PlusLiga 2013/2014

PlusLiga 2013/2014

select
PlusLiga 2013/2014 PlusLiga 2013/2014 - Faza Zasadnicza Matches

Runda 2

18.10.2013 - 18:00

Hala Sportowa 'Częstochowa'

18.10.2013 - 18:00

18.10.2013 - 18:00

AZS Częstochowa

0 - 3

Jastrzębski Węgiel

Burkiewicz Paweł
Niedbał Anna

18.10.2013 - 18:00

0 - 3

AZS Częstochowa

Jastrzębski Węgiel

19.10.2013 - 14:45

Hala Pod Dębowcem

19.10.2013 - 14:45

19.10.2013 - 14:45

BBTS Bielsko-Biała

3 - 1

AZS Politechnika Warszawska

Kobienia Waldemar
Dworak Robert

19.10.2013 - 14:45

3 - 1

BBTS Bielsko-Biała

AZS Politechnika Warszawska

19.10.2013 - 17:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

19.10.2013 - 17:00

19.10.2013 - 17:00

Indykpol AZS Olsztyn

3 - 1

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Twardowski Maciej
Łygoński Krzysztof

19.10.2013 - 17:00

3 - 1

Indykpol AZS Olsztyn

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

19.10.2013 - 17:00

Hala MOSiR

19.10.2013 - 17:00

19.10.2013 - 17:00

Cerrad Czarni Radom

0 - 3

Asseco Resovia

Skowroński Piotr
Maciejewski Maciej

19.10.2013 - 17:00

0 - 3

Cerrad Czarni Radom

Asseco Resovia

20.10.2013 - 17:00

Hala Legionów

20.10.2013 - 17:00

20.10.2013 - 17:00

Effector Kielce

1 - 3

PGE Skra Bełchatów

Dudek Piotr
Hojka Jacek

20.10.2013 - 17:00

1 - 3

Effector Kielce

PGE Skra Bełchatów

21.10.2013 - 19:30

Ergo Arena

21.10.2013 - 19:30

21.10.2013 - 19:30

LOTOS Trefl Gdańsk

3 - 1

Transfer Bydgoszcz

Kuchna Andrzej
Lagierski Marek

21.10.2013 - 19:30

3 - 1

LOTOS Trefl Gdańsk

Transfer Bydgoszcz



Runda 3

25.10.2013 - 19:00

Arena Ursynów

25.10.2013 - 19:00

25.10.2013 - 19:00

AZS Politechnika Warszawska

3 - 0

AZS Częstochowa

Szmydyński Krzysztof
Hojka Jacek

25.10.2013 - 19:00

3 - 0

AZS Politechnika Warszawska

AZS Częstochowa

26.10.2013 - 14:45

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

26.10.2013 - 14:45

26.10.2013 - 14:45

Jastrzębski Węgiel

3 - 1

Asseco Resovia

Skowroński Piotr
Łygoński Krzysztof

26.10.2013 - 14:45

3 - 1

Jastrzębski Węgiel

Asseco Resovia

26.10.2013 - 17:00

Hala Azoty

26.10.2013 - 17:00

26.10.2013 - 17:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 0

BBTS Bielsko-Biała

Niedbał Anna
Dudek Piotr

26.10.2013 - 17:00

3 - 0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

BBTS Bielsko-Biała

26.10.2013 - 17:00

HSW Łuczniczka

26.10.2013 - 17:00

26.10.2013 - 17:00

Transfer Bydgoszcz

1 - 3

Cerrad Czarni Radom

Broński Jacek
Maciejewski Maciej

26.10.2013 - 17:00

1 - 3

Transfer Bydgoszcz

Cerrad Czarni Radom

26.10.2013 - 17:00

Hala Legionów

26.10.2013 - 17:00

26.10.2013 - 17:00

Effector Kielce

3 - 0

LOTOS Trefl Gdańsk

Gadzina Mariusz
Niemczura Waldemar

26.10.2013 - 17:00

3 - 0

Effector Kielce

LOTOS Trefl Gdańsk

27.10.2013 - 14:45

Hala "Energia"

27.10.2013 - 14:45

27.10.2013 - 14:45

PGE Skra Bełchatów

3 - 1

Indykpol AZS Olsztyn

Janik Tomasz
Herbik Marcin

27.10.2013 - 14:45

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

Indykpol AZS Olsztyn



Runda 4

01.11.2013 - 18:00

Hala Sportowa 'Częstochowa'

