Plus Liga 2016/2017

Plus Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza

select

Runda 2

06.10.2016 18:00

Netto Arena

06.10.2016 18:00

06.10.2016 18:00

Espadon Szczecin

0 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Maroszek Wojciech
Lagierski Marek

06.10.2016 18:00

0 - 3

Espadon Szczecin

Asseco Resovia Rzeszów

07.10.2016 17:30

Hala Sportowa 'Częstochowa'

07.10.2016 17:30

07.10.2016 17:30

AZS Częstochowa

0 - 3

Jastrzębski Węgiel

Pindral Szymon
Kuchna Andrzej

07.10.2016 17:30

0 - 3

AZS Częstochowa

Jastrzębski Węgiel

08.10.2016 14:45

Hala Widowiskowo-Sportowa "Torwar"

08.10.2016 14:45

08.10.2016 14:45

ONICO AZS Politechnika Warszawska

3 - 0

Łuczniczka Bydgoszcz

Gołąbek Sławomir
Kobienia Waldemar

08.10.2016 14:45

3 - 0

ONICO AZS Politechnika Warszawska

Łuczniczka Bydgoszcz

08.10.2016 17:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

08.10.2016 17:00

08.10.2016 17:00

Indykpol AZS Olsztyn

3 - 0

GKS Katowice

Broński Jacek
Michlic Agnieszka

08.10.2016 17:00

3 - 0

Indykpol AZS Olsztyn

GKS Katowice

09.10.2016 14:45

Hala Azoty

09.10.2016 14:45

09.10.2016 14:45

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1 - 3

PGE Skra Bełchatów

Dudek Piotr
Gadzina Mariusz

09.10.2016 14:45

1 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

PGE Skra Bełchatów

09.10.2016 18:00

HWS Sosnowiec

09.10.2016 18:00

09.10.2016 18:00

MKS Będzin

2 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

Ignatowicz Paweł
Sokół Katarzyna

09.10.2016 18:00

2 - 3

MKS Będzin

LOTOS Trefl Gdańsk

10.10.2016 17:30

Hala MOSiR

10.10.2016 17:30

10.10.2016 17:30

Cerrad Czarni Radom

1 - 3

BBTS Bielsko-Biała

Makowski Jarosław
Maciejewski Maciej

10.10.2016 17:30

1 - 3

Cerrad Czarni Radom

BBTS Bielsko-Biała

02.11.2016 18:00

Hala Legionów

02.11.2016 18:00

02.11.2016 18:00

Effector Kielce

2 - 3

Cuprum Lubin

Niewiarowska Magdalena
Herbik Marcin

02.11.2016 18:00

2 - 3

Effector Kielce

Cuprum Lubin



Runda 3

14.10.2016 18:00

Netto Arena

14.10.2016 18:00

14.10.2016 18:00

Espadon Szczecin

0 - 3

ONICO AZS Politechnika Warszawska

Kolendowski Maciej
Flis Tomasz

14.10.2016 18:00

0 - 3

Espadon Szczecin

ONICO AZS Politechnika Warszawska

14.10.2016 18:00

Hala MOSiR

14.10.2016 18:00

14.10.2016 18:00

Cerrad Czarni Radom

2 - 3

Effector Kielce

Kobienia Waldemar
Ignatowicz Paweł

14.10.2016 18:00

2 - 3

Cerrad Czarni Radom

Effector Kielce

14.10.2016 20:15

HSW Łuczniczka

14.10.2016 20:15

14.10.2016 20:15

Łuczniczka Bydgoszcz

1 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

Pindral Szymon
Niewiarowska Magdalena

14.10.2016 20:15

1 - 3

Łuczniczka Bydgoszcz

Indykpol AZS Olsztyn

15.10.2016 14:45

Hala "Energia"

15.10.2016 14:45

15.10.2016 14:45

PGE Skra Bełchatów

1 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Król Piotr
Maroszek Wojciech

15.10.2016 14:45

1 - 3

PGE Skra Bełchatów

Asseco Resovia Rzeszów

15.10.2016 17:00

HS MOSiR w Szopienicach

15.10.2016 17:00

15.10.2016 17:00

GKS Katowice

3 - 0

AZS Częstochowa

Lagierski Marek
Kuchna Andrzej

15.10.2016 17:00

3 - 0

GKS Katowice

AZS Częstochowa

15.10.2016 17:30

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

15.10.2016 17:30

15.10.2016 17:30

Jastrzębski Węgiel

3 - 0

BBTS Bielsko-Biała

Budzik Marek
Niemczura Waldemar

15.10.2016 17:30

3 - 0

Jastrzębski Węgiel

BBTS Bielsko-Biała

15.10.2016 20:00

HWS RCS w Lubinie

15.10.2016 20:00

15.10.2016 20:00

Cuprum Lubin

3 - 0

MKS Będzin

Litwin Jacek
Gadzina Mariusz

15.10.2016 20:00

3 - 0

Cuprum Lubin

MKS Będzin

16.10.2016 14:45

Ergo Arena

16.10.2016 14:45

16.10.2016 14:45

LOTOS Trefl Gdańsk

1 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Maciejewski Maciej
Makowski Jarosław

