Plus Liga 2018/2019


  • 16.04.2019 - 17:30

    PGE Skra Bełchatów

    Cerrad Czarni Radom

    3 - 2

    23/25  25/22  25/17  27/29  15/13

  • 16.04.2019 - 20:30

    ONICO Warszawa

    Jastrzębski Węgiel

    1 - 3

    25/20  22/25  23/25  25/27

  • 17.04.2019 - 17:30

    Aluron Virtu Warta Zawiercie

    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

    2 - 3

    25/16  25/23  19/25  18/25  12/15

  • 19.04.2019 - 17:30

    Jastrzębski Węgiel

    ONICO Warszawa

    0 - 3

    19/25  23/25  21/25

  • 24.04.2019 - 17:30

    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

    Aluron Virtu Warta Zawiercie

  • 24.04.2019 - 20:30

    ONICO Warszawa

    Jastrzębski Węgiel

  • 25.04.2019 - 17:30

    Cerrad Czarni Radom

    PGE Skra Bełchatów

    
16.04.2019 - 17:30

PGE Skra Bełchatów

Cerrad Czarni Radom

3 - 2

23/25  25/22  25/17  27/29  15/13

16.04.2019 - 20:30

ONICO Warszawa

Jastrzębski Węgiel

1 - 3

25/20  22/25  23/25  25/27

17.04.2019 - 17:30

Aluron Virtu Warta Zawiercie

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2 - 3

25/16  25/23  19/25  18/25  12/15

19.04.2019 - 17:30

Jastrzębski Węgiel

ONICO Warszawa

0 - 3

19/25  23/25  21/25

24.04.2019 - 17:30

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Aluron Virtu Warta Zawiercie

24.04.2019 - 20:30

ONICO Warszawa

Jastrzębski Węgiel

25.04.2019 - 17:30

Cerrad Czarni Radom

PGE Skra Bełchatów

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Hadrava J.
(Indykpol AZS Olsztyn)
Środkowy Blk. 2  
Bieniek M.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Przyjmujący 1  
Żaliński W.
(Cerrad Czarni Radom)

Przyjmujący 2  
Ebadipour M.
(PGE Skra Bełchatów)
Środkowy Blk. 1  
Kochanowski J.
(PGE Skra Bełchatów)
Rozgrywający 1  
Walawender Ł.
(ZAKSA)
LIBERO 1  
Potera M.
(MKS Będzin)
  • LIBERO 2  
    Zatorski P.
    (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
  • Rozgrywający 2  
    Toniutti B.
    (ZAKSA)
  • Środkowy Blk. 3  
    Smith D.
    (Asseco Resovia Rzeszów)
  • Środkowy Blk. 4  
    Kosok G.
    (Jastrzębski Węgiel)
  • Atakujący 2  
    Muzaj M.
    (ONICO Warszawa)
  • Przyjmujący 3  
    Fornal T.
    (Cerrad Czarni Radom)
  • Przyjmujący 4  
    Deroo S.
    (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

Klasyfikacja generalna

PL 18/19 FZ

  

Punkty

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

62

ONICO Warszawa

57

Jastrzębski Węgiel

50

Aluron Virtu Warta Zawiercie

43

Cerrad Czarni Radom

42

PGE Skra Bełchatów

38

Asseco Resovia Rzeszów

35

GKS Katowice

32

Indykpol AZS Olsztyn

30

Trefl Gdańsk

28

Chemik Bydgoszcz

22

Cuprum Lubin

20

MKS Będzin

9

Stocznia Szczecin

0

Klasyfikacja generalna

PL 18/19 FZ

Plus Liga 2018/20189- Faza Zasadnicza Plus Liga 2018/2019 - Faza Zasadnica Standing
DrużynaPunktyMeczeSetyPunktyRodzaje wynikuSetówPunktówKara
  Rozegr.Wyg.Przegr.Wyg.Przegr.Wyg.Przegr.3-03-13-22-31-30-3   

