MłodaLiga 2015/2016

Młoda Liga 2015/2016 - Play Off

select
Młoda Liga 2015/2016 Play Off Młoda Liga 2015/2016 Play Off Matches

Ćwierćfinał 1-8

05.02.2016 - 19:00

Hala Pod Dębowcem

05.02.2016 - 19:00

05.02.2016 - 19:00

BBTS ATH Bielsko-Biała

3 - 0

RCS CERRAD CZARNI Radom

Mrozik Alicja
Janusz Grzegorz

05.02.2016 - 19:00

3 - 0

BBTS ATH Bielsko-Biała

RCS CERRAD CZARNI Radom

06.02.2016 - 11:00

Hala Sportowa ROSiR

06.02.2016 - 11:00

06.02.2016 - 11:00

Asseco Resovia Rzeszów

2 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

Kot Adam
Litwin Jacek

06.02.2016 - 11:00

2 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

LOTOS Trefl Gdańsk

10.02.2016 - 14:30

Hala Sportowa Kortowo

10.02.2016 - 14:30

10.02.2016 - 14:30

Indykpol AZS Olsztyn

2 - 3

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Glinkowski Michał
Mikołajczak Sławomir

10.02.2016 - 14:30

2 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

13.02.2016 - 16:30

BKS 'Chemik'

13.02.2016 - 16:30

13.02.2016 - 16:30

Łuczniczka Bydgoszcz

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Redlarski Mateusz
Skowroński Piotr

13.02.2016 - 16:30

3 - 0

Łuczniczka Bydgoszcz

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle



Ćwierćfinał 1-8

11.02.2016 - 11:00

Ergo Arena

11.02.2016 - 11:00

11.02.2016 - 11:00

LOTOS Trefl Gdańsk

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

Bryzek Łukasz
Kileński Andrzej

11.02.2016 - 11:00

3 - 0

LOTOS Trefl Gdańsk

Asseco Resovia Rzeszów

20.02.2016 - 10:00

Hala Sportowa ul. Reja 10

20.02.2016 - 10:00

20.02.2016 - 10:00

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

3 - 1

Indykpol AZS Olsztyn

Rybicki Zbigniew
Mituta Adam

20.02.2016 - 10:00

3 - 1

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Indykpol AZS Olsztyn

20.02.2016 - 17:00

Hala MOSiR

20.02.2016 - 17:00

20.02.2016 - 17:00

RCS CERRAD CZARNI Radom

3 - 0

BBTS ATH Bielsko-Biała

Boś Paulina
Adamczyk Bartłomiej

20.02.2016 - 17:00

3 - 0

RCS CERRAD CZARNI Radom

BBTS ATH Bielsko-Biała

20.02.2016 - 19:00

Hala Sportowa 'Śródmieście'

20.02.2016 - 19:00

20.02.2016 - 19:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 0

Łuczniczka Bydgoszcz

Nowak Bogdan
Sikora Bogumił

20.02.2016 - 19:00

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Łuczniczka Bydgoszcz



Ćwierćfinał 1-8

21.02.2016 - 17:00

Hala MOSiR

21.02.2016 - 17:00

21.02.2016 - 17:00

RCS CERRAD CZARNI Radom

3 - 1

BBTS ATH Bielsko-Biała

Olszanecki Marek
Pierucki Bogusław

21.02.2016 - 17:00

3 - 1

RCS CERRAD CZARNI Radom

BBTS ATH Bielsko-Biała

21.02.2016 - 17:00

Hala Sportowa 'Śródmieście'

21.02.2016 - 17:00

21.02.2016 - 17:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 0

Łuczniczka Bydgoszcz

Magiera Radosław
Bzodek Marcin

21.02.2016 - 17:00

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Łuczniczka Bydgoszcz



Półfinał 1-4

05.03.2016 - 15:00

Hala Sportowa

05.03.2016 - 15:00

05.03.2016 - 15:00

LOTOS Trefl Gdańsk

0 - 3

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Wolski Dariusz
Wolski Zbigniew

05.03.2016 - 15:00

0 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

05.03.2016 - 17:30

Hala Sportowa

05.03.2016 - 17:30

05.03.2016 - 17:30

RCS CERRAD CZARNI Radom

3 - 2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Niemczura Waldemar
Nowak Bogdan

05.03.2016 - 17:30

3 - 2

RCS CERRAD CZARNI Radom

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle



Mecz o 1 miejsce

06.03.2016 - 12:45

Hala Sportowa

06.03.2016 - 12:45

06.03.2016 - 12:45

RCS CERRAD CZARNI Radom

2 - 3

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Broński Jacek
Sokół Katarzyna

06.03.2016 - 12:45

2 - 3

RCS CERRAD CZARNI Radom

JASTRZĘBSKI WĘGIEL



Mecz o 3 miejsce

06.03.2016 - 10:00

Hala Sportowa

06.03.2016 - 10:00

06.03.2016 - 10:00

LOTOS Trefl Gdańsk

3 - 2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Litwin Jacek
Pierucki Bogusław

06.03.2016 - 10:00

3 - 2

LOTOS Trefl Gdańsk

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle