Orlen Liga 2010/11

Plus Liga Female 2010/2011

select
Plus Liga Kobiet 2010/2011 - Faza zasadnicza Plus Liga Kobiet 2010/2011 - Faza zasadnicza Matches

Runda 1

03.12.2010 - 18:30

MOSiR w Rumii

03.12.2010 - 18:30

03.12.2010 - 18:30

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

-

BKS Aluprof Bielsko-Biala

Jasiński Dariusz
Michlic Agnieszka

03.12.2010 - 18:30

-

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

BKS Aluprof Bielsko-Biala

04.12.2010 - 17:00

Hala Sportowa w Muszynie

04.12.2010 - 17:00

04.12.2010 - 17:00

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

-

KPSK Stal Mielec

Lagierski Marek
Budzik Marek

04.12.2010 - 17:00

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

KPSK Stal Mielec

04.12.2010 - 18:00

Hala Centrum

04.12.2010 - 18:00

04.12.2010 - 18:00

TAURON MKS Dabrowa Gornicza

-

Impel Gwardia Wrocław

Krzywda Barbara
Makowski Jarosław

04.12.2010 - 18:00

-

TAURON MKS Dabrowa Gornicza

Impel Gwardia Wrocław

05.12.2010 - 14:45

Ergo Arena

05.12.2010 - 14:45

05.12.2010 - 14:45

ATOM Trefl Sopot

-

GCB Centrostal Bydgoszcz

Broński Jacek
Szymańska Anna

05.12.2010 - 14:45

-

ATOM Trefl Sopot

GCB Centrostal Bydgoszcz

06.12.2010 - 18:00

Hala Sportowa MOSiR

06.12.2010 - 18:00

06.12.2010 - 18:00

Organika Budowlani Łódź

-

AZS Bialystok

Kobienia Waldemar
Ignatowicz Paweł

06.12.2010 - 18:00

-

Organika Budowlani Łódź

AZS Bialystok



Runda 2

11.12.2010 - 17:00

MOSiR w Mielcu

11.12.2010 - 17:00

11.12.2010 - 17:00

KPSK Stal Mielec

-

TAURON MKS Dabrowa Gornicza

Wolski Zbigniew
Zajc Paweł

11.12.2010 - 17:00

-

KPSK Stal Mielec

TAURON MKS Dabrowa Gornicza

11.12.2010 - 18:00

SP nr. 50

11.12.2010 - 18:00

11.12.2010 - 18:00

AZS Bialystok

-

GCB Centrostal Bydgoszcz

Ignatowicz Paweł
Skowroński Piotr

11.12.2010 - 18:00

-

AZS Bialystok

GCB Centrostal Bydgoszcz

11.12.2010 - 18:00

Orbita

11.12.2010 - 18:00

11.12.2010 - 18:00

Impel Gwardia Wrocław

-

Organika Budowlani Łódź

Kuchna Andrzej
Nowak Bogdan

11.12.2010 - 18:00

-

Impel Gwardia Wrocław

Organika Budowlani Łódź

12.12.2010 - 14:30

Hala Sportowa BKS Stal

12.12.2010 - 14:30

12.12.2010 - 14:30

BKS Aluprof Bielsko-Biala

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Jacyna Grzegorz
Sokół Katarzyna

