PlusLiga 2014/2015

Plus Liga 2014/2015 - Play Off

select
Plus Liga 2014/2015 1/4 Play Off 1-8 Play Off o 1 miejsce Matches

Ćwierćfinał 1-8

25.02.2015 - 18:00

Hala Azoty

25.02.2015 - 18:00

25.02.2015 - 18:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Dudek Piotr
Gadzina Mariusz

25.02.2015 - 18:00

0 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

PGE Skra Bełchatów

25.02.2015 - 18:00

Hala MOSiR

25.02.2015 - 18:00

25.02.2015 - 18:00

Cerrad Czarni Radom

2 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Maciejewski Maciej
Broński Jacek

25.02.2015 - 18:00

2 - 3

Cerrad Czarni Radom

Asseco Resovia Rzeszów

25.02.2015 - 20:30

HWS RCS w Lubinie

25.02.2015 - 20:30

25.02.2015 - 20:30

Cuprum Lubin

3 - 0

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Burkiewicz Paweł
Kolendowski Maciej

25.02.2015 - 20:30

3 - 0

Cuprum Lubin

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

28.02.2015 - 18:00

HSW Łuczniczka

28.02.2015 - 18:00

28.02.2015 - 18:00

Transfer Bydgoszcz

1 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

Twardowski Maciej
Pindral Szymon

28.02.2015 - 18:00

1 - 3

Transfer Bydgoszcz

LOTOS Trefl Gdańsk



Ćwierćfinał 1-8

28.02.2015 - 17:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

28.02.2015 - 17:00

28.02.2015 - 17:00

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

3 - 1

Cuprum Lubin

Gadzina Mariusz
Dudek Piotr

28.02.2015 - 17:00

3 - 1

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Cuprum Lubin

28.02.2015 - 17:00

RCSW Podpromie

28.02.2015 - 17:00

28.02.2015 - 17:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 0

Cerrad Czarni Radom

Król Piotr
Kuchna Andrzej

28.02.2015 - 17:00

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

Cerrad Czarni Radom

28.02.2015 - 17:30

Hala "Energia"

28.02.2015 - 17:30

28.02.2015 - 17:30

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Skowroński Piotr
Maciejewski Maciej

28.02.2015 - 17:30

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

03.03.2015 - 20:30

Ergo Arena

03.03.2015 - 20:30

03.03.2015 - 20:30

LOTOS Trefl Gdańsk

3 - 1

Transfer Bydgoszcz

Maroszek Wojciech
Lagierski Marek

03.03.2015 - 20:30

3 - 1

LOTOS Trefl Gdańsk

Transfer Bydgoszcz



Ćwierćfinał 1-8

01.03.2015 - 17:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

01.03.2015 - 17:00

01.03.2015 - 17:00

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

3 - 2

Cuprum Lubin

Broński Jacek
Wolski Zbigniew

01.03.2015 - 17:00

3 - 2

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Cuprum Lubin



Półfinał 1-4

07.03.2015 - 14:45

Hala "Energia"

07.03.2015 - 14:45

07.03.2015 - 14:45

PGE Skra Bełchatów

2 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

Lagierski Marek
Kuchna Andrzej

07.03.2015 - 14:45

2 - 3

PGE Skra Bełchatów

LOTOS Trefl Gdańsk

08.03.2015 - 14:45

RCSW Podpromie

08.03.2015 - 14:45

08.03.2015 - 14:45

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 1

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Twardowski Maciej
Burkiewicz Paweł

08.03.2015 - 14:45

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

JASTRZĘBSKI WĘGIEL



Półfinał 1-4

14.03.2015 - 20:00

Ergo Arena

14.03.2015 - 20:00

14.03.2015 - 20:00

LOTOS Trefl Gdańsk

1 - 3

PGE Skra Bełchatów

Herbik Marcin
Janik Tomasz

14.03.2015 - 20:00

1 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

PGE Skra Bełchatów

17.03.2015 - 20:30

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

17.03.2015 - 20:30

17.03.2015 - 20:30

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

1 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Kolendowski Maciej
Flis Tomasz

17.03.2015 - 20:30

1 - 3

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Asseco Resovia Rzeszów



Półfinał 1-4

18.03.2015 - 20:30

Hala "Energia"

18.03.2015 - 20:30

18.03.2015 - 20:30

PGE Skra Bełchatów

0 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

Dudek Piotr
Gadzina Mariusz

18.03.2015 - 20:30

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

LOTOS Trefl Gdańsk

20.03.2015 - 18:00

RCSW Podpromie

20.03.2015 - 18:00

20.03.2015 - 18:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 1

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Skowroński Piotr
Broński Jacek

