Puchar Polski Mężczyzn 2017


Puchar Polski Mężczyzn 2017 Puchar Polski Mężczyzn 2017 Standing

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Schmitt G.
(Asseco Resovia Rzeszów)
Środkowy Blk. 2  
Wrona A.
(ONICO AZS Politechnika Warszawska)
Przyjmujący 1  
Jakubiszak S.
(LOTOS Trefl Gdańsk)

Przyjmujący 2  
Koumentakis R.
(Cuprum Lubin)
Środkowy Blk. 1  
Kohut E.
(Cerrad Czarni Radom)
Rozgrywający 1  
Woicki P.
(Indykpol AZS)
LIBERO 1  
Rusek P.
(Cuprum Lubin)
  • LIBERO 2  
    Bonisławski T.
    (Stal AZS PWSZ Nysa)
  • Rozgrywający 2  
    Toniutti B.
    (ZAKSA)
  • Środkowy Blk. 3  
    Kochanowski J.
    (Indykpol AZS Olsztyn)
  • Środkowy Blk. 4  
    Boehme M.
    (Cuprum Lubin)
  • Atakujący 2  
    Ziobrowski J.
    (Cerrad Czarni Radom)
  • Przyjmujący 3  
    Śliwka A.
    (Indykpol AZS Olsztyn)
  • Przyjmujący 4  
    Penczev N.
    (PGE Skra Bełchatów)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Schmitt G.
(Asseco Resovia Rzeszów)
Środkowy Blk. 2  
Wrona A.
(ONICO AZS Politechnika Warszawska)
Przyjmujący 1  
Jakubiszak S.
(LOTOS Trefl Gdańsk)

Przyjmujący 2  
Koumentakis R.
(Cuprum Lubin)
Środkowy Blk. 1  
Kohut E.
(Cerrad Czarni Radom)
Rozgrywający 1  
Woicki P.
(Indykpol AZS)
LIBERO 1  
Rusek P.
(Cuprum Lubin)
  • LIBERO 2  
    Bonisławski T.
    (Stal AZS PWSZ Nysa)
  • Rozgrywający 2  
    Toniutti B.
    (ZAKSA)
  • Środkowy Blk. 3  
    Kochanowski J.
    (Indykpol AZS Olsztyn)
  • Środkowy Blk. 4  
    Boehme M.
    (Cuprum Lubin)
  • Atakujący 2  
    Ziobrowski J.
    (Cerrad Czarni Radom)
  • Przyjmujący 3  
    Śliwka A.
    (Indykpol AZS Olsztyn)
  • Przyjmujący 4  
    Penczev N.
    (PGE Skra Bełchatów)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Schmitt G.
(Asseco Resovia Rzeszów)
Środkowy Blk. 2  
Wrona A.
(ONICO AZS Politechnika Warszawska)
Przyjmujący 1  
Jakubiszak S.
(LOTOS Trefl Gdańsk)

Przyjmujący 2  
Koumentakis R.
(Cuprum Lubin)
Środkowy Blk. 1  
Kohut E.
(Cerrad Czarni Radom)
Rozgrywający 1  
Woicki P.
(Indykpol AZS)
LIBERO 1  
Rusek P.
(Cuprum Lubin)
LIBERO 2  
Bonisławski T.
(Stal AZS PWSZ Nysa)
Rozgrywający 2  
Toniutti B.
(ZAKSA)
Środkowy Blk. 3  
Kochanowski J.
(Indykpol AZS Olsztyn)
Przyjmujący 3  
Śliwka A.
(Indykpol AZS Olsztyn)
Środkowy Blk. 4  
Boehme M.
(Cuprum Lubin)
Przyjmujący 4  
Penczev N.
(PGE Skra Bełchatów)
Atakujący 2  
Ziobrowski J.
(Cerrad Czarni Radom)