Plus Liga 2009/2010


Plus Liga 2009/2010 - Play Off Plus Liga 2009/2010 - Play Off Standing

PGE Skra Bełchatów


Jastrzębski Węgiel

 
 

Asseco Resovia Rzeszów

Quarters

Semifinals

Final

 

Jastrzębski Węgiel

3

  
 

Jastrzębski Węgiel

3

 

DELECTA Bydgoszcz

1

  
  

Jastrzębski Węgiel

1

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3

  
 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2

 

AZS UWM Olsztyn

1

  
   

PGE Skra Bełchatów

3

  
 

PGE Skra Bełchatów

3

 

Pamapol Siatkarz Wieluń

0

  
  

PGE Skra Bełchatów

3

Asseco Resovia Rzeszów

3

  
 

Asseco Resovia Rzeszów

1

 

Domex Tytan AZS Częstochowa

0

  
   
   
   
   
  

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2

   
   
   
   
   
   
   
  

Asseco Resovia Rzeszów

3

   
   
   
   
   
 

AZS UWM Olsztyn

0

 
   
  

DELECTA Bydgoszcz

1

   
 

DELECTA Bydgoszcz

2

 
   
   
   
 

Pamapol Siatkarz Wieluń

0

 
   
  

Domex Tytan AZS Częstochowa

2

   
 

Domex Tytan AZS Częstochowa

2

 
   

Quarters

Semifinals

Final

 

Jastrzębski Węgiel

3

  
 

Jastrzębski Węgiel

3

 

DELECTA Bydgoszcz

1

  
  

Jastrzębski Węgiel

1

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3

  
 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2

 

AZS UWM Olsztyn

1

  
   

PGE Skra Bełchatów

3

  
 

PGE Skra Bełchatów

3

 

Pamapol Siatkarz Wieluń

0

  
  

PGE Skra Bełchatów

3

Asseco Resovia Rzeszów

3

  
 

Asseco Resovia Rzeszów

1

 

Domex Tytan AZS Częstochowa

0

  
   
   
   
   
  

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2

   
   
   
   
   
   
   
  

Asseco Resovia Rzeszów

3

   
   
   
   
   
 

AZS UWM Olsztyn

0

 
   
  

DELECTA Bydgoszcz

1

   
 

DELECTA Bydgoszcz

2

 
   
   
   
 

Pamapol Siatkarz Wieluń

0

 
   
  

Domex Tytan AZS Częstochowa

2

   
 

Domex Tytan AZS Częstochowa

2

 
   

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Jarosz J.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Środkowy Blk. 2  
Wiśniewski Ł.
(Domex Tytan AZS Częstochowa)
Przyjmujący 1  
Ruciak M.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

Przyjmujący 2  
Abramov P.
(Jastrzębski Węgiel)
Środkowy Blk. 1  
Możdżonek M.
(PGE Skra Bełchatów)
Rozgrywający 1  
LIBERO 1  
Winiarski M.
(PGE Skra Bełchatów)
  • LIBERO 2  
    Rusek P.
    (Jastrzębski Węgiel)
  • Rozgrywający 2  
  • Środkowy Blk. 3  
    Czarnowski P.
    (Jastrzębski Węgiel)
  • Środkowy Blk. 4  
    Pliński D.
    (PGE Skra Bełchatów)
  • Atakujący 2  
    Yudin I.
    (Jastrzębski Węgiel)
  • Przyjmujący 3  
    Hardy B.
    (Jastrzębski Węgiel)
  • Przyjmujący 4  
    Kurek B.
    (PGE Skra Bełchatów)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Jarosz J.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Środkowy Blk. 2  
Wiśniewski Ł.
(Domex Tytan AZS Częstochowa)
Przyjmujący 1  
Ruciak M.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

Przyjmujący 2  
Abramov P.
(Jastrzębski Węgiel)
Środkowy Blk. 1  
Możdżonek M.
(PGE Skra Bełchatów)
Rozgrywający 1  
LIBERO 1  
Winiarski M.
(PGE Skra Bełchatów)
  • LIBERO 2  
    Rusek P.
    (Jastrzębski Węgiel)
  • Rozgrywający 2  
  • Środkowy Blk. 3  
    Czarnowski P.
    (Jastrzębski Węgiel)
  • Środkowy Blk. 4  
    Pliński D.
    (PGE Skra Bełchatów)
  • Atakujący 2  
    Yudin I.
    (Jastrzębski Węgiel)
  • Przyjmujący 3  
    Hardy B.
    (Jastrzębski Węgiel)
  • Przyjmujący 4  
    Kurek B.
    (PGE Skra Bełchatów)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Jarosz J.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Środkowy Blk. 2  
Wiśniewski Ł.
(Domex Tytan AZS Częstochowa)
Przyjmujący 1  
Ruciak M.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

Przyjmujący 2  
Abramov P.
(Jastrzębski Węgiel)
Środkowy Blk. 1  
Możdżonek M.
(PGE Skra Bełchatów)
Rozgrywający 1  
LIBERO 1  
Winiarski M.
(PGE Skra Bełchatów)
LIBERO 2  
Rusek P.
(Jastrzębski Węgiel)
Rozgrywający 2  
Środkowy Blk. 3  
Czarnowski P.
(Jastrzębski Węgiel)
Przyjmujący 3  
Hardy B.
(Jastrzębski Węgiel)
Środkowy Blk. 4  
Pliński D.
(PGE Skra Bełchatów)
Przyjmujący 4  
Kurek B.
(PGE Skra Bełchatów)
Atakujący 2  
Yudin I.
(Jastrzębski Węgiel)