MŁODA Liga 2014/2015

MŁODA Liga 2014/15

select
MŁODA Liga 2014/2015 - Play off MŁODA Liga 2014/2015 - Play off Matches

Ćwierćfinał 1-8

28.03.2015 - 19:30

Hala MOSiR

28.03.2015 - 19:30

28.03.2015 - 19:30

RCS CERRAD CZARNI Radom

3 - 0

Indykpol AZS Olsztyn

Taroń Adam
Wojtunik Krzysztof

28.03.2015 - 19:30

3 - 0

RCS CERRAD CZARNI Radom

Indykpol AZS Olsztyn

28.03.2015 - 20:00

SP nr 14 ul. Norwida 10

28.03.2015 - 20:00

28.03.2015 - 20:00

Cuprum Lubin

3 - 2

Transfer Bydgoszcz

Pranica Damian
Wolski Zbigniew

28.03.2015 - 20:00

3 - 2

Cuprum Lubin

Transfer Bydgoszcz

29.03.2015 - 13:00

Hala Sportowa ROSiR

29.03.2015 - 13:00

29.03.2015 - 13:00

Asseco Resovia Rzeszów

0 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

Wulczyńska Monika
Nowak Bogdan

29.03.2015 - 13:00

0 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

LOTOS Trefl Gdańsk

30.03.2015 - 17:00

Hala Pod Dębowcem

30.03.2015 - 17:00

30.03.2015 - 17:00

BBTS ATH Bielsko-Biała

3 - 2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Malinowski Michał
Adamczyk Bartłomiej

30.03.2015 - 17:00

3 - 2

BBTS ATH Bielsko-Biała

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle



Ćwierćfinał 1-8

02.04.2015 - 19:00

Hala Sportowa Kortowo

02.04.2015 - 19:00

02.04.2015 - 19:00

Indykpol AZS Olsztyn

1 - 3

RCS CERRAD CZARNI Radom

Dominiak Łukasz
Heyducki Marek

02.04.2015 - 19:00

1 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

RCS CERRAD CZARNI Radom

03.04.2015 - 12:00

Ergo Arena

03.04.2015 - 12:00

03.04.2015 - 12:00

LOTOS Trefl Gdańsk

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

Bryzek Łukasz
Jażdżewski Sławomir

03.04.2015 - 12:00

3 - 1

LOTOS Trefl Gdańsk

Asseco Resovia Rzeszów

03.04.2015 - 15:00

Hala Azoty

03.04.2015 - 15:00

03.04.2015 - 15:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 0

BBTS ATH Bielsko-Biała

Bałdyk Anna
Bzodek Marcin

03.04.2015 - 15:00

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

BBTS ATH Bielsko-Biała

04.04.2015 - 11:00

BKS 'Chemik'

04.04.2015 - 11:00

04.04.2015 - 11:00

Transfer Bydgoszcz

3 - 0

Cuprum Lubin

Radecka Joanna
Maciejewski Maciej

04.04.2015 - 11:00

3 - 0

Transfer Bydgoszcz

Cuprum Lubin



Półfinał 1-4

11.04.2015 - 19:30

Ergo Arena

11.04.2015 - 19:30

11.04.2015 - 19:30

LOTOS Trefl Gdańsk

2 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Dzięcielski Artur
Sołtysiak Grzegorz

11.04.2015 - 19:30

2 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

12.04.2015 - 17:00

Hala MOSiR

12.04.2015 - 17:00

12.04.2015 - 17:00

RCS CERRAD CZARNI Radom

3 - 0

Transfer Bydgoszcz

Nowicki Robert
Nowak Bogdan

12.04.2015 - 17:00

3 - 0

RCS CERRAD CZARNI Radom

Transfer Bydgoszcz



Półfinał 1-4

25.04.2015 - 16:00

BKS 'Chemik'

25.04.2015 - 16:00

25.04.2015 - 16:00

Transfer Bydgoszcz

3 - 1

RCS CERRAD CZARNI Radom

Błażejewski Marek
Heyducki Marek

25.04.2015 - 16:00

3 - 1

Transfer Bydgoszcz

RCS CERRAD CZARNI Radom

25.04.2015 - 17:00

Hala Azoty

25.04.2015 - 17:00

25.04.2015 - 17:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 2

LOTOS Trefl Gdańsk

Lenart Piotr
Budzik Marek

25.04.2015 - 17:00

3 - 2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

LOTOS Trefl Gdańsk



Półfinał 1-4

26.04.2015 - 11:00

BKS 'Chemik'

26.04.2015 - 11:00

26.04.2015 - 11:00

Transfer Bydgoszcz

0 - 3

RCS CERRAD CZARNI Radom

Wencel-Bruczyńska Kinga
Głodek Marek

26.04.2015 - 11:00

0 - 3

Transfer Bydgoszcz

RCS CERRAD CZARNI Radom



Mecz o 1 miejsce

09.05.2015 - 17:00

Hala Sportowa 'Śródmieście'

09.05.2015 - 17:00

09.05.2015 - 17:00

RCS CERRAD CZARNI Radom

3 - 2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Skowroński Grzegorz
Budzik Marek

