PlusLiga 2014/2015

Plus Liga 2014/2015 - Faza Zasadnicza

select
Plus Liga 2014/2015 Plus Liga 2014/2015 Matches

Runda 1

03.10.2014 - 18:30

Hala Sportowa 'Częstochowa'

03.10.2014 - 18:30

03.10.2014 - 18:30

AZS Częstochowa

0 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Szmydyński Krzysztof
Broński Jacek

03.10.2014 - 18:30

0 - 3

AZS Częstochowa

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

04.10.2014 - 14:45

HWS Sosnowiec

04.10.2014 - 14:45

04.10.2014 - 14:45

MKS BANIMEX BĘDZIN

1 - 3

PGE Skra Bełchatów

Dudek Piotr
Gadzina Mariusz

04.10.2014 - 14:45

1 - 3

MKS BANIMEX BĘDZIN

PGE Skra Bełchatów

04.10.2014 - 17:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

04.10.2014 - 17:00

04.10.2014 - 17:00

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

3 - 0

BBTS Bielsko-Biala

Maroszek Wojciech
Lagierski Marek

04.10.2014 - 17:00

3 - 0

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

BBTS Bielsko-Biala

04.10.2014 - 17:00

HSW Łuczniczka

04.10.2014 - 17:00

04.10.2014 - 17:00

Transfer Bydgoszcz

2 - 3

AZS Politechnika Warszawska

Król Piotr
Budzik Marek

04.10.2014 - 17:00

2 - 3

Transfer Bydgoszcz

AZS Politechnika Warszawska

05.10.2014 - 15:30

Ergo Arena

05.10.2014 - 15:30

05.10.2014 - 15:30

LOTOS Trefl Gdańsk

3 - 1

Indykpol AZS Olsztyn

Jasiński Dariusz
Maciejewski Maciej

05.10.2014 - 15:30

3 - 1

LOTOS Trefl Gdańsk

Indykpol AZS Olsztyn

05.10.2014 - 17:00

Hala Legionów

05.10.2014 - 17:00

05.10.2014 - 17:00

Effector Kielce

0 - 3

Cerrad Czarni Radom

Kobienia Waldemar
Ignatowicz Paweł

05.10.2014 - 17:00

0 - 3

Effector Kielce

Cerrad Czarni Radom

06.10.2014 - 18:00

HWS RCS w Lubinie

06.10.2014 - 18:00

06.10.2014 - 18:00

Cuprum Lubin

1 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Burkiewicz Paweł
Kolendowski Maciej

06.10.2014 - 18:00

1 - 3

Cuprum Lubin

Asseco Resovia Rzeszów



Runda 2

10.10.2014 - 17:00

Ergo Arena

10.10.2014 - 17:00

10.10.2014 - 17:00

LOTOS Trefl Gdansk

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Broński Jacek
Szmydyński Krzysztof

10.10.2014 - 17:00

3 - 0

LOTOS Trefl Gdansk

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

10.10.2014 - 18:00

HWS RCS w Lubinie

10.10.2014 - 18:00

10.10.2014 - 18:00

Cuprum Lubin

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Twardowski Maciej
Wolski Zbigniew

10.10.2014 - 18:00

0 - 3

Cuprum Lubin

PGE Skra Bełchatów

11.10.2014 - 14:45

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

11.10.2014 - 14:45

11.10.2014 - 14:45

Indykpol AZS Olsztyn

2 - 3

Transfer Bydgoszcz

Janik Tomasz
Niedbał Anna

11.10.2014 - 14:45

2 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

Transfer Bydgoszcz

11.10.2014 - 17:00

Hala MOSiR

11.10.2014 - 17:00

11.10.2014 - 17:00

Cerrad Czarni Radom

3 - 0

MKS BANIMEX BEDZIN

Skowroński Piotr
Heyducki Marek

11.10.2014 - 17:00

3 - 0

Cerrad Czarni Radom

MKS BANIMEX BEDZIN

11.10.2014 - 17:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

11.10.2014 - 17:00

11.10.2014 - 17:00

JASTRZEBSKI WEGIEL

3 - 2

AZS Częstochowa

Ignatowicz Paweł
Kolendowski Maciej

11.10.2014 - 17:00

3 - 2

JASTRZEBSKI WEGIEL

AZS Częstochowa

11.10.2014 - 17:00

RCSW Podpromie

11.10.2014 - 17:00

11.10.2014 - 17:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 0

BBTS Bielsko-Biala

Flis Tomasz
Burkiewicz Paweł

11.10.2014 - 17:00

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

BBTS Bielsko-Biala

11.10.2014 - 18:00

Arena Ursynów

11.10.2014 - 18:00

11.10.2014 - 18:00

AZS Politechnika Warszawska

3 - 2

Effector Kielce

Kuchna Andrzej
Niemczura Waldemar

11.10.2014 - 18:00

3 - 2

AZS Politechnika Warszawska

Effector Kielce



Runda 3

15.10.2014 - 18:00

RCSW Podpromie

15.10.2014 - 18:00

15.10.2014 - 18:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 1

MKS BANIMEX BEDZIN

Herbik Marcin
Janik Tomasz

15.10.2014 - 18:00

3 - 1

Asseco Resovia Rzeszów

MKS BANIMEX BEDZIN

15.10.2014 - 18:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

15.10.2014 - 18:00

15.10.2014 - 18:00

JASTRZEBSKI WEGIEL

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Dudek Piotr
Twardowski Maciej