01.11.2013 - 18:00

01.11.2013 - 18:00

AZS Częstochowa

1 - 3

Effector Kielce

Łygoński Krzysztof
Dworak Robert

01.11.2013 - 18:00

1 - 3

AZS Częstochowa

Effector Kielce

02.11.2013 - 14:45

Hala Azoty

02.11.2013 - 14:45

02.11.2013 - 14:45

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2 - 3

Jastrzębski Węgiel

Dudek Piotr
Burkiewicz Paweł

02.11.2013 - 14:45

2 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Jastrzębski Węgiel

02.11.2013 - 17:00

Hala Pod Dębowcem

02.11.2013 - 17:00

02.11.2013 - 17:00

BBTS Bielsko-Biała

0 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

Szmydyński Krzysztof
Kobienia Waldemar

02.11.2013 - 17:00

0 - 3

BBTS Bielsko-Biała

LOTOS Trefl Gdańsk

02.11.2013 - 17:00

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

02.11.2013 - 17:00

02.11.2013 - 17:00

Indykpol AZS Olsztyn

3 - 0

AZS Politechnika Warszawska

Lagierski Marek
Kuchna Andrzej

02.11.2013 - 17:00

3 - 0

Indykpol AZS Olsztyn

AZS Politechnika Warszawska

02.11.2013 - 17:00

Hala MOSiR

02.11.2013 - 17:00

02.11.2013 - 17:00

Cerrad Czarni Radom

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

Hojka Jacek
Jasiński Dariusz

02.11.2013 - 17:00

3 - 1

Cerrad Czarni Radom

PGE Skra Bełchatów

02.11.2013 - 17:00

RCSW Podpromie

02.11.2013 - 17:00

02.11.2013 - 17:00

Asseco Resovia

3 - 1

Transfer Bydgoszcz

Niemczura Waldemar
Twardowski Maciej

02.11.2013 - 17:00

3 - 1

Asseco Resovia

Transfer Bydgoszcz



Runda 5

08.11.2013 - 18:00

HSW Łuczniczka

08.11.2013 - 18:00

08.11.2013 - 18:00

Transfer Bydgoszcz

2 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Dworak Robert
Gadzina Mariusz

08.11.2013 - 18:00

2 - 3

Transfer Bydgoszcz

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

08.11.2013 - 19:30

Ergo Arena

08.11.2013 - 19:30

08.11.2013 - 19:30

LOTOS Trefl Gdańsk

0 - 3

AZS Częstochowa

Maciejewski Maciej
Broński Jacek

08.11.2013 - 19:30

0 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

AZS Częstochowa

09.11.2013 - 14:45

Hala "Energia"

09.11.2013 - 14:45

09.11.2013 - 14:45

PGE Skra Bełchatów

3 - 2

Asseco Resovia

Jasiński Dariusz
Lagierski Marek

09.11.2013 - 14:45

3 - 2

PGE Skra Bełchatów

Asseco Resovia

09.11.2013 - 17:00

Hala MOSiR

09.11.2013 - 17:00

09.11.2013 - 17:00

Cerrad Czarni Radom

3 - 0

AZS Politechnika Warszawska

Kobienia Waldemar
Dudek Piotr

09.11.2013 - 17:00

3 - 0

Cerrad Czarni Radom

AZS Politechnika Warszawska

10.11.2013 - 17:00

Hala Legionów

10.11.2013 - 17:00

10.11.2013 - 17:00

Effector Kielce

1 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

Twardowski Maciej
Łygoński Krzysztof

10.11.2013 - 17:00

1 - 3

Effector Kielce

Indykpol AZS Olsztyn

10.11.2013 - 18:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

10.11.2013 - 18:00

10.11.2013 - 18:00

Jastrzębski Węgiel

3 - 1

BBTS Bielsko-Biała

Herbik Marcin
Janik Tomasz

10.11.2013 - 18:00

3 - 1

Jastrzębski Węgiel

BBTS Bielsko-Biała



Runda 6

15.11.2013 - 17:30

Hala Sportowo-Widowiskowa "Urania"

15.11.2013 - 17:30

15.11.2013 - 17:30

Indykpol AZS Olsztyn

0 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

Broński Jacek
Maciejewski Maciej

15.11.2013 - 17:30

0 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

LOTOS Trefl Gdańsk

16.11.2013 - 14:45

Hala Azoty

16.11.2013 - 14:45

16.11.2013 - 14:45

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

Herbik Marcin
Janik Tomasz

16.11.2013 - 14:45

3 - 1

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

PGE Skra Bełchatów

16.11.2013 - 17:00

RCSW Podpromie

16.11.2013 - 17:00

16.11.2013 - 17:00

Asseco Resovia

3 - 1

AZS Politechnika Warszawska

Kuchna Andrzej
Niemczura Waldemar

16.11.2013 - 17:00

3 - 1

Asseco Resovia

AZS Politechnika Warszawska

16.11.2013 - 18:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

16.11.2013 - 18:00

16.11.2013 - 18:00

Jastrzębski Węgiel

3 - 0

Transfer Bydgoszcz

Twardowski Maciej
Szmydyński Krzysztof

16.11.2013 - 18:00

3 - 0

Jastrzębski Węgiel

Transfer Bydgoszcz

17.11.2013 - 17:00

Hala Pod Dębowcem

17.11.2013 - 17:00

17.11.2013 - 17:00

BBTS Bielsko-Biała

3 - 0

AZS Częstochowa

Skowroński Piotr
Jasiński Dariusz

17.11.2013 - 17:00

3 - 0

BBTS Bielsko-Biała

AZS Częstochowa

17.11.2013 - 17:00

Hala MOSiR

17.11.2013 - 17:00

17.11.2013 - 17:00

Cerrad Czarni Radom

0 - 3

Effector Kielce

Niedbał Anna
Burkiewicz Paweł

17.11.2013 - 17:00

0 - 3

Cerrad Czarni Radom

Effector Kielce



Runda 7

21.11.2013 - 20:00

Hala Widowiskowo-Sportowa "Torwar"

