PlusLiga 2013/2014

PlusLiga 2013/2014 - Play Off

select
PlusLiga 2013/2014 - Play Off PlusLiga 2013/2014 - Play Off Matches

Cwiercfinal 1-8

06.03.2014 - 18:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

06.03.2014 - 18:00

06.03.2014 - 18:00

Jastrzębski Węgiel

3 - 0

Cerrad Czarni Radom

Kobienia Waldemar
Ignatowicz Paweł

06.03.2014 - 18:00

3 - 0

Jastrzębski Węgiel

Cerrad Czarni Radom

07.03.2014 - 18:00

Hala Azoty

07.03.2014 - 18:00

07.03.2014 - 18:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 0

Indykpol AZS Olsztyn

Maroszek Wojciech
Lagierski Marek

07.03.2014 - 18:00

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Indykpol AZS Olsztyn

08.03.2014 - 15:00

Hala "Energia"

08.03.2014 - 15:00

08.03.2014 - 15:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 1

AZS Politechnika Warszawska

Niedbał Anna
Gadzina Mariusz

08.03.2014 - 15:00

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

AZS Politechnika Warszawska

08.03.2014 - 18:00

RCSW Podpromie

08.03.2014 - 18:00

08.03.2014 - 18:00

Asseco Resovia

3 - 0

Effector Kielce

Flis Tomasz
Twardowski Maciej

08.03.2014 - 18:00

3 - 0

Asseco Resovia

Effector Kielce



Cwiercfinal 1-8

07.03.2014 - 18:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

07.03.2014 - 18:00

07.03.2014 - 18:00

Jastrzębski Węgiel

3 - 0

Cerrad Czarni Radom

Dudek Piotr
Burkiewicz Paweł

07.03.2014 - 18:00

3 - 0

Jastrzębski Węgiel

Cerrad Czarni Radom

08.03.2014 - 18:00

Hala Azoty

08.03.2014 - 18:00

08.03.2014 - 18:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 0

Indykpol AZS Olsztyn

Janik Tomasz
Herbik Marcin

08.03.2014 - 18:00

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Indykpol AZS Olsztyn

09.03.2014 - 14:45

RCSW Podpromie

09.03.2014 - 14:45

09.03.2014 - 14:45

Asseco Resovia

3 - 0

Effector Kielce

Niemczura Waldemar
Kuchna Andrzej

09.03.2014 - 14:45

3 - 0

Asseco Resovia

Effector Kielce

09.03.2014 - 15:00

Hala "Energia"

09.03.2014 - 15:00

09.03.2014 - 15:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

AZS Politechnika Warszawska

Broński Jacek
Szmydyński Krzysztof

09.03.2014 - 15:00

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

AZS Politechnika Warszawska



Cwiercfinal 1-8

23.03.2014 - 17:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

23.03.2014 - 17:00

23.03.2014 - 17:00

Indykpol AZS Olsztyn

2 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Skowroński Grzegorz
Janik Tomasz

23.03.2014 - 17:00

2 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

23.03.2014 - 18:00

Hala Legionów

23.03.2014 - 18:00

23.03.2014 - 18:00

Effector Kielce

0 - 3

Asseco Resovia

Król Piotr
Maroszek Wojciech

23.03.2014 - 18:00

0 - 3

Effector Kielce

Asseco Resovia

24.03.2014 - 19:00

Hala Widowiskowo-Sportowa "Torwar"

24.03.2014 - 19:00

24.03.2014 - 19:00

AZS Politechnika Warszawska

1 - 3

PGE Skra Bełchatów

Lagierski Marek
Niemczura Waldemar

24.03.2014 - 19:00

1 - 3

AZS Politechnika Warszawska

PGE Skra Bełchatów

28.03.2014 - 18:00

Hala MOSiR

28.03.2014 - 18:00

28.03.2014 - 18:00

Cerrad Czarni Radom

0 - 3

Jastrzębski Węgiel

Szmydyński Krzysztof
Ignatowicz Paweł

28.03.2014 - 18:00

0 - 3

Cerrad Czarni Radom

Jastrzębski Węgiel



Pólfinal 1-4

04.04.2014 - 20:00

RCSW Podpromie

04.04.2014 - 20:00

04.04.2014 - 20:00

Asseco Resovia

2 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Lagierski Marek
Maroszek Wojciech