16.10.2016 14:45

1 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle



Runda 4

20.10.2016 19:00

Netto Arena

20.10.2016 19:00

20.10.2016 19:00

Espadon Szczecin

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

Kuchna Andrzej
Budzik Marek

20.10.2016 19:00

3 - 0

Espadon Szczecin

PGE Skra Bełchatów

21.10.2016 18:00

Hala Legionów

21.10.2016 18:00

21.10.2016 18:00

Effector Kielce

2 - 3

Jastrzębski Węgiel

Michlic Agnieszka
Maciejewski Maciej

21.10.2016 18:00

2 - 3

Effector Kielce

Jastrzębski Węgiel

21.10.2016 20:15

RCSW Podpromie

21.10.2016 20:15

21.10.2016 20:15

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 1

LOTOS Trefl Gdańsk

Twardowski Maciej
Pindral Szymon

21.10.2016 20:15

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

LOTOS Trefl Gdańsk

22.10.2016 14:00

Hala Pod Dębowcem

22.10.2016 14:00

22.10.2016 14:00

BBTS Bielsko-Biała

0 - 3

GKS Katowice

Litwin Jacek
Gołąbek Sławomir

22.10.2016 14:00

0 - 3

BBTS Bielsko-Biała

GKS Katowice

22.10.2016 14:45

Hala Azoty

22.10.2016 14:45

22.10.2016 14:45

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 0

Cuprum Lubin

Maroszek Wojciech
Niedbał Anna

22.10.2016 14:45

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Cuprum Lubin

22.10.2016 15:00

Hala Widowiskowo-Sportowa "Torwar"

22.10.2016 15:00

22.10.2016 15:00

ONICO AZS Politechnika Warszawska

3 - 1

Indykpol AZS Olsztyn

Heyducki Marek
Skowroński Piotr

22.10.2016 15:00

3 - 1

ONICO AZS Politechnika Warszawska

Indykpol AZS Olsztyn

23.10.2016 17:00

Hala Sportowa 'Częstochowa'

23.10.2016 17:00

23.10.2016 17:00

AZS Częstochowa

3 - 2

Łuczniczka Bydgoszcz

Herbik Marcin
Janik Tomasz

23.10.2016 17:00

3 - 2

AZS Częstochowa

Łuczniczka Bydgoszcz

22.12.2016 19:00

HWS Sosnowiec

22.12.2016 19:00

22.12.2016 19:00

MKS Będzin

0 - 3

Cerrad Czarni Radom

Broński Jacek
Wolski Zbigniew

22.12.2016 19:00

0 - 3

MKS Będzin

Cerrad Czarni Radom



Runda 5

26.10.2016 18:00

Hala "Energia"

26.10.2016 18:00

26.10.2016 18:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

ONICO AZS Politechnika Warszawska

Wolski Zbigniew
Sokół Katarzyna

26.10.2016 18:00

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

ONICO AZS Politechnika Warszawska

26.10.2016 18:00

HWS RCS w Lubinie

26.10.2016 18:00

26.10.2016 18:00

Cuprum Lubin

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

Ignatowicz Paweł
Gołąbek Sławomir

26.10.2016 18:00

3 - 0

Cuprum Lubin

Asseco Resovia Rzeszów

26.10.2016 18:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

26.10.2016 18:00

26.10.2016 18:00

Jastrzębski Węgiel

1 - 3

MKS Będzin

Król Piotr
Kuchna Andrzej

26.10.2016 18:00

1 - 3

Jastrzębski Węgiel

MKS Będzin

26.10.2016 18:00

HS MOSiR w Szopienicach

26.10.2016 18:00

26.10.2016 18:00

GKS Katowice

0 - 3

Effector Kielce

Flis Tomasz
Litwin Jacek

26.10.2016 18:00

0 - 3

GKS Katowice

Effector Kielce

26.10.2016 18:00

HSW Łuczniczka

26.10.2016 18:00

26.10.2016 18:00

Łuczniczka Bydgoszcz

3 - 0

BBTS Bielsko-Biała

Skowroński Piotr
Heyducki Marek

26.10.2016 18:00

3 - 0

Łuczniczka Bydgoszcz

BBTS Bielsko-Biała

26.10.2016 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

26.10.2016 18:00

26.10.2016 18:00

Indykpol AZS Olsztyn

3 - 1

AZS Częstochowa

Burkiewicz Paweł
Kolendowski Maciej

26.10.2016 18:00

3 - 1

Indykpol AZS Olsztyn

AZS Częstochowa

26.10.2016 19:00

Ergo Arena

26.10.2016 19:00

26.10.2016 19:00

LOTOS Trefl Gdańsk

3 - 1

Espadon Szczecin

Michlic Agnieszka
Janik Tomasz

26.10.2016 19:00

3 - 1

LOTOS Trefl Gdańsk

Espadon Szczecin

26.10.2016 20:30

Hala MOSiR

26.10.2016 20:30

26.10.2016 20:30

Cerrad Czarni Radom

1 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Gadzina Mariusz
Dudek Piotr

