Plus Liga 2016/2017


  • 2017-03-24 - 20:30

    AZS Częstochowa

    LOTOS Trefl Gdańsk

    0 - 3

    17/25  24/26  15/25

  • 2017-03-25 - 14:45

    Indykpol AZS Olsztyn

    Cuprum Lubin

    3 - 1

    17/25  25/17  25/21  25/23

  • 2017-03-25 - 15:00

    BBTS Bielsko-Biała

    PGE Skra Bełchatów

    0 - 3

    19/25  24/26  14/25

  • 2017-03-25 - 17:00

    Cerrad Czarni Radom

    Łuczniczka Bydgoszcz

    3 - 1

    25/11  25/18  23/25  25/22

  • 2017-03-25 - 20:00

    Effector Kielce

    Espadon Szczecin

    2 - 3

    25/20  25/27  22/25  25/23  11/15

  • 2017-03-26 - 17:00

    MKS Będzin

    Asseco Resovia Rzeszów

    0 - 3

    17/25  16/25  18/25

  • 2017-03-26 - 18:00

    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

    ONICO AZS Politechnika Warszawska

    3 - 0

    25/22  25/16  25/12

  • 2017-03-28 - 18:00

    GKS Katowice

    Jastrzębski Węgiel

    2 - 3

    20/25  23/25  25/22  25/21  9/15

  • 2017-03-31 - 18:00

    Cerrad Czarni Radom

    Indykpol AZS Olsztyn

  • 2017-04-01 - 14:45

    ONICO AZS Politechnika Warszawska

    GKS Katowice

  • 2017-04-01 - 14:45

    Jastrzębski Węgiel

    Łuczniczka Bydgoszcz

  • 2017-04-01 - 15:00

    BBTS Bielsko-Biała

    LOTOS Trefl Gdańsk

  • 2017-04-01 - 17:00

    Cuprum Lubin

    AZS Częstochowa

  • 2017-04-01 - 20:00

    Asseco Resovia Rzeszów

    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

  • 2017-04-02 - 16:30

    Espadon Szczecin

    MKS Będzin

  • 2017-04-02 - 17:30

    PGE Skra Bełchatów

    Effector Kielce

    
2017-03-24 - 20:30

AZS Częstochowa

LOTOS Trefl Gdańsk

0 - 3

17/25  24/26  15/25

2017-03-25 - 14:45

Indykpol AZS Olsztyn

Cuprum Lubin

3 - 1

17/25  25/17  25/21  25/23

2017-03-25 - 15:00

BBTS Bielsko-Biała

PGE Skra Bełchatów

0 - 3

19/25  24/26  14/25

2017-03-25 - 17:00

Cerrad Czarni Radom

Łuczniczka Bydgoszcz

3 - 1

25/11  25/18  23/25  25/22

2017-03-25 - 20:00

Effector Kielce

Espadon Szczecin

2 - 3

25/20  25/27  22/25  25/23  11/15

2017-03-26 - 17:00

MKS Będzin

Asseco Resovia Rzeszów

0 - 3

17/25  16/25  18/25

2017-03-26 - 18:00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

ONICO AZS Politechnika Warszawska

3 - 0

25/22  25/16  25/12

2017-03-28 - 18:00

GKS Katowice

Jastrzębski Węgiel

2 - 3

20/25  23/25  25/22  25/21  9/15

2017-03-31 - 18:00

Cerrad Czarni Radom

Indykpol AZS Olsztyn

2017-04-01 - 14:45

ONICO AZS Politechnika Warszawska

GKS Katowice

2017-04-01 - 14:45

Jastrzębski Węgiel

Łuczniczka Bydgoszcz

2017-04-01 - 15:00

BBTS Bielsko-Biała

LOTOS Trefl Gdańsk

2017-04-01 - 17:00

Cuprum Lubin

AZS Częstochowa

2017-04-01 - 20:00

Asseco Resovia Rzeszów

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2017-04-02 - 16:30

Espadon Szczecin

MKS Będzin

2017-04-02 - 17:30

PGE Skra Bełchatów

Effector Kielce

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Konarski D.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Środkowy Blk. 2  
Kosok G.
(Jastrzębski Węgiel)
Przyjmujący 1  
Hidalgo O.S.
(Jastrzębski Węgiel)

