MłodaLiga 2015/2016

Młoda Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza

select
Młoda Liga 2015/2016 - Grupa A ML - Grupa A Matches

Runda 1

03.10.2015 - 13:00

Ergo Arena

03.10.2015 - 13:00

03.10.2015 - 13:00

LOTOS Trefl Gdańsk

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

Minczewski Jarosław
Jażdżewski Sławomir

03.10.2015 - 13:00

3 - 0

LOTOS Trefl Gdańsk

PGE Skra Bełchatów

03.10.2015 - 13:00

Hala Sportowa Kortowo

03.10.2015 - 13:00

03.10.2015 - 13:00

Indykpol AZS Olsztyn

3 - 0

Effector Kielce

Błażejewski Marek
Skowroński Piotr

03.10.2015 - 13:00

3 - 0

Indykpol AZS Olsztyn

Effector Kielce

03.10.2015 - 16:00

HSW Łuczniczka

03.10.2015 - 16:00

03.10.2015 - 16:00

Łuczniczka Bydgoszcz

3 - 2

AZS Politechnika Warszawska

Saładziak Mateusz
Maciejewski Maciej

03.10.2015 - 16:00

3 - 2

Łuczniczka Bydgoszcz

AZS Politechnika Warszawska



Runda 2

10.10.2015 - 17:00

Hala "Energia"

10.10.2015 - 17:00

10.10.2015 - 17:00

PGE Skra Bełchatów

2 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

Wieczorek Piotr
Janik Tomasz

10.10.2015 - 17:00

2 - 3

PGE Skra Bełchatów

Indykpol AZS Olsztyn

10.10.2015 - 17:00

Hala MOSiR

10.10.2015 - 17:00

10.10.2015 - 17:00

RCS Cerrad Czarni Radom

3 - 0

Łuczniczka Bydgoszcz

Janczarek Artur
Sęk Jacek

10.10.2015 - 17:00

3 - 0

RCS Cerrad Czarni Radom

Łuczniczka Bydgoszcz

10.10.2015 - 18:00

Centrum Rekreacyjno-Sportowe

10.10.2015 - 18:00

10.10.2015 - 18:00

AZS Politechnika Warszawska

3 - 1

LOTOS Trefl Gdańsk

Skalimowski Karol
Lisiecki Tomasz

10.10.2015 - 18:00

3 - 1

AZS Politechnika Warszawska

LOTOS Trefl Gdańsk



Runda 3

17.10.2015 - 11:00

ZSP Nr. 1 w Kielcach

17.10.2015 - 11:00

17.10.2015 - 11:00

Effector Kielce

3 - 2

PGE Skra Bełchatów

Pięta Piotr
Myszkowski Marcin

17.10.2015 - 11:00

3 - 2

Effector Kielce

PGE Skra Bełchatów

17.10.2015 - 16:00

Ergo Arena

17.10.2015 - 16:00

17.10.2015 - 16:00

LOTOS Trefl Gdańsk

3 - 1

RCS Cerrad Czarni Radom

Orzechowski Krystian
Włodarczyk Marcin

17.10.2015 - 16:00

3 - 1

LOTOS Trefl Gdańsk

RCS Cerrad Czarni Radom

18.10.2015 - 12:00

Hala Sportowa Kortowo

18.10.2015 - 12:00

18.10.2015 - 12:00

Indykpol AZS Olsztyn

3 - 2

AZS Politechnika Warszawska

Łukaszewicz Michał
Beń Mirosław

18.10.2015 - 12:00

3 - 2

Indykpol AZS Olsztyn

AZS Politechnika Warszawska



Runda 4

24.10.2015 - 16:00

BKS 'Chemik'

