Plus Liga 2010/2011


Plus Liga 2010/2011 - Play Off Plus Liga 2010/2011 - Play Off Standing

PGE Skra Bełchatów


ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

 
 

Asseco Resovia Rzeszów

Semifinals

Final

 

Asseco Resovia Rzeszów

1

 
 

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

1

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

3

 
  

PGE Skra Bełchatów

3

 
 

PGE Skra Bełchatów

3

Tytan AZS Częstochowa

0

 
  
  
 

Asseco Resovia Rzeszów

3

  
  
  
 

Tytan AZS Częstochowa

0

  
  
  
 

AZS Politechnika Warszawska

3

  
  
  
 

Delecta Bydgoszcz

0

  
  

Fart Kielce

1

 
 

Fart Kielce

4

Indykpol AZS UWM Olsztyn

3

 
  

Jastrzębski Węgiel

3

 
 

Pamapol Wielton Wieluń

2

Pamapol Wielton Wieluń

0

 

Semifinals

Final

 

Asseco Resovia Rzeszów

1

 
 

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

1

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

3

 
  

PGE Skra Bełchatów

3

 
 

PGE Skra Bełchatów

3

Tytan AZS Częstochowa

0

 
  
  
 

Asseco Resovia Rzeszów

3

  
  
  
 

Tytan AZS Częstochowa

0

  
  
  
 

AZS Politechnika Warszawska

3

  
  
  
 

Delecta Bydgoszcz

0

  
  

Fart Kielce

1

 
 

Fart Kielce

4

Indykpol AZS UWM Olsztyn

3

 
  

Jastrzębski Węgiel

3

 
 

Pamapol Wielton Wieluń

2

Pamapol Wielton Wieluń

0

 

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Wlazły M.
(PGE Skra Bełchatów)
Środkowy Blk. 2  
Nowakowski P.
(Tytan AZS Częstochowa)
Przyjmujący 1  
Kurek B.
(PGE Skra Bełchatów)

Przyjmujący 2  
Ruciak M.
(ZAK SA Kędzierzyn-Koźle)
Środkowy Blk. 1  
Gladyr J.
(ZAK SA Kędzierzyn-Koźle)
Rozgrywający 1  
LIBERO 1  
Lima M.I.F.
(ZAK SA Kędzierzyn-Koźle)
  • LIBERO 2  
    Murek D.
    (Tytan AZS Częstochowa)
  • Rozgrywający 2  
  • Środkowy Blk. 3  
    Pliński D.
    (PGE Skra Bełchatów)
  • Środkowy Blk. 4  
    Nowak M.
    (AZS Politechnika Warszawska)
  • Atakujący 2  
    Grozer G.
    (Asseco Resovia SA Rzeszów)
  • Przyjmujący 3  
    Kapfer X.
    (Fart Kielce)
  • Przyjmujący 4  
    Kapelus S.
    (Pamapol Wielton Wieluń)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Wlazły M.
(PGE Skra Bełchatów)
Środkowy Blk. 2  
Nowakowski P.
(Tytan AZS Częstochowa)
Przyjmujący 1  
Kurek B.
(PGE Skra Bełchatów)

Przyjmujący 2  
Ruciak M.
(ZAK SA Kędzierzyn-Koźle)
Środkowy Blk. 1  
Gladyr J.
(ZAK SA Kędzierzyn-Koźle)
Rozgrywający 1  
LIBERO 1  
Lima M.I.F.
(ZAK SA Kędzierzyn-Koźle)
  • LIBERO 2  
    Murek D.
    (Tytan AZS Częstochowa)
  • Rozgrywający 2  
  • Środkowy Blk. 3  
    Pliński D.
    (PGE Skra Bełchatów)
  • Środkowy Blk. 4  
    Nowak M.
    (AZS Politechnika Warszawska)
  • Atakujący 2  
    Grozer G.
    (Asseco Resovia SA Rzeszów)
  • Przyjmujący 3  
    Kapfer X.
    (Fart Kielce)
  • Przyjmujący 4  
    Kapelus S.
    (Pamapol Wielton Wieluń)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Wlazły M.
(PGE Skra Bełchatów)
Środkowy Blk. 2  
Nowakowski P.
(Tytan AZS Częstochowa)
Przyjmujący 1  
Kurek B.
(PGE Skra Bełchatów)

Przyjmujący 2  
Ruciak M.
(ZAK SA Kędzierzyn-Koźle)
Środkowy Blk. 1  
Gladyr J.
(ZAK SA Kędzierzyn-Koźle)
Rozgrywający 1  
LIBERO 1  
Lima M.I.F.
(ZAK SA Kędzierzyn-Koźle)
LIBERO 2  
Murek D.
(Tytan AZS Częstochowa)
Rozgrywający 2  
Środkowy Blk. 3  
Pliński D.
(PGE Skra Bełchatów)
Przyjmujący 3  
Kapfer X.
(Fart Kielce)
Środkowy Blk. 4  
Nowak M.
(AZS Politechnika Warszawska)
Przyjmujący 4  
Kapelus S.
(Pamapol Wielton Wieluń)
Atakujący 2  
Grozer G.
(Asseco Resovia SA Rzeszów)