20.03.2015 - 18:00

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

JASTRZĘBSKI WĘGIEL



Półfinał 1-4

04.04.2015 - 20:30

Ergo Arena

04.04.2015 - 20:30

04.04.2015 - 20:30

LOTOS Trefl Gdańsk

3 - 2

PGE Skra Bełchatów

Maroszek Wojciech
Lagierski Marek

04.04.2015 - 20:30

3 - 2

LOTOS Trefl Gdańsk

PGE Skra Bełchatów



Mecze o 1 miejsce

15.04.2015 - 20:00

RCSW Podpromie

15.04.2015 - 20:00

15.04.2015 - 20:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 0

LOTOS Trefl Gdańsk

Lagierski Marek
Maroszek Wojciech

15.04.2015 - 20:00

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

LOTOS Trefl Gdańsk

24.04.2015 - 18:00

Ergo Arena

24.04.2015 - 18:00

24.04.2015 - 18:00

LOTOS Trefl Gdańsk

2 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Twardowski Maciej
Pindral Szymon

24.04.2015 - 18:00

2 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

Asseco Resovia Rzeszów

28.04.2015 - 20:00

RCSW Podpromie

28.04.2015 - 20:00

28.04.2015 - 20:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 1

LOTOS Trefl Gdańsk

Burkiewicz Paweł
Flis Tomasz

28.04.2015 - 20:00

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

LOTOS Trefl Gdańsk



Mecze o 3 miejsce

15.04.2015 - 18:00

Hala "Energia"

15.04.2015 - 18:00

15.04.2015 - 18:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 1

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Gadzina Mariusz
Dudek Piotr

15.04.2015 - 18:00

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

25.04.2015 - 14:45

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

25.04.2015 - 14:45

25.04.2015 - 14:45

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Janik Tomasz
Broński Jacek

25.04.2015 - 14:45

0 - 3

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

PGE Skra Bełchatów

29.04.2015 - 20:00

Hala "Energia"

29.04.2015 - 20:00

29.04.2015 - 20:00

PGE Skra Bełchatów

2 - 3

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Skowroński Piotr
Broński Jacek

29.04.2015 - 20:00

2 - 3

PGE Skra Bełchatów

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

03.05.2015 - 20:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

03.05.2015 - 20:00

03.05.2015 - 20:00

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

3 - 2

PGE Skra Bełchatów

Ignatowicz Paweł
Burkiewicz Paweł

03.05.2015 - 20:00

3 - 2

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

PGE Skra Bełchatów

06.05.2015 - 20:30

Hala "Energia"

06.05.2015 - 20:30

06.05.2015 - 20:30

PGE Skra Bełchatów

3 - 1

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Dudek Piotr
Gadzina Mariusz

06.05.2015 - 20:30

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Plus Liga 2014/2015 1/8 Play Off 9-14 Play Off o 5 miejsce Matches

Mecz 11 z 14

25.02.2015 - 18:00

HWS Sosnowiec

25.02.2015 - 18:00

25.02.2015 - 18:00

MKS BANIMEX BĘDZIN

3 - 2

BBTS Bielsko-Biała

Budzik Marek
Flis Tomasz

25.02.2015 - 18:00

3 - 2

MKS BANIMEX BĘDZIN

BBTS Bielsko-Biała

01.03.2015 - 15:00

Hala Pod Dębowcem

01.03.2015 - 15:00

01.03.2015 - 15:00

BBTS Bielsko-Biała

0 - 3

MKS BANIMEX BĘDZIN

Niedbał Anna
Niemczura Waldemar

01.03.2015 - 15:00

0 - 3

BBTS Bielsko-Biała

MKS BANIMEX BĘDZIN



Mecz 9 z 10

25.02.2015 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

25.02.2015 - 18:00

25.02.2015 - 18:00

Indykpol AZS Olsztyn

3 - 2

AZS Politechnika Warszawska

Kuchna Andrzej
Król Piotr

25.02.2015 - 18:00

3 - 2

Indykpol AZS Olsztyn

AZS Politechnika Warszawska

01.03.2015 - 17:00

Arena Ursynów

01.03.2015 - 17:00

01.03.2015 - 17:00

AZS Politechnika Warszawska

3 - 0

Indykpol AZS Olsztyn

Michlic Agnieszka
Heyducki Marek

01.03.2015 - 17:00

3 - 0

AZS Politechnika Warszawska

Indykpol AZS Olsztyn



Mecz 12 z 13

27.02.2015 - 18:30

Hala Sportowa 'Częstochowa'

27.02.2015 - 18:30

27.02.2015 - 18:30

AZS Częstochowa

0 - 3

Effector Kielce

Sokół Katarzyna
Flis Tomasz

27.02.2015 - 18:30

0 - 3

AZS Częstochowa

Effector Kielce

03.03.2015 - 18:00

Hala Legionów

03.03.2015 - 18:00

03.03.2015 - 18:00

Effector Kielce

3 - 0

AZS Częstochowa

Wolski Zbigniew
Makowski Jarosław

03.03.2015 - 18:00

3 - 0

Effector Kielce

AZS Częstochowa



Ćwierćfinał 5-12

06.03.2015 - 18:00

Hala Legionów

06.03.2015 - 18:00

06.03.2015 - 18:00

Effector Kielce

3 - 2

Cuprum Lubin

Ignatowicz Paweł
Kobienia Waldemar

06.03.2015 - 18:00

3 - 2

Effector Kielce

Cuprum Lubin

07.03.2015 - 17:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

07.03.2015 - 17:00

07.03.2015 - 17:00

Indykpol AZS Olsztyn

3 - 2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Broński Jacek
Makowski Jarosław