12.12.2010 - 14:30

-

BKS Aluprof Bielsko-Biala

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

13.12.2010 - 18:00

MOSiR w Rumii

13.12.2010 - 18:00

13.12.2010 - 18:00

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

-

ATOM Trefl Sopot

Kolendowski Maciej
Flis Tomasz

13.12.2010 - 18:00

-

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

ATOM Trefl Sopot



Runda 3

18.12.2010 - 17:00

Hala Sportowa MOSiR

18.12.2010 - 17:00

18.12.2010 - 17:00

Organika Budowlani Łódź

-

KPSK Stal Mielec

Skowroński Piotr
Zajc Paweł

18.12.2010 - 17:00

-

Organika Budowlani Łódź

KPSK Stal Mielec

18.12.2010 - 17:00

Hala Sportowa w Muszynie

18.12.2010 - 17:00

18.12.2010 - 17:00

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

-

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

Nowak Bogdan
Kuchna Andrzej

18.12.2010 - 17:00

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

19.12.2010 - 14:45

Hala Centrum

19.12.2010 - 14:45

19.12.2010 - 14:45

TAURON MKS Dabrowa Gornicza

-

BKS Aluprof Bielsko-Biala

Michlic Agnieszka
Łygoński Krzysztof

19.12.2010 - 14:45

-

TAURON MKS Dabrowa Gornicza

BKS Aluprof Bielsko-Biala

19.12.2010 - 17:00

HSW Łuczniczka

19.12.2010 - 17:00

19.12.2010 - 17:00

GCB Centrostal Bydgoszcz

-

Impel Gwardia Wrocław

Makowski Jarosław
Krzywda Barbara

19.12.2010 - 17:00

-

GCB Centrostal Bydgoszcz

Impel Gwardia Wrocław

20.12.2010 - 20:00

Hala 100-lecia Sopotu

20.12.2010 - 20:00

20.12.2010 - 20:00

ATOM Trefl Sopot

-

AZS Bialystok

Budzik Marek
Lagierski Marek

20.12.2010 - 20:00

-

ATOM Trefl Sopot

AZS Bialystok



Runda 4

22.12.2010 - 18:00

MOSiR w Rumii

22.12.2010 - 18:00

22.12.2010 - 18:00

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

-

AZS Bialystok

Szymańska Anna
Wolski Zbigniew

22.12.2010 - 18:00

-

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

AZS Bialystok

22.12.2010 - 18:00

Orbita

22.12.2010 - 18:00

22.12.2010 - 18:00

Impel Gwardia Wrocław

-

ATOM Trefl Sopot

Michlic Agnieszka
Jasiński Dariusz

22.12.2010 - 18:00

-

Impel Gwardia Wrocław

ATOM Trefl Sopot

22.12.2010 - 18:00

Hala Sportowa BKS Stal

22.12.2010 - 18:00

22.12.2010 - 18:00

BKS Aluprof Bielsko-Biala

-

Organika Budowlani Łódź

Zajc Paweł
Twardowski Maciej

22.12.2010 - 18:00

-

BKS Aluprof Bielsko-Biala

Organika Budowlani Łódź

22.12.2010 - 18:00

Hala Sportowa w Muszynie

22.12.2010 - 18:00

22.12.2010 - 18:00

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

-

TAURON MKS Dabrowa Gornicza

Ignatowicz Paweł
Broński Jacek

22.12.2010 - 18:00

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

TAURON MKS Dabrowa Gornicza

22.12.2010 - 20:30

MOSiR w Mielcu

22.12.2010 - 20:30

22.12.2010 - 20:30

KPSK Stal Mielec

-

GCB Centrostal Bydgoszcz

Flis Tomasz
Kolendowski Maciej

22.12.2010 - 20:30

-

KPSK Stal Mielec

GCB Centrostal Bydgoszcz



Runda 5

29.12.2010 - 18:00

Hala Centrum

29.12.2010 - 18:00

29.12.2010 - 18:00

TAURON MKS Dabrowa Gornicza

-

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

Ignatowicz Paweł
Kobienia Waldemar

29.12.2010 - 18:00

-

TAURON MKS Dabrowa Gornicza

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

29.12.2010 - 18:00

HSW Łuczniczka

29.12.2010 - 18:00

29.12.2010 - 18:00

GCB Centrostal Bydgoszcz

-

BKS Aluprof Bielsko-Biala

Łygoński Krzysztof
Skowroński Piotr

29.12.2010 - 18:00

-

GCB Centrostal Bydgoszcz

BKS Aluprof Bielsko-Biala

29.12.2010 - 20:30

Hala Sportowa MOSiR

29.12.2010 - 20:30

29.12.2010 - 20:30

Organika Budowlani Łódź

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Lagierski Marek
Budzik Marek

