14:45

Atom Trefl Sopot

1 - 3

Impel Wrocław

Cyran Janusz
Sikora Bogumił

2016-11-13 14:45

1 - 3

Atom Trefl Sopot

Impel Wrocław

2016-11-13 17:00

Azoty Arena

2016-11-13 17:00

2016-11-13 17:00

Chemik Police

3 - 1

KSZO OSTROWIEC

Kileński Andrzej
Beń Mirosław

2016-11-13 17:00

3 - 1

Chemik Police

KSZO OSTROWIEC

2016-11-13 17:00

Hala Sportowo-Widowiskowa Łuczniczka

2016-11-13 17:00

2016-11-13 17:00

KS PAŁAC Bydgoszcz

3 - 0

Legionovia Legionowo

Fiutek Mariusz
Nowak Bogdan

2016-11-13 17:00

3 - 0

KS PAŁAC Bydgoszcz

Legionovia Legionowo

2016-11-14 18:00

Atlas Arena

2016-11-14 18:00

2016-11-14 18:00

Budowlani Łódź

3 - 2

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Szydełko Aleksandra
Baniak Bartlomiej

2016-11-14 18:00

3 - 2

Budowlani Łódź

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

2016-11-24 18:00

Hala Centrum

2016-11-24 18:00

2016-11-24 18:00

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

3 - 0

Giacomini Budowlani Toruń

Mituta Adam
Banaś Anna

2016-11-24 18:00

3 - 0

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Giacomini Budowlani Toruń



Runda 6

2016-11-17 18:00

Atlas Arena

2016-11-17 18:00

2016-11-17 18:00

ŁKS Commercecon Łódź

1 - 3

Chemik Police

Sikora Bogumił
Cyran Janusz

2016-11-17 18:00

1 - 3

ŁKS Commercecon Łódź

Chemik Police

2016-11-19 17:00

HWS KSZO

2016-11-19 17:00

2016-11-19 17:00

KSZO OSTROWIEC

1 - 3

PTPS Piła

Weiner Marcin
Pośpiech Rafał

2016-11-19 17:00

1 - 3

KSZO OSTROWIEC

PTPS Piła

2016-11-19 17:00

Arena Toruń

2016-11-19 17:00

2016-11-19 17:00

Giacomini Budowlani Toruń

0 - 3

Budowlani Łódź

Jażdżewski Sławomir
Kileński Andrzej

2016-11-19 17:00

0 - 3

Giacomini Budowlani Toruń

Budowlani Łódź

2016-11-19 18:00

RCSW Podpromie

2016-11-19 18:00

2016-11-19 18:00

Developres SkyRes Rzeszów

3 - 2

KS PAŁAC Bydgoszcz

Walerzak Marcin
Beń Mirosław

2016-11-19 18:00

3 - 2

Developres SkyRes Rzeszów

KS PAŁAC Bydgoszcz

2016-11-20 14:45

Hala Sportowa BKS Stal

2016-11-20 14:45

2016-11-20 14:45

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3 - 0

Polski Cukier Muszynianka Enea

Sołtysiak Grzegorz
Włodarczyk Marcin

2016-11-20 14:45

3 - 0

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Polski Cukier Muszynianka Enea