07.03.2015 - 17:00

3 - 2

Indykpol AZS Olsztyn

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

08.03.2015 - 17:00

Arena Ursynów

08.03.2015 - 17:00

08.03.2015 - 17:00

AZS Politechnika Warszawska

1 - 3

Cerrad Czarni Radom

Heyducki Marek
Michlic Agnieszka

08.03.2015 - 17:00

1 - 3

AZS Politechnika Warszawska

Cerrad Czarni Radom

09.03.2015 - 18:00

HWS Sosnowiec

09.03.2015 - 18:00

09.03.2015 - 18:00

MKS BANIMEX BĘDZIN

1 - 3

Transfer Bydgoszcz

Gadzina Mariusz
Ignatowicz Paweł

09.03.2015 - 18:00

1 - 3

MKS BANIMEX BĘDZIN

Transfer Bydgoszcz



Ćwierćfinał 5-12

13.03.2015 - 18:00

Hala MOSiR

13.03.2015 - 18:00

13.03.2015 - 18:00

Cerrad Czarni Radom

0 - 3 Golden Set

AZS Politechnika Warszawska

Burkiewicz Paweł
Dudek Piotr

13.03.2015 - 18:00

0 - 3 Golden Set

Cerrad Czarni Radom

AZS Politechnika Warszawska

13.03.2015 - 18:00

HWS RCS w Lubinie

13.03.2015 - 18:00

13.03.2015 - 18:00

Cuprum Lubin

3 - 0

Effector Kielce

Niemczura Waldemar
Wolski Zbigniew

13.03.2015 - 18:00

3 - 0

Cuprum Lubin

Effector Kielce

14.03.2015 - 17:00

HSW Łuczniczka

14.03.2015 - 17:00

14.03.2015 - 17:00

Transfer Bydgoszcz

3 - 1

MKS BANIMEX BĘDZIN

Pindral Szymon
Twardowski Maciej

14.03.2015 - 17:00

3 - 1

Transfer Bydgoszcz

MKS BANIMEX BĘDZIN

17.03.2015 - 18:00

Hala Azoty

17.03.2015 - 18:00

17.03.2015 - 18:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 0

Indykpol AZS Olsztyn

Budzik Marek
Król Piotr

17.03.2015 - 18:00

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Indykpol AZS Olsztyn



Półfinał 9-12

21.03.2015 - 15:00

HWS Sosnowiec

21.03.2015 - 15:00

21.03.2015 - 15:00

MKS BANIMEX BĘDZIN

3 - 2

Cerrad Czarni Radom

Kobienia Waldemar
Ignatowicz Paweł

21.03.2015 - 15:00

3 - 2

MKS BANIMEX BĘDZIN

Cerrad Czarni Radom

22.03.2015 - 17:30

Hala Legionów

22.03.2015 - 17:30

22.03.2015 - 17:30

Effector Kielce

2 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

Kuchna Andrzej
Maroszek Wojciech

22.03.2015 - 17:30

2 - 3

Effector Kielce

Indykpol AZS Olsztyn



Półfinał 5-8

20.03.2015 - 18:00

HWS RCS w Lubinie

20.03.2015 - 18:00

20.03.2015 - 18:00

Cuprum Lubin

1 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Niemczura Waldemar
Wolski Zbigniew

20.03.2015 - 18:00

1 - 3

Cuprum Lubin

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

20.03.2015 - 18:00

Arena Ursynów

20.03.2015 - 18:00

20.03.2015 - 18:00

AZS Politechnika Warszawska

2 - 3

Transfer Bydgoszcz

Burkiewicz Paweł
Kolendowski Maciej

20.03.2015 - 18:00

2 - 3

AZS Politechnika Warszawska

Transfer Bydgoszcz



Półfinał 9-12

28.03.2015 - 16:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

28.03.2015 - 16:00

28.03.2015 - 16:00

Indykpol AZS Olsztyn

3 - 1

Effector Kielce

Janik Tomasz
Herbik Marcin

28.03.2015 - 16:00

3 - 1

Indykpol AZS Olsztyn

Effector Kielce

28.03.2015 - 17:00

Hala MOSiR

28.03.2015 - 17:00

28.03.2015 - 17:00

Cerrad Czarni Radom

3 - 1

MKS BANIMEX BĘDZIN

Sokół Katarzyna
Makowski Jarosław

28.03.2015 - 17:00

3 - 1

Cerrad Czarni Radom

MKS BANIMEX BĘDZIN



Mecze o 13 miejsce

13.03.2015 - 18:30

Hala Sportowa 'Częstochowa'

13.03.2015 - 18:30

13.03.2015 - 18:30

AZS Częstochowa

1 - 3

BBTS Bielsko-Biała

Lagierski Marek
Budzik Marek

13.03.2015 - 18:30

1 - 3

AZS Częstochowa

BBTS Bielsko-Biała

22.03.2015 - 18:00

Hala Pod Dębowcem

22.03.2015 - 18:00

22.03.2015 - 18:00