15.10.2014 - 18:00

0 - 3

JASTRZEBSKI WEGIEL

PGE Skra Bełchatów

15.10.2014 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

15.10.2014 - 18:00

15.10.2014 - 18:00

Indykpol AZS Olsztyn

3 - 2

BBTS Bielsko-Biala

Kolendowski Maciej
Flis Tomasz

15.10.2014 - 18:00

3 - 2

Indykpol AZS Olsztyn

BBTS Bielsko-Biala

15.10.2014 - 18:00

Hala MOSiR

15.10.2014 - 18:00

15.10.2014 - 18:00

Cerrad Czarni Radom

2 - 3

LOTOS Trefl Gdansk

Budzik Marek
Kuchna Andrzej

15.10.2014 - 18:00

2 - 3

Cerrad Czarni Radom

LOTOS Trefl Gdansk

15.10.2014 - 18:00

HS 'Pod Basztami'

15.10.2014 - 18:00

15.10.2014 - 18:00

Effector Kielce

0 - 3

Transfer Bydgoszcz

Maciejewski Maciej
Wolski Zbigniew

15.10.2014 - 18:00

0 - 3

Effector Kielce

Transfer Bydgoszcz

15.10.2014 - 19:15

Hala Azoty

15.10.2014 - 19:15

15.10.2014 - 19:15

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2 - 3

Cuprum Lubin

Lagierski Marek
Maroszek Wojciech

15.10.2014 - 19:15

2 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Cuprum Lubin

15.10.2014 - 20:30

Arena Ursynów

15.10.2014 - 20:30

15.10.2014 - 20:30

AZS Politechnika Warszawska

3 - 0

AZS Częstochowa

Niedbał Anna
Gadzina Mariusz

15.10.2014 - 20:30

3 - 0

AZS Politechnika Warszawska

AZS Częstochowa



Runda 4

18.10.2014 - 14:45

RCSW Podpromie

18.10.2014 - 14:45

18.10.2014 - 14:45

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 2

JASTRZEBSKI WEGIEL

Twardowski Maciej
Szmydyński Krzysztof

18.10.2014 - 14:45

3 - 2

Asseco Resovia Rzeszów

JASTRZEBSKI WEGIEL

18.10.2014 - 17:00

Hala Sportowa 'Częstochowa'

18.10.2014 - 17:00

18.10.2014 - 17:00

AZS Częstochowa

3 - 0

Cerrad Czarni Radom

Jasiński Dariusz
Broński Jacek

18.10.2014 - 17:00

3 - 0

AZS Częstochowa

Cerrad Czarni Radom

18.10.2014 - 18:00

HWS Sosnowiec

18.10.2014 - 18:00

18.10.2014 - 18:00

MKS BANIMEX BEDZIN

1 - 3

Transfer Bydgoszcz

Janik Tomasz
Herbik Marcin

18.10.2014 - 18:00

1 - 3

MKS BANIMEX BEDZIN

Transfer Bydgoszcz

18.10.2014 - 18:00

HWS RCS w Lubinie

18.10.2014 - 18:00

18.10.2014 - 18:00

Cuprum Lubin

3 - 1

Indykpol AZS Olsztyn

Wolski Zbigniew
Maciejewski Maciej

18.10.2014 - 18:00

3 - 1

Cuprum Lubin

Indykpol AZS Olsztyn

19.10.2014 - 14:45

Hala "Energia"

19.10.2014 - 14:45

19.10.2014 - 14:45

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Burkiewicz Paweł
Dudek Piotr

19.10.2014 - 14:45

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

19.10.2014 - 15:30

Ergo Arena

19.10.2014 - 15:30

19.10.2014 - 15:30

LOTOS Trefl Gdansk

3 - 0

Effector Kielce

Niemczura Waldemar
Król Piotr

19.10.2014 - 15:30

3 - 0

LOTOS Trefl Gdansk

Effector Kielce

19.10.2014 - 17:00

Hala Pod Dębowcem

19.10.2014 - 17:00

19.10.2014 - 17:00

BBTS Bielsko-Biala

3 - 2

AZS Politechnika Warszawska

Heyducki Marek
Skowroński Piotr

19.10.2014 - 17:00

3 - 2

BBTS Bielsko-Biala

AZS Politechnika Warszawska



Runda 5

22.10.2014 - 18:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

22.10.2014 - 18:00

22.10.2014 - 18:00

JASTRZEBSKI WEGIEL

3 - 1

MKS BANIMEX BEDZIN

Król Piotr
Niemczura Waldemar

22.10.2014 - 18:00

3 - 1

JASTRZEBSKI WEGIEL

MKS BANIMEX BEDZIN

22.10.2014 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

22.10.2014 - 18:00

22.10.2014 - 18:00

Indykpol AZS Olsztyn

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Maroszek Wojciech
Budzik Marek