24.10.2015 - 16:00

24.10.2015 - 16:00

Łuczniczka Bydgoszcz

2 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

Kułak Zbigniew
Naduk Jacek

24.10.2015 - 16:00

2 - 3

Łuczniczka Bydgoszcz

LOTOS Trefl Gdańsk

24.10.2015 - 17:00

Hala Sportowa

24.10.2015 - 17:00

24.10.2015 - 17:00

RCS Cerrad Czarni Radom

1 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

Burzyński Lech
Budzik Marek

24.10.2015 - 17:00

1 - 3

RCS Cerrad Czarni Radom

Indykpol AZS Olsztyn

25.10.2015 - 16:00

Centrum Rekreacyjno-Sportowe

25.10.2015 - 16:00

25.10.2015 - 16:00

AZS Politechnika Warszawska

0 - 3

Effector Kielce

Puchalska Barbara
Walerzak Marcin

25.10.2015 - 16:00

0 - 3

AZS Politechnika Warszawska

Effector Kielce



Runda 5

07.11.2015 - 12:30

ZSP

07.11.2015 - 12:30

07.11.2015 - 12:30

Effector Kielce

1 - 3

RCS Cerrad Czarni Radom

Krupski Marek
Cyran Janusz

07.11.2015 - 12:30

1 - 3

Effector Kielce

RCS Cerrad Czarni Radom

07.11.2015 - 19:00

Hala "Energia"

07.11.2015 - 19:00

07.11.2015 - 19:00

PGE Skra Bełchatów

0 - 3

AZS Politechnika Warszawska

Lenart Piotr
Fiutek Mariusz

07.11.2015 - 19:00

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

AZS Politechnika Warszawska

08.11.2015 - 14:00

Hala Sportowa Kortowo

08.11.2015 - 14:00

08.11.2015 - 14:00

Indykpol AZS Olsztyn

2 - 3

Łuczniczka Bydgoszcz

Redlarski Mateusz
Heyducki Marek

08.11.2015 - 14:00

2 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

Łuczniczka Bydgoszcz



Runda 6

14.11.2015 - 11:00

BKS 'Chemik'

14.11.2015 - 11:00

14.11.2015 - 11:00

Łuczniczka Bydgoszcz

1 - 3

Effector Kielce

Broński Mateusz
Broński Jacek

14.11.2015 - 11:00

1 - 3

Łuczniczka Bydgoszcz

Effector Kielce

14.11.2015 - 12:00

Hala Sportowa AWFiS

14.11.2015 - 12:00

14.11.2015 - 12:00

LOTOS Trefl Gdańsk

3 - 0

Indykpol AZS Olsztyn

Kurowska Karolina
Niedbał Anna

14.11.2015 - 12:00

3 - 0

LOTOS Trefl Gdańsk

Indykpol AZS Olsztyn

14.11.2015 - 15:30

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II

14.11.2015 - 15:30

14.11.2015 - 15:30

RCS Cerrad Czarni Radom

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

Dobrzański Marcin
Maroszek Wojciech

14.11.2015 - 15:30

3 - 0

RCS Cerrad Czarni Radom

PGE Skra Bełchatów



Runda 7

21.11.2015 - 11:30

ZSP Nr. 1 w Kielcach

21.11.2015 - 11:30

21.11.2015 - 11:30

Effector Kielce

2 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

Wulczyńska Monika
Skowroński Grzegorz

21.11.2015 - 11:30

2 - 3

Effector Kielce

LOTOS Trefl Gdańsk

21.11.2015 - 18:00

Centrum Rekreacyjno-Sportowe

21.11.2015 - 18:00

21.11.2015 - 18:00

AZS Politechnika Warszawska

3 - 0

RCS Cerrad Czarni Radom

Burzyński Lech
Adamczyk Bartłomiej

21.11.2015 - 18:00

3 - 0

AZS Politechnika Warszawska

RCS Cerrad Czarni Radom

21.11.2015 - 19:00

Publiczne Gimnazjum nr. 5

21.11.2015 - 19:00

21.11.2015 - 19:00

PGE Skra Bełchatów

1 - 3

Łuczniczka Bydgoszcz

Świst Bartosz
Niewiarowska Magdalena

21.11.2015 - 19:00

1 - 3

PGE Skra Bełchatów

Łuczniczka Bydgoszcz



Runda 8

28.11.2015 - 11:30

ZSP Nr. 1 w Kielcach

28.11.2015 - 11:30

28.11.2015 - 11:30

Effector Kielce

3 - 0

Indykpol AZS Olsztyn

Kot Adam
Flis Tomasz

28.11.2015 - 11:30

3 - 0

Effector Kielce

Indykpol AZS Olsztyn

28.11.2015 - 15:00

Hala Riviera

28.11.2015 - 15:00

28.11.2015 - 15:00

AZS Politechnika Warszawska

0 - 3

Łuczniczka Bydgoszcz

Kaleński Marek
Walerzak Marcin

28.11.2015 - 15:00

0 - 3

AZS Politechnika Warszawska

Łuczniczka Bydgoszcz

28.11.2015 - 17:00

Hala "Energia"

