Plus Liga 2015/2016

Plus Liga 2015/2016 - Play Off

select
Plus Liga 2015/2016 - Play Off Plus Liga 2015/2016 Play Off Matches

Mecz o 5 miejsce

15.04.2016 - 18:00

Hala MOSiR

15.04.2016 - 18:00

15.04.2016 - 18:00

Cerrad Czarni Radom

0 - 3

Cuprum Lubin

Skowroński Grzegorz
Heyducki Marek

15.04.2016 - 18:00

0 - 3

Cerrad Czarni Radom

Cuprum Lubin

22.04.2016 - 18:00

HWS RCS w Lubinie

22.04.2016 - 18:00

22.04.2016 - 18:00

Cuprum Lubin

3 - 2

Cerrad Czarni Radom

Wolski Zbigniew
Broński Jacek

22.04.2016 - 18:00

3 - 2

Cuprum Lubin

Cerrad Czarni Radom



Mecz o 7 miejsce

18.04.2016 - 19:00

Arena Ursynów

18.04.2016 - 19:00

18.04.2016 - 19:00

AZS Politechnika Warszawska

1 - 3

Jastrzębski Węgiel

Sokół Katarzyna
Burkiewicz Paweł

18.04.2016 - 19:00

1 - 3

AZS Politechnika Warszawska

Jastrzębski Węgiel

23.04.2016 - 18:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

23.04.2016 - 18:00

23.04.2016 - 18:00

Jastrzębski Węgiel

2 - 3

AZS Politechnika Warszawska

Flis Tomasz
Litwin Jacek

23.04.2016 - 18:00

2 - 3

Jastrzębski Węgiel

AZS Politechnika Warszawska

24.04.2016 - 18:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

24.04.2016 - 18:00

24.04.2016 - 18:00

Jastrzębski Węgiel

3 - 0

AZS Politechnika Warszawska

Heyducki Marek
Skowroński Piotr

24.04.2016 - 18:00

3 - 0

Jastrzębski Węgiel

AZS Politechnika Warszawska



Mecz o 9 miejsce

14.04.2016 - 19:00

HSW Łuczniczka

14.04.2016 - 19:00

14.04.2016 - 19:00

Łuczniczka Bydgoszcz

3 - 0

Indykpol AZS Olsztyn

Herbik Marcin
Janik Tomasz

14.04.2016 - 19:00

3 - 0

Łuczniczka Bydgoszcz

Indykpol AZS Olsztyn

20.04.2016 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

20.04.2016 - 18:00

20.04.2016 - 18:00

Indykpol AZS Olsztyn

3 - 1

Łuczniczka Bydgoszcz

Niemczura Waldemar
Budzik Marek

20.04.2016 - 18:00

3 - 1

Indykpol AZS Olsztyn

Łuczniczka Bydgoszcz

21.04.2016 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

21.04.2016 - 18:00

21.04.2016 - 18:00

Indykpol AZS Olsztyn

2 - 3

Łuczniczka Bydgoszcz

Skowroński Piotr
Niedbał Anna

21.04.2016 - 18:00

2 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

Łuczniczka Bydgoszcz



Mecz o 11 miejsce

15.04.2016 - 18:00

Hala Sportowa 'Częstochowa'

15.04.2016 - 18:00

15.04.2016 - 18:00

AZS Częstochowa

3 - 0

BBTS Bielsko-Biała

Niedbał Anna
Twardowski Maciej

15.04.2016 - 18:00

3 - 0

AZS Częstochowa

BBTS Bielsko-Biała

24.04.2016 - 18:00

Hala Pod Dębowcem

24.04.2016 - 18:00

24.04.2016 - 18:00

BBTS Bielsko-Biała

1 - 3

AZS Częstochowa

Pindral Szymon
Sokół Katarzyna

24.04.2016 - 18:00

1 - 3

BBTS Bielsko-Biała

AZS Częstochowa



Mecz o 13 miejsce

20.04.2016 - 18:00

HWS Sosnowiec

20.04.2016 - 18:00

20.04.2016 - 18:00

MKS Będzin

1 - 3

Effector Kielce

Kolendowski Maciej
Gadzina Mariusz

20.04.2016 - 18:00

1 - 3

MKS Będzin

Effector Kielce

24.04.2016 - 16:00

Hala Legionów

24.04.2016 - 16:00

24.04.2016 - 16:00

Effector Kielce

3 - 2

MKS Będzin

Kobienia Waldemar
Ignatowicz Paweł

24.04.2016 - 16:00

3 - 2

Effector Kielce

MKS Będzin



Mecz o 1 miejsce

21.04.2016 - 20:30

Hala Azoty

21.04.2016 - 20:30

21.04.2016 - 20:30

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

Maroszek Wojciech
Kuchna Andrzej

21.04.2016 - 20:30

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Asseco Resovia Rzeszów

22.04.2016 - 20:30

Hala Azoty

22.04.2016 - 20:30

22.04.2016 - 20:30

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

Burkiewicz Paweł
Kolendowski Maciej

22.04.2016 - 20:30

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Asseco Resovia Rzeszów

26.04.2016 - 20:30

RCSW Podpromie

26.04.2016 - 20:30

26.04.2016 - 20:30

Asseco Resovia Rzeszów

0 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Twardowski Maciej
Pindral Szymon

26.04.2016 - 20:30

0 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle



Mecz o 3 miejsce

21.04.2016 - 18:00

Hala "Energia"

21.04.2016 - 18:00

21.04.2016 - 18:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

LOTOS Trefl Gdańsk

Dudek Piotr
Gadzina Mariusz

21.04.2016 - 18:00

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

LOTOS Trefl Gdańsk

22.04.2016 - 18:00

Hala "Energia"

22.04.2016 - 18:00

22.04.2016 - 18:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

LOTOS Trefl Gdańsk

Król Piotr
Budzik Marek

22.04.2016 - 18:00

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

LOTOS Trefl Gdańsk

26.04.2016 - 18:00

Ergo Arena

26.04.2016 - 18:00

26.04.2016 - 18:00

LOTOS Trefl Gdańsk

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Broński Jacek
Wolski Zbigniew

26.04.2016 - 18:00

0 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

PGE Skra Bełchatów