09.05.2015 - 17:00

3 - 2

RCS CERRAD CZARNI Radom

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle



Mecz o 3 miejsce

09.05.2015 - 14:30

Hala Sportowa 'Śródmieście'

09.05.2015 - 14:30

09.05.2015 - 14:30

Transfer Bydgoszcz

3 - 1

LOTOS Trefl Gdańsk

Banaś Anna
Twardowski Maciej

09.05.2015 - 14:30

3 - 1

Transfer Bydgoszcz

LOTOS Trefl Gdańsk

MŁODA Liga 2014/2015 - Faza Zasadnicza MŁODA Liga 2014/2015 - Faza Zasadnicza Matches

Runda 1

27.09.2014 - 12:00

Hala Sportowa Kortowo

27.09.2014 - 12:00

27.09.2014 - 12:00

Indykpol AZS Olsztyn

1 - 3

BBTS ATH Bielsko-Biała

Klepacz Krzysztof

27.09.2014 - 12:00

1 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

BBTS ATH Bielsko-Biała

27.09.2014 - 16:00

SP nr 14 ul. Norwida 10

27.09.2014 - 16:00

27.09.2014 - 16:00

MKS Cuprum Mundo Lubin

1 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

Słowik Bartosz
Słowik Marek

27.09.2014 - 16:00

1 - 3

MKS Cuprum Mundo Lubin

LOTOS Trefl Gdańsk

27.09.2014 - 16:00

HS w Starym Cykarzewie

27.09.2014 - 16:00

27.09.2014 - 16:00

CS PSP AZS Częstochowa

3 - 0

AZS Politechnika Warszawska

Baniak Bartlomiej
Szydełko Aleksandra

27.09.2014 - 16:00

3 - 0

CS PSP AZS Częstochowa

AZS Politechnika Warszawska

27.09.2014 - 17:00

HS Łagisza

27.09.2014 - 17:00

27.09.2014 - 17:00

MKS Banimex Będzin

0 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Żerdzińska Arleta
Żerdziński Sylwester

27.09.2014 - 17:00

0 - 3

MKS Banimex Będzin

Asseco Resovia Rzeszów

27.09.2014 - 17:00

Hala Sportowa 'Śródmieście'

27.09.2014 - 17:00

27.09.2014 - 17:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

Chojecki Robert
Weiner Marcin

27.09.2014 - 17:00

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

PGE Skra Bełchatów

27.09.2014 - 17:00

Hala Sportowa ul. Reja 10

27.09.2014 - 17:00

27.09.2014 - 17:00

Jastrzębski Węgiel

0 - 3

Transfer Bydgoszcz

Kadłubowski Paweł
Gruszczyński Michał

27.09.2014 - 17:00

0 - 3

Jastrzębski Węgiel

Transfer Bydgoszcz

27.09.2014 - 20:00

ZSP Nr. 1 w Kielcach

27.09.2014 - 20:00

27.09.2014 - 20:00

AZS Politechnika Świętokrzyska Effector Kielce

0 - 3

RCS CERRAD CZARNI Radom

Lic Damian
Gadzina Mariusz

27.09.2014 - 20:00

0 - 3

AZS Politechnika Świętokrzyska Effector Kielce

RCS CERRAD CZARNI Radom



Runda 2

04.10.2014 - 11:00

HS w Starym Cykarzewie

04.10.2014 - 11:00

04.10.2014 - 11:00

AZS Częstochowa

1 - 3

MKS BANIMEX BĘDZIN

Pakuła Barbara
Sikora Bogumił

04.10.2014 - 11:00

1 - 3

AZS Częstochowa

MKS BANIMEX BĘDZIN

04.10.2014 - 11:00

BKS 'Chemik'

04.10.2014 - 11:00

04.10.2014 - 11:00

Transfer Bydgoszcz

3 - 0

Effector Kielce

Pogoda-Blaziak Katarzyna
Maciejewski Maciej

04.10.2014 - 11:00

3 - 0

Transfer Bydgoszcz

Effector Kielce

04.10.2014 - 11:00

Hala BTS Rekord

04.10.2014 - 11:00

04.10.2014 - 11:00

BBTS ATH Bielsko-Biała

0 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Gałka Grzegorz
Łukowicz Andrzej

04.10.2014 - 11:00

0 - 3

BBTS ATH Bielsko-Biała

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

04.10.2014 - 16:00

HS PG 119 im Marszałka Józefa Piłsudskiego

04.10.2014 - 16:00

04.10.2014 - 16:00

AZS Politechnika Warszawska

0 - 3

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Mencel Katarzyna
Wojtunik Krzysztof

04.10.2014 - 16:00

0 - 3

AZS Politechnika Warszawska

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

04.10.2014 - 16:00

Hala Sportowa V LO

04.10.2014 - 16:00

04.10.2014 - 16:00

RCS CERRAD CZARNI Radom

0 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

Czuryłowski Sławomir
Pindral Szymon

04.10.2014 - 16:00

0 - 3

RCS CERRAD CZARNI Radom

Indykpol AZS Olsztyn

04.10.2014 - 16:00

SP nr 14 ul. Norwida 10

04.10.2014 - 16:00

04.10.2014 - 16:00

Cuprum Lubin

2 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Gajda Tomasz
Wolski Zbigniew