Przyjmujący 2  
Żaliński W.
(Cerrad Czarni Radom)
Środkowy Blk. 1  
Lisinac S.
(PGE Skra Bełchatów)
Rozgrywający 1  
Toniutti B.
(ZAKSA)
LIBERO 1  
Kowalski A.
(AZS Częstochowa)
  • LIBERO 2  
    Zatorski P.
    (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
  • Rozgrywający 2  
    Drzyzga F.
    (Asseco Resovia )
  • Środkowy Blk. 3  
    Pashytskyy D.
    (LOTOS Trefl Gdańsk)
  • Środkowy Blk. 4  
    Pliński D.
    (Indykpol AZS Olsztyn)
  • Atakujący 2  
    Hadrava J.
    (Indykpol AZS Olsztyn)
  • Przyjmujący 3  
    Włodarczyk W.
    (Indykpol AZS Olsztyn)
  • Przyjmujący 4  
    Deroo S.
    (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

Klasyfikacja generalna

Plus Liga 16/17

  

Punkty

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

77

Asseco Resovia Rzeszów

69

PGE Skra Bełchatów

66

Jastrzębski Węgiel

64

Indykpol AZS Olsztyn

62

Cuprum Lubin

51

LOTOS Trefl Gdańsk

45

Cerrad Czarni Radom

44

GKS Katowice

39

ONICO AZS Politechnika Warszawska

37

MKS Będzin

36

Effector Kielce

27

Espadon Szczecin

25

BBTS Bielsko-Biała

21

Łuczniczka Bydgoszcz

20

AZS Częstochowa

13

Klasyfikacja generalna

Plus Liga 16/17

  

Punkty

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

77

Asseco Resovia Rzeszów

69

PGE Skra Bełchatów

66

Jastrzębski Węgiel

64

Indykpol AZS Olsztyn

62

Cuprum Lubin

51

LOTOS Trefl Gdańsk

45

Cerrad Czarni Radom

44

GKS Katowice

39

ONICO AZS Politechnika Warszawska

37

MKS Będzin

36

Effector Kielce

27

Espadon Szczecin

25

BBTS Bielsko-Biała

21

Łuczniczka Bydgoszcz

20

AZS Częstochowa

13

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Konarski D.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Środkowy Blk. 2  
Kosok G.
(Jastrzębski Węgiel)
Przyjmujący 1  
Hidalgo O.S.
(Jastrzębski Węgiel)

Przyjmujący 2  
Żaliński W.
(Cerrad Czarni Radom)
Środkowy Blk. 1  
Lisinac S.
(PGE Skra Bełchatów)
Rozgrywający 1  
Toniutti B.
(ZAKSA)
LIBERO 1  
Kowalski A.
(AZS Częstochowa)
  • LIBERO 2  
    Zatorski P.
    (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
  • Rozgrywający 2  
    Drzyzga F.
    (Asseco Resovia )
  • Środkowy Blk. 3  
    Pashytskyy D.
    (LOTOS Trefl Gdańsk)
  • Środkowy Blk. 4  
    Pliński D.
    (Indykpol AZS Olsztyn)
  • Atakujący 2  
    Hadrava J.
    (Indykpol AZS Olsztyn)
  • Przyjmujący 3  
    Włodarczyk W.
    (Indykpol AZS Olsztyn)
  • Przyjmujący 4  
    Deroo S.
    (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

Najlepsza Drużyna

Atakujący 1  
Konarski D.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Środkowy Blk. 2  
Kosok G.
(Jastrzębski Węgiel)
Przyjmujący 1  
Hidalgo O.S.
(Jastrzębski Węgiel)

Przyjmujący 2  
Żaliński W.
(Cerrad Czarni Radom)
Środkowy Blk. 1  
Lisinac S.
(PGE Skra Bełchatów)
Rozgrywający 1  
Toniutti B.
(ZAKSA)
LIBERO 1  
Kowalski A.
(AZS Częstochowa)
LIBERO 2  
Zatorski P.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Rozgrywający 2  
Drzyzga F.
(Asseco Resovia )
Środkowy Blk. 3  
Pashytskyy D.
(LOTOS Trefl Gdańsk)
Przyjmujący 3  
Włodarczyk W.
(Indykpol AZS Olsztyn)
Środkowy Blk. 4  
Pliński D.
(Indykpol AZS Olsztyn)
Przyjmujący 4  
Deroo S.
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Atakujący 2  
Hadrava J.
(Indykpol AZS Olsztyn)