MłodaLiga 2016/2017


  • 2017-03-22 - 15:00

    Asseco Resovia Rzeszów

    LOTOS Trefl Gdańsk

    0 - 3

    18/25  23/25  18/25

  • 2017-03-22 - 18:00

    RCS CERRAD CZARNI Radom

    JASTRZĘBSKI WĘGIEL

    3 - 0

    25/16  25/15  25/9

  • 2017-03-23 - 17:00

    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

    Łuczniczka Bydgoszcz

    3 - 0

    25/20  25/21  25/14

  • 2017-03-25 - 18:00

    Indykpol AZS Olsztyn

    BBTS Bielsko-Biała

  • 2017-03-29 - 00:00

    JASTRZĘBSKI WĘGIEL

    RCS CERRAD CZARNI Radom

  • 2017-03-29 - 00:00

    Łuczniczka Bydgoszcz

    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

  • 2017-03-29 - 00:00

    LOTOS Trefl Gdańsk

    Asseco Resovia Rzeszów

  • 2017-03-29 - 19:00

    BBTS Bielsko-Biała

    Indykpol AZS Olsztyn

    
2017-03-22 - 15:00

Asseco Resovia Rzeszów

LOTOS Trefl Gdańsk

0 - 3

18/25  23/25  18/25

2017-03-22 - 18:00

RCS CERRAD CZARNI Radom

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

3 - 0

25/16  25/15  25/9

2017-03-23 - 17:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Łuczniczka Bydgoszcz

3 - 0

25/20  25/21  25/14

2017-03-25 - 18:00

Indykpol AZS Olsztyn

BBTS Bielsko-Biała

2017-03-29 - 00:00

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

RCS CERRAD CZARNI Radom

2017-03-29 - 00:00

Łuczniczka Bydgoszcz

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2017-03-29 - 00:00

LOTOS Trefl Gdańsk

Asseco Resovia Rzeszów

2017-03-29 - 19:00

BBTS Bielsko-Biała

Indykpol AZS Olsztyn

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Więckowski P.
(Effector Kielce)
Środkowy Blk. 2  
Siwicki M.
(Łuczniczka Bydgoszcz)
Przyjmujący 1  
Ernastowicz M.
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

Przyjmujący 2  
Mańko H.
(AZS IV LO Częstochowa)
Środkowy Blk. 1  
Zwiech J.
(RCS CERRAD CZARNI Radom)
Rozgrywający 1  
Gil R.
(JASTRZEBSKI)
LIBERO 1  
Stąsiek P.
(PGE Skra Bełchatów)
  • LIBERO 2  
    Gregorowicz S.
    (MKS BĘDZIN)
  • Rozgrywający 2  
    Szczechowicz M.
    (Luczniczka Bydgoszcz)
  • Środkowy Blk. 3  
    Dorosz B.
    (BBTS Bielsko-Biała)
  • Środkowy Blk. 4  
    Orobko A.
    (Effector Kielce)
  • Atakujący 2  
    Moniak M.
    (RCS CERRAD CZARNI Radom)
  • Przyjmujący 3  
    Sawicki M.
    (PGE Skra Bełchatów)
  • Przyjmujący 4  
    Mendel P.
    (Łuczniczka Bydgoszcz)

Klasyfikacja generalna

ML 16/17 gr A

  

Punkty

BBTS Bielsko-Biała

29

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

25

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

23

Asseco Resovia Rzeszów

17

MKS BĘDZIN

13

Effector Kielce

12

Cuprum Lubin

7

ML 16/17 gr B

  

Punkty

LOTOS Trefl Gdańsk

30

Łuczniczka Bydgoszcz

29

RCS CERRAD CZARNI Radom

24

Indykpol AZS Olsztyn

15

ONICO AZS Politechnika Warszawska

13

PGE Skra Bełchatów

12

AZS IV LO Częstochowa

3

Klasyfikacja generalna

ML 16/17 gr A

  

Punkty

BBTS Bielsko-Biała

29

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

25

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

23

Asseco Resovia Rzeszów

17

MKS BĘDZIN

13

Effector Kielce

12

Cuprum Lubin

7

ML 16/17 gr B

  

Punkty

LOTOS Trefl Gdańsk

30

Łuczniczka Bydgoszcz

29

RCS CERRAD CZARNI Radom

24

Indykpol AZS Olsztyn

15

ONICO AZS Politechnika Warszawska

13

PGE Skra Bełchatów

12

AZS IV LO Częstochowa

3

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Więckowski P.
(Effector Kielce)
Środkowy Blk. 2  
Siwicki M.
(Łuczniczka Bydgoszcz)
Przyjmujący 1  
Ernastowicz M.
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

Przyjmujący 2  
Mańko H.
(AZS IV LO Częstochowa)
Środkowy Blk. 1  
Zwiech J.
(RCS CERRAD CZARNI Radom)
Rozgrywający 1  
Gil R.
(JASTRZEBSKI)
LIBERO 1  
Stąsiek P.
(PGE Skra Bełchatów)
  • LIBERO 2  
    Gregorowicz S.
    (MKS BĘDZIN)
  • Rozgrywający 2  
    Szczechowicz M.
    (Luczniczka Bydgoszcz)
  • Środkowy Blk. 3  
    Dorosz B.
    (BBTS Bielsko-Biała)
  • Środkowy Blk. 4  
    Orobko A.
    (Effector Kielce)
  • Atakujący 2  
    Moniak M.
    (RCS CERRAD CZARNI Radom)
  • Przyjmujący 3  
    Sawicki M.
    (PGE Skra Bełchatów)
  • Przyjmujący 4  
    Mendel P.
    (Łuczniczka Bydgoszcz)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Więckowski P.
(Effector Kielce)
Środkowy Blk. 2  
Siwicki M.
(Łuczniczka Bydgoszcz)
Przyjmujący 1  
Ernastowicz M.
(JASTRZĘBSKI WĘGIEL)

Przyjmujący 2  
Mańko H.
(AZS IV LO Częstochowa)
Środkowy Blk. 1  
Zwiech J.
(RCS CERRAD CZARNI Radom)
Rozgrywający 1  
Gil R.
(JASTRZEBSKI)
LIBERO 1  
Stąsiek P.
(PGE Skra Bełchatów)
LIBERO 2  
Gregorowicz S.
(MKS BĘDZIN)
Rozgrywający 2  
Szczechowicz M.
(Luczniczka Bydgoszcz)
Środkowy Blk. 3  
Dorosz B.
(BBTS Bielsko-Biała)
Przyjmujący 3  
Sawicki M.
(PGE Skra Bełchatów)
Środkowy Blk. 4  
Orobko A.
(Effector Kielce)
Przyjmujący 4  
Mendel P.
(Łuczniczka Bydgoszcz)
Atakujący 2  
Moniak M.
(RCS CERRAD CZARNI Radom)