28.11.2015 - 17:00

28.11.2015 - 17:00

PGE Skra Bełchatów

0 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

Kosiacki Piotr
Myszkowski Marcin

28.11.2015 - 17:00

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

LOTOS Trefl Gdańsk



Runda 9

05.12.2015 - 16:00

Ergo Arena

05.12.2015 - 16:00

05.12.2015 - 16:00

LOTOS Trefl Gdańsk

3 - 0

AZS Politechnika Warszawska

Sędkowski Kamil
Mencel Katarzyna

05.12.2015 - 16:00

3 - 0

LOTOS Trefl Gdańsk

AZS Politechnika Warszawska

05.12.2015 - 17:00

BKS 'Chemik'

05.12.2015 - 17:00

05.12.2015 - 17:00

Łuczniczka Bydgoszcz

1 - 3

RCS Cerrad Czarni Radom

Saładziak Mateusz
Sołtysiak Grzegorz

05.12.2015 - 17:00

1 - 3

Łuczniczka Bydgoszcz

RCS Cerrad Czarni Radom

21.12.2015 - 17:00

Hala Sportowa Kortowo

21.12.2015 - 17:00

21.12.2015 - 17:00

Indykpol AZS Olsztyn

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

Arentowicz Mirosław
Piekarec Adam

21.12.2015 - 17:00

3 - 0

Indykpol AZS Olsztyn

PGE Skra Bełchatów



Runda 10

12.12.2015 - 17:00

Hala Sportowa V LO

12.12.2015 - 17:00

12.12.2015 - 17:00

RCS Cerrad Czarni Radom

1 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

Krawczyk Małgorzata
Rek Marcin

12.12.2015 - 17:00

1 - 3

RCS Cerrad Czarni Radom

LOTOS Trefl Gdańsk

12.12.2015 - 19:00

Hala "Energia"

12.12.2015 - 19:00

12.12.2015 - 19:00

PGE Skra Bełchatów

0 - 3

Effector Kielce

Pięta Piotr
Myszkowska Agnieszka

12.12.2015 - 19:00

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Effector Kielce

13.12.2015 - 13:00

Centrum Rekreacyjno-Sportowe

13.12.2015 - 13:00

13.12.2015 - 13:00

AZS Politechnika Warszawska

0 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

Krawczyk Małgorzata
Adamczyk Bartłomiej

13.12.2015 - 13:00

0 - 3

AZS Politechnika Warszawska

Indykpol AZS Olsztyn



Runda 11

19.12.2015 - 11:30

Hala Legionów

19.12.2015 - 11:30

19.12.2015 - 11:30

Effector Kielce

2 - 3

AZS Politechnika Warszawska

Szydło Katarzyna
Janusz Grzegorz

19.12.2015 - 11:30

2 - 3

Effector Kielce

AZS Politechnika Warszawska

19.12.2015 - 12:30

Hala Sportowa Kortowo

19.12.2015 - 12:30

19.12.2015 - 12:30

Indykpol AZS Olsztyn

3 - 1

RCS Cerrad Czarni Radom

Szwaba Paulina
Mieszkowska Katarzyna

19.12.2015 - 12:30

3 - 1

Indykpol AZS Olsztyn

RCS Cerrad Czarni Radom

21.12.2015 - 12:00

Hala MOSiR

21.12.2015 - 12:00

21.12.2015 - 12:00

LOTOS Trefl Gdańsk

3 - 0

Łuczniczka Bydgoszcz

Kajko Adam
Jażdżewski Sławomir

21.12.2015 - 12:00

3 - 0

LOTOS Trefl Gdańsk

Łuczniczka Bydgoszcz



Runda 12

09.01.2016 - 12:00

BKS 'Chemik'

