ORLEN Liga 2015/2016

ORLEN Liga 2015/2016 - Play Off

select
ORLEN Liga - Play Off 2015/2016 ORLEN Liga - Play Off 2015/2016 Matches

Półfinał 5-8

19.03.2016 - 19:00

Hala Pod Dębowcem

19.03.2016 - 19:00

19.03.2016 - 19:00

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała

0 - 3

Budowlani Łódź

Banaś Anna
Janusz Grzegorz

19.03.2016 - 19:00

0 - 3

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Budowlani Łódź

21.03.2016 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Pile

21.03.2016 - 18:00

21.03.2016 - 18:00

PTPS Piła

0 - 3

Polski Cukier Muszynianka Enea

Maciejewski Maciej
Włodarczyk Marcin

21.03.2016 - 18:00

0 - 3

PTPS Piła

Polski Cukier Muszynianka Enea



Półfinał 9-12

19.03.2016 - 17:00

HWS KSZO

19.03.2016 - 17:00

19.03.2016 - 17:00

KSZO OSTROWIEC

3 - 1

Legionovia Legionowo

Fiutek Mariusz
Pośpiech Rafał

19.03.2016 - 17:00

3 - 1

KSZO OSTROWIEC

Legionovia Legionowo

20.03.2016 - 18:00

HSW Łuczniczka

20.03.2016 - 18:00

20.03.2016 - 18:00

KS PAŁAC Bydgoszcz

1 - 3

Developres SkyRes Rzeszów

Kileński Andrzej
Jażdżewski Sławomir

20.03.2016 - 18:00

1 - 3

KS PAŁAC Bydgoszcz

Developres SkyRes Rzeszów



Półfinał 1-4

19.03.2016 - 14:45

Netto Arena

19.03.2016 - 14:45

19.03.2016 - 14:45

Chemik Police

3 - 0

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Wolski Zbigniew
Słowik Bartosz

19.03.2016 - 14:45

3 - 0

Chemik Police

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

23.03.2016 - 18:00

Ergo Arena

23.03.2016 - 18:00

23.03.2016 - 18:00

PGE Atom Trefl Sopot

3 - 1

Impel Wrocław

Sołtysiak Grzegorz
Makowski Jarosław

23.03.2016 - 18:00

3 - 1

PGE Atom Trefl Sopot

Impel Wrocław



Półfinał 1-4

08.04.2016 - 18:00

Hala Centrum

08.04.2016 - 18:00

08.04.2016 - 18:00

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

0 - 3

Chemik Police

Myszkowski Marcin
Niewiarowska Magdalena

08.04.2016 - 18:00

0 - 3

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Chemik Police

11.04.2016 - 20:30

Orbita

11.04.2016 - 20:30

11.04.2016 - 20:30

Impel Wrocław

3 - 2

PGE Atom Trefl Sopot

Cyran Janusz
Sikora Bogumił

11.04.2016 - 20:30

3 - 2

Impel Wrocław

PGE Atom Trefl Sopot



Półfinał 5-8

09.04.2016 - 17:00

Hala Sportowa w Muszynie

09.04.2016 - 17:00

09.04.2016 - 17:00

Polski Cukier Muszynianka Enea

3 - 1

PTPS Piła

Janusz Grzegorz
Banaś Anna

09.04.2016 - 17:00

3 - 1

Polski Cukier Muszynianka Enea

PTPS Piła

09.04.2016 - 18:00

Atlas Arena

09.04.2016 - 18:00

09.04.2016 - 18:00

Budowlani Łódź

3 - 1

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Gołąbek Sławomir
Baniak Bartlomiej