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

62

24

21

3

65

22

2130

1873

9

11

1

0

2

1

2,95

1,137

-

ONICO Warszawa

57

24

19

5

61

28

2099

1847

7

11

1

1

2

2

2,18

1,136

-

Jastrzębski Węgiel

50

24

17

7

55

34

2043

1923

7

7

3

2

0

5

1,62

1,062

-

Aluron Virtu Warta Zawiercie

43

24

15

9

54

42

2172

2128

4

7

4

2

5

2

1,29

1,021

-

Cerrad Czarni Radom

42

24

14

10

48

37

1933

1864

8

5

1

1

4

5

1,30

1,037

-

PGE Skra Bełchatów

38

24

14

10

51

45

2216

2172

4

5

5

1

7

2

1,13

1,020

-

Asseco Resovia Rzeszów

35

24

11

13

42

48

2077

2058

3

7

1

3

3

7

0,88

1,009

-

GKS Katowice

32

24

11

13

44

47

2042

2066

5

4

2

1

9

3

0,94

0,988

-

Indykpol AZS Olsztyn

30

24

9

15

45

51

2095

2187

5

2

2

5

8

2

0,88

0,958

-

Trefl Gdańsk

28

24

9

15

41

53

2070

2128

4

2

3

4

6

5

0,77

0,973

-

Chemik Bydgoszcz

22

24

7

17

32

57

1903

2090

2

4

1

2

7

8

0,56

0,910

-

Cuprum Lubin

20

24

7

17

29

57

1829

1977

3

2

2

1

6

10

0,51

0,925

-

MKS Będzin

9

24

2

22

22

68

1881

2177

1

0

1

4

8

10

0,32

0,864

-

Stocznia Szczecin

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-




Plus Liga 2018/20189- Faza Zasadnicza Plus Liga 2018/2019 - Faza Zasadnica Standing Results Breakdown

Rodzaje wyniku

Plus Liga 2018/20189- Faza Zasadnicza

Goście

ZAW

RZE

RAD

BYD

LUB

KAT

OLS

JAS

BED

WAR

BEL

SZC

GDA

KED

Gospodarze

Aluron Virtu Warta Zawiercie (ZAW)

3 - 2

0 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 0

2 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 2

1 - 3

Asseco Resovia Rzeszów (RZE)

0 - 3

3 - 1

3 - 2

3 - 0

0 - 3

2 - 3

3 - 0

0 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 1

2 - 3

Cerrad Czarni Radom (RAD)

3 - 1

1 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 2

0 - 3

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 0

0 - 3

Chemik Bydgoszcz (BYD)

0 - 3

1 - 3

1 - 3

2 - 3

3 - 1

3 - 1

0 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 2

0 - 3

0 - 3

Cuprum Lubin (LUB)

0 - 3

3 - 0

0 - 3

1 - 3

3 - 1

1 - 3

2 - 3

3 - 0

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

GKS Katowice (KAT)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

0 - 3

3 - 1

1 - 3

3 - 2

1 - 3

3 - 0

3 - 1

1 - 3

Indykpol AZS Olsztyn (OLS)

2 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 0

2 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 1

2 - 3

1 - 3

Jastrzębski Węgiel (JAS)

3 - 1

3 - 1

3 - 0

0 - 3

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 0

2 - 3

3 - 1

3 - 0

0 - 3

MKS Będzin (BED)

2 - 3

1 - 3

1 - 3

1 - 3

1 - 3

2 - 3

0 - 3

2 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

ONICO Warszawa (WAR)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 0

1 - 3

PGE Skra Bełchatów (BEL)

3 - 2

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 1

0 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 2

1 - 3

Stocznia Szczecin (SZC)

Trefl Gdańsk (GDA)

1 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 2

1 - 3

2 - 3

1 - 3

2 - 3

3 - 1

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (KED)

3 - 1

0 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 1

3 - 0

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Hadrava J.
(Indykpol AZS Olsztyn)
Środkowy Blk. 2  
Bieniek M.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Przyjmujący 1  
Żaliński W.
(Cerrad Czarni Radom)

Przyjmujący 2  
Ebadipour M.
(PGE Skra Bełchatów)
Środkowy Blk. 1  
Kochanowski J.
(PGE Skra Bełchatów)
Rozgrywający 1  
Walawender Ł.
(ZAKSA)
LIBERO 1  
Potera M.
(MKS Będzin)
  • LIBERO 2  
    Zatorski P.
    (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
  • Rozgrywający 2  
    Toniutti B.
    (ZAKSA)
  • Środkowy Blk. 3  
    Smith D.
    (Asseco Resovia Rzeszów)
  • Środkowy Blk. 4  
    Kosok G.
    (Jastrzębski Węgiel)
  • Atakujący 2  
    Muzaj M.
    (ONICO Warszawa)
  • Przyjmujący 3  
    Fornal T.
    (Cerrad Czarni Radom)
  • Przyjmujący 4  
    Deroo S.
    (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Hadrava J.
(Indykpol AZS Olsztyn)
Środkowy Blk. 2  
Bieniek M.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Przyjmujący 1  
Żaliński W.
(Cerrad Czarni Radom)

Przyjmujący 2  
Ebadipour M.
(PGE Skra Bełchatów)
Środkowy Blk. 1  
Kochanowski J.
(PGE Skra Bełchatów)
Rozgrywający 1  
Walawender Ł.
(ZAKSA)
LIBERO 1  
Potera M.
(MKS Będzin)
LIBERO 2  
Zatorski P.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Rozgrywający 2  
Toniutti B.
(ZAKSA)
Środkowy Blk. 3  
Smith D.
(Asseco Resovia Rzeszów)
Przyjmujący 3  
Fornal T.
(Cerrad Czarni Radom)
Środkowy Blk. 4  
Kosok G.
(Jastrzębski Węgiel)
Przyjmujący 4  
Deroo S.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Atakujący 2  
Muzaj M.
(ONICO Warszawa)