Plus Liga 2018/2019


  • 15.03.2019 - 17:30

    Cuprum Lubin

    Asseco Resovia Rzeszów

    3 - 0

    25/22  25/22  28/26

  • 15.03.2019 - 20:30

    MKS Będzin

    Chemik Bydgoszcz

    1 - 3

    22/25  25/23  18/25  20/25

  • 16.03.2019 - 14:45

    GKS Katowice

    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

    1 - 3

    26/24  18/25  18/25  22/25

  • 16.03.2019 - 17:30

    Cerrad Czarni Radom

    Trefl Gdańsk

    3 - 0

    25/23  25/21  25/22

  • 17.03.2019 - 14:45

    Aluron Virtu Warta Zawiercie

    Indykpol AZS Olsztyn

    3 - 0

    25/15  25/21  25/22

  • 17.03.2019 - 20:30

    ONICO Warszawa

    Jastrzębski Węgiel

    3 - 0

    27/25  25/15  25/21

  • 17:30 

    GKS Katowice

    Jastrzębski Węgiel

  • 20:30 

    Asseco Resovia Rzeszów

    Cerrad Czarni Radom

  • 20.03.2019 - 20:30

    ONICO Warszawa

    Chemik Bydgoszcz

  • 23.03.2019 - 14:45

    Cuprum Lubin

    Aluron Virtu Warta Zawiercie

  • 23.03.2019 - 17:30

    Trefl Gdańsk

    MKS Będzin

  • 24.03.2019 - 14:45

    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

    PGE Skra Bełchatów

    
15.03.2019 - 17:30

Cuprum Lubin

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 0

25/22  25/22  28/26

15.03.2019 - 20:30

MKS Będzin

Chemik Bydgoszcz

1 - 3

22/25  25/23  18/25  20/25

16.03.2019 - 14:45

GKS Katowice

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1 - 3

26/24  18/25  18/25  22/25

16.03.2019 - 17:30

Cerrad Czarni Radom

Trefl Gdańsk

3 - 0

25/23  25/21  25/22

17.03.2019 - 14:45

Aluron Virtu Warta Zawiercie

Indykpol AZS Olsztyn

3 - 0

25/15  25/21  25/22

17.03.2019 - 20:30

ONICO Warszawa

Jastrzębski Węgiel

3 - 0

27/25  25/15  25/21

17:30 

GKS Katowice

Jastrzębski Węgiel

20:30 

Asseco Resovia Rzeszów

Cerrad Czarni Radom

20.03.2019 - 20:30

ONICO Warszawa

Chemik Bydgoszcz

23.03.2019 - 14:45

Cuprum Lubin

Aluron Virtu Warta Zawiercie

23.03.2019 - 17:30

Trefl Gdańsk

MKS Będzin

24.03.2019 - 14:45

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

PGE Skra Bełchatów

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Hadrava J.
(Indykpol AZS Olsztyn)
Środkowy Blk. 2  
Bieniek M.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Przyjmujący 1  
Żaliński W.
(Cerrad Czarni Radom)

Przyjmujący 2  
Kwolek B.
(ONICO Warszawa)
Środkowy Blk. 1  
Kochanowski J.
(PGE Skra Bełchatów)
Rozgrywający 1  
Walawender Ł.
(ZAKSA)
LIBERO 1  
Zatorski P.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
  • LIBERO 2  
    Potera M.
    (MKS Będzin)
  • Rozgrywający 2  
    Toniutti B.
    (ZAKSA)
  • Środkowy Blk. 3  
    Smith D.
    (Asseco Resovia Rzeszów)
  • Środkowy Blk. 4  
    Kosok G.
    (Jastrzębski Węgiel)
  • Atakujący 2  
    Kaczmarek Ł.
    (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
  • Przyjmujący 3  
    Ebadipour M.
    (PGE Skra Bełchatów)
  • Przyjmujący 4  
    Deroo S.
    (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

Klasyfikacja generalna

PL 18/19 FZ

  

Punkty

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

59

ONICO Warszawa

54

Jastrzębski Węgiel

47

Cerrad Czarni Radom

42

Aluron Virtu Warta Zawiercie

40

PGE Skra Bełchatów

38

GKS Katowice

32

Asseco Resovia Rzeszów

32

Indykpol AZS Olsztyn

30

Trefl Gdańsk

27

Chemik Bydgoszcz

22

Cuprum Lubin

20

MKS Będzin

7

Stocznia Szczecin

0

Klasyfikacja generalna

PL 18/19 FZ

Plus Liga 2018/20189- Faza Zasadnicza Plus Liga 2018/2019 - Faza Zasadnica Standing
DrużynaPunktyMeczeSetyPunktyRodzaje wynikuSetówPunktówKara
  Rozegr.Wyg.Przegr.Wyg.Przegr.Wyg.Przegr.3-03-13-22-31-30-3   