09.04.2016 - 18:00

3 - 1

Budowlani Łódź

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała



Półfinał 9-12

24.03.2016 - 18:00

RCSW Podpromie

24.03.2016 - 18:00

24.03.2016 - 18:00

Developres SkyRes Rzeszów

0 - 3

KS PAŁAC Bydgoszcz

Fiutek Mariusz
Pośpiech Rafał

24.03.2016 - 18:00

0 - 3

Developres SkyRes Rzeszów

KS PAŁAC Bydgoszcz

08.04.2016 - 19:00

DPD Arena Legionowo

08.04.2016 - 19:00

08.04.2016 - 19:00

Legionovia Legionowo

3 - 0

KSZO OSTROWIEC

Kileński Andrzej
Jażdżewski Sławomir

08.04.2016 - 19:00

3 - 0

Legionovia Legionowo

KSZO OSTROWIEC



Półfinał 9-12

25.03.2016 - 16:00

RCSW Podpromie

25.03.2016 - 16:00

25.03.2016 - 16:00

Developres SkyRes Rzeszów

1 - 3

KS PAŁAC Bydgoszcz

Sikora Bogumił
Weiner Marcin

25.03.2016 - 16:00

1 - 3

Developres SkyRes Rzeszów

KS PAŁAC Bydgoszcz

09.04.2016 - 18:00

DPD Arena Legionowo

09.04.2016 - 18:00

09.04.2016 - 18:00

Legionovia Legionowo

3 - 0

KSZO OSTROWIEC

Włodarczyk Marcin
Sołtysiak Grzegorz

09.04.2016 - 18:00

3 - 0

Legionovia Legionowo

KSZO OSTROWIEC



Półfinał 1-4

15.04.2016 - 18:00

Ergo Arena

15.04.2016 - 18:00

15.04.2016 - 18:00

PGE Atom Trefl Sopot

3 - 0

Impel Wrocław

Niewiarowska Magdalena
Myszkowski Marcin

15.04.2016 - 18:00

3 - 0

PGE Atom Trefl Sopot

Impel Wrocław



Mecz o 5 miejsce

23.04.2016 - 17:00

Hala Sportowa w Muszynie

23.04.2016 - 17:00

23.04.2016 - 17:00

Polski Cukier Muszynianka Enea

2 - 3

Budowlani Łódź

Fiutek Mariusz
Cyran Janusz

23.04.2016 - 17:00

2 - 3

Polski Cukier Muszynianka Enea

Budowlani Łódź

28.04.2016 - 18:00

Atlas Arena

28.04.2016 - 18:00

28.04.2016 - 18:00

Budowlani Łódź

3 - 1

Polski Cukier Muszynianka Enea

Banaś Anna
Niewiarowska Magdalena

28.04.2016 - 18:00

3 - 1

Budowlani Łódź

Polski Cukier Muszynianka Enea



Mecz o 7 miejsce

22.04.2016 - 18:00

Hala Pod Dębowcem

22.04.2016 - 18:00

22.04.2016 - 18:00

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3 - 0

PTPS Piła

Bzodek Marcin
Janusz Grzegorz

22.04.2016 - 18:00

3 - 0

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała

PTPS Piła

29.04.2016 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Pile

29.04.2016 - 18:00

29.04.2016 - 18:00

PTPS Piła

1 - 3

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Włodarczyk Marcin
Sołtysiak Grzegorz

29.04.2016 - 18:00

1 - 3

PTPS Piła

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała



Mecz o 9 miejsce

23.04.2016 - 18:00

HSW Łuczniczka

23.04.2016 - 18:00

23.04.2016 - 18:00

KS PAŁAC Bydgoszcz

3 - 0

Legionovia Legionowo

Kileński Andrzej
Jażdżewski Sławomir

23.04.2016 - 18:00

3 - 0

KS PAŁAC Bydgoszcz

Legionovia Legionowo

28.04.2016 - 19:00

DPD Arena Legionowo

28.04.2016 - 19:00

28.04.2016 - 19:00

Legionovia Legionowo

3 - 1

KS PAŁAC Bydgoszcz

Słowik Marek
Wolski Dariusz

28.04.2016 - 19:00

3 - 1

Legionovia Legionowo

KS PAŁAC Bydgoszcz

29.04.2016 - 19:00

DPD Arena Legionowo

29.04.2016 - 19:00

29.04.2016 - 19:00

Legionovia Legionowo

2 - 3

KS PAŁAC Bydgoszcz

Maciejewski Maciej
Bzodek Marcin

29.04.2016 - 19:00

2 - 3

Legionovia Legionowo

KS PAŁAC Bydgoszcz



Mecz o 11 miejsce

23.04.2016 - 18:00

HWS KSZO

23.04.2016 - 18:00

23.04.2016 - 18:00

KSZO OSTROWIEC

3 - 2

Developres SkyRes Rzeszów

Niewiarowska Magdalena
Myszkowski Marcin

23.04.2016 - 18:00

3 - 2

KSZO OSTROWIEC

Developres SkyRes Rzeszów

28.04.2016 - 18:00

RCSW Podpromie

28.04.2016 - 18:00

28.04.2016 - 18:00

Developres SkyRes Rzeszów

3 - 0

KSZO OSTROWIEC

Pośpiech Rafał
Sikora Bogumił

28.04.2016 - 18:00

3 - 0

Developres SkyRes Rzeszów

KSZO OSTROWIEC

29.04.2016 - 18:00

RCSW Podpromie

29.04.2016 - 18:00

29.04.2016 - 18:00

Developres SkyRes Rzeszów

3 - 2

KSZO OSTROWIEC

Banaś Anna
Fiutek Mariusz

29.04.2016 - 18:00

3 - 2

Developres SkyRes Rzeszów

KSZO OSTROWIEC



Mecz o 1 miejsce

19.04.2016 - 18:00

Netto Arena

19.04.2016 - 18:00

19.04.2016 - 18:00

Chemik Police

3 - 1

PGE Atom Trefl Sopot

Weiner Marcin
Pośpiech Rafał

19.04.2016 - 18:00

3 - 1

Chemik Police

PGE Atom Trefl Sopot

20.04.2016 - 18:00

Netto Arena

20.04.2016 - 18:00

20.04.2016 - 18:00

Chemik Police

3 - 0

PGE Atom Trefl Sopot

Wolski Dariusz
Słowik Marek

20.04.2016 - 18:00

3 - 0

Chemik Police

PGE Atom Trefl Sopot

28.04.2016 - 18:00

Ergo Arena

28.04.2016 - 18:00

28.04.2016 - 18:00

PGE Atom Trefl Sopot

0 - 3

Chemik Police

Sęk Jacek
Włodarczyk Marcin

28.04.2016 - 18:00

0 - 3

PGE Atom Trefl Sopot

Chemik Police



Mecz o 3 miejsce

22.04.2016 - 17:00

Orbita

22.04.2016 - 17:00

22.04.2016 - 17:00

Impel Wrocław

3 - 2

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Sołtysiak Grzegorz
Maciejewski Maciej

22.04.2016 - 17:00

3 - 2

Impel Wrocław

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

23.04.2016 - 14:45

Orbita

23.04.2016 - 14:45

23.04.2016 - 14:45

Impel Wrocław

3 - 0

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Gołąbek Sławomir
Baniak Bartlomiej

23.04.2016 - 14:45

3 - 0

Impel Wrocław

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

28.04.2016 - 20:30

Hala Centrum

28.04.2016 - 20:30

28.04.2016 - 20:30

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

1 - 3

Impel Wrocław

Janusz Grzegorz
Dudek Piotr

28.04.2016 - 20:30

1 - 3

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Impel Wrocław