Orlen Liga 2012/13

ORLENLiga Female 12/13 Play Off

select
ORLEN Liga 2012/2013 - Play Off ORLEN Liga 2012/2013 - Play Off Matches

Cwiercfinal 1-8

15.03.2013 - 20:00

Hala Sportowa BKS Stal

15.03.2013 - 20:00

15.03.2013 - 20:00

BKS Aluprof Bielsko-Biała

-

Budowlani Łódź

Gołąbek Sławomir
Sokół Katarzyna

15.03.2013 - 20:00

-

BKS Aluprof Bielsko-Biała

Budowlani Łódź

16.03.2013 - 16:30

Hala Centrum

16.03.2013 - 16:30

16.03.2013 - 16:30

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

-

Impel Wrocław

Wolski Dariusz
Wolski Zbigniew

16.03.2013 - 16:30

-

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Impel Wrocław

16.03.2013 - 17:00

Hala Sportowa w Muszynie

16.03.2013 - 17:00

16.03.2013 - 17:00

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

-

KS Pałac Bydgoszcz

Nowak Bogdan
Budzik Marek

16.03.2013 - 17:00

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

KS Pałac Bydgoszcz

17.03.2013 - 17:00

Ergo Arena

17.03.2013 - 17:00

17.03.2013 - 17:00

Atom Trefl Sopot

-

PTPS Piła

Jasiński Dariusz
Michlic Agnieszka

17.03.2013 - 17:00

-

Atom Trefl Sopot

PTPS Piła



Cwiercfinal 1-8

16.03.2013 - 18:00

Hala Sportowa BKS Stal

16.03.2013 - 18:00

16.03.2013 - 18:00

BKS Aluprof Bielsko-Biała

-

Budowlani Łódź

Kolendowski Maciej
Flis Tomasz

16.03.2013 - 18:00

-

BKS Aluprof Bielsko-Biała

Budowlani Łódź

17.03.2013 - 17:00

Hala Sportowa w Muszynie

17.03.2013 - 17:00

17.03.2013 - 17:00

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

-

KS Pałac Bydgoszcz

Pindral Szymon
Sęk Jacek

17.03.2013 - 17:00

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

KS Pałac Bydgoszcz

17.03.2013 - 18:00

Hala Centrum

17.03.2013 - 18:00

17.03.2013 - 18:00

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

-

Impel Wrocław

Łygoński Krzysztof
Heyducki Marek

17.03.2013 - 18:00

-

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Impel Wrocław

18.03.2013 - 18:00

Ergo Arena

18.03.2013 - 18:00

18.03.2013 - 18:00

Atom Trefl Sopot

-

PTPS Piła

Weiner Marcin
Nowak Bogdan

18.03.2013 - 18:00

-

Atom Trefl Sopot

PTPS Piła



Cwiercfinal 1-8

20.03.2013 - 18:00

Atlas Arena

20.03.2013 - 18:00

20.03.2013 - 18:00

Budowlani Łódź

-

BKS Aluprof Bielsko-Biała

Niedbał Anna
Litwin Jacek

20.03.2013 - 18:00

-

Budowlani Łódź

BKS Aluprof Bielsko-Biała

23.03.2013 - 17:00

GOSiR

23.03.2013 - 17:00

23.03.2013 - 17:00

Impel Wrocław

-

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Ignatowicz Paweł
Kobienia Andrzej

23.03.2013 - 17:00

-

Impel Wrocław

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

23.03.2013 - 18:00

HSW Łuczniczka

23.03.2013 - 18:00

23.03.2013 - 18:00

KS Pałac Bydgoszcz

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Sokół Katarzyna
Broński Jacek

