Orlen Liga 2010/11

Play Off 2010/2011 Plus Liga Kobiet

select
Plus Liga Kobiet 2010/2011 - Play Off Plus Liga Kobiet 2010/2011 - Play Off Matches

Cwiercfinal 1-8

16.04.2011 - 14:45

Hala Sportowa w Muszynie

16.04.2011 - 14:45

16.04.2011 - 14:45

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

-

Organika Budowlani Łódź

Budzik Marek
Nowak Bogdan

16.04.2011 - 14:45

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Organika Budowlani Łódź

16.04.2011 - 18:00

Hala Sportowa BKS Stal

16.04.2011 - 18:00

16.04.2011 - 18:00

BKS Aluprof Bielsko-Biała

-

GCB Centrostal Bydgoszcz

Łygoński Krzysztof
Skowroński Piotr

16.04.2011 - 18:00

-

BKS Aluprof Bielsko-Biała

GCB Centrostal Bydgoszcz

17.04.2011 - 16:00

Ergo Arena

17.04.2011 - 16:00

17.04.2011 - 16:00

ATOM Trefl Sopot

-

KPSK Stal Mielec

Ignatowicz Paweł
Kobienia Waldemar

17.04.2011 - 16:00

-

ATOM Trefl Sopot

KPSK Stal Mielec

21.04.2011 - 18:00

Hala Centrum

21.04.2011 - 18:00

21.04.2011 - 18:00

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

-

Impel Gwardia Wrocław

Łygoński Krzysztof
Skowroński Piotr

21.04.2011 - 18:00

-

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

Impel Gwardia Wrocław



Mecze o 9 miejsce

16.04.2011 - 18:00

SP nr. 50

16.04.2011 - 18:00

16.04.2011 - 18:00

AZS Białystok

-

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

Kuchna Andrzej
Lagierski Marek

16.04.2011 - 18:00

-

AZS Białystok

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

29.04.2011 - 18:00

MOSiR w Rumii

29.04.2011 - 18:00

29.04.2011 - 18:00

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

-

AZS Białystok

Budzik Marek
Nowak Bogdan

29.04.2011 - 18:00

-

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

AZS Białystok

07.05.2011 - 16:00

SP nr. 50

07.05.2011 - 16:00

07.05.2011 - 16:00

AZS Białystok

-

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

Krzywda Barbara
Makowski Jarosław

07.05.2011 - 16:00

-

AZS Białystok

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

08.05.2011 - 16:00

SP nr. 50

08.05.2011 - 16:00

08.05.2011 - 16:00

AZS Białystok

-

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

Broński Jacek
Michlic Agnieszka

08.05.2011 - 16:00

-

AZS Białystok

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia



Cwiercfinal 1-8

17.04.2011 - 14:45

Hala Sportowa BKS Stal

17.04.2011 - 14:45

17.04.2011 - 14:45

BKS Aluprof Bielsko-Biała

-

GCB Centrostal Bydgoszcz

Broński Jacek
Szymańska Anna

17.04.2011 - 14:45

-

BKS Aluprof Bielsko-Biała

GCB Centrostal Bydgoszcz

17.04.2011 - 17:00

Hala Sportowa w Muszynie

17.04.2011 - 17:00

17.04.2011 - 17:00

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

-

Organika Budowlani Łódź

Zajc Paweł
Gadzina Mariusz

17.04.2011 - 17:00

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Organika Budowlani Łódź

18.04.2011 - 16:00

Ergo Arena

18.04.2011 - 16:00

18.04.2011 - 16:00

ATOM Trefl Sopot

-

KPSK Stal Mielec

Michlic Agnieszka
Jasiński Dariusz

18.04.2011 - 16:00

-

ATOM Trefl Sopot

KPSK Stal Mielec

22.04.2011 - 18:00

Hala Centrum

22.04.2011 - 18:00

22.04.2011 - 18:00

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

-

Impel Gwardia Wrocław

Flis Tomasz
Kolendowski Maciej

22.04.2011 - 18:00

-

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

Impel Gwardia Wrocław



Cwiercfinal 1-8

27.04.2011 - 18:00

Orbita

27.04.2011 - 18:00

27.04.2011 - 18:00

Impel Gwardia Wrocław

-

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

Broński Jacek
Wolski Zbigniew

27.04.2011 - 18:00

-

Impel Gwardia Wrocław

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

29.04.2011 - 18:00

Hala Sportowa MOSiR

29.04.2011 - 18:00

29.04.2011 - 18:00

Organika Budowlani Łódź

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Skowroński Piotr
Łygoński Krzysztof