04.04.2014 - 20:00

2 - 3

Asseco Resovia

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

06.04.2014 - 13:30

Hala "Energia"

06.04.2014 - 13:30

06.04.2014 - 13:30

PGE Skra Bełchatów

3 - 2

Jastrzębski Węgiel

Szmydyński Krzysztof
Maciejewski Maciej

06.04.2014 - 13:30

3 - 2

PGE Skra Bełchatów

Jastrzębski Węgiel



Pólfinal 5-8

05.04.2014 - 17:00

Hala Legionów

05.04.2014 - 17:00

05.04.2014 - 17:00

Effector Kielce

0 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

Flis Tomasz
Dudek Piotr

05.04.2014 - 17:00

0 - 3

Effector Kielce

Indykpol AZS Olsztyn

06.04.2014 - 15:00

Arena Ursynów

06.04.2014 - 15:00

06.04.2014 - 15:00

AZS Politechnika Warszawska

3 - 0

Cerrad Czarni Radom

Broński Jacek
Ignatowicz Paweł

06.04.2014 - 15:00

3 - 0

AZS Politechnika Warszawska

Cerrad Czarni Radom



Pólfinal 1-4

05.04.2014 - 20:00

RCSW Podpromie

05.04.2014 - 20:00

05.04.2014 - 20:00

Asseco Resovia

2 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Twardowski Maciej
Burkiewicz Paweł

05.04.2014 - 20:00

2 - 3

Asseco Resovia

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

07.04.2014 - 18:00

Hala "Energia"

07.04.2014 - 18:00

07.04.2014 - 18:00

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

Jastrzębski Węgiel

Skowroński Piotr
Jasiński Dariusz

07.04.2014 - 18:00

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

Jastrzębski Węgiel



Pólfinal 5-8

12.04.2014 - 17:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

12.04.2014 - 17:00

12.04.2014 - 17:00

Indykpol AZS Olsztyn

3 - 2

Effector Kielce

Niedbał Anna
Gadzina Mariusz

12.04.2014 - 17:00

3 - 2

Indykpol AZS Olsztyn

Effector Kielce

12.04.2014 - 17:00

Hala MOSiR

12.04.2014 - 17:00

12.04.2014 - 17:00

Cerrad Czarni Radom

2 - 3

AZS Politechnika Warszawska

Kuchna Andrzej
Kolendowski Maciej

12.04.2014 - 17:00

2 - 3

Cerrad Czarni Radom

AZS Politechnika Warszawska



Półfinał 1-4

11.04.2014 - 18:00

Hala Azoty

11.04.2014 - 18:00

11.04.2014 - 18:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2 - 3

Asseco Resovia

Król Piotr
Niemczura Waldemar

11.04.2014 - 18:00

2 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Asseco Resovia

13.04.2014 - 14:45

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

13.04.2014 - 14:45

13.04.2014 - 14:45

Jastrzębski Węgiel

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Burkiewicz Paweł
Dudek Piotr

13.04.2014 - 14:45

0 - 3

Jastrzębski Węgiel

PGE Skra Bełchatów



Półfinał 1-4

12.04.2014 - 14:45

Hala Azoty

12.04.2014 - 14:45

12.04.2014 - 14:45

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1 - 3

Asseco Resovia

Herbik Marcin
Janik Tomasz

12.04.2014 - 14:45

1 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Asseco Resovia



Półfinał 1-4

17.04.2014 - 20:30

RCSW Podpromie

17.04.2014 - 20:30

17.04.2014 - 20:30

Asseco Resovia

3 - 1

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Maciejewski Maciej
Szmydyński Krzysztof