29.12.2010 - 20:30

-

Organika Budowlani Łódź

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

19.01.2011 - 18:00

Hala 100-lecia Sopotu

19.01.2011 - 18:00

19.01.2011 - 18:00

ATOM Trefl Sopot

-

KPSK Stal Mielec

Kobienia Waldemar
Ignatowicz Paweł

19.01.2011 - 18:00

-

ATOM Trefl Sopot

KPSK Stal Mielec

19.01.2011 - 18:00

SP nr. 50

19.01.2011 - 18:00

19.01.2011 - 18:00

AZS Bialystok

-

Impel Gwardia Wrocław

Kolendowski Maciej
Flis Tomasz

19.01.2011 - 18:00

-

AZS Bialystok

Impel Gwardia Wrocław



Runda 6

07.01.2011 - 18:00

MOSiR w Rumii

07.01.2011 - 18:00

07.01.2011 - 18:00

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

-

Impel Gwardia Wrocław

Wolski Zbigniew
Michlic Agnieszka

07.01.2011 - 18:00

-

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

Impel Gwardia Wrocław

08.01.2011 - 14:45

Hala Sportowa BKS Stal

08.01.2011 - 14:45

08.01.2011 - 14:45

BKS Aluprof Bielsko-Biala

-

ATOM Trefl Sopot

Kobienia Waldemar
Ignatowicz Paweł

08.01.2011 - 14:45

-

BKS Aluprof Bielsko-Biala

ATOM Trefl Sopot

08.01.2011 - 17:00

MOSiR w Mielcu

08.01.2011 - 17:00

08.01.2011 - 17:00

KPSK Stal Mielec

-

AZS Bialystok

Kuchna Andrzej
Nowak Bogdan

08.01.2011 - 17:00

-

KPSK Stal Mielec

AZS Bialystok

08.01.2011 - 19:00

Hala Centrum

08.01.2011 - 19:00

08.01.2011 - 19:00

TAURON MKS Dabrowa Gornicza

-

Organika Budowlani Łódź

Krzywda Barbara
Makowski Jarosław

08.01.2011 - 19:00

-

TAURON MKS Dabrowa Gornicza

Organika Budowlani Łódź

19.01.2011 - 18:00

Hala Sportowa w Muszynie

19.01.2011 - 18:00

19.01.2011 - 18:00

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

-

GCB Centrostal Bydgoszcz

Szymańska Anna
Dudek Piotr

19.01.2011 - 18:00

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

GCB Centrostal Bydgoszcz



Runda 7

15.01.2011 - 18:00

HSW Łuczniczka

15.01.2011 - 18:00

15.01.2011 - 18:00

GCB Centrostal Bydgoszcz

-

TAURON MKS Dabrowa Gornicza

Zajc Paweł
Kobienia Waldemar

15.01.2011 - 18:00

-

GCB Centrostal Bydgoszcz

TAURON MKS Dabrowa Gornicza

15.01.2011 - 18:00

SP nr. 50

15.01.2011 - 18:00

15.01.2011 - 18:00

AZS Bialystok

-

BKS Aluprof Bielsko-Biala

Szymańska Anna
Broński Jacek

15.01.2011 - 18:00

-

AZS Bialystok

BKS Aluprof Bielsko-Biala

15.01.2011 - 18:00

Orbita

15.01.2011 - 18:00

15.01.2011 - 18:00

Impel Gwardia Wrocław

-

KPSK Stal Mielec

Skowroński Piotr
Łygoński Krzysztof

15.01.2011 - 18:00

-

Impel Gwardia Wrocław

KPSK Stal Mielec

16.01.2011 - 14:45

Ergo Arena

16.01.2011 - 14:45

16.01.2011 - 14:45

ATOM Trefl Sopot

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Michlic Agnieszka
Jasiński Dariusz