21.11.2013 - 20:00

21.11.2013 - 20:00

AZS Politechnika Warszawska

0 - 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Niemczura Waldemar
Maroszek Wojciech

21.11.2013 - 20:00

0 - 3

AZS Politechnika Warszawska

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

22.11.2013 - 18:00

Ergo Arena

22.11.2013 - 18:00

22.11.2013 - 18:00

LOTOS Trefl Gdańsk

2 - 3

Cerrad Czarni Radom

Lagierski Marek
Kuchna Andrzej

22.11.2013 - 18:00

2 - 3

LOTOS Trefl Gdańsk

Cerrad Czarni Radom

23.11.2013 - 14:45

Hala "Energia"

23.11.2013 - 14:45

23.11.2013 - 14:45

PGE Skra Bełchatów

3 - 1

Jastrzębski Węgiel

Burkiewicz Paweł
Dudek Piotr

23.11.2013 - 14:45

3 - 1

PGE Skra Bełchatów

Jastrzębski Węgiel

23.11.2013 - 17:00

HSW Łuczniczka

23.11.2013 - 17:00

23.11.2013 - 17:00

Transfer Bydgoszcz

3 - 1

BBTS Bielsko-Biała

Łygoński Krzysztof
Skowroński Piotr

23.11.2013 - 17:00

3 - 1

Transfer Bydgoszcz

BBTS Bielsko-Biała

23.11.2013 - 17:00

Hala Sportowa 'Częstochowa'

23.11.2013 - 17:00

23.11.2013 - 17:00

AZS Częstochowa

3 - 2

Indykpol AZS Olsztyn

Dworak Robert
Hojka Jacek

23.11.2013 - 17:00

3 - 2

AZS Częstochowa

Indykpol AZS Olsztyn

23.11.2013 - 18:00

Hala Legionów

23.11.2013 - 18:00

23.11.2013 - 18:00

Effector Kielce

0 - 3

Asseco Resovia

Janik Tomasz
Herbik Marcin

23.11.2013 - 18:00

0 - 3

Effector Kielce

Asseco Resovia



Runda 8

29.11.2013 - 18:00

Hala Pod Dębowcem

29.11.2013 - 18:00

29.11.2013 - 18:00

BBTS Bielsko-Biała

0 - 3

Indykpol AZS Olsztyn

Dudek Piotr
Niedbał Anna

29.11.2013 - 18:00

0 - 3

BBTS Bielsko-Biała

Indykpol AZS Olsztyn

30.11.2013 - 14:45

HSW Łuczniczka

30.11.2013 - 14:45

30.11.2013 - 14:45

Transfer Bydgoszcz

0 - 3

PGE Skra Bełchatów

Kobienia Waldemar
Szmydyński Krzysztof

30.11.2013 - 14:45

0 - 3

Transfer Bydgoszcz

PGE Skra Bełchatów

30.11.2013 - 17:00

RCSW Podpromie

30.11.2013 - 17:00

30.11.2013 - 17:00

Asseco Resovia

3 - 0

LOTOS Trefl Gdańsk

Maroszek Wojciech
Twardowski Maciej

30.11.2013 - 17:00

3 - 0

Asseco Resovia

LOTOS Trefl Gdańsk

30.11.2013 - 17:00

Hala Azoty

30.11.2013 - 17:00

30.11.2013 - 17:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3 - 1

Effector Kielce

Jasiński Dariusz
Broński Jacek

30.11.2013 - 17:00

3 - 1

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Effector Kielce

30.11.2013 - 18:00

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

30.11.2013 - 18:00

30.11.2013 - 18:00

Jastrzębski Węgiel

3 - 2

AZS Politechnika Warszawska

Maciejewski Maciej
Łygoński Krzysztof

30.11.2013 - 18:00

3 - 2

Jastrzębski Węgiel

AZS Politechnika Warszawska

02.12.2013 - 18:00

Hala MOSiR

02.12.2013 - 18:00

02.12.2013 - 18:00

Cerrad Czarni Radom

3 - 1

AZS Częstochowa

Gadzina Mariusz
Dworak Robert

02.12.2013 - 18:00

3 - 1

Cerrad Czarni Radom

AZS Częstochowa



Runda 9

06.12.2013 - 18:00

Hala Legionów

06.12.2013 - 18:00

06.12.2013 - 18:00

Effector Kielce

1 - 3

Jastrzębski Węgiel

Gadzina Mariusz
Kobienia Waldemar

06.12.2013 - 18:00

1 - 3

Effector Kielce

Jastrzębski Węgiel

06.12.2013 - 19:00

Arena Ursynów

06.12.2013 - 19:00

06.12.2013 - 19:00

AZS Politechnika Warszawska

3 - 1

Transfer Bydgoszcz

Niedbał Anna
Dudek Piotr

06.12.2013 - 19:00

3 - 1