26.10.2016 20:30

1 - 3

Cerrad Czarni Radom

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle



Runda 6

29.10.2016 14:45

Hala "Energia"

29.10.2016 14:45

29.10.2016 14:45

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

LOTOS Trefl Gdańsk

Niemczura Waldemar
Lagierski Marek

29.10.2016 14:45

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

LOTOS Trefl Gdańsk

29.10.2016 17:00

Hala Pod Dębowcem

29.10.2016 17:00

29.10.2016 17:00

BBTS Bielsko-Biała

0 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

Dudek Piotr
Burkiewicz Paweł

29.10.2016 17:00

0 - 3

BBTS Bielsko-Biała

Indykpol AZS Olsztyn

29.10.2016 17:00

Hala Legionów

29.10.2016 17:00

29.10.2016 17:00

Effector Kielce

3 - 2

Łuczniczka Bydgoszcz

Maroszek Wojciech
Kuchna Andrzej

29.10.2016 17:00

3 - 2

Effector Kielce

Łuczniczka Bydgoszcz

29.10.2016 17:00

HWS RCS w Lubinie

29.10.2016 17:00

29.10.2016 17:00

Cuprum Lubin

3 - 0

Espadon Szczecin

Niedbał Anna
Twardowski Maciej

29.10.2016 17:00

3 - 0

Cuprum Lubin

Espadon Szczecin

29.10.2016 18:00

HWS Sosnowiec

29.10.2016 18:00

29.10.2016 18:00

MKS Będzin

3 - 1

GKS Katowice

Niewiarowska Magdalena
Herbik Marcin

29.10.2016 18:00

3 - 1

MKS Będzin

GKS Katowice

29.10.2016 20:00

Hala Azoty

29.10.2016 20:00

29.10.2016 20:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 2

Jastrzębski Węgiel

Broński Jacek
Michlic Agnieszka

29.10.2016 20:00

3 - 2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Jastrzębski Węgiel

30.10.2016 14:45

RCSW Podpromie

30.10.2016 14:45

30.10.2016 14:45

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 0

Cerrad Czarni Radom

Gołąbek Sławomir
Kobienia Waldemar

30.10.2016 14:45

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

Cerrad Czarni Radom

31.10.2016 18:00

Hala Widowiskowo-Sportowa "Torwar"

31.10.2016 18:00

31.10.2016 18:00

ONICO AZS Politechnika Warszawska

1 - 3

AZS Częstochowa

Flis Tomasz
Litwin Jacek

31.10.2016 18:00

1 - 3

ONICO AZS Politechnika Warszawska

AZS Częstochowa



Runda 7

04.11.2016 20:15

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

04.11.2016 20:15

04.11.2016 20:15

Jastrzębski Węgiel

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

Maciejewski Maciej
Makowski Jarosław

04.11.2016 20:15

3 - 1

Jastrzębski Węgiel

Asseco Resovia Rzeszów

05.11.2016 14:45

HWS RCS w Lubinie

05.11.2016 14:45

05.11.2016 14:45

Cuprum Lubin

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Lagierski Marek
Dudek Piotr

05.11.2016 14:45

0 - 3

Cuprum Lubin

PGE Skra Bełchatów

05.11.2016 17:00

Ergo Arena

05.11.2016 17:00

05.11.2016 17:00

LOTOS Trefl Gdańsk

3 - 1

ONICO AZS Politechnika Warszawska

Kobienia Waldemar
Ignatowicz Paweł

05.11.2016 17:00

3 - 1

LOTOS Trefl Gdańsk

ONICO AZS Politechnika Warszawska

05.11.2016 17:00

Hala MOSiR

05.11.2016 17:00

05.11.2016 17:00

Cerrad Czarni Radom

3 - 1

Espadon Szczecin

Sokół Katarzyna
Gołąbek Sławomir

05.11.2016 17:00

3 - 1

Cerrad Czarni Radom

Espadon Szczecin

05.11.2016 17:00

HSW Łuczniczka

05.11.2016 17:00

05.11.2016 17:00

Łuczniczka Bydgoszcz

3 - 0

MKS Będzin

Wolski Zbigniew
Broński Jacek

05.11.2016 17:00

3 - 0

Łuczniczka Bydgoszcz

MKS Będzin

05.11.2016 17:00