04.10.2014 - 16:00

2 - 3

Cuprum Lubin

Asseco Resovia Rzeszów

04.10.2014 - 17:00

HS Centrum Sportu

04.10.2014 - 17:00

04.10.2014 - 17:00

PGE Skra Bełchatów

0 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

Frąckiewicz Patryk
Czywczyńska Anna

04.10.2014 - 17:00

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

LOTOS Trefl Gdańsk



Runda 3

11.10.2014 - 11:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

11.10.2014 - 11:00

11.10.2014 - 11:00

Indykpol AZS Olsztyn

3 - 0

MKS Cuprum Mundo Lubin

Aneszko Marta
Beń Mirosław

11.10.2014 - 11:00

3 - 0

Indykpol AZS Olsztyn

MKS Cuprum Mundo Lubin

11.10.2014 - 11:00

HS w Starym Cykarzewie

11.10.2014 - 11:00

11.10.2014 - 11:00

CS PSP AZS Częstochowa

1 - 3

RCS CERRAD CZARNI Radom

Ferenczak Gabriela
Gruszczyński Michał

11.10.2014 - 11:00

1 - 3

CS PSP AZS Częstochowa

RCS CERRAD CZARNI Radom

11.10.2014 - 13:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

11.10.2014 - 13:00

11.10.2014 - 13:00

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

1 - 3

BBTS ATH Bielsko-Biała

Fiutek Mariusz
Król Piotr

11.10.2014 - 13:00

1 - 3

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

BBTS ATH Bielsko-Biała

11.10.2014 - 13:30

Arena Ursynów

11.10.2014 - 13:30

11.10.2014 - 13:30

AZS Politechnika Warszawska

1 - 3

Transfer Bydgoszcz

Maciejewski Maciej II
Słowik Marek

11.10.2014 - 13:30

1 - 3

AZS Politechnika Warszawska

Transfer Bydgoszcz

11.10.2014 - 17:00

Hala Azoty

11.10.2014 - 17:00

11.10.2014 - 17:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Mikołajczak Sławomir
Szmydyński Krzysztof

11.10.2014 - 17:00

1 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Asseco Resovia Rzeszów

11.10.2014 - 19:00

Ergo Arena

11.10.2014 - 19:00

11.10.2014 - 19:00

LOTOS Trefl Gdańsk

3 - 0

MKS Banimex Będzin

Walerzak Marcin
Jażdżewski Sławomir

11.10.2014 - 19:00

3 - 0

LOTOS Trefl Gdańsk

MKS Banimex Będzin

12.10.2014 - 13:00

Hala Legionów

12.10.2014 - 13:00

12.10.2014 - 13:00

Effector Kielce

3 - 2

PGE Skra Bełchatów

Jeżyna Paweł
Twardowski Maciej

12.10.2014 - 13:00

3 - 2

Effector Kielce

PGE Skra Bełchatów



Runda 4

17.10.2014 - 12:00

Ergo Arena

17.10.2014 - 12:00

17.10.2014 - 12:00

LOTOS Trefl Gdańsk

0 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Hryniewicz Jakub
Kileński Andrzej

17.10.2014 - 12:00

0 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

18.10.2014 - 12:00

HWS Sosnowiec

18.10.2014 - 12:00

18.10.2014 - 12:00

MKS Banimex Będzin

0 - 3

Transfer Bydgoszcz

Ferenczak Mariusz
Kolendowski Maciej

18.10.2014 - 12:00

0 - 3

MKS Banimex Będzin

Transfer Bydgoszcz

18.10.2014 - 12:00

Hala Pod Dębowcem

18.10.2014 - 12:00

18.10.2014 - 12:00

BBTS ATH Bielsko-Biała

3 - 1

CS PSP AZS Częstochowa

Kaczmarek Hubert
Maroszek Wojciech

18.10.2014 - 12:00

3 - 1

BBTS ATH Bielsko-Biała

CS PSP AZS Częstochowa

18.10.2014 - 12:00

Hala "Energia"

18.10.2014 - 12:00

18.10.2014 - 12:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

Jastrzębski Węgiel

Mikołajczak Sławomir
Michlic Agnieszka

18.10.2014 - 12:00

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

Jastrzębski Węgiel

18.10.2014 - 12:30

Hala Sportowa Kortowo

18.10.2014 - 12:30

18.10.2014 - 12:30

Indykpol AZS Olsztyn

0 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Biernaczyk Marcin
Makowski Jarosław

18.10.2014 - 12:30

0 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

Asseco Resovia Rzeszów

18.10.2014 - 13:00

HWS RCS w Lubinie

18.10.2014 - 13:00

18.10.2014 - 13:00

MKS Cuprum Mundo Lubin

3 - 0

AZS Politechnika Świętokrzyska Effector Kielce

Baniak Bartlomiej
Gołąbek Sławomir

18.10.2014 - 13:00