17.04.2014 - 20:30

3 - 1

Asseco Resovia

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle



Mecze o 7 miejsce

17.04.2014 - 18:00

Hala Legionów

17.04.2014 - 18:00

17.04.2014 - 18:00

Effector Kielce

1 - 3

Cerrad Czarni Radom

Ignatowicz Paweł
Kobienia Waldemar

17.04.2014 - 18:00

1 - 3

Effector Kielce

Cerrad Czarni Radom

25.04.2014 - 18:00

Hala MOSiR

25.04.2014 - 18:00

25.04.2014 - 18:00

Cerrad Czarni Radom

3 - 2

Effector Kielce

Broński Jacek
Maciejewski Maciej

25.04.2014 - 18:00

3 - 2

Cerrad Czarni Radom

Effector Kielce



Mecze o 1 miejsce

22.04.2014 - 18:00

RCSW Podpromie

22.04.2014 - 18:00

22.04.2014 - 18:00

Asseco Resovia

2 - 3

PGE Skra Bełchatów

Lagierski Marek
Kuchna Andrzej

22.04.2014 - 18:00

2 - 3

Asseco Resovia

PGE Skra Bełchatów

23.04.2014 - 20:00

RCSW Podpromie

23.04.2014 - 20:00

23.04.2014 - 20:00

Asseco Resovia

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Burkiewicz Paweł
Twardowski Maciej

23.04.2014 - 20:00

0 - 3

Asseco Resovia

PGE Skra Bełchatów

27.04.2014 - 14:45

Hala "Energia"

27.04.2014 - 14:45

27.04.2014 - 14:45

PGE Skra Bełchatów

3 - 0

Asseco Resovia

Szmydyński Krzysztof
Maciejewski Maciej

27.04.2014 - 14:45

3 - 0

PGE Skra Bełchatów

Asseco Resovia



Mecze o 3 miejsce

22.04.2014 - 18:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

22.04.2014 - 18:00

22.04.2014 - 18:00

Jastrzębski Węgiel

3 - 2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Dudek Piotr
Flis Tomasz

22.04.2014 - 18:00

3 - 2

Jastrzębski Węgiel

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

23.04.2014 - 18:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

23.04.2014 - 18:00

23.04.2014 - 18:00

Jastrzębski Węgiel

3 - 2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Gadzina Mariusz
Kolendowski Maciej

23.04.2014 - 18:00

3 - 2

Jastrzębski Węgiel

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

26.04.2014 - 17:00

Hala Azoty

26.04.2014 - 17:00

26.04.2014 - 17:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 2

Jastrzębski Węgiel

Skowroński Piotr
Jasiński Dariusz

26.04.2014 - 17:00

3 - 2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Jastrzębski Węgiel

27.04.2014 - 18:00

Hala Azoty

27.04.2014 - 18:00

27.04.2014 - 18:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0 - 3

Jastrzębski Węgiel

Twardowski Maciej
Herbik Marcin

27.04.2014 - 18:00

0 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Jastrzębski Węgiel



Mecze o 5 miejsce

18.04.2014 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

18.04.2014 - 18:00

18.04.2014 - 18:00

Indykpol AZS Olsztyn

3 - 2

AZS Politechnika Warszawska

Jasiński Dariusz
Skowroński Piotr

18.04.2014 - 18:00

3 - 2

Indykpol AZS Olsztyn

AZS Politechnika Warszawska

19.04.2014 - 16:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

19.04.2014 - 16:00

19.04.2014 - 16:00

Indykpol AZS Olsztyn

2 - 3

AZS Politechnika Warszawska

Niemczura Waldemar
Król Piotr

19.04.2014 - 16:00

2 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

AZS Politechnika Warszawska

26.04.2014 - 18:00

Arena Ursynów

26.04.2014 - 18:00

26.04.2014 - 18:00

AZS Politechnika Warszawska

3 - 2

Indykpol AZS Olsztyn

Kolendowski Maciej
Flis Tomasz

26.04.2014 - 18:00

3 - 2

AZS Politechnika Warszawska

Indykpol AZS Olsztyn

27.04.2014 - 18:00

Arena Ursynów

27.04.2014 - 18:00

27.04.2014 - 18:00

AZS Politechnika Warszawska

1 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

Niedbał Anna
Gadzina Mariusz

27.04.2014 - 18:00

1 - 3

AZS Politechnika Warszawska

Indykpol AZS Olsztyn

30.04.2014 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

30.04.2014 - 18:00

30.04.2014 - 18:00

Indykpol AZS Olsztyn

3 - 2

AZS Politechnika Warszawska

Dudek Piotr
Burkiewicz Paweł

30.04.2014 - 18:00

3 - 2

Indykpol AZS Olsztyn

AZS Politechnika Warszawska