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

59

23

20

3

62

21

2023

1766

9

10

1

0

2

1

2,95

1,146

-

ONICO Warszawa

54

23

18

5

58

28

2024

1792

6

11

1

1

2

2

2,07

1,130

-

Jastrzębski Węgiel

47

23

16

7

52

33

1942

1838

7

6

3

2

0

5

1,58

1,057

-

Cerrad Czarni Radom

42

23

14

9

47

34

1845

1771

8

5

1

1

3

5

1,38

1,042

-

Aluron Virtu Warta Zawiercie

40

23

14

9

51

42

2097

2069

3

7

4

2

5

2

1,21

1,014

-

PGE Skra Bełchatów

38

23

14

9

50

42

2109

2065

4

5

5

1

6

2

1,19

1,021

-

GKS Katowice

32

23

11

12

43

44

1957

1965

5

4

2

1

8

3

0,98

0,996

-

Asseco Resovia Rzeszów

32

23

10

13

39

47

1984

1970

3

6

1

3

3

7

0,83

1,007

-

Indykpol AZS Olsztyn

30

24

9

15

45

51

2095

2187

5

2

2

5

8

2

0,88

0,958

-

Trefl Gdańsk

27

23

9

14

39

50

1954

2015

4

2

3

3

6

5

0,78

0,970

-

Chemik Bydgoszcz

22

23

7

16

32

54

1848

2015

2

4

1

2

7

7

0,59

0,917

-

Cuprum Lubin

20

23

7

16

29

54

1770

1902

3

2

2

1

6

9

0,54

0,931

-

MKS Będzin

7

23

1

22

19

66

1768

2061

1

0

0

4

8

10

0,29

0,858

-

Stocznia Szczecin

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-




Plus Liga 2018/20189- Faza Zasadnicza Plus Liga 2018/2019 - Faza Zasadnica Standing Results Breakdown

Rodzaje wyniku

Plus Liga 2018/20189- Faza Zasadnicza

Goście

ZAW

RZE

RAD

BYD

LUB

KAT

OLS

JAS

BED

WAR

BEL

SZC

GDA

KED

Gospodarze

Aluron Virtu Warta Zawiercie (ZAW)

3 - 2

0 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 0

2 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 2

1 - 3

Asseco Resovia Rzeszów (RZE)

0 - 3

3 - 2

3 - 0

0 - 3

2 - 3

3 - 0

0 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 1

2 - 3

Cerrad Czarni Radom (RAD)

3 - 1

1 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 2

0 - 3

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 0

0 - 3

Chemik Bydgoszcz (BYD)

0 - 3

1 - 3

1 - 3

2 - 3

3 - 1

3 - 1

0 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 2

0 - 3

0 - 3

Cuprum Lubin (LUB)

3 - 0

0 - 3

1 - 3

3 - 1

1 - 3

2 - 3

3 - 0

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

GKS Katowice (KAT)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

0 - 3

3 - 1

3 - 2

1 - 3

3 - 0

3 - 1

1 - 3

Indykpol AZS Olsztyn (OLS)

2 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 0

2 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 1

2 - 3

1 - 3

Jastrzębski Węgiel (JAS)

3 - 1

3 - 1

3 - 0

0 - 3

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 0

2 - 3

3 - 1

3 - 0

0 - 3

MKS Będzin (BED)

2 - 3

1 - 3

1 - 3

1 - 3

1 - 3

2 - 3

0 - 3

2 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

ONICO Warszawa (WAR)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 0

1 - 3

PGE Skra Bełchatów (BEL)

3 - 2

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 1

0 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 2

1 - 3

Stocznia Szczecin (SZC)

Trefl Gdańsk (GDA)

1 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 2

1 - 3

1 - 3

2 - 3

3 - 1

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (KED)

3 - 1

0 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Hadrava J.
(Indykpol AZS Olsztyn)
Środkowy Blk. 2  
Bieniek M.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Przyjmujący 1  
Żaliński W.
(Cerrad Czarni Radom)

Przyjmujący 2  
Kwolek B.
(ONICO Warszawa)
Środkowy Blk. 1  
Kochanowski J.
(PGE Skra Bełchatów)
Rozgrywający 1  
Walawender Ł.
(ZAKSA)
LIBERO 1  
Zatorski P.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
  • LIBERO 2  
    Potera M.
    (MKS Będzin)
  • Rozgrywający 2  
    Toniutti B.
    (ZAKSA)
  • Środkowy Blk. 3  
    Smith D.
    (Asseco Resovia Rzeszów)
  • Środkowy Blk. 4  
    Kosok G.
    (Jastrzębski Węgiel)
  • Atakujący 2  
    Kaczmarek Ł.
    (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
  • Przyjmujący 3  
    Ebadipour M.
    (PGE Skra Bełchatów)
  • Przyjmujący 4  
    Deroo S.
    (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Hadrava J.
(Indykpol AZS Olsztyn)
Środkowy Blk. 2  
Bieniek M.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Przyjmujący 1  
Żaliński W.
(Cerrad Czarni Radom)

Przyjmujący 2  
Kwolek B.
(ONICO Warszawa)
Środkowy Blk. 1  
Kochanowski J.
(PGE Skra Bełchatów)
Rozgrywający 1  
Walawender Ł.
(ZAKSA)
LIBERO 1  
Zatorski P.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
LIBERO 2  
Potera M.
(MKS Będzin)
Rozgrywający 2  
Toniutti B.
(ZAKSA)
Środkowy Blk. 3  
Smith D.
(Asseco Resovia Rzeszów)
Przyjmujący 3  
Ebadipour M.
(PGE Skra Bełchatów)
Środkowy Blk. 4  
Kosok G.
(Jastrzębski Węgiel)
Przyjmujący 4  
Deroo S.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Atakujący 2  
Kaczmarek Ł.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)