Plus Liga 2016/2017

Plus Liga 2016/2017 - Play Off

select
Plus Liga 2016/2017 - Play Off Plus Liga 2016/2017 Play Off Matches

Półfinał 1-4

12.04.2017 - 18:00

Hala Azoty

12.04.2017 - 18:00

12.04.2017 - 18:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 0

Jastrzębski Węgiel

Herbik Marcin
Janik Tomasz

12.04.2017 - 18:00

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Jastrzębski Węgiel

12.04.2017 - 20:30

RCSW Podpromie

12.04.2017 - 20:30

12.04.2017 - 20:30

Asseco Resovia Rzeszów

2 - 3

PGE Skra Bełchatów

Twardowski Maciej
Pindral Szymon

12.04.2017 - 20:30

2 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

PGE Skra Bełchatów



Półfinał 1-4

07.04.2017 - 17:30

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

07.04.2017 - 17:30

07.04.2017 - 17:30

Jastrzębski Węgiel

0 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Burkiewicz Paweł
Kolendowski Maciej

07.04.2017 - 17:30

0 - 3

Jastrzębski Węgiel

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

09.04.2017 - 17:30

Atlas Arena

09.04.2017 - 17:30

09.04.2017 - 17:30

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

Maroszek Wojciech
Lagierski Marek

09.04.2017 - 17:30

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

Asseco Resovia Rzeszów



Mecz o 5 miejsce

07.04.2017 - 18:00

HWS RCS w Lubinie

07.04.2017 - 18:00

07.04.2017 - 18:00

Cuprum Lubin

1 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

Broński Jacek
Wolski Zbigniew

07.04.2017 - 18:00

1 - 3

Cuprum Lubin

Indykpol AZS Olsztyn

12.04.2017 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

12.04.2017 - 18:00

12.04.2017 - 18:00

Indykpol AZS Olsztyn

3 - 1

Cuprum Lubin

Skowroński Piotr
Heyducki Marek

12.04.2017 - 18:00

3 - 1

Indykpol AZS Olsztyn

Cuprum Lubin



Mecz o 7 miejsce

08.04.2017 - 17:00

Hala MOSiR

08.04.2017 - 17:00

08.04.2017 - 17:00

Cerrad Czarni Radom

2 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

Niemczura Waldemar
Król Piotr

08.04.2017 - 17:00

2 - 3

Cerrad Czarni Radom

LOTOS Trefl Gdańsk

13.04.2017 - 18:00

Ergo Arena

13.04.2017 - 18:00

13.04.2017 - 18:00

LOTOS Trefl Gdańsk

1 - 3

Cerrad Czarni Radom

Makowski Jarosław
Maciejewski Maciej

13.04.2017 - 18:00

1 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

Cerrad Czarni Radom



Mecz o 9 miejsce

08.04.2017 - 14:45

Hala Widowiskowo-Sportowa "Torwar"

08.04.2017 - 14:45

08.04.2017 - 14:45

ONICO AZS Politechnika Warszawska

3 - 1

GKS Katowice

Gołąbek Sławomir
Sokół Katarzyna

08.04.2017 - 14:45

3 - 1

ONICO AZS Politechnika Warszawska

GKS Katowice

09.04.2017 - 17:00

HWS Spodek

09.04.2017 - 17:00

09.04.2017 - 17:00

GKS Katowice

3 - 1

ONICO AZS Politechnika Warszawska

Ignatowicz Paweł
Kobienia Waldemar

09.04.2017 - 17:00

3 - 1

GKS Katowice

ONICO AZS Politechnika Warszawska



Mecz o 11 miejsce

04.04.2017 - 19:00

HS ZS im. Łukasiewicza w Policach

04.04.2017 - 19:00

04.04.2017 - 19:00

Espadon Szczecin

1 - 3

MKS Będzin

Wolski Zbigniew
Broński Jacek

04.04.2017 - 19:00

1 - 3

Espadon Szczecin

MKS Będzin

12.04.2017 - 19:00

HWS Sosnowiec

12.04.2017 - 19:00

12.04.2017 - 19:00

MKS Będzin

3 - 0

Espadon Szczecin

Niewiarowska Magdalena
Litwin Jacek

12.04.2017 - 19:00

3 - 0

MKS Będzin

Espadon Szczecin



Mecz o 13 miejsce

11.04.2017 - 18:00

Hala Pod Dębowcem

11.04.2017 - 18:00

11.04.2017 - 18:00

BBTS Bielsko-Biała

2 - 3

Effector Kielce

Litwin Jacek
Niedbał Anna

11.04.2017 - 18:00

2 - 3

BBTS Bielsko-Biała

Effector Kielce

13.04.2017 - 18:00

Hala Legionów

13.04.2017 - 18:00

13.04.2017 - 18:00

Effector Kielce

3 - 0

BBTS Bielsko-Biała

Flis Tomasz
Kolendowski Maciej

13.04.2017 - 18:00

3 - 0

Effector Kielce

BBTS Bielsko-Biała



Mecz o 15 miejsce

12.04.2017 - 18:00

Hala Sportowa 'Częstochowa'

12.04.2017 - 18:00

12.04.2017 - 18:00

AZS Częstochowa

3 - 2

Łuczniczka Bydgoszcz

Gadzina Mariusz
Burkiewicz Paweł

12.04.2017 - 18:00

3 - 2

AZS Częstochowa

Łuczniczka Bydgoszcz

19.04.2017 - 18:00

HSW Łuczniczka

19.04.2017 - 18:00

19.04.2017 - 18:00

Łuczniczka Bydgoszcz

3 - 1

AZS Częstochowa

Maciejewski Maciej
Makowski Jarosław

19.04.2017 - 18:00

3 - 1

Łuczniczka Bydgoszcz

AZS Częstochowa



Mecz o 1 miejsce

19.04.2017 - 18:00

Atlas Arena

19.04.2017 - 18:00

19.04.2017 - 18:00

PGE Skra Bełchatów

0 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Maroszek Wojciech
Lagierski Marek

19.04.2017 - 18:00

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

23.04.2017 - 20:30

Hala Azoty

23.04.2017 - 20:30

23.04.2017 - 20:30

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

Burkiewicz Paweł
Twardowski Maciej

23.04.2017 - 20:30

3 - 1

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

PGE Skra Bełchatów



Mecz o 3 miejsce

18.04.2017 - 18:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

18.04.2017 - 18:00

18.04.2017 - 18:00

Jastrzębski Węgiel

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

Maciejewski Maciej
Makowski Jarosław

18.04.2017 - 18:00

3 - 1

Jastrzębski Węgiel

Asseco Resovia Rzeszów

23.04.2017 - 17:30

RCSW Podpromie

23.04.2017 - 17:30

23.04.2017 - 17:30

Asseco Resovia Rzeszów

2 - 3

Jastrzębski Węgiel

Janik Tomasz
Herbik Marcin

23.04.2017 - 17:30

2 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Jastrzębski Węgiel