23.03.2013 - 18:00

-

KS Pałac Bydgoszcz

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

23.03.2013 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Pile

23.03.2013 - 18:00

23.03.2013 - 18:00

PTPS Piła

-

Atom Trefl Sopot

Wolski Zbigniew
Wolski Dariusz

23.03.2013 - 18:00

-

PTPS Piła

Atom Trefl Sopot



Cwiercfinal 1-8

24.03.2013 - 17:00

GOSiR

24.03.2013 - 17:00

24.03.2013 - 17:00

Impel Wrocław

-

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Sęk Jacek
Pindral Szymon

24.03.2013 - 17:00

-

Impel Wrocław

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza



Pólfinal 1-4

05.04.2013 - 20:00

Hala Centrum

05.04.2013 - 20:00

05.04.2013 - 20:00

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

-

BKS Aluprof Bielsko-Biała

Litwin Jacek
Niedbał Anna

05.04.2013 - 20:00

-

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

BKS Aluprof Bielsko-Biała

06.04.2013 - 13:00

Hala Sportowa w Muszynie

06.04.2013 - 13:00

06.04.2013 - 13:00

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

-

Atom Trefl Sopot

Nowak Bogdan
Budzik Marek

06.04.2013 - 13:00

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Atom Trefl Sopot

06.04.2013 - 18:00

Hala Centrum

06.04.2013 - 18:00

06.04.2013 - 18:00

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

-

BKS Aluprof Bielsko-Biała

Flis Tomasz
Kolendowski Maciej

06.04.2013 - 18:00

-

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

BKS Aluprof Bielsko-Biała

07.04.2013 - 14:00

Hala Sportowa w Muszynie

07.04.2013 - 14:00

07.04.2013 - 14:00

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

-

Atom Trefl Sopot

Sęk Jacek
Pindral Szymon

07.04.2013 - 14:00

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Atom Trefl Sopot



Pólfinal 5-8

06.04.2013 - 17:00

Orbita

06.04.2013 - 17:00

06.04.2013 - 17:00

Impel Wrocław

-

Budowlani Łódź

Kobienia Andrzej
Gołąbek Sławomir

06.04.2013 - 17:00

-

Impel Wrocław

Budowlani Łódź

10.04.2013 - 18:00

HSW Łuczniczka

10.04.2013 - 18:00

10.04.2013 - 18:00

KS Pałac Bydgoszcz

-

PTPS Piła

Wolski Zbigniew
Wolski Dariusz

10.04.2013 - 18:00

-

KS Pałac Bydgoszcz

PTPS Piła



Pólfinal 1-4

12.04.2013 - 20:00

Ergo Arena

12.04.2013 - 20:00

12.04.2013 - 20:00

Atom Trefl Sopot

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Sokół Katarzyna
Ignatowicz Paweł

12.04.2013 - 20:00

-

Atom Trefl Sopot

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

13.04.2013 - 17:00

Ergo Arena

13.04.2013 - 17:00

13.04.2013 - 17:00

Atom Trefl Sopot

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Jasiński Dariusz
Michlic Agnieszka

13.04.2013 - 17:00

-

Atom Trefl Sopot

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

13.04.2013 - 18:00

Hala Sportowa BKS Stal

13.04.2013 - 18:00

13.04.2013 - 18:00

BKS Aluprof Bielsko-Biała

-

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Łygoński Krzysztof
Heyducki Marek

13.04.2013 - 18:00

-

BKS Aluprof Bielsko-Biała

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

14.04.2013 - 18:00

Hala Sportowa BKS Stal

14.04.2013 - 18:00

14.04.2013 - 18:00

BKS Aluprof Bielsko-Biała

-

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Makowski Jarosław
Wolski Zbigniew