29.04.2011 - 18:00

-

Organika Budowlani Łódź

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

29.04.2011 - 18:00

MOSiR w Mielcu

29.04.2011 - 18:00

29.04.2011 - 18:00

KPSK Stal Mielec

-

ATOM Trefl Sopot

Lagierski Marek
Zajc Paweł

29.04.2011 - 18:00

-

KPSK Stal Mielec

ATOM Trefl Sopot

30.04.2011 - 14:45

HSW Łuczniczka

30.04.2011 - 14:45

30.04.2011 - 14:45

GCB Centrostal Bydgoszcz

-

BKS Aluprof Bielsko-Biała

Krzywda Barbara
Makowski Jarosław

30.04.2011 - 14:45

-

GCB Centrostal Bydgoszcz

BKS Aluprof Bielsko-Biała



Cwiercfinal 1-8

28.04.2011 - 18:00

Orbita

28.04.2011 - 18:00

28.04.2011 - 18:00

Impel Gwardia Wrocław

-

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

Jasiński Dariusz
Michlic Agnieszka

28.04.2011 - 18:00

-

Impel Gwardia Wrocław

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

01.05.2011 - 14:45

HSW Łuczniczka

01.05.2011 - 14:45

01.05.2011 - 14:45

GCB Centrostal Bydgoszcz

-

BKS Aluprof Bielsko-Biała

Kobienia Waldemar
Ignatowicz Paweł

01.05.2011 - 14:45

-

GCB Centrostal Bydgoszcz

BKS Aluprof Bielsko-Biała



Pólfinal 1-4

06.05.2011 - 18:00

Hala Sportowa w Muszynie

06.05.2011 - 18:00

06.05.2011 - 18:00

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

-

BKS Aluprof Bielsko-Biała

Łygoński Krzysztof
Skowroński Piotr

06.05.2011 - 18:00

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

BKS Aluprof Bielsko-Biała

07.05.2011 - 14:45

Hala Sportowa w Muszynie

07.05.2011 - 14:45

07.05.2011 - 14:45

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

-

BKS Aluprof Bielsko-Biała

Szymańska Anna
Soból Janusz

07.05.2011 - 14:45

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

BKS Aluprof Bielsko-Biała

08.05.2011 - 14:45

Ergo Arena

08.05.2011 - 14:45

08.05.2011 - 14:45

ATOM Trefl Sopot

-

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

Szmydyński Krzysztof
Hojka Jacek

08.05.2011 - 14:45

-

ATOM Trefl Sopot

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

09.05.2011 - 20:30

Ergo Arena

09.05.2011 - 20:30

09.05.2011 - 20:30

ATOM Trefl Sopot

-

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

Kobienia Waldemar
Ignatowicz Paweł

09.05.2011 - 20:30

-

ATOM Trefl Sopot

TAURON MKS Dabrowa Górnicza



Pólfinal 5-8

06.05.2011 - 18:00

MOSiR w Mielcu

06.05.2011 - 18:00

06.05.2011 - 18:00

KPSK Stal Mielec

-

Impel Gwardia Wrocław

Kuchna Andrzej
Nowak Bogdan

06.05.2011 - 18:00

-

KPSK Stal Mielec

Impel Gwardia Wrocław

07.05.2011 - 18:00

Hala Sportowa MOSiR

07.05.2011 - 18:00

07.05.2011 - 18:00

Organika Budowlani Łódź

-

GCB Centrostal Bydgoszcz

Lagierski Marek
Budzik Marek

07.05.2011 - 18:00

-

Organika Budowlani Łódź

GCB Centrostal Bydgoszcz



Pólfinal 1-4

13.05.2011 - 18:00

Hala Sportowa BKS Stal

13.05.2011 - 18:00

13.05.2011 - 18:00

BKS Aluprof Bielsko-Biała

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Jacyna Grzegorz
Sokół Katarzyna