2016-11-20 17:00

Hala 100-lecia Sopotu

2016-11-20 17:00

2016-11-20 17:00

Atom Trefl Sopot

3 - 2

Legionovia Legionowo

Wolski Dariusz
Słowik Marek

2016-11-20 17:00

3 - 2

Atom Trefl Sopot

Legionovia Legionowo

2016-11-21 18:00

Orbita

2016-11-21 18:00

2016-11-21 18:00

Impel Wrocław

2 - 3

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Banaś Anna
Janusz Grzegorz

2016-11-21 18:00

2 - 3

Impel Wrocław

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza



Runda 7

2016-11-25 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa Łuczniczka

2016-11-25 18:00

2016-11-25 18:00

KS PAŁAC Bydgoszcz

3 - 0

KSZO OSTROWIEC

Sikora Bogumił
Cyran Janusz

2016-11-25 18:00

3 - 0

KS PAŁAC Bydgoszcz

KSZO OSTROWIEC

2016-11-26 17:00

Hala Sportowa w Muszynie

2016-11-26 17:00

2016-11-26 17:00

Polski Cukier Muszynianka Enea

3 - 1

Giacomini Budowlani Toruń

Nowak Bogdan
Pindral Szymon

2016-11-26 17:00

3 - 1

Polski Cukier Muszynianka Enea

Giacomini Budowlani Toruń

2016-11-26 18:00

Atlas Arena

2016-11-26 18:00

2016-11-26 18:00

Budowlani Łódź

3 - 0

Impel Wrocław

Myszkowski Marcin
Kileński Andrzej

2016-11-26 18:00

3 - 0

Budowlani Łódź

Impel Wrocław

2016-11-26 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Pile

2016-11-26 18:00

2016-11-26 18:00

PTPS Piła

3 - 1

ŁKS Commercecon Łódź

Włodarczyk Marcin
Słowik Marek

2016-11-26 18:00

3 - 1

PTPS Piła

ŁKS Commercecon Łódź

2016-11-27 14:45

Azoty Arena

2016-11-27 14:45

2016-11-27 14:45

Chemik Police

3 - 1

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Walerzak Marcin
Jażdżewski Sławomir

2016-11-27 14:45

3 - 1

Chemik Police

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

2016-11-27 17:00

Hala Centrum

2016-11-27 17:00

2016-11-27 17:00

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

3 - 0

Atom Trefl Sopot

Baniak Bartlomiej
Bzodek Marcin

2016-11-27 17:00

3 - 0

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Atom Trefl Sopot

2016-11-28 18:00

Arena Legionowo

2016-11-28 18:00

2016-11-28 18:00

Legionovia Legionowo

0 - 3

Developres SkyRes Rzeszów

Mituta Adam
Fiutek Mariusz

2016-11-28 18:00

0 - 3

Legionovia Legionowo

Developres SkyRes Rzeszów



Runda 8

2016-11-30 17:00

Hala 100-lecia Sopotu

2016-11-30 17:00

2016-11-30 17:00

Atom Trefl Sopot

3 - 1

Developres SkyRes Rzeszów

Bzodek Marcin
Szydełko Aleksandra

2016-11-30 17:00

3 - 1

Atom Trefl Sopot

Developres SkyRes Rzeszów

2016-11-30 18:00

Orbita

2016-11-30 18:00

2016-11-30 18:00

Impel Wrocław

3 - 1

Polski Cukier Muszynianka Enea

Sołtysiak Grzegorz
Włodarczyk Marcin

2016-11-30 18:00

3 - 1

Impel Wrocław

Polski Cukier Muszynianka Enea

2016-11-30 18:00

HWS KSZO

2016-11-30 18:00

2016-11-30 18:00

KSZO OSTROWIEC

3 - 2

Legionovia Legionowo

Nowak Bogdan
Mituta Adam

2016-11-30 18:00

3 - 2

KSZO OSTROWIEC

Legionovia Legionowo

2016-11-30 18:00

Arena Toruń

2016-11-30 18:00

2016-11-30 18:00

Giacomini Budowlani Toruń

0 - 3

Chemik Police

Cyran Janusz
Weiner Marcin

2016-11-30 18:00

0 - 3

Giacomini Budowlani Toruń

Chemik Police

2016-11-30 18:00

Atlas Arena

2016-11-30 18:00

2016-11-30 18:00

ŁKS Commercecon Łódź

1 - 3

KS PAŁAC Bydgoszcz

Kileński Andrzej
Walerzak Marcin

2016-11-30 18:00

1 - 3

ŁKS Commercecon Łódź

KS PAŁAC Bydgoszcz

2016-11-30 18:00

Hala Centrum

2016-11-30 18:00

2016-11-30 18:00

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

3 - 2

Budowlani Łódź

Janusz Grzegorz
Myszkowski Marcin

2016-11-30 18:00

3 - 2

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Budowlani Łódź

2016-11-30 20:00

Hala Sportowa BKS Stal

2016-11-30 20:00

2016-11-30 20:00

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

1 - 3

PTPS Piła

Słowik Marek
Wolski Dariusz

2016-11-30 20:00

1 - 3

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

PTPS Piła



Runda 9

2016-12-03 17:00

Hala Sportowa w Muszynie

2016-12-03 17:00

2016-12-03 17:00

Polski Cukier Muszynianka Enea

3 - 2

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Banaś Anna
Niedbał Anna

2016-12-03 17:00

3 - 2