Plus Liga 2017/2018


  • 20.04.2018 - 18:30

    Cerrad Czarni Radom

    Aluron Virtu Warta Zawiercie

    3 - 0

    25/18  25/19  25/18

  • 21.04.2018 - 14:45

    Asseco Resovia Rzeszów

    Indykpol AZS Olsztyn

    1 - 3

    28/30  25/21  15/25  23/25

  • 21.04.2018 - 17:00

    GKS Katowice

    Espadon Szczecin

    3 - 0

    25/20  25/18  25/18

  • 21.04.2018 - 20:00

    Trefl Gdańsk

    Jastrzębski Węgiel

    1 - 3

    25/23  27/29  17/25  21/25

  • 22.04.2018 - 14:45

    Asseco Resovia Rzeszów

    Indykpol AZS Olsztyn

    1 - 3

    22/25  25/18  26/28  26/28

  • 22.04.2018 - 17:00

    MKS Będzin

    Łuczniczka Bydgoszcz

    3 - 0

    25/19  25/19  25/20

  • 22.04.2018 - 20:00

    Trefl Gdańsk

    Jastrzębski Węgiel

    3 - 2

    25/17  21/25  18/25  26/24  16/14

  • 23.04.2018 - 20:00

    ONICO Warszawa

    Cuprum Lubin

    1 - 3

    16/25  18/25  25/18  21/25  16/18

  • 25.04.2018 - 17:30

    Trefl Gdańsk

    PGE Skra Bełchatów

    2 - 3

    25/22  20/25  28/26  16/25  12/15

  • 25.04.2018 - 18:00

    Jastrzębski Węgiel

    Asseco Resovia Rzeszów

    3 - 2

    16/25  21/25  25/16  25/18  15/10

  • 25.04.2018 - 20:30

    Indykpol AZS Olsztyn

    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

    2 - 3

    25/27  25/20  23/25  27/25  17/19

  • 28.04.2018 - 14:00

    Łuczniczka Bydgoszcz

    AZS Częstochowa

  • 28.04.2018 - 17:00

    Asseco Resovia Rzeszów

    Jastrzębski Węgiel

  • 28.04.2018 - 17:30

    PGE Skra Bełchatów

    Trefl Gdańsk

  • 28.04.2018 - 20:30

    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

    Indykpol AZS Olsztyn

  • 29.04.2018 - 14:45

    Asseco Resovia Rzeszów

    Jastrzębski Węgiel

  • 29.04.2018 - 15:00

    Łuczniczka Bydgoszcz

    AZS Częstochowa

  • 29.04.2018 - 17:30

    PGE Skra Bełchatów

    Trefl Gdańsk

  • 29.04.2018 - 20:30

    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

    Indykpol AZS Olsztyn

    
20.04.2018 - 18:30

Cerrad Czarni Radom

Aluron Virtu Warta Zawiercie

3 - 0

25/18  25/19  25/18

21.04.2018 - 14:45

Asseco Resovia Rzeszów

Indykpol AZS Olsztyn

1 - 3

28/30  25/21  15/25  23/25

21.04.2018 - 17:00

GKS Katowice

Espadon Szczecin

3 - 0

25/20  25/18  25/18

21.04.2018 - 20:00

Trefl Gdańsk

Jastrzębski Węgiel

1 - 3

25/23  27/29  17/25  21/25

22.04.2018 - 14:45

Asseco Resovia Rzeszów

Indykpol AZS Olsztyn

1 - 3

22/25  25/18  26/28  26/28

22.04.2018 - 17:00

MKS Będzin

Łuczniczka Bydgoszcz

3 - 0

25/19  25/19  25/20

22.04.2018 - 20:00

Trefl Gdańsk

Jastrzębski Węgiel

3 - 2

25/17  21/25  18/25  26/24  16/14

23.04.2018 - 20:00

ONICO Warszawa

Cuprum Lubin

1 - 3

16/25  18/25  25/18  21/25  16/18

25.04.2018 - 17:30

Trefl Gdańsk

PGE Skra Bełchatów

2 - 3

25/22  20/25  28/26  16/25  12/15

25.04.2018 - 18:00

Jastrzębski Węgiel

Asseco Resovia Rzeszów

3 - 2

16/25  21/25  25/16  25/18  15/10

25.04.2018 - 20:30

Indykpol AZS Olsztyn

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2 - 3

25/27  25/20  23/25  27/25  17/19

28.04.2018 - 14:00

Łuczniczka Bydgoszcz

AZS Częstochowa

28.04.2018 - 17:00

Asseco Resovia Rzeszów

Jastrzębski Węgiel

28.04.2018 - 17:30

PGE Skra Bełchatów

Trefl Gdańsk

28.04.2018 - 20:30

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Indykpol AZS Olsztyn

29.04.2018 - 14:45

Asseco Resovia Rzeszów

Jastrzębski Węgiel

29.04.2018 - 15:00

Łuczniczka Bydgoszcz

AZS Częstochowa

29.04.2018 - 17:30

PGE Skra Bełchatów

Trefl Gdańsk

29.04.2018 - 20:30

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Indykpol AZS Olsztyn

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Schulz D.
(Trefl Gdańsk)
Środkowy Blk. 2  
Kochanowski J.
(Indykpol AZS Olsztyn)
Przyjmujący 1  
Bednorz B.
(PGE Skra Bełchatów)