09.01.2016 - 12:00

09.01.2016 - 12:00

Łuczniczka Bydgoszcz

3 - 1

Indykpol AZS Olsztyn

Noga Natalia
Skowroński Piotr

09.01.2016 - 12:00

3 - 1

Łuczniczka Bydgoszcz

Indykpol AZS Olsztyn

09.01.2016 - 15:00

Hala MOSiR

09.01.2016 - 15:00

09.01.2016 - 15:00

RCS Cerrad Czarni Radom

3 - 1

Effector Kielce

Kielar Tomasz
Janusz Grzegorz

09.01.2016 - 15:00

3 - 1

RCS Cerrad Czarni Radom

Effector Kielce

09.01.2016 - 15:00

Centrum Rekreacyjno-Sportowe

09.01.2016 - 15:00

09.01.2016 - 15:00

AZS Politechnika Warszawska

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

Szwaba Paulina
Michlic Agnieszka

09.01.2016 - 15:00

3 - 1

AZS Politechnika Warszawska

PGE Skra Bełchatów



Runda 13

15.01.2016 - 20:00

Hala Sportowa Kortowo

15.01.2016 - 20:00

15.01.2016 - 20:00

Indykpol AZS Olsztyn

0 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

Grzegorek Tomasz
Beń Mirosław

15.01.2016 - 20:00

0 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

LOTOS Trefl Gdańsk

16.01.2016 - 16:00

Hala "Energia"

16.01.2016 - 16:00

16.01.2016 - 16:00

PGE Skra Bełchatów

0 - 3

RCS Cerrad Czarni Radom

Dobrzański Marcin
Lagierski Marek

16.01.2016 - 16:00

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

RCS Cerrad Czarni Radom

16.01.2016 - 17:30

ZSP

16.01.2016 - 17:30

16.01.2016 - 17:30

Effector Kielce

1 - 3

Łuczniczka Bydgoszcz

Wulczyńska Monika
Maroszek Wojciech

16.01.2016 - 17:30

1 - 3

Effector Kielce

Łuczniczka Bydgoszcz



Runda 14

12.01.2016 - 18:30

BKS 'Chemik'

12.01.2016 - 18:30

12.01.2016 - 18:30

Łuczniczka Bydgoszcz

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

Błażejewski Marek
Heyducki Marek

12.01.2016 - 18:30

3 - 0

Łuczniczka Bydgoszcz

PGE Skra Bełchatów

22.01.2016 - 16:00

Hala MOSiR

22.01.2016 - 16:00

22.01.2016 - 16:00

RCS Cerrad Czarni Radom

3 - 0

AZS Politechnika Warszawska

Lic Damian
Dudek Piotr

22.01.2016 - 16:00

3 - 0

RCS Cerrad Czarni Radom

AZS Politechnika Warszawska

25.01.2016 - 17:00

Ergo Arena

25.01.2016 - 17:00

25.01.2016 - 17:00

LOTOS Trefl Gdańsk

3 - 0

Effector Kielce

Gajda Tomasz
Kijowska Barbara

25.01.2016 - 17:00

3 - 0

LOTOS Trefl Gdańsk

Effector Kielce

Młoda Liga 2015/2016 - Grupa B ML - Grupa B Matches

Runda 1

03.10.2015 - 11:00

Hala Sportowa

03.10.2015 - 11:00

03.10.2015 - 11:00

AZS Częstochowa

0 - 3

BBTS ATH Bielsko-Biała

Lic Damian
Dudek Piotr

03.10.2015 - 11:00

0 - 3

AZS Częstochowa

BBTS ATH Bielsko-Biała

03.10.2015 - 13:00

SP nr 14 ul. Norwida 10

03.10.2015 - 13:00

03.10.2015 - 13:00

Cuprum Lubin

0 - 3

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Frąckiewicz Patryk
Michlic Agnieszka

03.10.2015 - 13:00

0 - 3

Cuprum Lubin

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

04.10.2015 - 16:00

Hala Sportowa ROSiR

04.10.2015 - 16:00

04.10.2015 - 16:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 1

MKS BĘDZIN

Drab Bohdan
Burkiewicz Paweł

04.10.2015 - 16:00

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

MKS BĘDZIN



Runda 2