22.10.2014 - 18:00

0 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

PGE Skra Bełchatów

22.10.2014 - 18:00

Hala MOSiR

22.10.2014 - 18:00

22.10.2014 - 18:00

Cerrad Czarni Radom

3 - 1

BBTS Bielsko-Biala

Flis Tomasz
Kolendowski Maciej

22.10.2014 - 18:00

3 - 1

Cerrad Czarni Radom

BBTS Bielsko-Biala

22.10.2014 - 18:00

Hala Legionów

22.10.2014 - 18:00

22.10.2014 - 18:00

Effector Kielce

0 - 3

AZS Częstochowa

Gadzina Mariusz
Niedbał Anna

22.10.2014 - 18:00

0 - 3

Effector Kielce

AZS Częstochowa

22.10.2014 - 18:00

HSW Łuczniczka

22.10.2014 - 18:00

22.10.2014 - 18:00

Transfer Bydgoszcz

1 - 3

LOTOS Trefl Gdansk

Herbik Marcin
Janik Tomasz

22.10.2014 - 18:00

1 - 3

Transfer Bydgoszcz

LOTOS Trefl Gdansk

22.10.2014 - 19:00

Arena Ursynów

22.10.2014 - 19:00

22.10.2014 - 19:00

AZS Politechnika Warszawska

3 - 1

Cuprum Lubin

Ignatowicz Paweł
Dudek Piotr

22.10.2014 - 19:00

3 - 1

AZS Politechnika Warszawska

Cuprum Lubin

22.10.2014 - 20:30

Hala Azoty

22.10.2014 - 20:30

22.10.2014 - 20:30

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0 - 3

Asseco Resovia Rzeszów

Skowroński Piotr
Maciejewski Maciej

22.10.2014 - 20:30

0 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Asseco Resovia Rzeszów



Runda 6

25.10.2014 - 15:00

Hala "Energia"

25.10.2014 - 15:00

25.10.2014 - 15:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

AZS Politechnika Warszawska

Kuchna Andrzej
Budzik Marek

25.10.2014 - 15:00

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

AZS Politechnika Warszawska

25.10.2014 - 17:00

RCSW Podpromie

25.10.2014 - 17:00

25.10.2014 - 17:00

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 0

Indykpol AZS Olsztyn

Kolendowski Maciej
Flis Tomasz

25.10.2014 - 17:00

3 - 0

Asseco Resovia Rzeszów

Indykpol AZS Olsztyn

25.10.2014 - 18:00

HWS RCS w Lubinie

25.10.2014 - 18:00

25.10.2014 - 18:00

Cuprum Lubin

3 - 1

Cerrad Czarni Radom

Niemczura Waldemar
Lagierski Marek

25.10.2014 - 18:00

3 - 1

Cuprum Lubin

Cerrad Czarni Radom

25.10.2014 - 18:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

25.10.2014 - 18:00

25.10.2014 - 18:00

JASTRZEBSKI WEGIEL

3 - 1

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Twardowski Maciej
Herbik Marcin

25.10.2014 - 18:00

3 - 1

JASTRZEBSKI WEGIEL

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

25.10.2014 - 19:00

Ergo Arena

25.10.2014 - 19:00

25.10.2014 - 19:00

LOTOS Trefl Gdansk

3 - 0

MKS BANIMEX BEDZIN

Ignatowicz Paweł
Wolski Zbigniew

25.10.2014 - 19:00

3 - 0

LOTOS Trefl Gdansk

MKS BANIMEX BEDZIN

26.10.2014 - 14:45

Hala Pod Dębowcem

26.10.2014 - 14:45

26.10.2014 - 14:45

BBTS Bielsko-Biala

3 - 2

Effector Kielce

Szmydyński Krzysztof
Wolski Zbigniew

26.10.2014 - 14:45

3 - 2

BBTS Bielsko-Biala

Effector Kielce

26.10.2014 - 18:00

Hala Sportowa 'Częstochowa'

26.10.2014 - 18:00

26.10.2014 - 18:00

AZS Częstochowa

1 - 3

Transfer Bydgoszcz

Heyducki Marek
Skowroński Piotr

26.10.2014 - 18:00

1 - 3

AZS Częstochowa