Przyjmujący 2  
Żaliński W.
(Cerrad Czarni Radom)
Środkowy Blk. 1  
Nowakowski P.
(Trefl Gdańsk)
Rozgrywający 1  
Toniutti B.
(ZAKSA Kedzierzyn-Kozle)
LIBERO 1  
Koga T.
(Aluron Virtu Warta Zawiercie)
  • LIBERO 2  
    Zatorski P.
    (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
  • Rozgrywający 2  
    Janusz M.
    (Skra Belchatów)
  • Środkowy Blk. 3  
    Smith D.
    (Aluron Virtu Warta Zawiercie)
  • Środkowy Blk. 4  
    Teryomenko D.
    (Cerrad Czarni Radom)
  • Atakujący 2  
    Hadrava J.
    (Indykpol AZS Olsztyn)
  • Przyjmujący 3  
    Oliva S.H.
    (Jastrzębski Węgiel)
  • Przyjmujący 4  
    Szalpuk A.
    (Trefl Gdańsk)

Klasyfikacja generalna

PL 17/18 FZ

  

Punkty

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

75

PGE Skra Bełchatów

72

Trefl Gdańsk

65

Asseco Resovia Rzeszów

57

Indykpol AZS Olsztyn

57

Jastrzębski Węgiel

57

ONICO Warszawa

56

Cuprum Lubin

45

Cerrad Czarni Radom

43

Aluron Virtu Warta Zawiercie

39

GKS Katowice

36

Stocznia Szczecin

34

MKS Będzin

29

Łuczniczka Bydgoszcz

21

BBTS Bielsko-Biała

19

Dafi Społem Kielce

15

Klasyfikacja generalna

PL 17/18 FZ

  

Punkty

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

75

PGE Skra Bełchatów

72

Trefl Gdańsk

65

Asseco Resovia Rzeszów

57

Indykpol AZS Olsztyn

57

Jastrzębski Węgiel

57

ONICO Warszawa

56

Cuprum Lubin

45

Cerrad Czarni Radom

43

Aluron Virtu Warta Zawiercie

39

GKS Katowice

36

Stocznia Szczecin

34

MKS Będzin

29

Łuczniczka Bydgoszcz

21

BBTS Bielsko-Biała

19

Dafi Społem Kielce

15

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Schulz D.
(Trefl Gdańsk)
Środkowy Blk. 2  
Kochanowski J.
(Indykpol AZS Olsztyn)
Przyjmujący 1  
Bednorz B.
(PGE Skra Bełchatów)

Przyjmujący 2  
Żaliński W.
(Cerrad Czarni Radom)
Środkowy Blk. 1  
Nowakowski P.
(Trefl Gdańsk)
Rozgrywający 1  
Toniutti B.
(ZAKSA Kedzierzyn-Kozle)
LIBERO 1  
Koga T.
(Aluron Virtu Warta Zawiercie)
  • LIBERO 2  
    Zatorski P.
    (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
  • Rozgrywający 2  
    Janusz M.
    (Skra Belchatów)
  • Środkowy Blk. 3  
    Smith D.
    (Aluron Virtu Warta Zawiercie)
  • Środkowy Blk. 4  
    Teryomenko D.
    (Cerrad Czarni Radom)
  • Atakujący 2  
    Hadrava J.
    (Indykpol AZS Olsztyn)
  • Przyjmujący 3  
    Oliva S.H.
    (Jastrzębski Węgiel)
  • Przyjmujący 4  
    Szalpuk A.
    (Trefl Gdańsk)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Schulz D.
(Trefl Gdańsk)
Środkowy Blk. 2  
Kochanowski J.
(Indykpol AZS Olsztyn)
Przyjmujący 1  
Bednorz B.
(PGE Skra Bełchatów)

Przyjmujący 2  
Żaliński W.
(Cerrad Czarni Radom)
Środkowy Blk. 1  
Nowakowski P.
(Trefl Gdańsk)
Rozgrywający 1  
Toniutti B.
(ZAKSA Kedzierzyn-Kozle)
LIBERO 1  
Koga T.
(Aluron Virtu Warta Zawiercie)
LIBERO 2  
Zatorski P.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Rozgrywający 2  
Janusz M.
(Skra Belchatów)
Środkowy Blk. 3  
Smith D.
(Aluron Virtu Warta Zawiercie)
Przyjmujący 3  
Oliva S.H.
(Jastrzębski Węgiel)
Środkowy Blk. 4  
Teryomenko D.
(Cerrad Czarni Radom)
Przyjmujący 4  
Szalpuk A.
(Trefl Gdańsk)
Atakujący 2  
Hadrava J.
(Indykpol AZS Olsztyn)