ORLEN Liga 2016/2017


Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Grobelna K.
(Grot Budowlani Łódź)
Środkowy Blk. 2  
Pycia S.
(Grot Budowlani Łódź)
Przyjmujący 1  
Beier H.
(Grot Budowlani Łódź)

Przyjmujący 2  
Mucha E.
(BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała)
Środkowy Blk. 1  
Kąkolewska A.
(Impel Wrocław)
Rozgrywający 1  
Wolosz J.
(Chemik Police)
LIBERO 1  
Krzos A.
(Chemik Police)
  • LIBERO 2  
    Lemańczyk I.
    (Tauron MKS Dąbrowa Górnicza)
  • Rozgrywający 2  
    Weiss K.
    (Tauron MKS)
  • Środkowy Blk. 3  
    Pencova J.
    (BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała)
  • Środkowy Blk. 4  
    Ganszczyk K.
    (Tauron MKS Dąbrowa Górnicza)
  • Atakujący 2  
    Helić A.
    (Developres SkyRes Rzeszów)
  • Przyjmujący 3  
    Cvetanovic M.
    (Polski Cukier Muszynianka)
  • Przyjmujący 4  
    Kamenova K.
    (Developres SkyRes Rzeszów)

Klasyfikacja generalna

ORLENLiga 16/17

  

Punkty

Chemik Police

67

Impel Wrocław

64

Grot Budowlani Łódź

62

Developres SkyRes Rzeszów

53

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

49

ŁKS Commercecon Łódź

39

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

31

Giacomini Budowlani Toruń

31

Polski Cukier Muszynianka

29

Atom Trefl Sopot

26

Enea PTPS Piła

26

KS PAŁAC Bydgoszcz

26

KSZO OSTROWIEC

23

Legionovia Legionowo

20

Klasyfikacja generalna

ORLENLiga 16/17

  

Punkty

Chemik Police

67

Impel Wrocław

64

Grot Budowlani Łódź

62

Developres SkyRes Rzeszów

53

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

49

ŁKS Commercecon Łódź

39

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

31

Giacomini Budowlani Toruń

31

Polski Cukier Muszynianka

29

Atom Trefl Sopot

26

Enea PTPS Piła

26

KS PAŁAC Bydgoszcz

26

KSZO OSTROWIEC

23

Legionovia Legionowo

20

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Grobelna K.
(Grot Budowlani Łódź)
Środkowy Blk. 2  
Pycia S.
(Grot Budowlani Łódź)
Przyjmujący 1  
Beier H.
(Grot Budowlani Łódź)

Przyjmujący 2  
Mucha E.
(BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała)
Środkowy Blk. 1  
Kąkolewska A.
(Impel Wrocław)
Rozgrywający 1  
Wolosz J.
(Chemik Police)
LIBERO 1  
Krzos A.
(Chemik Police)
  • LIBERO 2  
    Lemańczyk I.
    (Tauron MKS Dąbrowa Górnicza)
  • Rozgrywający 2  
    Weiss K.
    (Tauron MKS)
  • Środkowy Blk. 3  
    Pencova J.
    (BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała)
  • Środkowy Blk. 4  
    Ganszczyk K.
    (Tauron MKS Dąbrowa Górnicza)
  • Atakujący 2  
    Helić A.
    (Developres SkyRes Rzeszów)
  • Przyjmujący 3  
    Cvetanovic M.
    (Polski Cukier Muszynianka)
  • Przyjmujący 4  
    Kamenova K.
    (Developres SkyRes Rzeszów)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Grobelna K.
(Grot Budowlani Łódź)
Środkowy Blk. 2  
Pycia S.
(Grot Budowlani Łódź)
Przyjmujący 1  
Beier H.
(Grot Budowlani Łódź)

Przyjmujący 2  
Mucha E.
(BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała)
Środkowy Blk. 1  
Kąkolewska A.
(Impel Wrocław)
Rozgrywający 1  
Wolosz J.
(Chemik Police)
LIBERO 1  
Krzos A.
(Chemik Police)
LIBERO 2  
Lemańczyk I.
(Tauron MKS Dąbrowa Górnicza)
Rozgrywający 2  
Weiss K.
(Tauron MKS)
Środkowy Blk. 3  
Pencova J.
(BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała)
Przyjmujący 3  
Cvetanovic M.
(Polski Cukier Muszynianka)
Środkowy Blk. 4  
Ganszczyk K.
(Tauron MKS Dąbrowa Górnicza)
Przyjmujący 4  
Kamenova K.
(Developres SkyRes Rzeszów)
Atakujący 2  
Helić A.
(Developres SkyRes Rzeszów)