14.04.2013 - 18:00

-

BKS Aluprof Bielsko-Biała

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza



Pólfinal 5-8

10.04.2013 - 18:00

Atlas Arena

10.04.2013 - 18:00

10.04.2013 - 18:00

Budowlani Łódź

-

Impel Wrocław

Budzik Marek
Weiner Marcin

10.04.2013 - 18:00

-

Budowlani Łódź

Impel Wrocław

15.04.2013 - 18:00

Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Pile

15.04.2013 - 18:00

15.04.2013 - 18:00

PTPS Piła

-

KS Pałac Bydgoszcz

Kobienia Andrzej
Ignatowicz Paweł

15.04.2013 - 18:00

-

PTPS Piła

KS Pałac Bydgoszcz



Pólfinal 1-4

17.04.2013 - 18:00

Hala Sportowa w Muszynie

17.04.2013 - 18:00

17.04.2013 - 18:00

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

-

Atom Trefl Sopot

Niedbał Anna
Dworak Robert

17.04.2013 - 18:00

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Atom Trefl Sopot



Mecze o 1 miejsce

20.04.2013 - 17:00

Hala Sportowa w Muszynie

20.04.2013 - 17:00

20.04.2013 - 17:00

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

-

BKS Aluprof Bielsko-Biała

Wolski Zbigniew
Wolski Dariusz

20.04.2013 - 17:00

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

BKS Aluprof Bielsko-Biała

21.04.2013 - 17:00

Hala Sportowa w Muszynie

21.04.2013 - 17:00

21.04.2013 - 17:00

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

-

BKS Aluprof Bielsko-Biała

Gołąbek Sławomir
Ignatowicz Paweł

21.04.2013 - 17:00

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

BKS Aluprof Bielsko-Biała

27.04.2013 - 18:00

Hala Sportowa BKS Stal

27.04.2013 - 18:00

27.04.2013 - 18:00

BKS Aluprof Bielsko-Biała

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Makowski Jarosław
Sokół Katarzyna

27.04.2013 - 18:00

-

BKS Aluprof Bielsko-Biała

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna



Mecze o 3 miejsce

21.04.2013 - 19:00

Hala Centrum

21.04.2013 - 19:00

21.04.2013 - 19:00

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

-

Atom Trefl Sopot

Sokół Katarzyna
Makowski Jarosław

21.04.2013 - 19:00

-

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Atom Trefl Sopot

22.04.2013 - 18:00

Hala Centrum

22.04.2013 - 18:00

22.04.2013 - 18:00

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

-

Atom Trefl Sopot

Litwin Jacek
Flis Tomasz

22.04.2013 - 18:00

-

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Atom Trefl Sopot

28.04.2013 - 19:30

Ergo Arena

28.04.2013 - 19:30

28.04.2013 - 19:30

Atom Trefl Sopot

-

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Sęk Jacek
Twardowski Maciej

28.04.2013 - 19:30

-

Atom Trefl Sopot

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

29.04.2013 - 18:00

Ergo Arena

29.04.2013 - 18:00

29.04.2013 - 18:00

Atom Trefl Sopot

-

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Jasiński Dariusz
Michlic Agnieszka

29.04.2013 - 18:00

-

Atom Trefl Sopot

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

04.05.2013 - 20:00

Hala Centrum

04.05.2013 - 20:00

04.05.2013 - 20:00

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

-

Atom Trefl Sopot

Ignatowicz Paweł
Niedbał Anna

04.05.2013 - 20:00

-

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Atom Trefl Sopot



Mecze o 5 miejsce

22.04.2013 - 18:00

Orbita

22.04.2013 - 18:00

22.04.2013 - 18:00

Impel Wrocław

-

PTPS Piła


22.04.2013 - 18:00

-

Impel Wrocław

PTPS Piła

27.04.2013 - 00:00

Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Pile

27.04.2013 - 00:00

27.04.2013 - 00:00

PTPS Piła

-

Impel Wrocław


27.04.2013 - 00:00

-

PTPS Piła

Impel Wrocław

28.04.2013 - 00:00

Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Pile

28.04.2013 - 00:00

28.04.2013 - 00:00

PTPS Piła

-

Impel Wrocław


28.04.2013 - 00:00

-

PTPS Piła

Impel Wrocław