13.05.2011 - 18:00

-

BKS Aluprof Bielsko-Biała

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

14.05.2011 - 14:45

Hala Centrum

14.05.2011 - 14:45

14.05.2011 - 14:45

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

-

ATOM Trefl Sopot

Kolendowski Maciej
Flis Tomasz

14.05.2011 - 14:45

-

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

ATOM Trefl Sopot

14.05.2011 - 20:00

Hala Sportowa BKS Stal

14.05.2011 - 20:00

14.05.2011 - 20:00

BKS Aluprof Bielsko-Biała

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Herbik Marcin
Sęk Jacek

14.05.2011 - 20:00

-

BKS Aluprof Bielsko-Biała

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

15.05.2011 - 14:45

Hala Centrum

15.05.2011 - 14:45

15.05.2011 - 14:45

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

-

ATOM Trefl Sopot

Burkiewicz Paweł
Gadzina Mariusz

15.05.2011 - 14:45

-

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

ATOM Trefl Sopot



Pólfinal 5-8

13.05.2011 - 18:00

Orbita

13.05.2011 - 18:00

13.05.2011 - 18:00

Impel Gwardia Wrocław

-

KPSK Stal Mielec

Zajc Paweł
Kobienia Waldemar

13.05.2011 - 18:00

-

Impel Gwardia Wrocław

KPSK Stal Mielec

14.05.2011 - 18:00

HSW Łuczniczka

14.05.2011 - 18:00

14.05.2011 - 18:00

GCB Centrostal Bydgoszcz

-

Organika Budowlani Łódź

Wolski Zbigniew
Broński Jacek

14.05.2011 - 18:00

-

GCB Centrostal Bydgoszcz

Organika Budowlani Łódź



Pólfinal 1-4

17.05.2011 - 18:00

Hala Sportowa w Muszynie

17.05.2011 - 18:00

17.05.2011 - 18:00

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

-

BKS Aluprof Bielsko-Biała

Strzylak Sylwester
Twardowski Maciej

17.05.2011 - 18:00

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

BKS Aluprof Bielsko-Biała



Mecze o 1 miejsce

21.05.2011 - 14:45

Hala Sportowa w Muszynie

21.05.2011 - 14:45

21.05.2011 - 14:45

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

-

ATOM Trefl Sopot

Kuchna Andrzej
Kasprzyk Wojciech

21.05.2011 - 14:45

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

ATOM Trefl Sopot

22.05.2011 - 14:45

Hala Sportowa w Muszynie

22.05.2011 - 14:45

22.05.2011 - 14:45

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

-

ATOM Trefl Sopot

Szmydyński Krzysztof
Jacyna Grzegorz

22.05.2011 - 14:45

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

ATOM Trefl Sopot

27.05.2011 - 17:00

Hala 100-lecia Sopotu

27.05.2011 - 17:00

27.05.2011 - 17:00

ATOM Trefl Sopot

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Sęk Jacek
Soból Janusz

27.05.2011 - 17:00

-

ATOM Trefl Sopot

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna



Mecze o 3 miejsce

21.05.2011 - 17:00

Hala Centrum

21.05.2011 - 17:00

21.05.2011 - 17:00

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

-

BKS Aluprof Bielsko-Biała

Skowroński Piotr
Łygoński Krzysztof

21.05.2011 - 17:00

-

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

BKS Aluprof Bielsko-Biała

22.05.2011 - 17:00

Hala Centrum

22.05.2011 - 17:00

22.05.2011 - 17:00

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

-

BKS Aluprof Bielsko-Biała

Sokół Katarzyna
Ignatowicz Paweł

22.05.2011 - 17:00

-

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

BKS Aluprof Bielsko-Biała

27.05.2011 - 18:00

Hala Sportowa BKS Stal

27.05.2011 - 18:00

27.05.2011 - 18:00

BKS Aluprof Bielsko-Biała

-

TAURON MKS Dabrowa Górnicza

Wolski Zbigniew
Broński Jacek

27.05.2011 - 18:00

-

BKS Aluprof Bielsko-Biała

TAURON MKS Dabrowa Górnicza



Mecze o 5 miejsce

21.05.2011 - 18:00

MOSiR 'Parkowa'

21.05.2011 - 18:00

21.05.2011 - 18:00

Organika Budowlani Łódź

-

Impel Gwardia Wrocław

Broński Jacek
Krzywda Barbara

21.05.2011 - 18:00

-

Organika Budowlani Łódź

Impel Gwardia Wrocław

28.05.2011 - 18:00

Orbita

28.05.2011 - 18:00

28.05.2011 - 18:00

Impel Gwardia Wrocław

-

Organika Budowlani Łódź

Kolendowski Maciej
Dudek Piotr

28.05.2011 - 18:00

-

Impel Gwardia Wrocław

Organika Budowlani Łódź