16.01.2011 - 14:45

-

ATOM Trefl Sopot

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

17.01.2011 - 18:00

Hala Sportowa MOSiR

17.01.2011 - 18:00

17.01.2011 - 18:00

Organika Budowlani Łódź

-

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

Flis Tomasz
Kolendowski Maciej

17.01.2011 - 18:00

-

Organika Budowlani Łódź

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia



Runda 8

22.01.2011 - 17:00

Hala Sportowa w Muszynie

22.01.2011 - 17:00

22.01.2011 - 17:00

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

-

AZS Bialystok

Łygoński Krzysztof
Skowroński Piotr

22.01.2011 - 17:00

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

AZS Bialystok

22.01.2011 - 18:00

MOSiR w Rumii

22.01.2011 - 18:00

22.01.2011 - 18:00

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

-

KPSK Stal Mielec

Broński Jacek
Wolski Zbigniew

22.01.2011 - 18:00

-

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

KPSK Stal Mielec

22.01.2011 - 18:00

Hala Sportowa BKS Stal

22.01.2011 - 18:00

22.01.2011 - 18:00

BKS Aluprof Bielsko-Biala

-

Impel Gwardia Wrocław

Makowski Jarosław
Krzywda Barbara

22.01.2011 - 18:00

-

BKS Aluprof Bielsko-Biala

Impel Gwardia Wrocław

22.01.2011 - 18:00

HSW Łuczniczka

22.01.2011 - 18:00

22.01.2011 - 18:00

GCB Centrostal Bydgoszcz

-

Organika Budowlani Łódź

Nowak Bogdan
Budzik Marek

22.01.2011 - 18:00

-

GCB Centrostal Bydgoszcz

Organika Budowlani Łódź

24.01.2011 - 18:00

Hala Centrum

24.01.2011 - 18:00

24.01.2011 - 18:00

TAURON MKS Dabrowa Gornicza

-

ATOM Trefl Sopot

Dudek Piotr
Szymańska Anna

24.01.2011 - 18:00

-

TAURON MKS Dabrowa Gornicza

ATOM Trefl Sopot



Runda 9

26.01.2011 - 17:00

MOSiR w Mielcu

26.01.2011 - 17:00

26.01.2011 - 17:00

KPSK Stal Mielec

-

BKS Aluprof Bielsko-Biala

Broński Jacek
Jasiński Dariusz

26.01.2011 - 17:00

-

KPSK Stal Mielec

BKS Aluprof Bielsko-Biala

26.01.2011 - 18:00

HSW Łuczniczka

26.01.2011 - 18:00

26.01.2011 - 18:00

GCB Centrostal Bydgoszcz

-

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

Kolendowski Maciej
Flis Tomasz

26.01.2011 - 18:00

-

GCB Centrostal Bydgoszcz

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

26.01.2011 - 20:30

Orbita

26.01.2011 - 20:30

26.01.2011 - 20:30

Impel Gwardia Wrocław

-

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Nowak Bogdan
Kuchna Andrzej

26.01.2011 - 20:30

-

Impel Gwardia Wrocław

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

28.01.2011 - 18:00

SP nr. 50

28.01.2011 - 18:00

28.01.2011 - 18:00

AZS Bialystok

-

TAURON MKS Dabrowa Gornicza

Krzywda Barbara
Makowski Jarosław

28.01.2011 - 18:00

-

AZS Bialystok

TAURON MKS Dabrowa Gornicza

31.01.2011 - 18:00

Ergo Arena

31.01.2011 - 18:00

31.01.2011 - 18:00

ATOM Trefl Sopot

-

Organika Budowlani Łódź

Soból Janusz
Zajc Paweł

31.01.2011 - 18:00

-

ATOM Trefl Sopot

Organika Budowlani Łódź



Runda 1

05.02.2011 - 18:00

Hala Sportowa BKS Stal

05.02.2011 - 18:00

05.02.2011 - 18:00

BKS Aluprof Bielsko-Biala

-

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

Kobienia Waldemar
Makowski Jarosław

05.02.2011 - 18:00

-

BKS Aluprof Bielsko-Biala

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia

05.02.2011 - 18:00

Orbita

05.02.2011 - 18:00

05.02.2011 - 18:00

Impel Gwardia Wrocław

-